0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

хеххе, Дес-дес, много добра новина :)
Като ти иде да литнеш - давай :) Днес усещам, че си във вихъра на силите си :) Днес направи нещо необичайно и приятно - например излез да караш колело сред природата :) Или отидете с мъжо на сладолед в стара сладкарничка :) Или за да избиеш адреналина иди на боулинг :)
Супер се радвам за теб :)
[/url][/url]
*
Десииии, и тук да ти пожелая попътен вятър от тук нататък! Стискаме палци.
И ако не успееш да излезеш, както те съветва Ясмин, то аз да предложа:

ПП: Ееееее, не е само за теб, де :D :D :D
Който желае да се почерпи, да заповяда. :D :D :D
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
цвете, жасмин, петяст,

благодаря ви за топлото приемане, момичета,  :balk_21:

но аз скоро няма да се местя в темите за бременните...поне не в следващите месец - два...

петяст, аз и от сладоледчето ще се почерпя, защото моята лакомия е безмерна...


деси дес, дано всички препъни камъчета за теб приключат до тук и занапред всичко да мине гладко, а съвсем скоро да ни се похвалиш с  :bfp1:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
момичета... напълниха ми се очите ... но аз, не плача защото страдам, а защото съм сред вас, незнайно и за мен как но, Вие ми помагате, както само Вие го можете. Много Ви обичам и прегръщам ... :bighug:


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте аз най-после се прибрах.Такааааа имаме си ембрионче 13мм. със сърдечна дейност  :heartbeat:.Много съм щастлива и се моля всичко да е наред до края.
Вики силно те прегръщам не губи вяра мила  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Много съм ви благодарна на всички за подкрепата и хубавите думи без вас нямаше да успея.Обичам ви многоооооооо  :blowingdust: :blowingdust2:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
denisa12251  честито миличка .. дано всичко оттук нататъка  енаред при теб и да ни донесеш късмет и на нас!


*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
дениса12251,

честито тупкащо сърчице!!!!
*
Хоп, цоп цоп! Да се вмъкна под вирусчетата! :D :D :D
Дениииии, много се радвам за теб. Леко и безпроблемно да ти мине бременността!
*
Честито Денииии :) Страхотна новина! Успех и късмет и ти пожелавам да родиш една прекрасна сестричка на Денис!  :ballons: :ballons:


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Благодаря ви момичета страхотни сте ОБИЧАМ ВИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Дениска,толкова се радвам,че се разплаках :DЧестито  :heartbeat:,лека и безпроблемна бременност! :bighug:
Дес,това е само началото на добрите новини,мечтите започват да се сбъдват за теб:D :goodluck:

*
 :D :D :D Дениска това е най-хубавата новина!!!!
 Честито ви сърчице миличка  :heartbeat:
 Хайде дано да е момиченце, че Денис да има сладка пухкава нежна сестричка.  :bori_008:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Жаси, тук съм  - чета ви, но като няма какво да пиша !?
Дени, честито мила .. Радвам се за теб и за цялото ти семейство. Бъдете щастливи !!!
Вики, не унивай .. Все още има надежда - направи я реалност ! Целувки !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Дениска, страхотна новина мила :) Все така леко и безпроблемно бременеене и хубаво здраво бебче на финал :)

 И малко ОФ Топик :
Гаргунооо, виж на каква обява попаднах:
продавам млада гарга
150 лв.

 
продавам гардже.
цена 150лева
бартер за мъжки питбул или папагал същата стойност  :lol:

Мисля, че е изтекла, ама ми стана мнооого весело.
Ще наддавам следващия път :)
[/url][/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Олеееее, собственикът ми ме продава  8O  8O  8O И всичко това зад гърба ми  :x  :x
 Ще я видим тази работа ... Светът ще му се стори тесен ... Питбул искал .. Ще му покажа аз ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Олеееее, собственикът ми ме продава  8O  8O  8O И всичко това зад гърба ми  :x  :x
 Ще я видим тази работа ... Светът ще му се стори тесен ... Питбул искал .. Ще му покажа аз ...

А дали ще се навие вместо куче да му дам два-три питбули на два крака? Около мен има доста (най-вече днес), така че не ми е проблем  :lol:

Момичета, днес казвала ли съм ви, че си ви обичам? :kiss:
« Последна редакция: Август 28, 2009, 16:51:40 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
Честито Дениска. Лека бременност и  :bori_007: на финала.
*
Момичета, благодаря ви за подкрепата :bighug: :bighug: :bighug:
Аз току що си взех резултатите:
1.Васерман - негатив
2.Материал от генитална с-ма - стерилно;
3.Хламидия -отр.
4.Токсикоплазмоза-отр.
5.Хепатит В- отр.
6.Спин - отр.
ПП: Днес по старому е Богородица, и като си взех резултатите се отбих и запалих свещичка за всички нас - Дано ни помага!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Браво petqst  :lol: нека бог  е с теб ( и с всички нас)!!!


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Десс Десс,много хубава новина,хайде започва се дано и краят да е щастлив.С теб съм.
Дениска,честито .
Петя,с тия сладоледи ще си дърпаме ушите ей.Аз тамън от степера слизам пък ти със сладолед ме изкушаваш а.Ама ей тъй на ужким ще се почерпя де,благодаря ти все пак.Много обичам сладоледче бе хора,ама от 1 мес.категорично съм го отказала.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"