0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро момичета !
Днес сте по ранобудни май !
Анизка мерси за кафенцето!
Маринка ,Петя ,Цветенцето заформихме компанийка за кафенце !
Вики стискаме ти палци с теб сме нали знаеш !
Всичко ще е на ред!
Дени мила  добре дошла!
Радвам се, че сте си изкарали добре на моренцето!
Аз много поернях ,но сега май ще се пообеля!
Нищо  ще сменя лятната кожа със зимна  :D :D :D като змиите!
Айде лек ден момичета!
[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро банда  :D
Искре Честит Рожден Ден на патерици мила да си жива, здрава и много щастлива.
Вики успех днес мила вярвам, че ще се покаже сърчицето  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_21:
Вивия ей не пихме по едно кафе с тебе жалко ама поне се видяхме  :wink: и аз май ще се беля  :?
Аз съм на док. от 11ч.и като се прибера ще пиша.
Желая ви лек и хубав ден  :bighug: :bighug: :bighug:
Добро утро мадами!
 Благодаря за хубавата закусчица,нареждам се да си хапна  :hungry:
 На завърналите се от почивки ,добре дошли и скоро да се похвалите  :wink:
 На Вики и Дени късмет на прегледчето всичко ще е наред ,знам си аз  :goodluck: :bighug:
 И още веднъж благодаря на всички ви за хубавите пожелания който получих за РД  :balk_5: :balk_5:
 

 
Слънчев и усмихнат ден!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро, момичета!!!
Анизи, благодаря за закуската и кафенцето  :eating:
Цвете, с тези цветя започва един супер петъчен ден!!!
Вики, Дени имате толкова много стиснати палчета тук, че няма как всичко да не е наред  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :grouphug: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
 :sunshine:Хубав ден на всички!!! :sunshine:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
добро утро момичета, ееех  :D че сте били ранобудни днес :P
анизка много хубава закусчица, ще си взема от всичко по-много :))
лек и бързо минаващ петъчен ден на всички работещи а на останилите отпусакари като мен :)) много слънчев ден!


*
Добро утро дами.Наистина сте много ранобудни.Аз тази сутрин нещо не съм в кондиция.Днес ако не ми мине котка път съм у дома,че имам да свърша доста неща и по-често ще ви навестявам.
Желая ви спорен и пълен с хубави емоции петъчен ден. :)
Вики,Дени чакаме хубавите новини  :bighug:
Добро утро момичета  :D
Вики, Дени стискам палци и нали знаете репликата на един от мойте любими герои, Карлсон - Спокойствие и само спокойствие.

П.С. Къде е Гаргуната? Отпускарче ли беше?
[/url][/url]
*
Здравейте мили мои!
Знам, че и вие като мен тръпнете в очакване на хубави новини, но за съжаление нямам такива... :balk_146: Плодния сак си расте, вътре има нещо, което също расте, но пулс не видяхме.  :( Док каза, че шансовете са срещу нас...За мое успокоение /не знам дали ще е такова/ ще изчакаме до 07.09. Тогава вече няма да има никакви съмнения!
Съжалявам, че ви развалям петъчния ден с такива новини, но това е живота - жесток и несправедлив. Защо се погаври така - даде ни най-голямото щастие, но за кратко...
Дано поне Дени ни зарадва - аз знам че ще е така!
 :grouphug2:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Вики мила моляте не се отчайвай има случаи в които пулс се вижда и в девета седмица.Самия Стаменов не бърза да те кюртира значи самия той има надежда.Силно те гушкам и се моля за теб от сърце  :hug2:
Вики, миличко, всичко ще е наред. Щом расте, значи и сърчице ще чуете. Не се самонавивай с черни мисли, защото те по-скоро биха ти навредили. Моля те опитай да се успокоиш, Дениеска правилно ти е казала, че понякога сърчице може да се чуе и в деветата седмица. Има надежда мила, не го забравяй. Пращам ти цялата си положителна енергия мило
 :bighug: :balk_21:
[/url][/url]
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Добро утро и от мен момичета,
аз не съм писала в тази темичка досега, но като цяло ви чета редовно.

Аниз, благодаря за прекрасната почерпка, ще се възползвам от нея, доста е апетитна!!!

Искре, ЧРД на патерица, с пожелания за много здраве, пълно щастие и сбъдване на съкровените мечти!!!

Вики, мила, силно стиснати палчета от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17, ще се моля за теб, на следващия преглед да чуете едно здраво сърчице!!!

 :bighug: мила
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Вики,не бързай и аз мисля че щом расте значи ще е на хубаво,само се успокой.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро момичета!
Вики силно те гушкам,щом доки е казал да почакате,значи има недежда,а и сакчето расте,моля се на 7-ми  да чуете сърчицето! :goodluck:

Дени  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:на прегледа днес!
Анизи мерси за изобилната закусчица :)
Бръмбърче  :welcome3: и скорошно osi_19 в бременилската темичка!
Лек ден сладурки!

*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
благодаря за пожеланията, малвинче!!!!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Вики не унивай все още има надежда  :bighug:
Бръмбърче  :welcome: да не се зъдржаш много тук,после да наминаваш  вирусчета да пускаш.
Дениса :crossfingers: на прегледа.
Бръмбърчо, добре дошла и айде да си тук само за малко. Следващия месец те искаме в бременелската темичка :)
[/url][/url]
*
Вики, горе главата момиче! Всичко ще е наред - ще видиш! Това, че се е видяло още нещо до плодния сак може ли да означава, че ембриона се е разделил на две? А доктора не те ли накара да си пуснеш едно ЧХГ - не е ли добра идея да се вди как расте...
Много :hug2: :hug2: :hug2: от мен и продължавам да  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за теб!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Имай вяра и ти!
*
Вики, и аз като другите мисля, че щом сакчето расте, значи има и живот! На 07,09 ще му чуете и сърчицето! Пожелавам ти го от все сърце! :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:  ДАНО! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Бръмбарче, добре дошла.:welcome_1:
 Дано следващият месец да се преместиш в бременилската темичка.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
момичета, знам че не му е много тука мястото, но днес много съм щастлива  osi_12! Бързам да кажа и защо, на моята донорка и дойде МЦ, който чакахме и  за, който аз, опищях орталъка (това според мъжа ми  osi_16). За тези които не са запознати, аз съм с ИЯР и с донор. т.с ще стимулират донора а на мен най-приятната част трансфера!
Иде ми да литна ... mf_bounce8


*
Вики не се отчайвай,Дениска добре ти е написала,че има надежда.
Дес Дес това е много хубава новина :bighug: