0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
да се разпиша и аз, че то, станало обяд. Честито на всички с тестчета с две чертички, дано сте ни на късмет мамчета  исе пазете :))
Исе, честит рожден ден миличка. Вярвай  и ще успееш! И ... ти знаеш де, няма невъзможни неща! :happy_birthday_1: :bighug: :hbirth: :occasion13: :balk_104: :balk_7: :balk_12: :balk_602:


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Исе,честит рожден ден ,едно поздравче от мен http://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE   
Нека най-съкровенната ти мечта най-сетне да стане реалност.Весел празник.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравейте на всички хиляди благодарности от сърце за хубавите пожелания.
Маринка тъкмо се бях разплакала ей така от нищото ,даже незнам и закакво но тръгнаха едни сълзи и като чух поздравчето се развесели  :lol:
 Много ви обичкам ей така да знаете  :balk_21:
 Хайде отивам да се кипря  :balk_96: :bellydance:
 
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Здравейте момичета  :bighug:
Не съм се вясвала тук скоро.Тръшна ме някакъв гаден вирус и не можах да мръдна от леглото няколко дни  :? То все ще има нещо бее :?
Целувки на всички,а аз се връщам да чета  :bighug:
Ей Искрее Искреее  честит рожден ден мила-да си ми жива и здрава,права и корава  :D да слушкаш мъжлето и му кажи и той да те слушка  :D И да си изкарате супер тази вечер,да си пийнеш подобаващо че на другия ти рожден ден ще плачи бебче и няма да можеш да празнуваш  :lol:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Здравейте момичета днес не можах да се включа сутринта - но скачам направо за обяд!
О имаме си и рожденничка !
Исе миличка честит рожден ден , пожелавам ти от тук на татък само щастливи мигове ,много любов и здраве най -вече !

Айде лек ден  на всички !
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Момичета вижте какво прочетохhttp://tatko-mama.tialoto.bg/article.php?id=8245, аз доколкото знам е хубаво да се пие витамин Е,защото подобрява функцията на хормона прогестерон,който ни е така необходим за задържане на оплодената яйциклетка,нали?!? Нещо съвсем се обърках  :ask: osi_15
Цвете, сега да не изтърся някоя глупост, но знам че Геритамин Нео и Герикапс ( май се казваше другото ) съдържат Витамини А и Е и те се препоръчват да се пият до Ову. Подпомагат да има по-хубава лигавица, но не се пият по време на ЛФ и на бременност, защото водят до някакви увреждания на плода или нещо такова. Та от там си мисля, че няма нищо объркващо в тази статия...
Незнам дали го обясних много правилно :oops:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: нова августовска седмица 24.08-30.08 - да я напълним
« Отговор #127 -: Август 27, 2009, 14:20:33 pm »
Момичетааа, погледнете и това:
http://news.ibox.bg/news/id_995664467
Браво на всички, участвали в операцията.
А на мамата, стискам палци.
ПП: За витамин Е, не мога да коментирам. Никой не ми е казвал да го пия.
« Последна редакция: Август 27, 2009, 14:31:37 pm от petqst »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейте и от мен!
Исе, Честит рожден ден! Пожелавам ти сбъдване на всичките ти мечти и най-вече на онази най-скъпата.....!!! Приятно изкарване довечера като това долу...




Приятен ден на всички ви сладурки!!!
Анизи,откъде ги измъкна тези сладки мишоци :jump12:
Аз пих Геритамин и ден два след предполагаемата О,но знам че се пие до О,стимулира узряването на яйцеклетката.
Усмихнат ден мацки!

*

    Alyona

Здравейте момичета! Много отдавна не съм влизала в този форум, всъшност от както забременях  :oops: .
Искам да ви пожелая по скоро да видите две чертички! Не се отчайвайте и борете се до край! Вярвайте, че ще имате палово бебче и не едно  :lol: На нас ни казваха, че нито аз нито мъже ми по отделно не можем да имаме деца. Имах висок пролактин и други работи. Предлагаха ни Инвитро Икси с донор. Смених няколко лекаря и всичките бяха единодушни.Последния път като за поредния пътпускахме на ново всичките иследования, на нас ни подтвърдиха това. След 3 дена ревове реших че няма да се предам , ще правим и Инвитро и Икси и не знам си какво и ако трябва и с донор!Още не знаех, че вече бях бременна!!!  Един док-тор ми каза, че при мен това е "чудо"  osi_10 Не знам.  Но от цялата си душа ви пожелавам таково чудо! Не казвам да не правите Инвитро или друго средства за забременявания, Напротив! Боретесе по какъв то и да е начин !
Искам да поблагодаря Радостинка! Миличка, благодаря ти, че на време си ме подкрепяла и окуражавала!  :flower:  Поздрави Коки от мен и цункай Боянчо от нас като се видете  :wink:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте мили момичета ама много ми липсвхте беееееее.Прекарахме супер на морето само малкия много ме ядосваше  :x ама какво да се прави  :lol:.
Вики мила не се тревожи ще видите сърчице утре :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_21:
Вили-Ник честито ти  :heartbeat: лека бременност до края.
Сега ще взема да ви изчета да видя какво сте си правили докато ме нямаше  :lol: :lol: :lol: надявам се да има още хубави новини.
Аз съм на преглед утре дано всичко е наред.
До скоро обичам ви  :D :D :D
« Последна редакция: Август 27, 2009, 15:56:30 pm от denisa12251 »
Alyona толкова приятно се изненадах като те видях тук след толкова години :D
Много се радвам, че всичко е минало благополучно и се радваш на своя мъник :D
Да го нацелуваш от мен  :D
Ще предам поздравите ти!

Ако искаш пиши ми на лични как продължи твоята история, че аз знам само началото :wink: и ми е любопитно :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Искреее,ЧРД душата :D жива и здавичка да си ни и много,безкрайно много кураж ти пожелавам :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Фибс, със закъснение, но от все сърце: честито! Лека бременност и много щастие ти желая по повод заченатата рожбичка.

Искре, честит рожден ден! Бъди жива, здрава и щастлива, а скоро и бременна! Весело празнуване!

Благодаря на всички за окуражителните думи.
*
Добър вечер, аз малко късно се включвам ама така се получи нещо.Цвете силно се надявам всичко да е наред,но ще изчакаме и ще видим.Благодаря за подкрепата.
Исе честит рожден ден,пожелавам ти да си здрава и много обичана.Вълшебен празник и да се напразнуваш и за догодина,че тогава  :bori_007: или пък :bori_004: а може и двете. :happy_birthday_1:  :balk_7:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро! Хайде на кафенцето!!!



Аз отивам да се трудя, Приятен ден на всички!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,виж я ти нашата Анизка,колко била чавръста,станала че и масата наредила,пък аз си мисля че ще съм първа.Благодаря ти ,мила за кафенцето,с това ставане в 4 ч ми дойде точно на място
Вики,стискам палци за прегледа днес,чакам да пишеш как е минало.
Дениска,добре дошла,дано да си си починала добре,и на теб ти стискам палци и също чакам отчет като се върнеш.
Лек и приятен ден ви пожелавам,за някои последен работен за други като мен предпоследен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,сладурки.

Анизка мерси за кафенцето и закуската аз ще ги уважа и двете. :D
Радостинка,благодаря за разяснението,обърках се,защото съм чела,че някои момичета го пият и в началните месеци на бременността и за това се пообърках,но сега вече знам.  :balk_104:
Викинце,
 
Лек ден на всички,аз днес ще имам доста работа,нищо,че е "ден на майстора",но ще ви наглеждам. :bighug:
*
Re: нова августовска седмица 24.08-30.08 - да я напълним
« Отговор #139 -: Август 28, 2009, 07:44:01 am »
Добро утро!
Ей Анизкааа, ранобудна и чевръста :D
Благодаря за кафенцето и закусчицата.
С удоволствие ще ви правя компаниика.
Вики, късмет днес на прегледа, стискам палци.
Приятен и изпълнен с положителни емоции ден, Ви пожелавам. :D :D :D
Дениска, добре дошла!И на теб, стискам палци!
« Последна редакция: Август 28, 2009, 07:46:09 am от petqst »