0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #20 -: Август 17, 2009, 11:46:30 am »
Добър Ден,сладурки :D
АнМарче,мило - нал знайш как те мисля.....
От Мод: Снимката изтрита поради раздела, в който се намира темата
Пожелавам ти го,както и на всички които се борят със всички сили :D
« Последна редакция: Август 17, 2009, 12:09:50 pm от rally_pat »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #21 -: Август 17, 2009, 11:46:42 am »
Здравейте, милички. Аз днес си поспах до 9ч :oops:, за сметка на вчера/станах в 5.30/. Маринка благодаря за новата темичка. Петя Честита Ви годишнина, живи и здрави да сте и догодина да празнувате 3ма или 4ма :wink:
Анмар, дано не ти дойде, много палчета ти стискам.
Гарже, така хубаво си си изкарала, направо идилия. Сега цял ден ще мечтая за морската градина,, лек ветрец, гларуси, чайки, и прекрасния шум от разбивашите се вълни. Прекрасно наистина
Целувки на всички, лек и приятен ден
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #22 -: Август 17, 2009, 12:42:27 pm »
Добър ден от мен на всички.Предварително се извинявам ако написаното от мен не е за тук. Аз съм сравнително нова в този форум ,но в сайта съм от близо 5 месеца.Незнам дали е за радост или нещастие ,но и аз съм като вас в очакване на онова малко хубаво човече, което ще ни изпълни с много радост :babyflips: Опитвам се да забременея от 5 месеца и все не става :( , докато 3 от колежките ми вече им личи ,успяха си без проблем да заченат. Този месец и аз реших да пробвам с ову тестове и на 16-ти т.е 11-я ден от цикъла си направих 1-вия и днес другия Оказаха се с 2 черти и двата за моя радост и сега и аз сум от групичката на  :pleasantry: и се надявам всчка 1 от нас да види  :bfp: от  :heartbeat:
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #23 -: Август 17, 2009, 12:46:38 pm »
pepina_boris,  :welcome_1:
Дано скоро твоето желание бъде реалност!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #24 -: Август 17, 2009, 13:12:22 pm »
pepina_boris  :welcome_1: :goodluck: :bighug: дано не се задържаш много в наща темичка и в най скоро време да се зарадваш на  :bfp1:.Успех мила  :P
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #25 -: Август 17, 2009, 13:43:10 pm »
Петя, честита ви годишнина! Пожелавам ви много любов и скоро да получите най-желания подарък!  :babyflips:
pepina_boris, добре дошла при нас и скоро да се похвалиш с  :bfp:!
Анмарче, Колин  :crossfingers:


Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #26 -: Август 17, 2009, 14:26:46 pm »
Здравейте и от мен. Честита ни новатемичка.
Петя , честита годишнина. Много щастлив семеен живот ви желая. :P
Пепина- добре дошла и да не се задържаш тук.
Е , момичета, на мен миналата седмица ми дойде.нА 13.08. ВЕЧЕРТА ЛЕЛКАТА ПРИСТИГНА. На 14.08. следобед вече имах само леко течение. На мен ми върви по 4 дни обилно , с болки, съсиеци. Но този път какво стана- идея нямам. Звъннах на моята доки и тя ми каза за всеки случай да си направя един тест. Така че довечера ще си препикам един , макар че знам че ще е - , но все пак да съм сигурна.
Вили- спинкай , имаш нужда.
Лек ден. :D
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #27 -: Август 17, 2009, 14:39:09 pm »
Излезе резултата:

Показател     мерна ед.    В реф. граници   Извън реф. граници      Реф. граници
HCG+b          mlU/ml              0.100                                                          0-3
 



На есен с песен!

Благодаря за стиснатите палчета на всички. Сега чакам да ми дойде и да си отидеее
« Последна редакция: Август 17, 2009, 14:53:23 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #28 -: Август 17, 2009, 14:51:47 pm »
Анмарче съжалявам мила дано следващия път е успешен  :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #29 -: Август 17, 2009, 14:58:19 pm »
pepina_boris :welcome_1: И дано скоро да се прехвърлиш в темичката на бременилките.
Анмарче, СЪЖАЛЯВАМ мила! Дано следващият път ~на есен с песен~ е твоят месец, увенчат с успех :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #30 -: Август 17, 2009, 15:19:00 pm »
Анмар, мило следващия път ще е твоя път :) Златната есен ще те дари със златно бебче (или две-три) :)
[/url][/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #31 -: Август 17, 2009, 18:02:55 pm »
Хей, момичета къде се криете ?
Ани, съжалявам мила ... Какво да кажа - вече и аз незнам. Но трябва да се продължи. Имаш си и план, така че следвай го. Нали ти казах приказката за тежкия кръст. Обнадеждавай се с немалкия факт, че имате план за действие и то в добра клиника, при добри специалисти.
Русалка - добре дошла. Ние и на теб ще донесем късметче :)
Радостче, радвам се за хубавото ти настроение днес. Хубаво е да има усмивки тук :)
Фибче, аз те търся и але-хоп, ето те
 Момичета, днес има две родени бебенца - сътворени от златните ръце на д-р Александров. То може да има и още де, но аз знам за рожбичките на нашите мили съфорумки Денди и Старлет. Искам да ви вдъхна вяра,че докато има лекари, които да се грижат за нашите мечти, то и ние ще вярваме дотогава, докато успеем !!!
Целувки на всички !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #32 -: Август 17, 2009, 23:13:42 pm »
curls  :bighug: :bighug: Благодаря за вниманието!! Дано Богородица е чула молитвите и ни направи скоро щастливи бременилки!!!( но си мисля, че ме бъркаш с друга коliin, аз съм едва от началото на месеца сред вашите редици ;)
Анмар съжалявам, всички дружно стискахме палци....Сигурна съм, че септември ще бъде плюсов за теб ;) изтръпнала съм и аз за следващата седмица, как не съм ги засънувала тез чертички   :D :D :D
Денди и Старлет  ,честито!! :goodluck:Успех в приключението- "родителство" !!!!

curls curls curls разкрих  теее :balk_70: :balk_70: колко малък бил светът -  :balk_119:
« Последна редакция: Август 17, 2009, 23:53:02 pm от KOLIIN »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #33 -: Август 18, 2009, 07:04:46 am »
Добро утро,сладурки.Пак спите,пак спите,хайде бе аз сама ли пак ще пия кафе.Хайде кафенце,закусчица туй-онуй да ви изкуша с нещо че умрях от скука вече
« Последна редакция: Август 18, 2009, 07:07:00 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #34 -: Август 18, 2009, 07:44:40 am »
Добро утро.
Маринка - аз не спя. :P
Грабвам си на бързо от закуската и се потапям в дербите на работния ден. Днес ще откарам до късно на работа- всеки вторник имаме събрание. Шефа ни държи до към 19.30-20.00. Ужас направо.  :x
Приятен ден сладурки.

П.С. Вчера не си правих тест. Реших да изчакам този месец да видя как ще е лелката.
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #35 -: Август 18, 2009, 07:44:56 am »
Добро утро!
Маринка, еееееееееее много си ранобудна. Благодаря за кафенцето и закусчицата.С удоволствие ще ти правя компания. Еййй, снощи си легнах късничко и сега ми се спииииии :sleeping: :sleeping: :sleeping:, но това кафенце ще ме разсъни. Лек и спорен ден на всички! :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Август 18, 2009, 07:46:28 am от petqst »
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #36 -: Август 18, 2009, 07:55:22 am »
добро утро!МАРИНКА не си сама и аз се присъединявам към твоета кафенце благодарско.АНМАР съжалявам но нищо септември е много хубав месец това е моят месец и ще видиш че ще бъде късметлийски.ей ФИБЧО докога ще ни държиш в неведение с изненадата ааа то бива бива :).милички пожелавам ви хубав ден :D
[/url]
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #37 -: Август 18, 2009, 08:06:26 am »
добро утро момиче  :D
маринка, много вкусна закусчица ... вземам си и аз от нея и от кафенцето, че днес много ми се спи и на мен  :lol:
приятен и усмихнат ден на всички

п.п Анмар, горе главата, ще успеем по един или друг начин но ще гушкаме свои рожбички :)) С теб съм! Прегръщам те силно


*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #38 -: Август 18, 2009, 08:22:53 am »
Дборо Утро, Слънца!  :D
Маринче, много ти благодаря за кафенцето, че ще ми се пръсне тиквундера  :lol: :lol: :lol:
Нещо май се бях натровила вчера, но днес съм по-добре! И температерата ми спадна и не ми е толково лошо.
Момичета, страшно съм ви признателна за подкрепата, за стиснатите палчета, за това, че даже не ми разрешавата дори и за мъничко да се отчая.  :D
Много ви обичам!



П.П. Колин  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Август 18, 2009, 08:28:13 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #39 -: Август 18, 2009, 08:39:45 am »
Анмар, нямаме право на отчаяние. Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!!!!!!!!! А ние всички сме силни. Нали затова е форумът- да се подкрепяме една друга и да не се предаваме.  :bighug: :bighug: