0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #180 -: Август 22, 2009, 18:08:27 pm »
жега не ами незнам какво.днеска такива топли вълни ме обливат цял ден та да неви казвам osi_16все едно критическа мее хванала.тъйче ПЕТЯ веднага ще се почерпя с едно сладоледче пък и нали не се дебелеело от него...
[/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #181 -: Август 22, 2009, 19:25:24 pm »
Здравейте пак от мен аз ще взема да се прекръстя вече от Anizi na Miss Piggy!
Амииии.... аз тъкмо хапнах едно сладоледче, ама и от твоето, Пете, ще взема, ама на Коледа ще ме заколите-знам ви аааааз!!! Е поне ще съм едно щастливо и довоооолно....

« Последна редакция: Август 22, 2009, 19:35:48 pm от anizi »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #182 -: Август 22, 2009, 19:42:34 pm »
Как сте пастички :D Гледам черпите се а :lol: :lol: :lol:
Цвете да ти е жива и много много здраво майчето :D
Колийн,сори за оназ с метлата ама вземи я с тебе на морето и я удави там.То имаше няколко такива опити,преди известно време ама неуспешни...та може на тебе да се отдаде :D 8) Та мн момичета ще са ти благодарни :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-
« Отговор #183 -: Август 22, 2009, 23:17:32 pm »
метлата ама вземи я с тебе на морето и я удави там.То имаше няколко такива опити,преди известно време ама неуспешни...та може на тебе да се отдаде :D 8) Та мн момичета ще са ти благодарни
Казано е мноооооого правилно.
Ейййййййййй, хора, тук си е направо пустош 8O 8O 8O
Дано поне съботната ви вечер е била прекрасна.
ПП: Анизка, та то това прасенце е умряло от глад :D :D :D, та до НГ не знаааам?????
Дали ще изкара до Коледа?
Лека и спокойна нощ от мен! :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Август 22, 2009, 23:20:15 pm от petqst »
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #184 -: Август 23, 2009, 01:53:16 am »
Здравейте, момичета!
Ох,най-накрая ви изчетох и гледайте кое време е станало...
Напоследък не ми остава много време за темичката, но сега реших да поправя грешката и да се вясна, за да видя кой на къде е. Утре съм на сватба, а през последните дни само обикалях магазините до припадък, че съм много трудна в харесването на дрехи "от раз". Сега докато ми съхне лака пред компа ще наваксам пропуснатото.
Гардже, ти обаче веднага забеляза отсъствието ми, нищо не ти убягва от погледа.  :D
Фибчо, страхотно предложение си дала да удавим вещицата! Присъединявам се и аз, вече е крайно време да се свършат мъките ни! Другата седмица ще ходя да я давя на плажа!!   :bonk: :lol:
Вивка, сигурно си изкарала страхотно на почивката, а и срещата с Дениска я е направила още по-приятна!
Хайде, милички ще ви оставям, лека нощ!


*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #185 -: Август 23, 2009, 08:13:50 am »
ДОБРО УТРО, МИЛИЧКИ!
Днес май аз съм от по-ранобудните :) Да ви се оплача: снощи си счупих термометъра, и сега трябва да купувам нов :oops: :oops: :oops:
Но какво да се прави, няма нищо вечно :D
Е, хайде, стига съм се оплаквала, а да сложа кафенцето и закуската на масата. Заповядайте!
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #186 -: Август 23, 2009, 08:26:59 am »
добро утро!ПЕТЯ да не си помисли че сама ще си закусваш сядам веднага да ти правя компания че ако взема да заслабна :lol:.за термометъра нему мисли толкова вземаш нов и продължаваш.пожелавам ви хубава и слънчева неделя :)  между другото утре кой ще ни пуска темичката.
[/url]
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #187 -: Август 23, 2009, 08:36:32 am »
хайде и аз, да се присъединя към вас  и вкусната закусчица, та да не взема и аз, да заслабна  :lol:


*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #188 -: Август 23, 2009, 08:53:22 am »
Охоооо, имам си компанийка! СУПЕР! :D :D :D
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #189 -: Август 23, 2009, 10:35:47 am »
Охо добро утро на нашите ранобудниччки Петинка ни е сложила кафенце  закуска
И аз се присъединявам към компанията на dess_dess   и berche да я изядем тая закуска а ? :D :D :D
Момичета тая с метлата нещо се е развилняла тия дни из темичката ни - и мен ме лепна тая сутрин мръсницата!
Не ме пропуща и за ден не закъснява не ми оставя и мъничко надежда ей !
Писна ми от нея - ако можех да и счупя метлата да я вия тогава как ще ни обикаля ?!
[/url]
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #190 -: Август 23, 2009, 10:44:38 am »
Ай каква страхотна закуска само.Няма начин да устоя на изкушението :hungry:  :eating:
 Пожелавам на всички един страхотен ден!!! :party:
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #191 -: Август 23, 2009, 10:53:44 am »
Вив, давай, ние сме с теб - Счупи я, та дано при никоя от нас да не идва :D :D :D
А за надеждата, то ние винаги си я имаме.
Ей, а къде са останалите? Сигурно си спинкат сладко, сладко :D
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #192 -: Август 23, 2009, 11:40:17 am »
Здравейте момичета,благодаря на всички за пожеланията.Сега отиваме да купим на мама микровълнова печка,че това се поиска,пък и тя сама да си я избере.
До скоро.
 :bighug:
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #193 -: Август 23, 2009, 11:43:20 am »
Здравейте, отдавна на съм ви чела  :oops: ама ми е лошичко по цял ден :( Днес за първи път не ми е тежко и съм много доволна. Петенце, лелееее каква вкусна закусчица си сложила, толковва съм гладна,че направо незнам, изяждам я цялата,а за вас кафето :lol:
Вив, мернах че вещицата те е навестила рано рано. До вечера съм на лекар и като ни кажат колко сме големи и дали всичко е наред, ще ти пратя малко вирусчета. Е на всички от темичката, пък дано ви изнатръшка всички, тоя вирус.
Целувки ,хубав ден
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #194 -: Август 23, 2009, 12:09:44 pm »
Ехоооо, добър ден и от мен!  :D
Кафенце пия с удоволствие и закусчица си хапвам, благодаря Пете!
vili_nik,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #195 -: Август 23, 2009, 12:47:52 pm »
Привет от мен!
Днес се наспах и належах като бял човек... :D
Сега и хапнах и ми е много добре! :lol:
Май ще продължавам да мързелувам... :balk_125:
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #196 -: Август 23, 2009, 13:23:28 pm »
Здравейте, момичета! Закуската сигурно е свършила, но ако е останало малко от кафето с удоволствие ще пийна едно с вас!
Пимпа, здравей мила от кога не си хвърляла вирусчета насам. Как сте с бебо, надявам се, че всичко с вас е ок! Много се радвам, че си решила да наминеш!  :D
petqst, cvete78, viviq, dess_dess, berche, anmar и всички останали мацки-неспоменати хайде дружно да се обединим и да решим какво ще я правим онази вещица, ще й чупим метлата ли, ще я давим ли или нещо друго ще измислим, но е крайно време да я пращаме да ходи само там където е желана!


*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #197 -: Август 23, 2009, 13:46:44 pm »
дайте вярно нещо да я правим тая гад че и на мен ми чука на вратата.хванала съм я за гушата ама незнам дали ще мога да я удържато бива нахалство ама...
[/url]
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #198 -: Август 23, 2009, 13:59:47 pm »
Привет и от мен,не знам дали мястото е тук но ще попитам,искам да ми кажете за добър специалист в София :)
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #199 -: Август 23, 2009, 14:39:57 pm »
Благодаря ти Анмар, Анизи прасенцето дето си го сложила, е много сладкоооо.Иде ми да си го гушкам и  целувам цяяяял ден,че и утре :lol:
Нинка, аз знам 2ма добри гинеколози. Единия е д-р Китанова в Шейново - приема вторник и петък от 15 до 18 часа-прегледа е 20лв/аз от тинейджъчка все при нея ходя/, а другия е д-р Попмарков в Тина Киркова,той е на график и незнам кога как е- работи по касата. Една приятелка пък е много доволна от д-р Клисурски в Майчин Дом и той работи по касата и е само сутрин на работа. В сайта на Майчин дом му има графика. Дано съм ти помогнала :wink:
« Последна редакция: Август 23, 2009, 14:50:29 pm от vili_nik »