0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #140 -: Август 21, 2009, 10:12:10 am »
Аз също не знаех за тези серияли! Но след трансфера ми се наложи да си измислям занимавка и съм свалила единия на компа. Уж гледам от време на време. Абе не е лош, ако трябва да съм честна! :D
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #141 -: Август 21, 2009, 10:21:22 am »
Добър ден и от мен. Тази сутрин сте много активни :) Усещам хубавото настроение и се цопвам при вас ... Я да видя кой искал да го обръснат - Деси, не си казала бе душичка  :lol:  :lol:  :lol: Целувки и не се сърди за такива неща :)
Къде изчезна другото Деси - Деска-Меска ... Нещо ми се губи напоследък ... или аз недовиждам... А за тези сериалчета и аз само слушам и се каня поне една серия да гледам, че да видя за какво става въпрос, но май ги дават в работно време ... или аз не пускам често ТВ-то.
Хубав петък на всички и широки усмивки през последните лъчи на лятото ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #142 -: Август 21, 2009, 10:30:29 am »
оф, момичета  :oops: простете ме, ама днеска съм като цапната с дъска (забележете, с дъска, не со мокър парцал) сякаш снощи съм орала, а не спала  8O
и ... ги приказвам сутринта едни ... сега като прочетох какво съм изляла и ме хвана срам  :oops:
ама днеска ме извинете, много съм заспала ... айде чао засега


*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #143 -: Август 21, 2009, 10:33:11 am »
......
Хубав петък на всички и широки усмивки през последните лъчи на лятото ...

Да бе, да! Някои се гласим тепърва на моренце да ходим септември  :(
Я да говориш за циганско лято, ако обичаш  8)

 :balk_21:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #144 -: Август 21, 2009, 11:06:53 am »
Здравейте, приятелки.......
Да не си мислите, че съм ви забравила....Това не е истина. Редовно ви чета и наблюдавам  :lol:. Тази седмица доста бях заета на работата, защото днес ми е последен ден преди ваканцията  :D, та трябваше да приключа доста неща. Както и да е, вече е петък, макар и сутринта, и му се вижда края на работния ден. Нямам търпение да кацнем на родна земя утре привечер и да си почина сред фамилията.
На 31.08 сме на ФМ при Др. Даскалов в Пловдив и ще ви пиша какви са новините. Стискайте ми палци всичко да е наред с бебока.  :wink:

РАДОСТ, браво на теб за цигарите и че най-после си се решила да ги оставиш. Никога не съм запалвала цигара и не знам какво точно е, но понеже много хора около мен ги оставиха, знам, че е адски трудно, но не и невъзможно. Важното е, ти да си убедена, че ИСКАШ да ги оставиш и ще МОЖЕШ да ги оставиш. Ние сме с теб и те подкрепяме, но и те следим, за да не би случайно да се поддадеш на изкушението...
Фиби, тази твоя изненада вече ме изкарва извън нерви....Ама скоро няма да я издадеш. Бях се уплашила, че съм я пропуснала  :lol:...
Веселушко, къде се губиш? Казвай как мина вчера ФМ...Много съм любопитна...Вече със сигурност знаеш какво ще е бебчето ви....Чакам да се отчетеш...

На всички ви пожелавам прекрасен уикенд, изпълнен само с положителни емоции...


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #145 -: Август 21, 2009, 12:48:15 pm »
Много хубаво настроение се усеща от темичката днес и няма как да не се запиша :D
Само остава Дес да се усмихне :D
Мерси за кафенцето на Петенцето,стискаме ти палци за изследванията :goodluck:
Анизи страхотна закусчица :eating:
Анмар къде ще ходиш на почивка,как ти завиждам,нищо че преди две седмици бях :beach1:
Радостинка моите поздравления за цигарките-л...рки и да не си посмяла да ги запалиш,Ани а ти няма ли да ги откажеш вече?
Ама какво става доста хора са полудели по тези турски сериали,не мисля да ги започвам,че съвсем нищо няма да свърша вкъщи.
Луцка,много е вълнуваща ФМ,на следващата дано ми кажат пола :D
Момичета пожелавам ви в най,ама най-скоро време всички да го изпитате!
:blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
« Последна редакция: Август 21, 2009, 12:50:20 pm от malvina82 »

*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #146 -: Август 21, 2009, 13:02:17 pm »
Цоп, цоп , цоп  под вирусчетата - до морето и ма време  :lol:
Сигурно ще ходим на Арапя. Ще ги откаже един ден, надявам се да е скоро, но сега само се измъчвам и не успявам - явно вътрешно още не съм готова  :oops:

Гушкам ви Приказни мои   :grouphug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #147 -: Август 21, 2009, 14:04:16 pm »
Хоп, цоп и аз под тях :D :D :D
Деси, извинена да си! И другият път да си блъсната с парцалче, че дъската сигурно много боли :D :D :D
Анмарче и аз ти завиждам, ама мнооооого. Ние тази година се отказахме, но за другата, живот и здраве сме на моренце. Приятна почивчица ти пожелавам.
И мен ме е срам за цигарките, но нещо ината ми се е загубил :oops: :oops: :oops:
Все някой ден и аз ще ги откажа, да знаете :D :D :D
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #148 -: Август 21, 2009, 14:15:42 pm »
Анмар, Петя, присъединявам се към вас с цигарите - все някой ден ще ги откажа :) Искам да си видя двете черти на теста и да знам, че повече няма да запаля. И аз уж все се каня, уж ще спестявам от цигари...ама друг път :)
[/url][/url]
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #149 -: Август 21, 2009, 15:53:38 pm »
Ехооо , здравейте и от мен момичета.
Аз ще си пийна от сутрешното кафенце , защото всеки момент ще  :sleeping:на бюрото си.
Анмарче - да се цопнеш заради мен един път във водата. И ние се отказахме с мъжо от почивка , защото имаме идея за собствен бизнес и гледаме да пестим.
А за цигарките - оф , ако мога да ги дъвча вместо да ги пуша- ще го направя.
Миналата година решихме да ги отказваме с мъжо и какво стана? - Ами купихме си хапове , дъвки, лепенки за никотин. Една вечер се прибирам след работа и какво да видя- моя си сложил епенка и на устата 8O. Толкова му се пушело , че решил след хапче и дъвка да си залепи устата. Мъчихме се 2 седмици и отново ги започнаме.
И аз ще ги откажа някога , но кога ще е - незнам.
Леле , отплеснах се.
Весел уйкенд момичета. :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #150 -: Август 21, 2009, 16:57:41 pm »
Ехааааааа дойде края на работната седмица.Време е за почивка и ..... танциииииии  :D :D :D
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #151 -: Август 21, 2009, 17:04:51 pm »
 :lol: :lol: :lol:
Много са готини Цвете! Вече бях започнала да заспивам пред компа. Най-накрая се свърши и днес. Отивам да почивам. Приятен уикенд момичета!
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #152 -: Август 21, 2009, 17:12:10 pm »
Тези котаци са страхотни наистина. :lol: :lol: :lol:
Аз имам още малко от работния ден...нали сме един час назад от вас в БГ, а и работим до по-късно, щото почиваме на обед  :(...
Ама не остана  :D........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #153 -: Август 21, 2009, 19:46:15 pm »
Здравейте, момичета! ...днес наистина е било много бурно тук. Деси и аз по същото време, както и ти, се присъединих към тези симпатяги тук и съм сигурна , че с всеки изминат ден ще ставаме все по- близки- защото всички са много позитивни, подкрепящи се и най- вече винаги са готови да откликнат на въпросите в главиците ни( поне такова е впечатлението ми от тези 3 седмици).
 :bighug: :bighug: :bighug:
anmar ,petqst ,jasmin_veni  и аз се присъединявам към вас  :oops:- не мога да ги откажа гадинитеееееее, трябва ми само една причина  :bfp1: Нямам воля и това си е.
Да ви се похваля - тази седмица си направих фризурата- лелката сигурно не ме е познала още я няма, и за да се застраховам ще бягам на море от понеделник та сега се ровя пафкаща в офертите. Хубава и спокойна вечер на всички!! С извинение за дългия пост :oops: :oops: :oops:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #154 -: Август 22, 2009, 04:00:11 am »
Добро утро от едно ку-ку....гледайте колко е часа, а аз вече съм будна.... 8O е вярно след 2 часа и ще поработя ама съм се ококорила от 3 часа - не съм ли откачена??? Хайде поне кафенце и закусчица да сложа , че иначе за какво съм станала??? Заповядайте.......

« Последна редакция: Август 22, 2009, 04:02:53 am от anizi »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #155 -: Август 22, 2009, 08:17:46 am »
леле anizi ми ти сън не си спала :)) и как да спиш като досега си приготвяла закусчицата, мммм каквато съм лакомия, и както се включвам веднага след теб веднага ще я изям и кафенце ще си пийна, че иаз, днес ранобудно го раздавам. Благодаря ти, много е вкусно :D


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #156 -: Август 22, 2009, 08:41:20 am »
Охо добро утро,какво стово тук рано рано,хайде и аз да се присъединя към компанията за кафенце,че моя днес бачка и самичка си го пия.Аз днес запрятам ръкави и започвам да чистя в къщи,че и банята ме зове,пък като й дойде реда на нея все си намирам оправдание да не я чистя,но......днес ще й видя сметката.Както и да е след шетнята следва и хубавото,като се прибере мъжо мятаме багажа и газ на язовир.
Желая ви приятен уикенд и хубаво да си починете.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #157 -: Август 22, 2009, 09:35:55 am »
Добро утро момичета !
Завърнахме   се от моренцето снощи късно и до късно четох новата темичка !
Много сте изписали докато ме нямаше!
Анмарче и аз снощи се събуждах често !
И сега ми се спинка малко ама трябва да ставам !
Да ви правя  компания  за кафето и закуската !
Дес дес и Маринка са ми оставили малко от вкусотиите  :D :D :D
Иначе много добре си изкарахме ,но най - си е хубаво у дома !
Лек ден за сега!
Аз  пак ще пиша ,че съм се затъжила за вас всички момичета!
[/url]
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #158 -: Август 22, 2009, 09:45:41 am »
добро утро сладурки!АНИЗКА не си само ти и аз се събудих в 5ч.въртях се мъчих се да заспя отново едва остисках до 8:30.ама то явно мие замерисало на кафенце и закуска и затова съм станала а то какви вкусотии си приготвила просто нямам думи ааа веднага започвам :eating:МАРИНКА и мен това ме чака мъжо като стане и аз започвам чистене,готвене,пране но после хайде на купон :)  момичета пожелавам ви приятен и слънчев уикенд :bighug:ВИВ добре дошла ка искарахте къде бяхте?
[/url]
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #159 -: Август 22, 2009, 09:46:09 am »
Добро Утро!  :D
Анизче, благодаря за кафенцито и за закуската  :D, ама мнооого рано си станала, бе Мило! Ти биеш рекорда и на мъжо - той става в 5.30 ч. Това направо е нечовешко  :o
Момичета, аз днес ще скитам с мойта приятелка - не сме се виждали почти от месец. Ще наобиколим мола, те са много, ама ние си имаме един - наш, на х-л Хемус. Ще седнем да изядем по една салата и т.н.
Хубав и усмихнат ден ви желая :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Август 22, 2009, 10:35:16 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."