0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #120 -: Август 21, 2009, 07:30:52 am »
Добро утро,мале прецаках се тая сутрин,от 12ч.съм днес на работа и си викам ще се наспя хубаво,че и без туй и в къщи нямам работа.Събуждам се сутринта гледам 8.20ч. и ставам стига ми толкова сън,отивам да си пусна кафе и на печката що да видя 7.00ч.,ужас прекарах се да стана.Вече пък и не ми се спи,разсъних се,смотания часовник в спалнята не стига че не съм въдяла добре стрелките ама и с 20 мин.напред,хамава съм винаги си гледам друг път телефона сега що ли се занимавам със смотания часовник не знам.Айде стига съм се оплаквала.Петя,благодаря за кафенцето сядам и го мятам че явно имам нужда от двойна доза да ми отвори очета.А Петенце,успех на док.чакам да се върнеш и да докладваш.
На всички лек и пълен с хубави преживявания ,последен работен за тая седм.ден .Тоя път и за мен е последен за тая седм.,тая събота почивам,ура.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #121 -: Август 21, 2009, 07:51:55 am »
Добро утро :D

Петя, много хубаво кафенце си спретнала :), ама аз ще откажа. Днес ми е 4-ти ден без цигариииии 8O 8O 8O, ако си помисля за кафе и веднага ще пална една, но мисля да демострирам воля :wink: :lol:

Маринка, не се ядосвай, нали знаеш "рано пиле, рано пее" :wink: . Хайде сега на турските сериали, пък ако ви кажа снощи на тази Перла как ревах като магаре :(, може ли толкова тъжен да е този филм и така съвсем реално да пресъздават и част от психологическите плоблеми на стерилитета ( ако мога да го опиша така)...много ми харесва, не пропускам серия :)

Хайде лек и спорен ден :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #122 -: Август 21, 2009, 07:58:31 am »
Стинке,Стинке,нъл знайш че ще има пердах ако запалиш цигара а?Пък за сериалите ей сега мятам вчерашната серия на "Мелодията на сърцето" че бях на работа и не съм я гледала.Със филма се мятам и на степера ,малко калорийки и пот да хвърля.Пък за Перла имам да ви настииииииигам,аз нощи изгледах 32 серия,щото ги гледам във вибокса,по тв нещо не сколасах и това да гледам.Сега се ядосвам че в замундата още не е излязла вчерашната серия на Сълзи над Босфора че и нея не съм гледала.Ама да си имам проблемите.
П.П.Хайде вижте и темата за РД в кафето,че Елфи и тя била Лъвица,рожденничка е днес.Да не й честитм тук че ще ни се кара  :lol:
« Последна редакция: Август 21, 2009, 08:01:44 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #123 -: Август 21, 2009, 08:10:15 am »
добро утро и от мен банда  :P
ама мене нещо не ме бръснете, хич не ме отбелязвате и аз, ще плачкам ... 8O чудя се на моменти какво ли правя в темичката ви и защо ли продължавам да пиша в нея  :wink:
ама хайде, спешен ден ви желая


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #124 -: Август 21, 2009, 08:13:30 am »
Защо бе ,Деси си останала с такова впечатление?Как да не те бръснем,всички тук сме приятели,включително и ти.Не така,ти си една от нас,от дружинката ни и ние те обечаме/говоря в мн.число защото съм сигурна че и другите така мислят/,и да не си посмяла да избягаш от нас,нали.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-
« Отговор #125 -: Август 21, 2009, 08:13:52 am »
Маринка, Стинке,Дес Дес, Благодаря ви за компанииката. Аз се завърнах-пуснахме с моя хормони, аз и микробиология, но ми казаха, че едните ще излезнат днес, другите вторник, сряда, но за по-сигурно да отида в петък. Ще се отчета разбира се.
А за сериалите, то аз на всички плача, нали офисът ми е в къщи и си ги гледам, когато съм тук. Не знам, но понякога се поставям на тяхно място и ми е гадно, но да не спамя темата.
Още веднъж - Весел и изпълнен само с положителни емоции ден на всички. :D
Дес, какви са тези приказки????? Естествено, че сме от отбора - заедно сме си всички!
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #126 -: Август 21, 2009, 08:14:59 am »
Добро Утро!  :D

Маринка, ще я пуснем само, ако ще се мести при съседите  :lol: :lol: :lol:, иначе никакво мърдане от нащта темичка  :wink:
« Последна редакция: Август 21, 2009, 08:21:07 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #127 -: Август 21, 2009, 08:17:11 am »
Добро Утро!  :D

Маринка, ще я пуснем само, ако ще ке мести при съседите  :lol: :lol: :lol:, иначе никакво мърдане от нащта темичка  :wink:
Много си права.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #128 -: Август 21, 2009, 08:21:08 am »
Аз нещо не можах да схвана :oops: :oops: :oops:, Дес Дес какво имаше предвид...
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #129 -: Август 21, 2009, 08:25:06 am »
добро утро милички!ПЕТЯ благодарско за кафенцето и дано резултатите да са ок.РАДОСТ браво за цигарките а за ПЕРЛА и аз си поревах.ДЕСКА моляте не така ако ще бягаш те пускаме само в бременелската темичка ама и там няма да ни избягаш щото ние всички сме за там :bighug:МАРИНКА как е степера тренираш ли аз съм доста несериозна и го зарязах.пожелавам на всички ви лек и успешен ден :bighug:ДЕСКАТА има напредвид че неи обръщаме внимание и решила да бяга от нас
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #130 -: Август 21, 2009, 08:28:00 am »
Добро утро,момичета.
Петя мерси за кафето,дано с резултатите всичко да е наред/ще бъде/.
Ох, с тази Перла вече съм се побъркала,гледам до 20ч. всичко да е свършено и съм пред тв-то,сега чак до понеделник.....
Това е на Маринка часовника след събуждането й тази сутрин  :D :D :D

ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #131 -: Август 21, 2009, 08:29:31 am »
Добро Утро и от мен! Петенце, благодаря за кафенцето сядам и аз веднага на една чашка елексир!!! Пак от мен ще е закуската явно, така, че заповядайте.....пак на същия принцип като вчера  :lol: :wink:




Цитат
Аз нещо не можах да схвана   , Дес Дес какво имаше предвид...
И аз Стинка и аз не схванах..... 8O 8O 8O

Цитат
ДЕСКАТА има напредвид че неи обръщаме внимание и решила да бяга от нас
8O 8O 8O пак не схващам
Приятен, усмихнат и слънчев ден прекрасни мои!!! :bighug:
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #132 -: Август 21, 2009, 08:37:02 am »
малеее АНИЗКА какви са тези вкусотии веднага си взимам :eating:.скоро ще отслабна така.ДЕСКА били ни обяснила защо си останала с такова впечатление че не те бръснем нали знаеш че нее така тук всички сме си дружки :)
[/url]
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #133 -: Август 21, 2009, 08:53:29 am »
Оооооооооо, Анизка, много големи вкусотии си ни поднесла :D
Хапвам и се захващам за работа.
Деска, къде се загуби, аиде казвай за какво си мислиш така??????
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #134 -: Август 21, 2009, 09:22:03 am »
Хоп-хоп-хоп ето ни и нас силиконови джуджки хихихихих,добро утро маймункиииии  :lol:
 Аз днес станах и какво да видя херпесчо почти го няма   :music22:
 Но пък като видях колко много работа имам 100 снимки да направя и лошо ми стана  :balk_159: :balk_161: явно цял ден няма да мога да стана от компааааа  :rockon:,ама поне така ще ви дебна хаахахах  :cul2:
 Петя  - мерси за  :coffee: и стиснати палчета на ръчички и крачета за резолтатите.
 Маринкаosi_12 сигорно горе доло така си била като си видяла часа на печката ахахахахахаах,милата  :bighug:
 Радостинче - много се радвам че си станала борбена и се опъваш на миризливите гадове,аз от днеска пак мисля да се метна на инат .Успех и не се потдавай на изкушенията мн е трудно но не невъзможно  :cheerleader: :crossfingers:
 Десиииии  osi_6 osi_6 osi_6 osi_6 да не съм те чула така да приказваш.......
anizi благодаря за закуската, хапвам и бягам  че окъснях пък работа ме чака  :balk_121:
 Ох ,айде лек ,много весел и позитивен последен работен ден на тази седмичка  :jump12:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #135 -: Август 21, 2009, 09:49:42 am »
Цитат
МАРИНКА как е степера тренираш ли аз съм доста несериозна и го зарязах.
Добре,добре,днес увеличих времето от 45 мин.на 1 час,преди малко приключих и ударих душ след тренировката,сега отдъхвам.Много добре се чувствам,само дето още ефект на д-то няма ама все пак само 7 дни тренирам де.
Цветенце,тоя път на часовника му простих ама ако пак се прецакам наистина ще го приведа в тоя вид като на картинката :lol:.
Цитат
Маринка -   сигорно горе доло така си била като си видяла часа на печката ахахахахахаах,милата 
Искре ,да ти кажа точно така се укокорих ама беше късно вече,разсъних се и ей на както Радостинка каза съм пред комп.и зяпам турски сериали.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #136 -: Август 21, 2009, 09:54:41 am »
Привет девойки! Гледам кафенце, закуска...браво! Аз хапнах вече и сега малко ще поработя!
Приятен и кратък петъчен ден!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #137 -: Август 21, 2009, 09:58:32 am »
Добро утро момичета :) Аз снощи маалко препих и сега съм с един махмурлук, иде ми да си легна на бюрото :)
Абе май само аз не съм ги гледала тези търски сериали - само за тях слушам в последно време. Явно си заслужават.
Дес-Дес, за какво иде реч? Да не сме те обидили с нещо?
[/url][/url]
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #138 -: Август 21, 2009, 10:01:33 am »
jasmin_veni  не не си само ти тази дето не ги е гледала ,и аз си нямам на идея за какво става на въпрос само чувам ама не съм сядала да гледам  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #139 -: Август 21, 2009, 10:06:37 am »
jasmin_veni  не не си само ти тази дето не ги е гледала ,и аз си нямам на идея за какво става на въпрос само чувам ама не съм сядала да гледам  :lol:

Ахам :) Аз мисля да продължавам в този дух, че като загледам сериал ставам като лепка за ТВ-то или компа.
Така като гледахме How I Met your Mother се бях залепила за компа до 4 часа. Обаче този сериал си заслужава, много любим ми стана също както и Tрee Hill :)
[/url][/url]