0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Бравоооооо Вики! Много хубави новини!  :D Всичко най-най-най през останалите месеци от бременността ти!
Само една точица ли видяхте?  :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
ами док каза, че вижда само 1 сакче и че не ми трябват повече, защото съм малка /като размери има предвид/  :lol:
Вики честито миличка  :bighug: много ама много се радвам за теб да знаеш!Пожелавам ти успешни  :cloud9: и здраво бебче на финала  :balk_21:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Вики, супер хубава новина ни носиш :) Лека бременност и много спокойни месеци до срещата с малката рожбичка :)
Ето една хубава притча за всички, които лекичко са се отчаяли и предали:

http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=389
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Викиииииииииии, честита точица, миличка, желая ти успешна бременност и на финала да гушнеш пухкавото бебче  :D !!!!!

За утре срещата на софиянки остава, нали, че нямам време да чета всичко и може да съм пропуснала ако има промяна??  :oops:

Супер Викиииии, много се радвам!!! Честита ви точица :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: леко бременеене, и накрая да гушнеш най- сладкото  :babyflips: на света!!! Пръскай сега вируси да се ,,разболеят'' всички :D
*
Гардже, благодаря ти мило!  :bighug:

Надежко, остава, 16.00 ч. утре, Ротондата! Само, че май ще сме много малко този път  :?

Лека вечер, Момичета!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
 :D Вики Честита ти точица, нека след девет месеца се превърне в най-сладкото пухкаво бебче.  :babyflips: :bighug: :cloud9:
*
ВИКИ честита точица и от мен мила!АНМАР за съжаление аз пак ще пропусна срещата  :(защото ще сме извън София дано другият път вече успея.лека вечер и спокойни сънища :) :bighug:
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,аз днес съм от ранобудните че ще ходим на горски купон,ще празнуваме с роднини и приятели рожденния ми ден.А за вас ще сложе по едно каЙвенце и ще ви пожелая приятен неделен ден.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро мили сладурки  :D
Хайде на кафенцетооооо.



Желая ви приятен слънчев ден.
Опа Маринка ме е изпреварила  :D
« Последна редакция: Август 16, 2009, 08:08:41 am от denisa12251 »
*
Добро утроооо!
Маринка, Дениска, мерси ви за кафенцетооо. А тези палачинки  :eating:
Хубав ден момичета!
П.П. Маринка, приятна разходка в планината.
« Последна редакция: Август 16, 2009, 11:23:41 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Добро утро и от мен!
Макар че си легнах в 2ч. /бяхме на имен ден/ пак се кукнах рано-рано в 8.30  :? Ами гладно пупето и забърках едни пържени филии. Сега вече е добре !  :wink:
Приятен и слънчев неделен ден!
 :blowingdust: :blowingdust2:
*
Добро утро и от мен. Маринка, Дени Благодаря за кафенцата и закуската. Опааа, цопвам се първа под вирусчетата, та дано ги прикача. Благодаря ти Вики. Лек и усмихнат ден на всички. :D :D :D
Добро утро, милички!
viki_vat, честита ти точица! Страхотна новина!  :bighug:
vili_nik, ще стискаме палци и за твоя преглед на 23-ти. :crossfingers: yahoo_17
Маринка, Дениска благодаря ви за закуската и кафенцата, страхотни сте момичата!
Ще започна от съблазнителните палачинки  :eating:
Маринка, приятна горска разходка, а на софиянки весела среща!
Пожелавам  :sunshine: ден на всички!
« Последна редакция: Август 16, 2009, 11:24:00 am от deska_meska »


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добър ден,сладурки.....то няма никой тука,ама е неделя и всички са по разходкиии...

Вики,злато,честита ти точица :D И ти пожелавам 8(вече)месеца по

Вили-Ник и на тебе  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за по-другата седмица :D

Маринче приятно изкарване на излета :drunk:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Вик честита точица  :P леко бременеене и раждане  :P
Фибчо а теб защо не те виждам в бременлеската тема?  :ask:
Виждам,ч е тук пишеш нали знаеш че имаме и такава  :D
Вики честита точица,леко бременеене! :D
Гледам 16 часа е,яд ме е че не можах да дойда на срещата,но свекито беше на гости до преди малко.Ще си изкарате страхотно и да качите снимчици :)
Лек ден! :bighug:

Викииииии честита точица  :D а пък знаеш ли другата може да се е скрила  :wink:
Вили успех следващата седмица мила-всичко ще е наред  :D
Фибчеееее да знаеш мноого ти отива линийката със зайчето  :D
Гарджето пак улучи слабото ми място  :)
Весито къде се е скрила с малката госпожичка  :lol:
Радостче къде си душа  :)
Маринче да внимаваш в горите тилилейски... :lol:
А всички неспоменати мнооооого гушшшшки  :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
...Я, днес май не съм се разписвала, а ? Уикенда пак свърши. Времето започна леко да се разхлажда. Вече мъничко ми замирисва на есен. Не обичам есента. Натъжава ме, но какво да се прави - и лятото, и уикендите и отпуските имат край. Ето защо си мисля, че и трудните дни също  :lol:
Аз днес ходих да видя италианският кораб "Америго Веспучи" - нащраках малко снимки, пообрули ми вятъра перушината, разхладих се и се отдадох на релакс. Даже си полежах на една пейка в морската градина, ама така ми хареса, че-е-е ... дърветата шумят, гларусчетата (моите братлета) цвърчаха над главата ми, морето ухаеше, вълните се чуваха ... абе много ми хареса май... Чак ме доядя, че скоро ще е студено и няма да мога да си лежа пак там :) Зачудих се - защо западните страни, по парковете лежат хора, носят си одеалца и си отмарят с книжка ?! Тук, ако се излегна така може да ме приберат за скитничество  :o
 Оле, май доста се поулях - ама на .. искаше ми се да ви опиша преживелиците си :)
Целувки !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.