0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро  :D
Честит празник на всички именници да са живи и здрави.

Желая ви прекрасен тук дъждовен ден.
Добро утро, милички!
Честит имен ден на твоето майче, Маринка! Да ти е жива и здрава и скоро да я зарадваш с внуче! Честито и на всички останали именници!
Ако правите среща и аз съм на линия!
П.П. Елфи, можеш да ме преместиш в очакващи на 22.08., благодаря!
« Последна редакция: Август 15, 2009, 09:32:15 am от deska_meska »


Добро прекрасно утро  :D в този прекрасен празничен ден :D
Честит празник на всички които носят святото име Мария,и на тези които не носят това име  :D Нека Светата Майка ни закриля и ни помогне да станем и ние майки  :)
Маринка да ти е жива и здрава именичката и скоро да я направиш бабаааа :D
Освен това честитя днешния ден и на всички Варненци,днес е и денят на Варна  :D


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Честит светъл Християнски празник, момичета ! Честито и на именичките !
Нека всички сме здрави, здрави, здрави и много щастливи.
Целувки и прегръдки.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Добро утро! Маринка Благодаря за кафенцето, ще си пийна, че нещо още ми е сънливо. На всички с името Мария, пожелавам да са живи, здрави и много щастливи. Лек и спорен ден на работещите, а на почиващите, като мен, един прекрасен , слънчев и изпълнен с усмивки ден. :bighug: :bighug: :bighug:
Добро утро!

Маринка, да ти е жива и здрава именничката още дълги години :D
А за срещата и аз чакам да се предложи заведение :wink:


Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

За среща и аз съм за  :D Момичета нали се договорихме този път да е някъде към центъра.Нека редуваме местата,за да няма сърдити.Какво ще кажете?
А иначе днес се яде диня за здраве-абе вие сигурно знаете ама все пак аз да кажа  :lol:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Честит имен ден на всички Марии! Нека на този празник се помолим Божията майка да помилва всички ни и скоро да гушнем своите рожби.
Приятен ден!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
За среща и аз съм за   Момичета нали се договорихме този път да е някъде към центъра.Нека редуваме местата,за да няма сърдити.Какво ще кажете?
Ами дайте прадложения,може да помислим за Авангарда,тамън по средата.Е за Радостинка не е съвсем по средата ама тя ще се навие,сигурна съм.Пък и там шофьрките ще има къде да паркират.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Мисълта ми беше че говорихме да е нещо от рода на "Севастопол" Ама вие не слизате ли към морската че така се опъвате бе  :lol:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
"Авангарда" ми е под носа както се казва, така че ако решите там ще ми е много удобно. В морската също е супер, може например на Летния театър  :)
Елинка, гледам че си без цигарки вече един месец и половина, браво на теб! Аз като ги отказвах в началото ми беше толкова трудно, че чак съм сънувала, че пуша...  :lol:
« Последна редакция: Август 15, 2009, 11:56:24 am от deska_meska »


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добър деееен,аз поспаланко,се наспах  :oops: :oops: :oops:
Честит празник на всички с красивото име Мария!
Лек и изпълнен с приятни емоции уикенд :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Е-е-е, гледам Фибчо е писала и си викам "ето, издаде изненадата" ... а то ...  :x
Деси, аз не пуша от 9 години и все още понякога сънувам, че пуша и много се ядосвам на сън ....
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
ха-хааа,Гардже и аз ги отказах преди 9 години и като сънувах, че пуша после на сън си казвах: "ами аз нали не трябва да пуша, защо го правя?" и се ядосвах на себе си, че съм несериозна, а като се събуждах - то било сън.... :lol: хамава работа
Добре, че този период отмина и сега съм горда НЕпушачка!  :balk_48:
А сега ще ходя на  :balk_115: че съм на сватба другата седмица, а още не съм си купила дрешка.
« Последна редакция: Август 15, 2009, 14:31:16 pm от deska_meska »


Здравейте момичета, най-после и аз стигнах да седна и да ви пиша.
Честит празник на всички празнуващи, Маринче да ти е жива и здрава именячката и скоро да я зарадваш с внуче.
Днес и аз ходих на черква и запалих свещичка и за всичка вас, на които съм сигурна, че богородица ще направи най-красивия и мечтан подарак. От скоро съм във форума, но вече знам, че мога да разчитам на вас за всичко, много ви обичкааааам всички  :bighug: :balk_21:
Що се отнася за цигарите, аз съм НЕпушачка от 2 години и все още понякога ми се допушва, но веднага гледам да си отвлека вниманието някъде другаде и да не мисля за това.

Здревейте, Честит Празник на всички именнички, Маринка, да е жив и здрава майчето ти и много да я радваш.
Вики_Ват как мина прегледа, защо си трайкаш? Казвай не ни дръж в напрежение! Аз съм на 23ти. Стискайте палци.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Доста пусто днес тук явно сте по разходки  :D
Вики чакаме те с нетърпение мила и със страхотни новини от док. :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Здравейте мили мои!
Е, най-после видяхме нашата точица.  :D Там си е където трябва, здраво хваната. Отговаря на 5-6 г.с.
Днес запалих и свещичка за всички нас и помолих Богородица да ни дари с рожби.
Прегръщам ви силно и за всяка по едно вирусче...
 :blowingdust:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
ВИКИИИИИИИИИИИИИИИИ супер мила знаех си , че всичко ще е ок.Целувкиииииииии!
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
*
Супер си Викииииииииииииииииии! ЧЕСТИТО, МИЛА! Нека останалите около 8мес. бъдат за теб безпроблемни и изпълнени с мнооооого радост. :bighug: :bighug: :bighug: