0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
хи-хи .. ами видяха ми се малко само 2 почивни дни през уикенда и си викам - я да почина и в понеделник  :lol:  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Хмм, намислила си ти нещо, ама не казваш  :wink:
Гардже, да не готвиш и ти някоя изненада?


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
готвя изненада аз ... боб готвя ...  :lol:  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Здравейте мили мой моя доктор заговори за стимолации с Клостилбегит и Прегнил.Как ви се струва дали ще даде резултат?Какви са ви наблюденията колко % от жените забременяват след подобна стимолация?Нищо не каза за цветна снимка защото имам два положителни теста април след което ми дойде.Много ми е притеснено и страшно.Прегръщам ви силно.
 
*
Гери, въпреки положителните тестове, не знам дали е редно да те стимулират с Клостилбегит. Поне трябва да те следят на ехограф. Дано някое момиче изкаже по-компетентно мнение. Ако например само едната ти тръба е проходима, да не дава Господ... Мисля, че преди каквато и да е стимулация трябва да има направена ЦС.
 :balk_21:
« Последна редакция: Август 14, 2009, 16:30:03 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Гери, след като си имала бременност - значи проблема не е в това, че не овулираш .. Незнам защо е нужна стимулация, но ако може припомни ни какъв е твоят случай, за да се опитаме да помогнем. Аз мисля, че не е зле да имаш ЦС преди стимулацията - тя поне ще ти покаже как са тръбите ти, а и има лечебен ефект - някак явно пооправя пътя на сперматозоидите през тръбите (ако мога така да се изразя) ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Опитваме от нова година до сега и няма резултат.Април месец имах два положителни теста с леко бледи чертички ,на който не вярвам кой знае колко и не го приемам че съм била бременна.Ходя няколко месеца на фоликулометрия и се установи че имам доминантен фоликул ,който не се пука и се задържа след което с М се маха,цикала ми стана по продължителен от преди и това много ме притеснява.Да не забравя да спомена че съм със слабо изразена поликистоза по неговите думи ,което ме навежда на мисълта че рядко имам О,ако изобщо имам.До тук имам направена цитонамазка-PAP1;хламиди-отрицателни;изследване на щитовидната жлеза съответно FT4-17,08(10,6-21pmlo)TSH-1,933(0,38-4,31mlu).Сега ми пусна още 4 хормона от 3-7ми ден ,на които незнам резултатите т.к доки е отпуска и прогестерон на 21-22ден.Това е доло горе-както ви казах той заговори за клостил и прегнил и незнам какво да мисля,някой минал ли е през такава стимулация -дали се получават нещата или да не се надявам много много.Благодаря ви много и сори за дългия пост.
 
*
Клостилбегита са хапчета, които стимулират яйчниците да произвеждат повече яйцеклетки. Нормално произвеждат 1-2. С клостила ще са поне 2. Прегнила е инжекция, която подпомага яйцеклетката да узрее и таймира овулацията. Не знам колко е ефикасна тази формула! Дано да се включи някой, който е правил такава.
*
  goskata, заповядай темата за клостилбегита:    http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8504.0

  Още: Кломид (Клостилбегит) - какво, защо и как?

   Стимулиране на овулацията    - тази статия е много полезна, хубаво е да се прочете преди стимулация.
 
 
« Последна редакция: Август 14, 2009, 17:34:42 pm от Елфи »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Гери, изчакай да си научиш резултатите от половите хормони, които ти е назначил лекаря и пак ще ти помагаме. Засега смятам да настояваш за цветна снимка (колкото и да е неприятна за повечето момичета) и да не бързаш с лекарствата без да са ти проверени тръбите и да сте разбрали нивата на хормоните.
 Момичета работният ден приключи и е хубаво да се насладим на едно сладоледче:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Хей момичета ние няма ли скоро да си направиме срещичка?  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Във Варна ще има срещичка тези дни, Искре .. Ето подробности:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=35551.0
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Мдааа аз знам за това ама никой не се е записал и затова подмятам въпроса,наща групичка нещо мълчи  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Привет и от мен!
Едва сега се добрах до форума! Ту го има, ту го няма!
Пожелавам ви много усмивки!
За Софийската среща още нищо не мога да кажа, за съжаление!  :(
Споко!Утре се очертава несофийска среща в "Малинов"Късмет!
*
 :D :D :D
Споко!Утре се очертава несофийска среща в "Малинов"Късмет!
[/quote]

Ами да вземем да дойдем и тия, дето не сме още в процедури!  :lol: :lol: :lol:
Ще ви подкрепяме и ще направим агиткаааа
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Блазе ви днес по-вечето почивате,пък аз пак съм в отбора на работещите.
Цитат
Хей момичета ние няма ли скоро да си направиме срещичка? 
Искре,и аз това ви питах скоро ,но само Радостинка си каза мнението,пък ние с нея май сме първи кипри.Хайде дайте предложение за заведение и кога.Аз предлагам да е пак след работа ,да не е неделя.
Аз да се похваля,снощи си купих мини степер и първата тренировка от 30 мин.е факт,още нямам мускулна треска,за сега съм ентусиазирана ама да видим до кога.
Хайде да сложа и кафенцето и ви чакам да ми правите компания за третото ми вече кафе.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Маринка, добро утро и мерси за кафенцето и плодчетата!
Лек ден ти желая и бързо да минава работата!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
добро утро!хайде и аз да си сипя от кафенцето че и аз съм от работните днес.МАРИНКА за степера не се притеснявай от него мускулна треска не се хваща.http://www.gifzona.ru/i/du/133.gif
айде бързо на закуската че неостана да вие вкусно.пожелавам ви слънчев и усмихнат уикенд напук на времето поне при нас сее смръчило и дъждовно.момичета вчера една позната ми каза че днес на празника трябва да се яде диня такаче бързо изпращайте половинките си до пазара.поздравявам всички МАРИИ с този голям праздник нека да са живи и здрави!!! :bighug:
« Последна редакция: Август 15, 2009, 09:01:45 am от berche »
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Мале каква съм загубена,майка ми е Мария пък аз забравих да почерпя
Честит празник на всички носещи прекрасното има Мария!
Нека на този прекрасен празник молбите на всички ни да бъдат чути от Божията Майка,дано всяка от нас скоро да гушне своята рожба!
« Последна редакция: Август 15, 2009, 08:47:57 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Да им е живо и здраво името на всички именяци!
Маринка, на майката - да е жива и здрава и весел празник!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."