0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро, приятелки :)
Как е настроението днес ? Петъчно ли ? Ами така де :) Утре е празника на Варна и всички, които са тук да се включат активно в празничните събития :)
Малко ме цепи главата и може заради това да не ми идва на ум какво друго да пиша :) Затова, за да не се излагам, я да кажа аз едно "хубав петъчен ден" !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.

Добро утро и от мен!
Ееееее, че хубави новини имало тук, Денис, честито мила  :bighug: много се радвам и ти пожелавам безпроблемни, вече 8м. :goodluck:, и на финала едно здраво и пухкаво бебоче. :babyflips:
Маринка, благодаря за закуската и кафенцето, ще си похапна с удоволствие.
Слънчев и усмихнат ден на всички!

*
Маринка, мерси за закусчицата и кафенцето!  :D
Хубав, петъчен ден, както казва нашето Гардженце!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
хайде и от мен, едно здравейте :))
благодаря за закусчицата и за кафенцето, че днес много ми се спи, явно ми се ще вече да е събота  :wink:но не би ....
приятен и усмихнат ден ви пожелавам и много усмивки на момичета, които носят и запълват темичката с хубави новини. Дано да повлечете крак и да ни донесете късмет и нас
прегръщам ви всичките

п.п благодаря ви, че сте до мен в този тежък за мен момент  :bighug:


*
Привет и от мен!
Много хубава темичка се заформи, а има още цели 3 дни до края и! Хайде дано да повлечем всички ви с нас в другите теми!
Аз утре съм на док, да видим какво ще видим!  :D
Приятен и неусетен петъчен ден!
Привет и от мен ,малко късно се включвам ама нямах нет цяла сутрин и няма да се задържам че заради нета изостанах мн с моята работа и ..... :?.
 Благодаря за закуската и кафенце и казвам чао за се и като вляза по късно дано има още хубави изненадки  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Викинце имаш много стиснати палци за утре. Дано видиш точицата (точиците) и пиши след прегледа. Ще чакаме хубави новини . :D
Приятен ден момиченца   :balk_602:
« Последна редакция: Август 14, 2009, 13:12:36 pm от Melody01 »
*
Вики, стиснати палци и от мен. :D Ще са поне 2  точици - с това ЧХГ.
Момичета, имате ли новини от другата Вики :ask:
« Последна редакция: Август 14, 2009, 13:25:32 pm от bobi3 (bobi2) »
*
Здравейте милички! Аз чак сега успях да се измъкна.
Маринка благодаря за кафенцето, нищо , че е сутрешно аз ще си пийна от него след обед. Вики и от мен стиснати палци утре.
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Приятен петъчен ден на всички.
 :bighug:
*
Здравейте, хубавици  :lol:
Вече е петък и ни чака малко почивка...Това е добър повод да сме доволни...

Вики, много силно стискам палци утре за прегледа. Чакаме да се похвалиш след това.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Вики успех утре миличка ще чакаме с нетърпение новини  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Момичета, имате ли новини от другата Вики :ask:
Абе и аз това се чудя от известно време какво стана много отдавна не е писала.
*
Благодаря на всички за стиснатите палци! Веднага щом мога ще ви информирам за ситуацията!
Другото Вики е на море! Затова не е писала скоро!
*
Оп и аз да се вклююча за малко днес !
Обхванало ни е едно вълнение с моя милия утре заминаваме на море за една седмица така че ще ви пиша чак другата събота като се върнем!
Подновявахме днес асортимента за почивка че старите дюшеци се напукали ,сменихме ги с нови потготвяме багажа,купувахме мазила нали знаете как е  и така днес ми е едно хубавкооо!
Ще си починем добре надявам се !
Ще ми липсвате ,но ще видим ако има нет в почивната станция ще ви нагледам !
Айде и като се върна искам само хубави новини да чета милички!
Приятна събота и неделя на всички!

[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
viviq приятна почивка мила да си изкарате незабравимо.Ние заминаваме в неделя през нощта нямам търпение вече иде ми да си изгризя ноктите  :lol: :lol: :lol: къде сте на море?
Да почернеете и да си изкарате прекрасно  :beach1: :surfinga:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Вчера ха да се добера до форумчето и то изчезнало,та научавам страхотната новина чак днес :)
Денииииииии честито,много се зарадвах,просълзих и развълнувах за тази прекрасна новина :DРазбира се че сега ще изкараш една лека,безпроблемна и щастлива бременност и ще зарадваш батко Денис с братче или сестриче,а защо не и с двете :D
  :balk_19: на Маринка и Лиско да сте живи и здрави много обичани и щастливи!
Вики чакаме новини за твоите точици утре :D
Лек ден! :bighug:

*
Ами ние ходим на жното крайбрежие
Спим в Царево в една почивна станция ,но ходим на плаж в Ахтопол и Синеморец !
Особено на Синеморец има един плаж където река Велека се влива в Черно море там е много спокойно и чисто и много ни харесва !
А и кеф ти река кеф ти море има и гора супер е !
Пожелавам ти и на теб Дени страхотна почивка и весело изкарване!
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Ех, някои за почивки си говорят ... ех, море, море ... добре че следват 3 почивни дни за мен, че и аз малко да помързелувам...
Момичета - последни сили, последен напън .. наближава краят на работният ден и после ви искам по баровете и заведенията с минимум една биричка в ръка :) Трябва малко да се разпуска да знаете ... Само бременните ни приятелки да ударят една лимонаТа и нищо повече ... ама те пък могат да се отпуснат с хапването, докато другите да не прекаляваме, че ...
Хайде ведро настроение и после всяка да каже как изкара хубавата петък вечер :)
Абе някоя от вас успя ли да се наслади на метеоритния дъжд (падащите звезди) преди 2 вечери ? Че аз нищо не видях ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Абе някоя от вас успя ли да се наслади на метеоритния дъжд (падащите звезди) преди 2 вечери ? Че аз нищо не видях ...
Аз също нищо не видях. Сетих се по едно време, ама имаше облаци и само 2-3 звездички :( :( :(.
Ейййййй И на мен чак ми замириса на море :? :? :? нооо, тази година пропускам, че то с тези мои ремонти!!!!! А и ще събирам парички за Пл-в.
Пожелавам на всички мацки тук - весели, усмихнати и най-вече романтични почивни дни! :bighug: :bighug: :bighug: osi_5 osi_5 osi_5
Здравейте, момичета!
Уж е петък, а днес на работа е все едно понеделник  8O
Вики, стискам палци да ни зарадваш с хубавите новини, нямам търпение!
Радостинка, гони я бързо тази хрема. Забранявам ви да се разболявате посред лято!  :wink:  :lol:
Виви, а на теб ти пожелавам една незабравима ваканцийка и най-вече да сътворите с твойто мило едно малко чудо, с което да ни се похвалиш като се върнеш! Вивка, аз ходих началота на това лято на същия плаж, за който говориш. Наистина гледката е невероятна - море, река и планина..неописуемо е!
Денска, и на теб приятна почивка и много да се пазиш!  :D
Гардже, какви 3 почивни дни?  :ask: Да не си пуснала отпуска 1 ден? Извинявай ако си писала по-рано, ама може да съм изтървала.. osi_10
Целувки на всички и приятен следобед!
« Последна редакция: Август 14, 2009, 16:01:55 pm от deska_meska »