0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте и от мен !

Най накрая и аз успях да вляза в сайта , че няколко дена все ми даваше някакви грешки.

Честити рожден ден Маринка  :hbirth:, желая ти от все сърце да си най - вече здрава и дано догодина празнувате в семейството най малко трима .

Честит рожден ден Лисето - желая ти много здраве, щастие и късмен .Дано всички твои мечти станат реалност.

Честито Дени , леки 9 мес . ти желая и всичко ще е наред .
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!


Денискааа,мило,да ме гръмне някой ако тази сутрин не си го помислих за тебе....
Пожелавам ти от все сърце всичко да върви по мед и масло.... :bighug: :bighug: :bighug:

:D :D :D Фибчооооооооо ти май наистина имаш някакви ясновидски способности.
Благодаря ви момичета за милите думи.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Ей Фибсссссс, кога най-сетне и за мен ще те тресне някоя мисъл, а ? Само мен не щеш да сънуваш  :lol:  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
ЕЙ, ЧЕ ПРЕКРАСЕН ДЕН Е ДНЕС...../нищо че е фаталния 13ти /
Хубав ден ами,фатален бил друг път.Аз все си мисля,че не ми върви защото съм родена на 13-ти ама ей на доказателство че не бил толкова фатален.
Къде между другото се изгуби Хриска?
« Последна редакция: Август 13, 2009, 16:41:08 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ехх,смейте ми се вий,ама аз сериозно бе хора... :oops: Аз даже от два три дни си го мисля,и даже щах да питам ама си викам че пак глупости ми са в кратуната и да не се излагам....

пп Гаргуно,нал щеше да ма бийш мъ...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Дени, официално честито и тук от мен! Леки и безпроблемни 9 месеца до финала! :bighug:
« Последна редакция: Август 13, 2009, 17:34:51 pm от viki_vat »
*
Дени, Честито и от мен. Дано оставащите месеци се изнижат без проблем и накрая да си гушнеш  :bori_007: или :bori_004:
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Дениииииииииииии  :ywoohoo: олеееее една хубава новина така може да ме зарадва.....  :bighug: :bighug: :bighug: миличка, честито!!! Просто нямам думи....толкова се зарадвах!!!
Фибс лягай да спиш и мен искам да сънуваш най-накрая!!!
Денииииии, страхотна новина!!  :D
Честито, миличка, всичко ще е наред сигурна съм! Сега почивай, глези се и мисли за най-хубавия момент, в който ще гушнеш своето бебче!  :bighug:
« Последна редакция: Август 13, 2009, 16:31:41 pm от deska_meska »


*
Дени, честито миличка :D Пожелавам ви всичко да е наред до края  :P
Здравейте, едвам влязох в сайта, а тооооо само хубави новини.
Маринка, Честит Рожден Ден мила, много щастие и здраве ти пожелам, само радистни моменти да изживееш и скоро и ти да се похвалиш с  :bfp:
Лиско, Честит Рожден Ден и на теб. Много щастие, здраве и любов ти желая. Много радостни моменти с любимитети същества да изживееш.
Деннниииииииииииииииии, Честитоооооооо много леки 8месеца да доизкаращ и едно слако и пухкаво бебоче накрая да си гушнете. Аз още не съм ходила на лекар/док казза направо след 2 седмици да ида/, но по всички календари, а и като смятам от 12 юли и аз съм в 5 г.с.  :D
Целувам ви всичките!
*
Охооо какво виждат очите ми днес!
Много настроение и как не с тези хубави новини !
Дениииииии много те гушкам мила честитоооооооо каква радост !
Браво ,браво !
Честит рожден ден на Лиско и Маринка милите да сте живи и здрави и всичко най добро на вас и вашите семейства мнооого много щастие ви желая от все сърце!
Ех че хубави новини супер сте !
[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!

Деннниииииииииииииииии, Честитоооооооо много леки 8месеца да доизкаращ и едно слако и пухкаво бебоче накрая да си гушнете. Аз още не съм ходила на лекар/док казза направо след 2 седмици да ида/, но по всички календари, а и като смятам от 12 юли и аз съм в 5 г.с.  :D
Целувам ви всичките!
:D :D :D моят последен цикъл беше на 11.07 ние направо заедно вървим  :D пожелавам ти лека и успешна бременност.
Благодаря ви отново за пожеланията много сте ми скъпи да знаете това са сълзи от вълнение обичам ви многооооооооооооооооооооооооооооооо.
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Денискааааааааа, миличка,
 :bighug: :bighug: :bighug: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
мноооого се радвам за теб!!! Честито и от сърце ти желая тази бременност да завърши със здраво бебче!!! Миличка, така се зарадвах като прочетох  :D !!!
Браво,миличка, ох, чак незнам какво още да ти кажа, много се развълнувах!!! Имаш голяма прегръдка от мен!!

На Маринка, честит, рожден ден, да си жива и здрава и на следващия да сте поне трима! Прегръщам те  :bighug: , миличка, и късмет!!!!

Честито и на всички, които съм пропуснала да поздравя за двете чертички, на всички ви желая здрави и сладки бебчета  :babyflips: :bighug:

Другата седмица се прибираме в малт а и тогава ще се включвам по-активно  :wink:

Приятна вечер на всички!

Здравейтееее момичетаааааа  :bighug:
Ако знаете как ми липсвахтеееее самоооооооооо  :(
Не съм ви        чела но от последните постове виждам чудесни новини.Драсвам два реда и отивам да ви чета.
Маринка честит рожден ден мила-желая ти мнооого здраве и съвсем скоро сладки ритничета в коремчето ти  :balk_21:
Лисе честит рожден ден и на теб-ти си невероятна жена.Бъди все така усмихната и позитивна.А на следващия ти рожден ден голяяяма лисиче парти  :D
Такааааа много много се радвам че си имаме две нови бремелинкииииии :D
Вилииии Дениии честито милички  :) знам че много го заслужавате.Пожелавам ви незабравима и лека бременност с най-сладкия завършек естествено  :D
Една голяяяма целувка за Гарджето  :balk_21: благодаря ти мила.
Благодаря ви и на вас момичета че сте ми стискали палци без да знаете за какво  :bighug:
Момичета гордо заявявам че направих още една важна крачка-мина моята лапароскопия  :D Благодаря на д-р Александров-обичам го този Човек  :bighug:
Все още не се застоявам пред компютъра,защото ми е некомфортно, но тези дни ще опиша всичко в дневничето си и на който му е интересно може да прочете.
Оставям ви за сега и ви прегръщам.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Дениско, супееер! Много ме зарадва, маймуна такава. И си мълчиш оня ден ти, а?  :lol:
Да си ми жива и здрава, лека бременност и здраво резултатче на финала - братче или сестриче на Денис белята! Много да ми се пазиш на моренцето  и много хубаво да си изкараш!

Целувки и силно гуууш

Момичета, и на вас цун-гуш!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,поспаланки.Хайде на кафенце и една лека и диетична закуска,че аз от 4ч.съм станала и нещо корема ми се бунтува вече
Пък да ви се похваля днес отивам да си купя от тия малките степерчета и започвам активен спорт,ми то много съм се отпуснала нещо.Пък и свекито даде парички да си купя подарък да ги оползотворя.Хайде лек ден,че съм на работа и нещо започнаха тел.да звънят.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
добро утро милички!МАРИНКА благодаря за кафенцето закуската.ДЕНИ честито и от мен мила леки и безпроблемни :cloud9:ЕЛФИ може да ме преместите в очакващи на 21.08 ловът за нас приключи.пожелавам ви слънчев и усмихнат ден :D
« Последна редакция: Август 14, 2009, 09:03:31 am от berche »
[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро  :D
Маринка мерси за кафенцето миличка.
Анмарче  :sorry: :oops: ама не посмях преди да пусна кръвния тест.
Отново благодаря на всички ви за пожеланията  :thankyousign: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Желая ви прекрасен, слънчев ден.
Добро утро :D
Ей това форумче, ту го има, ту го няма :wink:
Маринка благодаря за кафенцето, но аз днес ще пропусна, че съм нещо болна...този нос не спира да тече от вчера :(, вече изгубих бройката на пакетчетата носни кърпички, които изхабих :lol:

Дениска, миличка, честито :D. Прекрасна новина, как ни изненада само :wink:. Лека и безпроблемна бременност  :bighug: :bighug: :bighug:

Елинка, радвам се че всичко е минало благополучно  :bighug: и окачваме като се почувстваш по-добре да разкажеш новините :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!