0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,

Моля ви за съвет..........направо се побърках днес!!!!! Ето и моят случай.

Ин витро през юни тази година, върнати 3 ембриона, положителен тест за бременност доказан с уринарен и кръвен тест. Пета седмица на преглед, всичко ОК, един плод със сърдечен ритъм. края на седма седмица пак преглед отново всичко ОК, ембрионче 1.49, сърдечен ритъм нормален. Днес отидох пак на преглед при друг гинеколог, който няма толкова модерна техника, както в клиниката, в която правих процедурата.....резултат - казват ми ембриончето няма сърдечен ритъм. Отидох и при още един, резултата беше същия!!!!!!!!!!!!!!! За съжаление моите лекари на са на работа и сега не знам какво да правя - да приемам ли че всичко е свършило? Нямам никакви симптоми, дори и лекото зацапване от предишните седмици го няма вече трети ден. Според лекарката, която първа ми съобщи новината, плодът е спрял да се развива в края на 8 седмица. Моля ви споделете своя опит, да приемам ли че всичко е свършило и възможно най-бързо да правя абразио или да чакам и ако чакам колко.... Ако някой знае къде в Стара Загора мога да открия лекар ползващ малко по-нова техника, моля да ми изпрати някакви контакти.

Благодаря на всички, които ми отговорят.
 
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: без пулс в 9-та седмица, моля ви помогнете ми
« Отговор #1 -: Август 05, 2009, 22:30:36 pm »
при кои лекари ходи днес
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: без пулс в 9-та седмица, моля ви помогнете ми
« Отговор #2 -: Август 06, 2009, 00:21:39 am »
barbaretka, има толкова много случаи като твоя, които вече прегръщат своите мъничета.Не предприемай нищо докато твоите лекари не се върнат..Понякога не са способни да чуят пулса, поради различни причини.Може да се е слял с твоя пулс.Не искам да ти давам напразни надежди, но знам за случай, в който казват на майката, че бебето е починало в 6-я месец, защото не чуват пулс и предизвикват раждане.Ражда се живо бебе.За щастие го спасяват.Така, че не приемай всичко за чиста монета и се успокой.Дори и да е най-лошото - природата си знае работата и както казват - всяко зло за добро.Гледай само напред и твоята приказка ще има щастлив край. :bighug:
Re: без пулс в 9-та седмица, моля ви помогнете ми
« Отговор #3 -: Август 06, 2009, 09:06:35 am »
Здравейте,

Днес бях при д-р Гидикова, която е лична приятелка на семейството. Ходих и при Овчарова и двете ми казаха едно и също нещо. Все още нямам никакви симптоми, че не съм добре, но ми казаха и че не мога да чакам. Най-вероятно днес ще е събитието.

Успех желая на всички и благодаря за хубавите думи.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: без пулс в 9-та седмица, моля ви помогнете ми
« Отговор #4 -: Август 06, 2009, 11:40:24 am »
Щом Гидикова го е казала  :?
имам две бременностти, и двете тя ги е следила, това е единствения лекар на който имам доверие в града
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: без пулс в 9-та седмица, моля ви помогнете ми
« Отговор #5 -: Август 06, 2009, 17:03:21 pm »
Здравейте, аз също имам доверие на д-р Гидикова. За това днес направих и абразиото. На есен с песен за новото инвитро. Благодаря ви момичета..........всичко най-хубаво ви желая.
*
Re: без пулс в 9-та седмица, моля ви помогнете ми
« Отговор #6 -: Август 10, 2009, 22:50:34 pm »
barabetka, ужасно съжалявам за случилото се.  :bighug:
Re: без пулс в 9-та седмица, моля ви помогнете ми
« Отговор #7 -: Август 15, 2009, 14:30:34 pm »
Благодаря JP...