0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #240 -: Август 07, 2009, 10:21:27 am »
Добро утро муймунки  :lol: .
 Десиииииии здравей ,много се радвам да те видя тука добре си дошла  :welcome_1:,но както са ти казали и момичетата дано не се задържаме много дълго в тази темичка  :bighug:.
  petqst  -  :crossfingers: за хубави резолтати от хормоните  :wink:
Аз днеска ще взема да се обадя на докито да го питам кога ще маха тея конци че вече май зараснаха  :P
 Хайде слънчев ден от мен за сега  :sunshine:

Ох забравих да благодаря на момичетата за коктейлчето и кексчето  :flower:
« Последна редакция: Август 07, 2009, 10:26:50 am от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #241 -: Август 07, 2009, 10:24:27 am »
Добро утро сладурки  :D
Петя мерси за кафенцето и кексчето и на Цвете за коктейлчето  :balk_53:
Приятен ден на всички.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #242 -: Август 07, 2009, 10:36:14 am »
Добро утро,днес сте много ранобудни.Мерси за кафенцето.
Деси,радвам се че и ти най-сетне се присъедини към нас.Ама вие Деситата много сте срамежливи май.Добре дошла и дсорошно сбъдване на най-съкровенното ти желание ти пожелавам.
Искре,май на 6-я ден махат конците,не помня ама май така беше.Не са зараснали спокойно :D.
Деска,тя Фибо с тия златни череши все едно яде торта от най-скъпата сладкарница,милата :lol:,пък аз съм й обещала като дойде другия път да й направя,че да си изкупя вината за картинката.
Лек и пълен с усмивки ден ви желая,на кой последен работен за тая седм.,на кой предпоследен,но нека за всички да е приятен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #243 -: Август 07, 2009, 10:41:17 am »

Добро утро и от мен!
Деси, добре дошла при нас  :welcome_1:, и ще стискам палци за септември да се преместиш в бременелската темичка. :D
Петя, мерси за кафенцено, а на Цвети, за коктейла и пейзажа.
Фаталче, не се отчайвай и аз чакам всеки момент да ме навести, но се надявам да е за последно този месец.
Усмихнат и весел ден!

Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #244 -: Август 07, 2009, 10:46:03 am »
Абе да ти кажа баш са си зараснали то ми е 5 ден след операцията и откачам от сърбеж по разрезчетата,а и аз отдавна махнах марлите и те бая бързо се оправиха ,пък и щом вчера чистих,готвих  и всяка вечер съм на вънка на разходка с биричка им няма нищо .Просто ме дразнят вече тея щръкнали сини кончета  :P.Благодаря ти все пак за отговора ама аз трудно търпя такива неща по мене  :lol:,пък и трудно си седя на дупето послушно  :wink:.
nadelin  -  ами хайде нека е запоследно този месец ,ако изобщо те навести  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #245 -: Август 07, 2009, 10:48:51 am »
добро утро!добре дошли на новите попълнения и в най-скоро време да се махате от тук и да се запишете при бременелките.ПЕТЯ,ЦВЕТЕ благодаря ви за кафенцето и коктейлчето.ЦВЕТЕ пожелавам ти приятна отпуска.ВИКИ мила малко остана 10 наближи :crossfingers:ПЕТЯ стискам палци и на теб дано всичко с хормоните да е наред :crossfingers:ей ФИБЧО какви са тия златни черешки дет си яла вчера :)лек и приятен ден на всички :D
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #246 -: Август 07, 2009, 10:57:07 am »
Искре,гадничко е наистина да се търпят.И аз като тебе все чешех,закачат,дърпат едвам ги изтърпях.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #247 -: Август 07, 2009, 11:03:40 am »
Добро утро :D
Искре потрай още мъничко и ще ги махнат :wink:
Дес Дес добре дошла :D
Весел и усмихнат ден момичета :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #248 -: Август 07, 2009, 11:47:56 am »
Добро утро ранобудници!
За мен не е мноо добро - днес е денят на истината !
След обяд отиваме с милото на  ЦС и СГ!
Моля се на дядо Боже за добри резултати !
Благодаря ви за подкрепата до сега ,но и днес ще имам нужда от малко стиснати палчета !
Голям страх ме е обзел!
Дано тръбичките да са на ред и на милото  бойците да са в час!
Хайде милички лек ден ще пиша като се върна!
[/url]
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #249 -: Август 07, 2009, 11:50:15 am »
Здравейте момичета  :D
Дес-Дес добре дошла при нас  :welcome_1:
Абе Искреее  ще ти ги махнат кончетата споко  :D ама ти си метнала бирите още на първия ден след лапарото сигурна ааа така ли беше  :lol:
Виви сииилно стиснати палци за снимката  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 може да те позаболи но мисли че е важен резултата,за който вярвам че ще е добър.Успех и на половинката със СГ.
С моите "афти" какво да ви кажа.Отидох вчера при личния гледа ме и каза че чак афти нямам а някакво леко възпаленийце  :lol: изписа ми Септадин да се жабуркам няколко дни за дезинфекция и това беше  :D Голяма горчилка е и понеже пише че не трябва да се поглъща ми е малко кофти да не взема да нагълтам малко  :? :lol:
Айде до после  :D
Мноооого усмихнат ден ви пожелаваааммммммм


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #250 -: Август 07, 2009, 11:50:21 am »
Привет и от мен девойки!
Поредния ден от великото чакане започна и се надявам бързо-бързо да свърши! От снощи имам страшното чувство, че всеки момент ще дойде оная с метлата  :( Хич не я искам! Нямам никакви симптоми, просто ми е едно такова...вътрешно...не знам как да го обясня! :?
Вивия  :crossfingers: за хубави резултати и на двамата!
Приятен последен работен ден за тази седмица ви пожелавам!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #251 -: Август 07, 2009, 12:07:41 pm »
Добро утро Милички!

Вивия стискам палци за една хубава ЦС , всичко ще е наред.

Весел и успешен ден момичета  :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #252 -: Август 07, 2009, 12:10:11 pm »
Вики нищо няма да ти идва поне през следващите девет месеца  :crossfingers: preggo yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Вивия успех днес стискаме палци за чудесни резултати  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #253 -: Август 07, 2009, 12:10:23 pm »
Ей Вики какви са тези мисли...всичко ще е наред :wink: Стикам здраво палчетата  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Виви, и на теб съм стистала палци  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17, всичко ще е нардед и при теб и при мъжлето ти :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #254 -: Август 07, 2009, 12:10:40 pm »
Елинкааааа,не баш от първия ама на втория  :drunk: си пийнах да ти кажа една пирочка  :lol:
  viviq:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  дано са мн хубави и на двамави резолтатите.
 viki_vat  - недей да се мяташ в матрицата,искам само позитивни мисли и ще бъде всичко наред  :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #255 -: Август 07, 2009, 12:20:44 pm »
Вив  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 дано всичко е наред и при двамата  :balk_21:
Вики, не си вкарвай в главата тези мисли, мисли сам о за хубави неща   :balk_21:

*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #256 -: Август 07, 2009, 12:27:25 pm »
Ей, Вивка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
И тръбичките ще са ОК и Човечетата ще са си във форма! Не се страхувай - при теб и да те боли е за 1-2 мин., а при мъжо, както Нашето Гардже се изрази един път, по повод СГ на моичкия - "Е, за него си е почти кеф".  :lol: :lol: :lol:
Някой беше писал: "Кога друг път ще му се отдаде възможност да цели дупка от високо?"  :lol: :lol: :lol:

Вики, без такива мисли, че  osi_6. Всичко ще е наред миличко! Защо не пусна едно ЧХГ, та да мирясаш  :wink:
Моя приятелка,с две деца ми каза, че и двата пъти имала усещането, и физическо и психическо, че всеки, ама всеки момент ще й дойде. А и аз, когато бях закратко бременна - също! Защо вярно не пуснеш едно ЧХГ или да препишкаш още едно тестче?
 :balk_21:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #257 -: Август 07, 2009, 12:39:36 pm »
здравейте, момичета.
вики, аз това чувство го имах още месец след като ми закъсня. корема доста често ме наболяваше като пред мензис и понякога за момент забравях, че съм бременна и си мислех "леле, май ще ми идва, дали имам в мен превръзка?"
вив, стискам палци за вас. дано всичко е наред и скоро да ни зарадвате с  :bfp:
добре дошли на новите момичета и дано скоро да надуят коремчетата, но все пак може ако искат да не се махат от темата  :wink: тук и за бременилки е забавно  :D
приятен петъчен ден на всички. ето и малко вирусчета за късмет  :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:


*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #258 -: Август 07, 2009, 12:44:50 pm »
Чувала съм за това чувство, че всеки момент ще ти дойде, че било нормално. Но така ме хваща страх! osi_14 Тестче в понеделник, решила съм го твърдо и няма да прегреша! Каквото има да става, ще става! :grouphug2:
Веднага под вирусчетата на джиджи! :D
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #259 -: Август 07, 2009, 13:05:00 pm »
Вики стиснати палци и от мен  :P
хайде иа з да разпрсъна  :lol:
 :blowingdust: :blowingdust2: