0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #80 -: Август 04, 2009, 13:08:08 pm »
Фаталче абе да не ти е била малко по-късна ову?

Ами късна е овулацията , ама дори и да е по - късна от тази , която съм отбелязала , пак няма надежда , защото няма и сърчица след това.
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #81 -: Август 04, 2009, 13:14:05 pm »
Здравейте сладурките ми  :D
Мен ме нямаше тези дни затова не съм писала и сега едвам ви изчетох  :D Ходихме малко на почивчица на Лозенец (това е след Китен и аз за пръв път го чух преди да отидем) с брата на милото и жена му, та си попекохме дупенцата на слънчице  :D
Елиии поотпочинахме си, но разбрах че ми трябва по-дълга отпуска  8) А какво става с твоята буйна младост- някакви новини на фронта, които трябва да знам аааа  :)
Iskra браво мила - ето и твоето лапаро е вече факт. Сега стискаме палците да изненадате всички и Алекса включително с бебче до Декември месец  :D А за болките ще минат - и аз знам, че е от газа.
fatal4e БТ  ти е супер - ах дано ову е било по-късно и тестовете да грешат !!!
fib4o честито ви сърчице миличка- радвай се сладурке и се успокой сега, защото всичко с бебчо ще е наред  :D А за изненадата която говориш- да не би да са две и да не казваш ааа  :lol: Или пък ще идваш пак към БГ аа я си признай  8)
anizka как не те е срам да показваш такива вкусотии мило  :D Ако знаеш как ми се ядат палачинки със сладко от ягоди направо точа лиги сега- ама тези дни хапвах тортички и само ще си ги представям  :lol:
Честити годишнини на Дениска и titibar - пожелавам ви още дълги дълги години семейно щастие  :)
viki_vat малко остана миличка вижда му се края  :)
viviq стискаме палци за ЦС  :wink:
Милички извинете ако изпускам някой, но е така като ви изтърве края човек за няколко дни  :lol:
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #82 -: Август 04, 2009, 13:22:58 pm »
Охо, пилета шарени, пак сте се разприказвали от рано рано ;)

Добро утро и много късметлийска седмица!

Фаталче, пиле, ти нали си отбелязала сърце бап в деня на овуто. Това може да е достатъчно :) Стискам стисккаааамм силно всички палци и на четирите крайника!  :crossfingers:

Вив, успех на снимката!
Дени, верно я няма Виксън бре, сигурно е в отпуск и се плацика някъде по моретата! :)

Веси, то на Лозенец готино много! Бяхме там преди 2 години и ми хареса :)
Искре, наистина ис късметлийче ти, ей! Дано да ти държи късмета до декември и да не стигате до ин-витро! :)
Вики-ват, само така - да си добре и да слушкат точиците :)

А мен ме мързи ужасно днес - едва гледам! Този месец не правя инсета, не бебеправя, не меря, не чакам, не ме интересува нищо. Даже снощи си пийнах биричка и си изпуших 2-3 цигарки и ми беше много добре! Само чакам да дойде време за почвика другата седмица :) Ухааа  :sleeping:
« Последна редакция: Август 04, 2009, 13:47:39 pm от rashi »


Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #83 -: Август 04, 2009, 13:36:58 pm »
Здравейте момичета! Отдавна не съм ви писала. Честито на всички бременелки, много ви се радвам, желая ви лека бременност и много сладки и пухкави бебчета на финала.
Последния път като ми дойде и ред сълзи, ред сополи. Викам на милото, отиваме на лекар, трябва да правим изследвания искам да знам, може да имам поликистоза, гъбички, хламидии, някаква инфекция. бях в депресия, качих 3 кг за две седмици и то без да се тъпча, напротив ограничавам се, само дето царевичка похапвам от време на време. Отидохме на лекар, направи ми цитонамазка, пусна изследвания за хламидии, микоплазми, уреаплазми, взе влагалищен секрет, и ме видя на ултра звук- нямам кисти, ранички, всичко е нормално. А изследванията са супер. Дори ми каза че в съм в овулация и да си ходиме да правиме бебето/това беше преди 10дена/ Сега чакаме.
Много се радвам, че ви има! Защото ви чета и реших да ида и аз на гинеколог,за да се успокоя дали всичко ми е наред, а не да се чудя всеки месец какво става.
Целувам ви всички и се извинявам за дългия постинг
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #84 -: Август 04, 2009, 15:11:38 pm »
Лелееееееее за малко да пропусна-много съм загубена значиии Фибчооо чеестито сърчице мила  :D дано неприятностите и притесненията които си имала да не се повтарят,и да предстоят само вълнуващи срещи с бебчо на видеозона  :D
ВеселУшкееее браво на тебе бе-само така.Еей като теб да я докара човек  :lol: но Лозенец била наштааа-ама не ми обяснявай ти къде е знам го аз  :lol: ама не мога да отида  :x А иначе нищо ново около мен-чакам си .. :?
Така се наплющях с едан супа ей сегаа направо ще гръмнааа.Но това не ми попречи да си взема и да се подсладяяяя  :lol:
Аууу момичета да ви кажа пуснаха влакчето в Морската градина  8O 8O 8O ако знаете как крещяха хората лелееее сигурно никога няма да се пусна че ще ми се ппръсне сърчицето заешко.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #85 -: Август 04, 2009, 16:01:58 pm »
Елииии къде е тва влакче,да не го махнат тея дни че ако ще го махат да отивам още днес  :lol: :lol: :lol:?!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #86 -: Август 04, 2009, 16:03:27 pm »
Няма да ти кажааа,отивай във Facebooka веднага аамахаа  :x :x :x


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #87 -: Август 04, 2009, 17:00:19 pm »
Веси,Ели,Наделин  - мерси милички,а на Ели и Наделин спецялно го пожелавам в най-скоро време...ама стига за мене :oops:
Гледам хойкате си,тъй тъй,пък нас тука една жега ни мори и си стоя у дома,че да не се пльосна на улицата :lol: Ми като ни е студено морето за плаж,пък като удари жегата ,става като в оранжейна...да иде петъка че да се разхлажда...три дни поред ще вали :D

АА,и къш веднага от палачинките,аамахиии...за мене са обещани :D :D :D
пп То и други обещани работи имам от Зи-ката ама да не си прай оглушки 8) 8) 8)


Искре,скорошно възтановяване :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #88 -: Август 04, 2009, 17:03:19 pm »
Папкай Фибко, да ти е сладко!  :bighug: :bighug: :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #89 -: Август 04, 2009, 17:16:09 pm »
Папкай Фибко, да ти е сладко!  :bighug: :bighug: :bighug:

Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #90 -: Август 04, 2009, 19:01:49 pm »
Къде изчезнахте всички? osi_10
Фибче а така мило нападай сега имаш нужда  :D
Айде да сложа по едно кафенце специално за бременните безкофеиново. :lol:
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #91 -: Август 04, 2009, 19:21:37 pm »
Ама пак това кафе със сол и черен пипер  :lol: :lol: :lol:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #92 -: Август 04, 2009, 19:28:15 pm »
олеееееееееее ми аз не съм забелязала ха-ха-ха аз нали си ви обичам и го избрах заради сърчицето.
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #93 -: Август 04, 2009, 20:07:33 pm »
Ели, ама това не са пипер и сол, ами канела и захар...
Така мисля, де  :lol:.....


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #94 -: Август 04, 2009, 20:17:24 pm »
Абе какво значение има дали е сол и пипер или захар и канела нали основата е кафе  :lol:,пийте там пък...... :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #95 -: Август 04, 2009, 20:23:21 pm »
Ели, ама това не са пипер и сол, ами канела и захар...
Така мисля, де  :lol:.....
Ама аз така им викам  :wink:  :lol:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #96 -: Август 04, 2009, 20:35:14 pm »
Хо хо здравейте - аз се прибрах от работа и веднага  да ви попрочета!
Момичета има едно позитивно нещо в моята предстояща ЦС
Веднага след нея излизам в отпуск 2 седмици - любов, море,плаж ,спокойствие!
А да ви питам нещо - на другия ден след ЦС може да се наложи да ида на работа де надявам се че ще мога нали?
И още нещо ЦС ще е с  упойка до колкото разбрах - да си вземам ли пак ибопрофен и аулин а може би док ще ми даде !
Е лека за сега!
[/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #97 -: Август 04, 2009, 20:40:11 pm »
брей,само читирите ли сте бре 8O Де са другите :?
Тъй аз приключих втория сън за днес и сега ми се налага да ставам и да се мятам над палачинките,щото то на картинка убу ама лигите ми продължават да текът :eating: :hungry:

пп Я,Вив се появила,ще можеш пиле да ходиш на всякъде.Щом ще е с упойка,не е нужно да взимаш нищо.Мойта ЦС беше без упойка и за това взех Ибупрофен
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #98 -: Август 04, 2009, 21:20:14 pm »
Нахлувам при вас само защото видях много хубава новина.
Фибе мило честито, лека и безпроблемна бременност, много се зарадвах, като прочетох. Дано всичко бъде наред до края!
Желая ти всичко хубаво и сладко и здраво бебенце!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #99 -: Август 04, 2009, 23:26:13 pm »
Нахлувам при вас само защото видях много хубава новина.
Фибе мило честито, лека и безпроблемна бременност, много се зарадвах, като прочетох. Дано всичко бъде наред до края!
Желая ти всичко хубаво и сладко и здраво бебенце!
Ама много те обичам бееее :bighug: :bighug: :bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!