0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #60 -: Август 03, 2009, 21:14:50 pm »
Ох най- сетне и аз да се докопам до компа!
Честита  ни темичка - с тези бременни посещения няма как - ще е на късмет!
Искре, с теб сме  мила!Стискаме палци всичко  да е на ред!
Фаталче ще има радост ще видиш дай Боже!
Фибс как си се уплашила сигурно ,но добре че вече всичко е на ред!
Заянкаа радвам се за теб ,че си по-добре вече наминавай да ни хвърляш по някой  бременно вирусче!
Луциии не ни забрави споделя с нас всичко !Радвай се на най-хубавите усещания мила!
Петя ще ти пиша на скайпа- пак ще се видим , но за по-дълго !
Ох миличчки моята ЦС наближава и само като се сетя и ми се свива сърцето!

[/url]
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #61 -: Август 04, 2009, 00:35:09 am »
 :D Ей Фибче пиле златно, само как ни наплаши ,а ?
Най-сетне да се появи и твоето Зайче Байче  :bori_022: (ама то много се крие, срамежливо е).
Много, много се радвам за вас миличка  :cheerleader: :dance2:. Най-сетне да си отдъхнеш, отсега нататък само хубави новини искам  :D. И вече официално ти Честитя Сърчицето  :D. И чакаме линийкаааааа .
Луци скъпа много се радвам че вече усещаш бебчо. Ох, представям си колко е вълнуващо!!!!  preggo
Вики Ват пази бебчетата, рано им е да излизат. newsm04  :cloud9: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Заяна мила как да не те помним, не можем да те забравим толкова лесно.
Много си се измъчила, но важното че бебчо е там и расте.  :bighug: :cloud9:
Фаталче утре рано с първа урина направи Шуър Чек.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: Ще видиш двете чертички, графиката ти е супер  :D
Вивия успех на цветната снимка, ще мине много бързо Цялата работа е за 5 мин. и си готова. Стискам палци за хубав резултат .
« Последна редакция: Август 04, 2009, 00:37:11 am от Melody01 »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #62 -: Август 04, 2009, 01:29:39 am »
Нямам думи да ви благодаря,златни мои сестрички...обичам ви много - всичките :cuddle: :cuddle: :cuddle: :cuddle: :cuddle:
Имам един подарък,спецялно за всички вас,но още не е готов изцяло :D :wink:
В най-скоро време ще ви изненадам 8) 8) 8)

целуви-милувки

пп Вив,да знайш мило,няма за какво да те е страх :D Хоп-троп и си пушка :wink: Е глътни и един Ибупрофен 30 мин по-рано,той сигурно доки ти е казал :D Успех и кураж!!
Викиии,още малко мило и ще се разбере едно ли ще е или две :wink: :wink: :wink: И после още 9 месеца да ги гушиш на топло :D
На двете Анки - цунки :D
Грачо,приятна ваканция и да се налудуваш много,ти си заслужаваш :D :party:
Песничко - успех и на тебе,злато мое,всичко ще се нареди съвсем скоро,ще видиш 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #63 -: Август 04, 2009, 08:26:00 am »
Момичета добро утро!
Слагам по едно кафенце набързо и тръгвам на път.
Да ви е сладко



Желая ви приятен ден!
  <br />
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #64 -: Август 04, 2009, 09:27:45 am »
Добро утро,слънчеви момичета!
Тити благодаря за кафето,лек път и да се върнеш пълна с положителни емоции.

Хайде от мен закуската.Лека работа на работещите,бързо да им минава времето на тези,на които им предстои отпуск/като мен  :D/,на отпускарите приятна почивка.
ХУБАВ ДЕН.
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #65 -: Август 04, 2009, 09:32:49 am »
Добро утро и от мен! Тити, Цвети Благодаря зя кафето и закуската. Така ми се спи, че бързо си глътвам кафенце, хапвам и пак работа.Желая един слънчев и пълен с усмивки ден на всички.
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #66 -: Август 04, 2009, 09:56:39 am »
Добро утро!
Тити лек път и от мен !
Хайде на кафенцето !
Фибс за какво е този ибопрофен ?
Не ми е казал док нищо за ибопрофен ?
Но ме вика половин час  по-рано да съм там !
[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #67 -: Август 04, 2009, 09:58:34 am »
Добро утро мили момичета  :D
Тити и Цвети благодаря ви за кафенцата.
Вивия успех на снимката миличка  :crossfingers:
Фаталче дано теста е с две чертички  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Вики не остана мила  :balk_21: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Някой знае ли какво става с Виксън не се е вясвала отдавна  osi_10
Желая ви приятен ден.
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #68 -: Август 04, 2009, 10:16:59 am »
добро утро милички :)
Титибар, мерси за кафето,определено имам нужда от едно такова силно за събуждане. Лек път и много положителни емоции!
Цвете, закуската е много вкусна. нека бързо мине времето и да дойде отпуската ти.( и моята също )
Вивия, успех мила. да се похвалиш с добри резултати.
Деница привет и на теб.
хубав ден на всички
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #69 -: Август 04, 2009, 10:30:11 am »
Добро утро!
Мерси за кяфенцето и закуската момичета!
Вив, ибупрофена е за обезболяване! На мен доки ми предписа свещички профинед 100 и те съветвам да си ги купиш или поне един аулин да изпиеш. Наистина да има няма 2-3 минути и вече ще си облечена и вън от кабинета! Успех!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #70 -: Август 04, 2009, 10:32:29 am »
Хоп цоп и аз се вписвам в новата темичка  :P .
 Здравейте на всички ви,моята лапароскопия ми успешно,резолтата не е от най хубавите,но поне вече се откри причина и не ни водят неостанове стерилитет ,а сме с Тубарен Фактор.Оказа се че при мене имаше толкова мн сраствания че стях е невъзможно да забременея,но явно съм попадала за последните 4 год. се на специалисти та за тва никой не еразбрал.Да е жив и здрав док. Александров ,че без него за никъде не сме  :).От вички тези безброй сраствания лявата траба е почти осакатена все още става ,но повече ще се разчита на дясната.Най лощото е че имаме време до декември да се опитваме по нормален начин и след това единствената ни алтернатива ще е инвитро...но.....дано нестигаме до нея  :P.
 Екипа на който попаднах аз беше мн готих,само мадами ама страхотни шегаджийки.Но най странното е че аз попринцип съм с двурога матка,а сега като си гледам на диска операцията не е такава ,и забравих да питам док дали я е пипал,но май я е оправил той защото докато си лежах в стаята имаше една сестра при мен и аз я разпитвах и тя вика имаше сраствания ,но матката ти вече е нормална  :ask: ,а пък док нищо неспомена за нея,само когато ме приемаше спомена че щял да направи освен лапарото и хипероскопия нещо такова .Днеска към 10 часа ще ходя и ще го попитам специално че мн ме човърка.А някой може ли да ми каже колко време се въстановява човек сле такава процедура,мене доста си ме наболява и мн ме боли като легна под ребрата и раменете дали е нормално,може ли да е от газа който вкарват? Лелелелеел мн се разприказвах ужас,ама така е... :lol:
 Много целувки на всички ви и прегратки.
Фаталче +++++++++++++++++ ще е ще видиш време ти е .
 Хайде само положителни тестчета ,само да се възстановя и мятам мъжа в джаза  :bed: и дано стане до Декеври.
 Чао за сега от мен сладуранки.

 Вив успех на снимката .
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #71 -: Август 04, 2009, 10:39:53 am »


Добро утро момичета!
Тити и Цвети, благодаря за кафето и закуската! Тити, приятно пътуване и да се напочиваш мнагоооо, да се върнеш пълна с положителна енергия!
Виви стискам палци мила  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
фаталче, каде се губиш мила, хайде чакаме добрите новини  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Фебс, честито сърчице мила, дано повече да нямаш проблеми и да искараш една прекрасна и безпроблемна бременност  :balk_21:

Желая ви ден изпълнен с мнага положителни емоции!  :bighug:

*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #72 -: Август 04, 2009, 11:04:50 am »
Добро утро момичета. Благодаря за закуската и кафенцето.
Вив успех на снимката. Аз лично нищо не усетих. Докторката  ме питаше дали усещам нешо , аз Не. Но резултата беше супер. Всичко ще е наред. Фаталче, Песничке - чакаме добри новини от вас. Аз вече се изкушавам да направя тест, но май още ми е рано. Пък имам и признаци на лелката.
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #73 -: Август 04, 2009, 11:32:52 am »
 Теста от тази сутрин е категорично отрицателен. :(
iskra, желая ти скорошно възстановяване!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #74 -: Август 04, 2009, 11:44:34 am »
Добро утро момичета.Благодаря за кафенцето и закуската.
Фаталче,съжалявам,мила,ама ти си силна,горе главата и напред.
Искре,не се притеснявай,въстановяването след лапаро е много бързо.Ако питаш за секса и бебеправенето ,когато се почустваш добре се мятайте,няма определено време за пазене.При мен беше 2 седм.,толкова си и седях в къщи,като много се разхождах.А за болките под ребрата е от газа,аз тъй се уплаших,направо се задушавах и тогава се сетих че док.още в болницата ми каза че ще ме боли да не се шашкам,ама аз паниката както си лежа в къщи ме заболя и започна да не ми стига въздуха.Дадаха ти 1 мес.болнични нали?Е дай Боже да не ти се налага да стигаш до АРТ.
Хубав ден ви желая момичета.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #75 -: Август 04, 2009, 12:02:40 pm »
Добро утро миличките ми!
Фаталче.... :bighug: докато я няма лелката  :crossfingers: :crossfingers:
Искре, аз също ти пожелавам скорошно възстановяване и дано да не дочакаш декември!!!  :bighug:
А ето за някого специално-тази сутрин съм станала рано, рано да забъркавм това....той си знае кой е  :wink:....:bighug: :hug2:



Хайде и за останалите има-всеки да си ги завива с каквото иска.....голяма дозичка съм сложила :lol: :lol: :lol: :wink:
Пожелавам ви приятен ден!!!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #76 -: Август 04, 2009, 12:14:08 pm »
Благодаря на всички,сега се връщам от Алекса,не ми е пипал матката засхтото нямало нужда според него ,а аз я виждам нормална защото я гледам външно а не вътрешно.
 Марина75  - не не съм взимала болничвн защото аз неработя никъде на договор и не ми върши работа иначе ме питаха,и докито каза че е от газа ама мн гадно бе хора то направо егаси болките операцията не ме боли толкова колкото ребрата и раменете най вече, ма той вика абе ти като те гледам не си сядаш на дупето та скоро ще спре сичко да те боли,и аз такава се гордея.
 Ооооо най смешното не съм казала,вече в болницата ме наричат Искрето късметлийката и то защо....идват вчера да подпиша листа за изписването и ми викат ние сме ти попълнили бланка за здравноосигорено лици,нали имаш осигоровки и аз се втрещих и казвам аз нямам осигоровки защото не работя към фирма.И след малко ме викат в една стая и ми показват извлечение за мен на което пише че лицето (демек аз) е с непрекъснати здравни осигоровки,и започна един смях,Алекса вика трябва да почерпиш хората където те осигоряват  :lol:,аз му викам по добре да не ги черпя че ще се осетят и ще спрат да ме осигоряват :pipy_longstocking:,та вече и прякор си имам.

 Фаталче не се отчайвай иманадежда докато баба яга я няма  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #77 -: Август 04, 2009, 12:21:13 pm »
"късметлийке" бързо възстановяване и ти пожелавам декември месец да си с бременелска лентичка и да пускаш вирусчета :)
фаталче, ще стискаме палци докато лелката не се появи.
Анизи, как само ме изкушаваш с тези палачинки ммммм
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #78 -: Август 04, 2009, 12:22:53 pm »
Привет девойки!
Гледам кипи оживление, въпреки отпускарския месец!
Фаталче, продължавам да  :crossfingers:
Искра, радвам се че си такъв позитивен човек. Дори след лапаро, звучиш все едно си била на лекарски купон  :lol: Дано скоро се оправиш и да ни зарадваш!
Виксънчето е добре, чухме се в събота!
Аз също се чувствам добре за сега!
Приятен ден на всички!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #79 -: Август 04, 2009, 12:34:30 pm »
Добро утроооооооооооооооооооо
Исееееее  :D голям си майтап ти да знаеш.Радвам се че всичко е минало възможно най-добре и че скоро ще ни зарадваш с коремчееееее  :D знам че е така сигурна съм.
Фаталче абе да не ти е била малко по-късна ову?
Весииииии не се спотайвай а казвай как сииииииии
Анизи взимам 10 от тези че така ги обичкааам


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."