0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #260 -: Август 07, 2009, 13:14:19 pm »
Тестче в понеделник, решила съм го твърдо и няма да прегреша! Каквото има да става, ще става! :grouphug2:

Вики, браво на теб!!! Ще видиш, че търпението ти ще бъде възнаградено  :wink: А сега малко бременни вирусчета специално за теб
 :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:

Вивия,стискаме палци за вашите изследвания. Успокой се и мисли позитивно. Не травмирай излишно с нервността си твоята половинка  :lol:, защото може да повлияе на неговия резултат.

На останалите момичета от бандата желая прекрасни и незабравими почивни дни!!!!!!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #261 -: Август 07, 2009, 13:20:42 pm »
Благодаря за вирусчетата мили мои!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #262 -: Август 07, 2009, 13:22:31 pm »
Здравейте мадами  :D
viviq стискам палците за днес и ще видиш, че ще имате хубави резултати !!! За ЦС щом ще ти я правят с пълна упойка няма да усещаш нищичко.
fib4e какви са тия череши мило златни 8O  Ти си хапни сега някой друг хубав сладкиш, а като дойдеш тук ще намерим такава тортичка  :D
Ели жабуркай се смело- то ако глътнеш мъничко нищо няма да ти стане спокойно .
Дес Дес добре дошла при нас и скоро да отиваш към бремелинската темичка  :D
nadelin никакви лелки не се приемат този месец- да я пъдиш твоята далеч !!!
cvete точно така- заведи я надълбоко, че да не може да се измъкне за следващите 9-10 м.  :D
Милички пиша този пост вече повече от 1ч., че много динамично тази сутрин, извинете ме, че пропускам доста от вас  :wink:

Внимание - 6 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.   8O :)

viki vat мило аз също в продължение на повече от 1 седмица имах чувството, че всеки момент ще ми дойде и даже ходех с превръзка по едно време. Така че хич не се оставяй на това чувство, а мисли за двете черти, които ще видиш в понеделник на теста  :D
« Последна редакция: Август 07, 2009, 13:25:15 pm от veselyshko »
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #263 -: Август 07, 2009, 13:45:30 pm »
Ехаа, всички бременелки се явиха и пръскат ли пръскат
Ха, цоп и аз под вирусчетата
Една не се е отчела, Фибс идвай да сееш вирусчета и ти
Благодарим ви Бременелски момичета  :D

Насаааам народе, насааам .... Пръскате си вирусчета на поразия  :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Август 07, 2009, 13:47:19 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #264 -: Август 07, 2009, 13:48:27 pm »
Ехо, ето ме и мен. Взеха ми кръвчица, е не от първия път, но стана. Сега ще изчакам до 16ч. да си взема резултатите. Еййййййййййй, Тук било мнооого оживено, явно в петък по-вече ни се почива :D :D :D
Вивия, още веднъж - само запази спокойствие и всичко ще е наред, ЩЕ видиш.
Цвете, както съм жадна, веднага се захващам за коктейлчето.
Вики, само така, нали знаеш, че всички те подкрепяме. :goodluck: :goodluck: :goodluck: на всички
:bighug: :bighug: :bighug:
ПП. И аз да цопна, а !!!!! Благодарим бременилки.
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #265 -: Август 07, 2009, 13:50:19 pm »
Анмарчеее ти така като си се наредила под три последователни бремелинки.....да не ни изненадаш с трички скоро  :balk_21:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #266 -: Август 07, 2009, 13:55:25 pm »
Моля, моля - поправям те веднага - под повчеко от три се цопнах: Джиджи, Заянка, Луци, Веселушко и Вики Ват - мисля да не я отписвам, въпреки че нещо ми се е притеснила миличката  :D
Трябва да има хубав резултат при всички! Една по една, да се местим и все да сме си заедно в следващите темички

Фибооо, веднага да се явиш  :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #267 -: Август 07, 2009, 13:57:22 pm »
Ооооооооо моля моля аз не отписвам никой  :? :? :? просто на новата страничка са само те  :? :? :? Съжалявам  :(
Специални извинения на Джиджи и Заянка  :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #268 -: Август 07, 2009, 13:59:44 pm »
Ама от старата страничка са таман 5 поред. Една след друга, само 6-така ми липсва :balk_21:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #269 -: Август 07, 2009, 14:32:48 pm »
Благодаря ви милички за подкрепата!
Е,  аз се нагласи8х като за снимка  :D :D :D :D :D
ии  тръгваме !
АЙде до скоро!
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #270 -: Август 07, 2009, 14:45:31 pm »
Еха аз докато ошетам в къщи колко много вируси съм изтървала,ама нищо нареждам се знам че и за мен ще има.Ама наистина е супер че бременелките ни не ни забравят и всеки ден минават да ни пръскат вируси,дано да са ни на късмет.Пък оная поспалана Фибо ще се яви после за десерт да пръсне и тя някой друго вирусче.Пък може и да не спи ама пак да е заседнала пред Мечо пух.
Вики,с теб сме всички,не се тревожи всичко ще е наред,слушай бременелките и не мисли за цикъл а мисли само как ще поврйщаш след някой друг ден :wink:.
Вивинка,успех и на двама ви.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #271 -: Август 07, 2009, 14:48:07 pm »
Здравейте, момичета!
Благодаря за кафенцето, ще си го изпия на обяд, че сутринта не остана време.
Виви, стискам палци  :balk_116: да мине добре и да си с проходими тръбички! Дано и милото ти се справи със СГ, че те повече се притесняват от нас.
Днес много бременни са ни посетили, това е добър знак! Хайде, време е още някоя ще се похвали с  :bfp:


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #272 -: Август 07, 2009, 15:17:13 pm »
Ахаааа,дойде ми реда и на мене....тц тц тц...то все кихах кихах,ама аз от устите ви не съм излязла бре :lol: :lol: :lol: Тъй-тъй бъзикайте се вий с мойте череши ама златните костилки са у менеее :lol: :lol: :lol:
Маринкеее,ау да не забравиш какво си обещала,маймуно такава!Глей я ти,дъвка си прай с мене :lol: и тоз Мечо Пух,е наизуст го научих вече...ама днес не ми е оправдание,ами се търкалях в леглото до последно.Ама голямо хойкане му ударих вчера и бях се трупясала :oops: :oops: :oops:
АнМарче - цун цун цун,загори ли боба вчера АААА
Викииии,ах как ще те пердаша ако знайш!!!Аз я сънувам нащата,обажда ми се по телефона и разправя как я било страх,как се притеснявала - и гледай я ти кви ги пиши рано заран :? Я се стягай,всичко ще е наред(естествено)!Боже е добър,дал ти е подарък - радвай му се :D Пък за болките и аз ги имах,ама същински предменструални...и то до много скоро,във утеруса нахлува много кръв и той се разширява,набъбва и предизвиква "спазми" във гладката коремна мускулатура и от там болката(и при М се получава същото горе-долу)
Вив - успех,душата и както са ти казали не се притеснявай,че на половинките притеснението може да им изиграе лоша шега...
Искре,айде щом си добре,махай ги тез конци и да мирясваш :lol:

гуШ гуШ гуШ на всиШки  :D :D :D
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #273 -: Август 07, 2009, 15:23:04 pm »
Леле Фибо, верно ли си сънувала това?! 8O Ти да не излезеш някоя пророчица? :bellydance:
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #274 -: Август 07, 2009, 15:24:45 pm »
Утре съм се оговорила с докито в 12 часа отивам да маха конците и кефффффф  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #275 -: Август 07, 2009, 15:50:51 pm »
 :lol: :lol: :lol: А бе едва ли съм,иначе Деската-Меската тябваше да е кючекчийкаа...хмм...всъщност може и да е  :ask:,нищо не е споменавала....
ама - да,Вики,наистина това сънувах 8O...а бе аз и два пъти се сънувах с бебе на ръце(мойто бебе) в месеца в който забременях...хммм...па може да имам връзки с горния свят  :lol: :lol: :lol: Тва в кръга на шегата.... :wink:
Ама аз сериозно ви казах,че сънувам шантави работи... :lol: :lol: :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #276 -: Август 07, 2009, 16:20:25 pm »
 :D Ей Фибчо разсмиваш ме.... Айде дано един ден и мен сънуваш ( ама бременелски сън да е :D).
Ей Вики_Ват Слънчице честито положително тестче миличка :bfp: Многоооо се радвам за теб!!! :cheerleader: Ти успя, желая ти от сърце спокойна и щастлива бременност !!!!! :cloud9: :hug2: :sucky:
Виви, не се страхувай мила, всичко ще е наред! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #277 -: Август 07, 2009, 16:47:30 pm »
Фибкооо,  :bighug: не успях да загоря боба  :lol: :lol: :lol:
Пусни някое вирусче, бе моме!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #278 -: Август 07, 2009, 16:53:44 pm »
Фибчо и аз се нареждам за бременилски сън да знаеш  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #279 -: Август 07, 2009, 16:56:45 pm »
Исе, аба това бебче там долу дето праща въздушни целувки много сладко :lol: :lol: :lol:. Абе то новичко ли е??!!! :oops:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!