0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #200 -: Август 06, 2009, 14:15:42 pm »
deniska на работа съм мило, мъжо и той няма как да го експедирам  :)
rashi и аз така ще правя вече- бързичко бързичко ще ги подминавам, че само като ги гледам и пълнея  :D Благодаря за комплимента ама чак фиданка не съм  :oops:
lucrecia ще дойдат те мило на нашата съвсем скоро всичките до една, а пък ние ще им слагаме най- вкусно и съблазнително изглеждащите картинки тогава  :D :D И ще им прехвърлим от нашите килца тогава на коремчетата им да се залепят :D
Ели знам, че те е страх, но по добре да ти мине веднъж от главата и да не го мислиш вече !!!! А дали  е госпожица или господин не се знае още ейй маймуна такава- дано да е добре иначе де, не ми дава още сигнали  :wink:
Маринка няма мило няма слагай си картинки пък аз ще тичкам до Дилайта  :D
Деси пожелавам ти скоро това да е причината за наддадените килца  :)
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #201 -: Август 06, 2009, 14:32:13 pm »
Колин  :welcome: И дано по-скоро се прехвърлиш в бременилските темички.
Хей мацки, да се поразхладим ли малко, че си е жегичка?????
ПП.Дано не изкушавам бременилките :D :D :D
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #202 -: Август 06, 2009, 14:32:34 pm »
KOLIIN, добре дошла при нас :welcome_1: и скоро да се похвалиш с  :bfp:
Веселушкоооо  :balk_21:
Момичета, вчера като си правих ову тестовете от тези 5бр. + 1 за бременност без да искам отворих този за бременността  osi_13 и сега като е отворен май не става за по-късно ползване и трябва да го хвърля, нали? Ох, извинявам се за тъпия въпрос, ама и аз съм една...като не гледам какво отварям
П.П.Петя, мерси за коктейлчето, веднага ще се възползвам  :D


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #203 -: Август 06, 2009, 14:35:40 pm »
KOLIIN  :welcome: пожелавам ти скоро да сбъднеш мечтата си.
deska_meska не става мила направо го хвърляй.
Веселушко ще се скатаеш от работа за малко позволено ти е  :D
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #204 -: Август 06, 2009, 14:38:44 pm »
Добре дошла при нас Колин,  :welcome_1:, пожлавам ти скоро да ни зарадваш с добрата новина за двете чертички. Ако имаш някакви въпроси, задавай ги без да се притесняваш, тук има толкова отзивчиви момичета, сс които можем да сме ти от полза.
Елинка, не се притеснявай мила, най-вероятно е от притеснението за лапарото, опитай се да се успокоиш. Една  :bighug: за успокоение.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #205 -: Август 06, 2009, 14:42:15 pm »
Колин,добре си ни дошла,както виждаш при нас е весело,пък и винаги ще те подкрепим и посъветваме.
Деска,хвърляй го тоя тест,пък и те са малко фалшивички тия,тъй че не го жали,пък дано да се наложи скоро да си купиш .
Веси,благодаря за разбирането,че тъй ме стресира,че почти бях запретнала ръкави да ти забъркам торта :D

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #206 -: Август 06, 2009, 14:43:34 pm »
Дениска, Маринка благодаря ви милички!


Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #207 -: Август 06, 2009, 14:48:11 pm »
Ей, ама много сте активни днес :D
Колин  :welcome:
Маринка, не ми стига че тук колежката е донесла някакви шоколадови бисквити ами и ти с тези торти, само се изкушавам :wink:. А снощи изядох половин шоколад и още ми е гузно, че така се отпуснах  :eating: :BangHead:, а днес явно пак ще наруша режима :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #208 -: Август 06, 2009, 14:57:36 pm »
Колин добре дошла при нас  :D
деска хвърляй го мило теста- ще си купиш Шуър Чек другия месец  :D
Маринка мило аз няма да откажа твоята тортичка да знаеш- ти си ни голяма майсторка кулинарка  :D А пък аз ще ти направя един мой сладкиш за да се реванширам  :D :D Направо другия път на срещичката вкъщи и ще си дегустираме сладкишите  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #209 -: Август 06, 2009, 15:03:17 pm »
Цитат
А снощи изядох половин шоколад и още ми е гузно, че така се отпуснах   , а днес явно пак ще наруша режима
Ти пък от какво се питесняваш,40 кила подмокрена си.Пък аз да си призная след противозач.качих 2 кила,не са кой знай какво ама са ми на дупето и двата,не съм си променила начина на хранене въобще ама не мога да ги сваля.Понеже много обичам сладолед хич не мога да се лиша от него и минах на такъв за диабетици,уж диетичен.Абе аз сладолед винаги съм си хапвала и не ми се е отразявал на кг.,ама ей на тия 2 не щат да се махат и не щат.Оф пак ви занимавам с моите глупости,ама ще ме търпите,нъл сте ми приятелки.
Цитат
А пък аз ще ти направя един мой сладкиш за да се реванширам    Направо другия път на срещичката вкъщи и ще си дегустираме сладкишите
Въй аз докато пиша за моите кахъри с кг.нашето Веси глей в какъв грях иска да ме вкара.Весенце,аз правя ама не ям душко,ще те уважа и ще опитам де една мъъъъъъъъничка хапка,пък инъче ще ти направя.Пък като се заговори за среща ми да помислим за края на август,какво ще кажат Варненките.Нали всеки мес.ще се събираме,пък предната беше юли,дайте предложения за заведение удобно на всички.
« Последна редакция: Август 06, 2009, 15:08:22 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #210 -: Август 06, 2009, 15:07:29 pm »
Маринка, аз нали съм хаймана съм първа пушка на всякакви срещи :lol:
Само дето остава проблема със заведението :?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #211 -: Август 06, 2009, 15:18:09 pm »
Пфууу :D ето ме и мене,най- накрая и набързо в промеждутъка на Мечо Пух  :lol: :lol: :lol: Познайте,кой ми е пак на гости  :lol: :lol: :lol:

Колин,добре дошла и за кратко много ясно  :wink:Бързо да се похвалиш със две чертички :D

Весиии,Луции за вас не знам ама аз направо ще osi_19 от тука.Палачинки сложиха - правех си,диня сложиха -купих си....А сега де да я търся таз торта,АААА?
Ша ма сбъркате бе хора :oops: сега остава и торта да си забъркам,и от кухнята да не излизам osi_15 :lol: :lol: :lol:
Пу да дойдете на тоз хал(скоро-скоро) :wink: :wink: :wink:

Деска,теста не става,вече :?
Ели,както са ти казали - звани на доки,и питай.А да не,да си хапвала нещо препечено - филийка,сухарче и да си се "надраскала"?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #212 -: Август 06, 2009, 15:22:51 pm »
Цитат
Ша ма сбъркате бе хора  сега остава и торта да си забъркам,и от кухнята да не излизам   
Пу да дойдете на тоз хал(скоро-скоро)   
Стига си се оплаквала,каква ти е работата цял ден,запрятай ръкави и я мятай,детето докато гледа Мечо пух ти ко прайш айде марш в кухнята.Пък другия път като дойдеш ще си изкупя вината че сложих симка и ще ти забъкам собтвеноръчно,стига си мрънкала.Пък ай дано скоро да сме на вашия хал.
« Последна редакция: Август 06, 2009, 15:25:44 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #213 -: Август 06, 2009, 15:26:49 pm »
Марина, този диетичния сладолед е по скоро за диабетици и е без захар, но калориите са му колкото на нормалния, така че не се мъчи а си хапвай такъв какъвто ти харесва, ама малко.
тази тортичка дето я сложихте и мен лигите ми потекоха, та довечера мисля да изненадам мъжо с някой сладкиш( той днес ще ходи да работи на частно и ще имам възможноста докато се прибере )
аз на софийската среща няма да мога да дойда защото другата седмица ще поемем към моренцето, и ще ви изоставя за известно време и да после като се върна искам сам хубави неща да чета. да слушате и изпълнявате.
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #214 -: Август 06, 2009, 15:35:41 pm »
 Момичета , тази сутрин ми дойде МЦ. Още една напразна надежда угасна... :(
 Много ви благодаря за подкрепата и за стиснатите палци!
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #215 -: Август 06, 2009, 15:38:14 pm »
Момичета , тази сутрин ми дойде МЦ. Още една напразна надежда угасна... :(
 Много ви благодаря за подкрепата и за стиснатите палци!
Фаталче :bighug:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #216 -: Август 06, 2009, 15:47:07 pm »
Цитат
Марина, този диетичния сладолед е по скоро за диабетици и е без захар, но калориите са му колкото на нормалния, така че не се мъчи а си хапвай такъв какъвто ти харесва, ама малко.
Ечи,аз не се мъча,харесва ми тоя сладолед,той си има подсладители и пак е сладък,харесва ми.
Фаталче,съжалявам много,горе главата успеха е близо.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #217 -: Август 06, 2009, 15:49:41 pm »
Днес е Преображение Господне, нощ на сбъднати желания!За всички вярващи християни и до днес Преображение Господне е свързано с промяна и с нова надежда.
Бях в църквата и запалих свещичка за всички вас мили мои, за нашите сбъднати желания!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #218 -: Август 06, 2009, 16:14:16 pm »
Фаталче ....  :bighug: :bighug: :bighug:изпращай гадната лелка и събуди новата надежда!!!
Колин, добре дошла и скоро да избягаш от нас в другите темички!!!
Фибски у дома има още торта-добре си ми дошла нали знаеш.....ти само кажи, че ще идваш аз и за нова ще прибягам ако трябва!!!
Радост... osi_6 вие дето сте по 40 кила както казва Маринка подмокрени изобщо да не ми говорите, че сте били качили по 1-2 кила щото аз трябва наистина да взема да се  :crazy: :crazy: :crazy: Направо комплекси ми създавате!!! :a_pig_01:
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #219 -: Август 06, 2009, 16:29:23 pm »
 Фаталче,:bighug: :bighug: :bighug: Може би този месец не е бил твоят, но гони лелката, и ДАНО другият да си е за теб.