0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #180 -: Август 06, 2009, 10:44:41 am »
Добро утро,Маринка мерси за кафенцето и тортичката сега ще поседна с тях  :eating: :coke: , а найстина това е една весела сутрин и за мен така се разсъних хубаво благодарение на Жаси   :pipy_longstocking: ,дано барзо ти мине та да почнете пак с ловуванетооо  :bed:.
 Днеска май в Варна няма да е мн слънчево,но поне ще ни разхлади малко.
 Аууу вчера видях влакчето и мн исках да се кача ама нали още не ми е минало от лапарото пък и мъжа ме държеше изкъсоооо ,нямам търпениеее  :balk_50:.
 Хайде на всички лек ден и а дано има и днеска добри новинки в темичката ни  :bighug: :goodluck:

 Анизииии спинкай че мн гадно след такава вечер да си недоспала.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #181 -: Август 06, 2009, 10:52:08 am »
добро утро!ЖАСИ здравей виж как ни развесели рано рано :DВИКИ честити ти две чертички.АНМАРЧЕ виж че ти е лека ръчичката браво.хайде дано да има нещо и при ФАТАЛЧЕТО :crossfingers:АНИЗКА днес май тие тежко а нищо сега ще си поспинкаш и ще ти мине.мале щях да забравя МАРИНКА много благодаря за кафенцето и най-вече за тортичката аз доте си пиша тя може и да свърши затова веднага си режа едно парче :eating:лек ден и много усмивки :D
[/url]
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #182 -: Август 06, 2009, 11:33:52 am »
Добро утро и от меен момичета.
Имам проблем-усещам някакъв дискомфорт в устата си.Като прокарам език по вътрешната част на устните си и вътре под езика охххх незнам как да ви го обясняяяя усещането е сякаш е прежулено.Да не са някакви афти ще му се невидишее  :( Питам ви за мнение защото днес мислех да звъня на док за лапаро-но ако това ще е проблем и ще трябва да се излекува първо(ако трябва изобщо) хич няма да му звъня  :?


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #183 -: Август 06, 2009, 11:41:24 am »
Елиииии ,аз викам да му звъннеш и той да ти каже дали е проблем или не,не го отлагай давай да се свършва и твойто лапаро  :bighug: :crossfingers: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #184 -: Август 06, 2009, 11:43:14 am »
Е даа какво да му кажа -"Абе докторее имам нещо в устата,проблем ли е?" Хахахаахахахахахахахахах


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #185 -: Август 06, 2009, 11:46:40 am »
Е не бе ти ще му обясниш какво имаш в устата да не става двумисленооо  :P :P :P и той ще ти каже макар че според мен не би трябвало да е проблем .
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #186 -: Август 06, 2009, 12:00:50 pm »
Добро утро и от мен, аз съм от по "ранобудните" и бързам да ви пиша.
Мерси за кафенцето и тортата, от която ми потекоха лигите на Маринка.
Сега продължавам със задачите и на всички желая хубав ден и много усмивки  :wink:
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #187 -: Август 06, 2009, 12:12:00 pm »
Добро утро!
Много весело било тук, а аз пак съм пропуснала купона! Жаси, само така мила, забава до отмала, само без наранявания!  :D
Ели, съмнява ме това да е проблем за лапарото!
Приятен и прохладен ден на всички!
Ще ви наглеждам!
 
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #188 -: Август 06, 2009, 12:45:13 pm »
Добро утро и от мен :)
Как си Викенце? :)

Ели, ако много те притеснява това нещо в устата иди на УНГ или на зъболекар да те види. При моя мъжо много често ходят и за афти и той ги маже с нещо там да ги тушира.  :lovedock:

Браво Жаси ;) Само така, купонясвайте до насита и весело на планината! :) Ей, да направим после среща и през Септември, за да мога и аз да ви видя!

Цунки на всички :)



Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #189 -: Август 06, 2009, 12:49:21 pm »
Благодаря ти Раши  :D Твоя мъжо доФтор ли е  :D Аз реших да не мисля много а отивам до личния лекар.Не че ме притесняват-даже нямаше да обърна внимание и ще си минат сами,но сега се притесних заради уж предстоящото лапаро.
Викиииии  :)


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #190 -: Август 06, 2009, 12:53:18 pm »
Аз съм добре мили мои! Чувствам се прекрасно, като всеки нормален ден! Е вече нямам търпение да дойде 10, но ще го дочакам! :D
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #191 -: Август 06, 2009, 12:53:44 pm »
Маринка бива ли такива работи да правиш- слагаш такива вкусни торти, напрво ми потекоха лигите !! Бързо да казваш сега къде мога да си намеря такава тортичка, че да хапна  :wink:
Ама дайте да се разберем- ако ще показвате такива вкусни изкушения, ще престана да влизам в темичката, че само като ги гледам ми се прияждат, а никой не казва откъде да си ги взема  :)
Ели отиди на доктор да ти изпише някакво мазило за афтите- знам, че има едно много ефикасно, но му забравих името  :oops: :oops: А колкото до лапарото- веднага да звъниш на Алекса, веднага !!!!
cvete78 то тук половината народ не са усетили земетресението и си живееха в блаженно неведение, а иначе във Варна няма никакви поражения. В Шабла има тук таме потрошени посуда и саксии, но нищо много сериозно !
jasmin_veni много хубава отуска си прекарвате браво на вас- продължавайте в същия дух  :D :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #192 -: Август 06, 2009, 13:02:44 pm »
Ели вземи си дактарин-гел страшно е ефикасен само кажи в аптеката, че е за орална употреба, че има и за мазане на кожата.
Веселушко пращай мъжо в най-близката сладкарница мила  :D
:) Ей, да направим после среща и през Септември, за да мога и аз да ви видя!




Да и аз искам среща през септември  8)
 
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #193 -: Август 06, 2009, 13:02:53 pm »
Благодаря ти Раши  :D Твоя мъжо доФтор ли е  :D Аз реших да не мисля много а отивам до личния лекар.Не че ме притесняват-даже нямаше да обърна внимание и ще си минат сами,но сега се притесних заради уж предстоящото лапаро.
Викиииии  :)

Елито, мъж ми е зъболекар, та затова все си има работа с афти, хехе :)

Браво Вики, радва се за теб! Успеех

Веселушко душко - моля ти се не ни зарязвай :) Аз като видя картинка с тортичка или сладоледче веднага скролирам надолу, че да не ми изтекат лигите:) Път ти сигурно си някое фиданче и без това ;)




*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #194 -: Август 06, 2009, 13:05:52 pm »
Маринка бива ли такива работи да правиш- слагаш такива вкусни торти, напрво ми потекоха лигите !! Бързо да казваш сега къде мога да си намеря такава тортичка, че да хапна  :wink:
Ама дайте да се разберем- ако ще показвате такива вкусни изкушения, ще престана да влизам в темичката, че само като ги гледам ми се прияждат, а никой не казва откъде да си ги взема  :)
Присъединявам се към Веселушко  :lol:. Да не говорим, че килцата се трупат и без да си похапваме такива вкусотии  :(....
Ама все полека, Веси, и те скоро ще дойдат на нашта (дай Боже), и тогава ще сме ние, които ще ги изкушаваме........Ще им го върнем тъпкано  :lol:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #195 -: Август 06, 2009, 13:11:02 pm »
Ами Дени то видимо нямам афти или поне аз не ги веждам. Абе отивам аз след малко,че ще има да го мисля и да си вкарвам глупости в главата  :D
Весиии страх страаах  :D Как е госпожичката слушка ли те  :D


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #196 -: Август 06, 2009, 13:32:08 pm »
Веси,ако ще ни зарязваш ще обещая тържествено че вече няма да слагам картинки с торти,само си стой при нас.Пък ако не търпиш на изкушение бягай до "Неделя" и хапни едно парченце,ама само едно.Пък и на Дилайт са много хубави.Да не кажеш пак че никой не ти казва от къде да си купиш.
Луцка,а така покълни ни всичките скоро да дойдем на вашия хал с Веси,дай Боже всички скоро да дебелеем,ама като вас не от ядене.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #197 -: Август 06, 2009, 13:59:19 pm »
Елинка, да не си се стреснала от предстоящата лапаро и затова да са ти излезли гадините? Ако пиеш в момента някакви лекарства, може и да е непоносимост към някоя от съставките, но най-добре е да те види лекар и то в най-добрия случай този който ще ти прави операцията.
Весиииии, хапвай тортичка и не му мисли. Щом на бебо му се яде, ще трябва да му я осигуриш? Аз само ще си гледам сладките неща на картинки и ще си ям пъпеша дето съм си го взела днес на работа, че нещо съм понаддала, но за съжаление не по бебешки причини  :(


Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #198 -: Август 06, 2009, 14:11:20 pm »
Здравейте , момичета!  :balk_64:Нова съм във Вашия форум, но реших и аз да се включа в августувската темичка та дано ми донесе късмет...май по- скоро имам нужда от подкрепа( каквато давате тук) С моят приятел бебеправиме от около година и половина- за съжаление без резултат. Аз съм на 33г. а той на 36г и времето минава ли минава....Просто исках да споделя. Желая на всички 2 черички този месец от сърце и хубав ден!!
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #199 -: Август 06, 2009, 14:15:10 pm »
Добре дошла Колин!  :welcome3: Тук ще намериш и подкрепа и отговори и разбиране, а най-вече верни приятели!
Пожелавам ти скорошен успех!