0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #160 -: Август 05, 2009, 22:32:26 pm »
Здравейте момичета най после можах да се включа и аз !
Днес имаме рожденничка - да си жива и здрава мила и скоро да се случи и твоето чудо!
Викииии браво мила много се радвам за теб !
Честито ти две чертички лека и безпроблемна бременност!
Радосче  мила и аз днес пусках щитовидните утре ще взема резултатите!
Съжалявам че се отлагат нещата!
Кой хормон не е в норма пустия му и той ??
Стискай зъби мила имай още търпение знам че си силна !
Петя съжалявам за лелката !
Сега дано поне хормоните са на ред в петък!
Айде лека ви вечер на всички!


[/url]
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #161 -: Август 05, 2009, 23:44:51 pm »
ЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙ момичета мили,колко ми липсвате и как ви обичам ако знаете :) Ние сме за няколко часа в София и съм пред компа. Прочетох всичко и ФИБЧОООО, ВИКЕНЦЕЕЕЕ ЧЕСТИТО МИЛИЧКИ! Толкова се радвам за вас, че се разтреперих от емоциите :) Леко бременеене и здрави бебоци на финала ви желая :)
Анизка, честит рожден ден, да си ми жива и здрава и скоро мами :)
Утре заминаваме и за планина и ще пиша в понеделник сутрин :) Усетихме днес земетресението точно като си тръгвахме :) Било здравичко - 5 по Рихтер с епицентър Черно Море до Шабла.

Айде слънчица, ще си пишем в понеделник, а със софиянки ще се видим в неделя, на 16ти :)
[/url][/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #162 -: Август 05, 2009, 23:50:34 pm »
Ауууу Жаси, невероятна графичка ако продължаваш така знам скоро кой ще пуска нова темичка!!!! :dance2: :bighug: :crossfingers: :crossfingers:
Благодаря ви на всички за прексрасните пожелания още веднъж да ви се връщат двойно-много съм трогната да знаете :bighug:
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #163 -: Август 05, 2009, 23:51:37 pm »
Ха, кой си дойде да ни нагледа, а? Посрещаме те с добри новини!
За втора седмица бременелки нанкат до късно и аз за втори път пускам темичка  :lol: :lol: :lol:
Ами няма къде да се пие кафенце и ....
Радвам се, че този път май доказах, че имам лека ръчичка  :D
Целувки Джазче и до скоро. Весело изкарване по планините и много здраве на момчето ти. А и вижте там нещо из храсатлаците  :lol: да сътворите едно Горско Чудо!  :D

Така, така и аз ти видях графиката. Хайде в природата на чист въздух и под звездите... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Август 05, 2009, 23:53:16 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #164 -: Август 06, 2009, 00:09:57 am »
Абе Анмарче аз на пиян акъл гледам :wine: :kaos7:......ама и теб подведох  :crazy: тя била стара тази графичка  :flower: :BangHead: :BangHead: ама нищо де аз все пак Жаси ти пожелавам да стане в природата и скоро да си ни пускаш темичка!!!
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #165 -: Август 06, 2009, 00:20:24 am »
Абе Анмарче аз на пиян акъл гледам :wine: :kaos7:......ама и теб подведох  :crazy: тя била стара тази графичка  :flower: :BangHead: :BangHead: ама нищо де аз все пак Жаси ти пожелавам да стане в природата и скоро да си ни пускаш темичка!!!

Абе таман си гледаш! Точно тази графичка трябва да е почалившата. Просто, посдните 5 дни не е отбелязвала нищо и дано да има нещоооооо
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #166 -: Август 06, 2009, 00:27:29 am »
Мерси за пожеланията момичета :)Ние спряхме за няколко дена секса, защото при последния мач на Левски за Суперкупата стана една беля и съм много посинена и ожулена и със синки (изтърсихме се двама дружно на асфалта, докато милото препускаше с мен на конче) и до скоро пищах от болки като ме пипнеше, ама сега май се пооправих :)Така де, летни емоции имаше хихихих :) сега продължаваме с кексането, че една отпуска имаме и се отпуснахме и се възползваме максимално от мързела :) а за природата - софиянки, ако ходите на Витоша, тръгнете по пътя към Драгалевския санаториум пеша и носете одеало :)І от дясната страна на пътя е страхотнооо място за весели изживявания, не минават  хора, достатъчно прикрито е и мноого приятно :)
Цун, цун момичета и гооолеми и силни прегръдки за всички :)
[/url][/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #167 -: Август 06, 2009, 00:31:49 am »
 :lol: :lol: :lol: представих си картинката с кончето и после на земята :lol: :lol: :lol: то сигурно много те е боляло ама много смешно.....А мен ще ме извините аз съм на 3 чаши вино и малко уиски така че не мога много да гледам.....ама днес ми се полага!!! :oops:
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #168 -: Август 06, 2009, 00:43:07 am »
Хихих, Анизка, ред ти е ти се пада, така че споко :) То да ти кажа, аз след първоначалния уплах дали милото е добре, че беше отдолу, дали кожата на лицето ми е на мястото си (там си е)и на мен ми стана смешно. Даже много. То рева започна катополях с кислородна вода :) А то за по-ясна картинка - аз на токчета, нагласена за излизане с един приятел и се сурваме по лице. После му звъня на моя приятел и казвам "Донеси кислородна вода и риванол, че паднах лошо", а той ми вика "И аз току-що се изтърсих по дупе в банята - днес ни е ден". И така, отиваме тримцата и се натаралянкваме здраво, че и тримата ни боли. На сутринта майка ми как не ни наби като й разказахме, не знам :) 
[/url][/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #169 -: Август 06, 2009, 01:02:40 am »
 :lol: :lol: :lol: Представям си-картинка и половина заболя ме стомаха да се смея!!! Дано скоро да се оправяш и следващия път конче само в леглото-не и на улицата!!!  :bighug:
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #170 -: Август 06, 2009, 01:54:15 am »
Вики,честито.Страхотна новина.
Успех на всички
.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #171 -: Август 06, 2009, 09:38:05 am »
А добро утро.Жасминче,голяма картинка сте били,паднах да се смея докато чета.
Анизка,как си днес,глава боли ли,че с тия вина и уискита,ще търсиш май шкембе чорбица а?
Хайде мацки на кафенце

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #172 -: Август 06, 2009, 09:42:45 am »
Добро утро Маринка!
Ще ти правя малко компания за кафенцето !
Жаси как ме развесели сутринта рано рано като четох!
 :D :D :D :D :D
Лек ден на всички !
[/url]
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #173 -: Август 06, 2009, 09:49:33 am »
Добро утро! Маринка, кафенцето е супер!
Жаси, сигурно от смях си забравила за болката. :D :D :D
Приятен и слънчев ден на всички.
*
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #174 -: Август 06, 2009, 10:06:54 am »
Добро Утроооо!
Марнче, мерси за кафенцето. А за тортичката - направо нямама думи. Как ще обухам сега едно парче...
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #175 -: Август 06, 2009, 10:18:48 am »
Добро утро,момичета!
Маринка благодаря за кафето, а тортата ммммм...
Жаси вие да не сте тренирали за някоя каскадьорска сцена :D,ама хубав лек сте си намерили  :drunk: :wink:
Ей, варненки добре ли сте всички,че като гледах новините доста страшничко си е било,дано да няма вторични.
Айде лек ден много  :D :D :D
« Последна редакция: Август 06, 2009, 10:22:15 am от cvete78 »
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #176 -: Август 06, 2009, 10:21:05 am »
Добро утро и от мен!
Жасиии, как съм се смяла само, няма такъв смях, ама важното е, че сте си искарали добре :D :D :D
Маричце, мерси за кафето и тортичката ако знаеш как ми се прияде такава торта, направо мога да я изям цялата :D, ама нали си ви обичкам и нема как да не ви оставя и на вас  :D
Въпреки дъжда на вън ви пожелаван усмихнат и прекрасен ден! :balk_21:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #177 -: Август 06, 2009, 10:30:02 am »
Добро утро  :D
 :lol: :lol: :lol: Жасиииии немога да спра да се хиля.
Маринка мерси за кафенцето и сладкишчето  :eating: :balk_53:
Приятен дъждовен ден ви желая  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #178 -: Август 06, 2009, 10:36:19 am »
Добро утро и от мен-и аз вижте колко рано станах....ама не за друго ами милото тръгва за работа и да го изпратя, ама ей сега щи видите дали ще стоя още дълго будна..... :sleeping:

Маринка прекрасно кафенце ама няма сега да си пийна от него-просто ще си скрия една чашка за после като се събудя, ама от тортичката ще си взема ей това отрязано парченце-не че вчера не издумках една камара сладки работи ама..... :oops: нали сам добро  :a_pig_01:
И аз ви пожелавам приятен и прохладен ден-само за спане!!!!
Re: Нова августовска седмичка 03.08 - 09.08
« Отговор #179 -: Август 06, 2009, 10:41:40 am »
Добро утро, момичета!
Маринка, мерси за кафенцето и тортичката е невероятна!
Жасминка, страхотна ваканцийка си караш. Дано няма повече инциденти, ама наистина много смешно ми стана с това конче  :lol:
Анизи, как си милчка след големия ден? Сигурно те гони махмурлука и още спинкаш  :balk_126: Ха, ето я и нея докато пиша и се появи нашата купонджийка.
Ей, варненки добре ли сте всички,че като гледах новините доста страшничко си е било,дано да няма вторични.
Цвете, добре сме няма пострадали  osi_9
Хайде милички, приятен ден!