0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #80 -: Септември 03, 2009, 23:02:33 pm »
Благодаря, ви момичета!             Деси спокойно ще стане, сега само трябва да вярваш че това е твоето бебе и всичко ще е наред. :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #81 -: Септември 03, 2009, 23:34:23 pm »
Деси, стискам палци да ни зарадваш след 2 седмици! Велка, успех и на теб!

Момичета, успех на всички ни желая, дано няма нито един отрицателен тест и всички да се радваме на сладки бебоци на финала :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #82 -: Септември 05, 2009, 18:09:45 pm »
Здравейте хубавелки! Одеве се обърках и писах в другата темичка на "35 годишните". Днес док ме прегледа и каза, че е добре затова сега съм по спокойна и вярвам, че този път ще успеем(надеждата крепи човека). За сега това е от мен но пак ще пиша   :balk_600:
Жена която мечтае
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #83 -: Септември 05, 2009, 23:05:37 pm »
Здравейте хубавелки! Одеве се обърках и писах в другата темичка на "35 годишните". Днес док ме прегледа и каза, че е добре затова сега съм по спокойна и вярвам, че този път ще успеем(надеждата крепи човека). За сега това е от мен но пак ще пиша   :balk_600:
:balk_46:Много се радвам за теб! :bighug: и ти пожелавам най-прекрасния финал!!!


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #84 -: Септември 06, 2009, 16:49:13 pm »
Здравейте момичета  :)да се запиша и аз хубавата темичка от цялото си сърце желая успех , късмет и стиспати палци за всички .
Дано се напълни само с положителни тестчета.  :blowingdust2:
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #85 -: Септември 06, 2009, 19:41:23 pm »
Здравейте и от мен,днес бях  на преглед,трябваше да започнем стимулация след блокаж,а се оказа ,че не ми е подействал  Декапептил-а и не можем да започнем ,защото ми била дебела лигавицата.Трябва да изчакам още един цикъл.Случвало се :(.Така ли е?Случвало ли се е на някоя от вас?


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #86 -: Септември 06, 2009, 20:10:08 pm »
Минавам само за малко, но не за последно, за да ви пожелая успех в процедурите момичета.
Няма да спра да повтарям да вярвате и да се надявате и борите за мечтите си. Не са неща, които не ги знаете но не ги забравяйте и не се съмнявайте в добрия финал.

Вярвам, че ще плачете от щастие.
Успех.
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #87 -: Септември 07, 2009, 08:12:37 am »
момичета, моля за съвет
след 2 седмици започваме първи опит в клиника Надежда (преди това имам един в Плевен). доктора ме вика на 2ри ден, ще съм по къс протокол. от Разград съм и живо ме интересува дали ще се наложи да остана там през цялата стимулация - при предишния опит си пътувах през ден за прегледите, а инжекциите си ги слагах сама. Моля, кажете как е в Надежда. И как стои въпроса с квартирите - четох че май имало апартамент към клиниката.
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #88 -: Септември 07, 2009, 08:15:26 am »
Благодарим за пожеланията Лиско!Ред ми е и аз да се разпиша в темата, днес ми е втори ден на Пурегон.Надявам се до края на месеца,ако всичко върви по план да се похваля с полжителен тест.Имам страх само от хиперстимулация,т.к.предния път се бях подула и се наложи вливане.
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #89 -: Септември 07, 2009, 08:21:23 am »
melani , с какво те стимулираха предния път?
Предупреди док. , че си имала хиперстимулация и ще се вземат мерки предварително.
Момичета , желая ви от цялото си сърце положителни тестчета след процедурите!
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #90 -: Септември 07, 2009, 08:57:49 am »
pipilotka,не е задължително да оставаш в София по време на стимулацията,но според мен е по-добрия вариант.Говорила съм с доста момичета,които са пътували в предни стимулации постоянно,и за следващите остават на квартира или при близки.Много е натоварващо пътуването през ден с такива разстояния.Едно момиче от Варна започна с пътуване и на средата на стимулацията си взе хотелска стая до края(защото квартирите за 10 дена и нагоре падат от цените).Самата клиника мисля,че няма апартамент,но имат контакт с хора,които отдават стаи под наем в близост до клиниката.Стаите обикновено са с по 2-3 легла и не си сама,с някое друго момиче в стимулация.Ако искаш да си сама,трябва да плащаш и другото легло.Аз като првих първия си опит ,бях с две момичета в една квартира,които си бяха компания постоянно,едната като е на преглед,другата с нея,и обратно,заедно излизаха,мисля,че им беше добре.Обади се в клиниката на секретарките,те ще ти дадат телефони за връзка с квартири.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #91 -: Септември 07, 2009, 09:34:16 am »
mari-al ,
благодаря ти за разясненията, за съжаление няма да ми е възможно да отсъствам през цялото време от работа (няма кой да ме замества) и може ще пътувам за прегледите. Но ме интересува дали ще ми дадат да си бия инжекциите сама (имам опит от предишната стимулация). Ще се радвам ако и други момичета от провинцията ми кажат при тях как е било
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #92 -: Септември 07, 2009, 09:56:28 am »
Момичета,не мога да намеря нищо за неподействал Декапептил депо,моля ви ,ако някоя от вас знае нещо ,защо се случва и какво се прави ,нека сподели. osi_1


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #93 -: Септември 07, 2009, 10:54:18 am »
mari-al ,аз съм от София и си биех инжекцийте сама.Няма никакъв проблем,след прегледите док ти прави програмата и си взимаш лекарствата до следващия преглед.Не се притеснявай всичко ще е наред.Успешни процедури на теб и останалите мамичета. :crossfingers: :crossfingers:и само положителни тестчета!
Извинявай mari-al постинга ми беше към pipilotka
« Последна редакция: Септември 07, 2009, 11:00:39 am от Radosst »
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #94 -: Септември 07, 2009, 11:08:50 am »
pipilotka,няма да има проблем да ти дадат лекарствата сама да си ги поставяш,много момичета така правят,но имай в предвид,че през ден са прегледите сутрин,а чак на обяд става ясно дали остават същите лекарства или ги сменят с други за по-нататък,зависи какво са показали изследванията от хормоните.Така че към обяд чак ще можеш да си ги взимаш инджекциите и да си пътуваш наобратно,поне от 5-6 ден на стимулацията е така.Първите дни си с едни и същи лекарства
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #95 -: Септември 07, 2009, 15:14:01 pm »
Здравейте момичета,дойде ред и аз да се запиша в темичката  :D Утре съм на преглед,докито ме вика на 15 хапче от регулона и като ги свърша почваме,ако всичко е наред де.Имам един въпрос,ще съм по дълъг протокол и искам да знам дали ще ми слагат блокаж или може и без него?Успех на всички и само +++ тестчета  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #96 -: Септември 08, 2009, 13:30:34 pm »
Здравейте кандидат мами! Аз за сега съм до тук. Ще трябва първо да се оперирам защото изобщо не се подавам на стимулацията няма и дори един фоликул, а кистата започва да се пълни от стимулацията. Ще трябва първо да се махнат всички сраствания които променяли яйчника и да правя инвитрото ноември месец, така щяло да има по голям шанс да се отделят яйцеклетки. Пожелавам на всички успех в процедурата и да се похвалите с   :bfp:
Жена която мечтае
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #97 -: Септември 08, 2009, 14:08:55 pm »
Ето ме пак  :D Днес мина прегледа и съм много щастлива,всичко е наред и почваме, от днес съм на Синарел 2х2 и на 15 съм на преглед,ще пускам Е2 и  :needleani: Пуснахме ТСХ и антифосфолипидни антитела защото мина доста време.Стискайте палчета всичко да е наред  :bighug:
frucka мила,съжалявам много,не се отчайвай,ще видиш че като се направи операциятавсичко ще си дойде на място.Желая ти успех и много много късмет  :hug2:
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #98 -: Септември 08, 2009, 14:15:58 pm »
stella_k благодаря док коза, че е единствения шанс и аз и се доверявам напълно. Не ме е страх от операцията до сега имам три за киста едно лапаро и една пластика. Така, че се решавам на още една къде 5 там и 6! Нали надеждата крепи човека, а и ще стигна до край с надеждата да има положителен резултат накрая!
Жена която мечтае
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #99 -: Септември 08, 2009, 14:28:05 pm »
frucka, съжалявам за лошото развитие на нещата, но може би така е по- добре, да изчистиш гадната киста и след това начисто и по- спокойна да влезнеш в новата стимуалция
стелла по дълъг протокол задължително ще имаш блокаж, дали ще бъде депо( еднократно) или ще ти бият микродози всеки ден ще прецени док
Луничка съжалявам и за твоя проблем с блокажа, засъжаление нямам много информация за такъв проблем, най- добре е да се консултираш с док и следващия път да не си на депо , а на микро дози
Аз съм 3-ти ден на пурегон и утре ми е прегледа, стискайте палци всичко да е ОК