0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #100 -: Септември 08, 2009, 14:41:54 pm »
Момичета,дано да няма повече постове за проблеми.Дано всичко да е наред с всички.В четвъртък съм на преглед и да видим.frucka,просто трябва търпение,всички го знаем.Бъди силна!Стела,на теб късмет при този опит! Късмет на всички!


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #101 -: Септември 08, 2009, 15:09:50 pm »
frucka,съжалявам за провалената започнала процедура,предполагам колко ти е гадно в момента...Но ти си силна и всъщност това не е провал,защото ти пак ще опиташ и тогава щастието ти ще е двойно-пожелавам ти го.Лека операция и след два месца пак ще стискаме палци.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #102 -: Септември 08, 2009, 16:24:05 pm »
Здравейте,момичета!Днес ми беше тъжно, защото ходих без frucka,на стимулацията.При мен нещата вървят добре.От днес, освен на пурегон и фостимон съм и на оргалутран.Стискам палци на всички. :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #103 -: Септември 09, 2009, 10:23:14 am »
Благодаря ви много милички!Дано всички имаме успешен край  :bighug: Аз вчера от суматохата при докито забравих докога трябва да слагам Синарела дали трябва да го спра когато спирам регулона  :ask: на 11.Май ще званя днес да питам а тъкмо и да разбера резултата от едното изследване.Успехи на всички  :balk_600:
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #104 -: Септември 10, 2009, 14:18:31 pm »
stela_k здравей миличка пожелавам ти този път да е твоя ние ще стискаме палци с мойте момчета  :crossfingers: :bighug:
Успех на всички момичета който почват процедури  :crossfingers:
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #105 -: Септември 11, 2009, 13:48:41 pm »
Здравейте, да се отчета че то не остана.Днес ми беше 8 ден последен,стимулация. Утре вечер, прегнил и живот и здраве понеделник пункция.Чувствам се добре,не ме е страх понеже знам какво ми предстои. :P Силно вярвам че този път ще успея!Вярвайте и вие!Прегръщам ви силно.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #106 -: Септември 11, 2009, 13:51:28 pm »
Велка,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Желая ти тази увереност да продължи до края и здраво бебче накрая!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #107 -: Септември 11, 2009, 17:36:13 pm »
Velka пожелавам ти много,много късмет и стискам всички палчета за успешен финал :bighug:
« Последна редакция: Септември 11, 2009, 17:38:34 pm от stella_k »
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #108 -: Септември 11, 2009, 18:11:10 pm »
Велка стискам палци ,успех миличка  :)
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #109 -: Септември 11, 2009, 19:06:00 pm »
Velka,с теб сме!Стискаме палци!УСПЕХ МИЛА
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #110 -: Септември 11, 2009, 19:53:04 pm »
Velka,пожелавам ти твоята увереност да те доведе до твоето-(те) бебче(та) този път,стискам палци да е последен!Лека пункция!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #111 -: Септември 11, 2009, 20:22:34 pm »
Велка,много успех,спокойствие и най-желания финал,разбира се  :babyflips:


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #112 -: Септември 11, 2009, 22:08:17 pm »
Благодаря,ви момичета за милите, пожелания и стиснати палчета.Чакам с нетърпение пункцията та малко да си поспя  :lol:шегувам се) но за мен това е една от хубавите части от цялата процедура и очакванията след това.За 22 години не съм престанала да се надявам че това ще стане,особено сега когато сме толкова близо. :bighug:
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #113 -: Септември 15, 2009, 12:54:55 pm »
Здравейте момичета!Днес мина и моя преглед Е2 е 30 на 1 ден от цикъла,док каза че е добре и от утре съм на Gonal F по 150iu вечер и в петък пак на преглед :D Дано този път нещата да стигнат до успешен финал.
Velka как минаха при теб нещата,няма ли да се похвалиш  :bighug: Успех на всички в процедури и чакащи  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #114 -: Септември 15, 2009, 13:36:04 pm »
Здравейте момичета!Днес мина и моя преглед Е2 е 30 на 1 ден от цикъла,док каза че е добре и от утре съм на Gonal F по 150iu вечер и в петък пак на преглед :D Дано този път нещата да стигнат до успешен финал.
Velka как минаха при теб нещата,няма ли да се похвалиш  :bighug: Успех на всички в процедури и чакащи  :bighug:
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #115 -: Септември 15, 2009, 19:52:32 pm »
момичета , вчера ми мина прегледа ..трябваше да ми сложат блокажа , но видяха някакъв полип в матката ( предполагам че може да е нещо останало от имплантирането на ембриончето от предния опит - юни/юли) . Док каза че ще махнем полипа с хистероскопия на 23 .09 и после ще започнем стимулацията.( т.е. около месец след хистероскопията, тъй като предполагам че  ще ми сложат блокажа на 20-ти ден и след това)
 Някой правил ли е така ин витро т.е. толкова скоро след хистероскопия дали не е обречено?
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #116 -: Септември 15, 2009, 20:23:02 pm »
Здравейте, момичета.Ще се похваля.Вчера всичко мина добре,извадиха ми 10 от които, 8 хубави.Оплодили са, се всичките :P утре ще разбера как се развиват,идай Боже в четвъртък трансфер.Успех от мен на всички, вие го заслужавате.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #117 -: Септември 15, 2009, 21:35:01 pm »
Здравейте, момичета.Ще се похваля.Вчера всичко мина добре,извадиха ми 10 от които, 8 хубави.Оплодили са, се всичките :P утре ще разбера как се развиват,идай Боже в четвъртък трансфер.Успех от мен на всички, вие го заслужавате.
Стискам палци всичко да мине ОК!И разбира се,финала да е  :bfp:...... :babyflips: или още едно :babyflips:  :D...УСПЕХ!


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #118 -: Септември 15, 2009, 21:39:27 pm »
Велка,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #119 -: Септември 15, 2009, 23:09:57 pm »
велка , браво  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и от мен