0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Останали сме без темичка за новите месеци.
Хайде да е на късмет и да се пълни само с положителни тестове  :bfp: и щастливи бременелки!
 :bighug:


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #1 -: Август 03, 2009, 01:32:51 am »
Здравейте,ние се включваме за съжаление,с лоша новина и вторият ни опит завърши с неуспех. Вчера 12 ден от трансфера ЧХГ 0,21  :(   . Спомена от този опит ще бъдат няколко килограма отгоре и останах без летен тен.Не знам какво ще правим за в бъдеще, сега ще се отдам на работата си и на есен ще го мислим. Така или иначе този опит беше обречен, тъй като яйцеклетките бяха не зрели при пункцията и трансфера беше на 2-ри ден.Пожелаваме успех на всички очакващи, дано има повече положителни тестове.
« Последна редакция: Август 03, 2009, 01:34:39 am от family_happy »


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #2 -: Август 03, 2009, 01:41:02 am »
family_happy много съжалявам за неуспеха и на втория опит но всичко това нека остане в историята и след няколко месеца с нови сили напред към нов опит,който трябва вече да има успех,вярвай. yahoo_17

Пожелавам на всички съфорумки на които им предстои да направят скоро тест или да започнат процедура да носят само хубави новини и да вярват в успеха.yahoo_17

Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #3 -: Август 03, 2009, 01:58:55 am »
 Дай Боже темичката да се напълни само с положителни тестчета! Успех , момичета!
family_happy , много съжалявам , мила...
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #4 -: Август 03, 2009, 09:57:47 am »
Фемили,  :bighug: :bighug: :bighug:

Силно се надявам тази темичка да се изпърни с много  :bfp: и с много поводи за усмивки!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #5 -: Август 03, 2009, 10:41:06 am »
family_happy много съжалявам  :(  На есен ще е и твоят успешен опит!

 :blowingdust:Много положителни тестчета на всички от новата тема!  И на чакащите от старата!  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #6 -: Август 03, 2009, 10:46:59 am »
Здравейте, дойде ред да се включа и аз  :P Наесен т.с през септември стартираме първото си инвитро, само се моля да е успешно и всичко да е наред!
Успех  и на всички Вас смели момичета и дано всички напълним темата с :bfp:


Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #7 -: Август 03, 2009, 11:46:58 am »
Здравейте !

Дано да ни е на късмет м. Август !

Пожелавам на всички в процедура и стартиращи процедура през текущия месец да е последена  и  дано темата да се напълни с много положителни тестчета.

Късмет на всички!

На мен днес ми биха Лукрина и чакаме цикъл и след Регулона ок. 10,11 август.

Лек ден!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #8 -: Август 03, 2009, 13:10:44 pm »
Хайде да се запиша и аз. Живот и здраве на есен с песен - ще направим второ ИКСИ , този път в "Надежда", и по къс протокол. Имам час за септември, но може би ще направим опита през октомври.

Късмет и стиснати палци от мен на всички момичета, на които им предстоят процедури през този период!     

 yahoo_17  :crossfingers:  :goodluck:   :bfp:
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #9 -: Август 04, 2009, 12:26:04 pm »
хайде и аз в новата темичка,надявам се тя да донесе много бебоци и щастливи усмивки за техните родители. От днес съм на регулон, на 17.08 съм на преглед и се надявам всичко да е ок и да започнем с блокажа. Силно вярвам,че тозио втори опит ще бъде успешен за нас
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #10 -: Август 04, 2009, 12:58:59 pm »
Здравейте Момичета!

Искам да ви питам дали на някои са му пускали изследване за ЛХ на първи ден от МЦ  по Дълъг Протокол . Защото  съм чувала че изследват Е2 , а на мен поне на 1 ден не ми го искат в клиниката.

Накои ако знае нещо ще съм му благодарна да помогне с инфо .
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #11 -: Август 04, 2009, 14:30:30 pm »
Здравейте Момичета!

Искам да ви питам дали на някои са му пускали изследване за ЛХ на първи ден от МЦ  по Дълъг Протокол . Защото  съм чувала че изследват Е2 , а на мен поне на 1 ден не ми го искат в клиниката.

Накои ако знае нещо ще съм му благодарна да помогне с инфо .
за кое питаш за ЛХ или за Е2? Е2 се изследва на 1ви ден ,а ЛХ се следи по време на стимулацията, незнам дали иам смисъл да се гледа на 1ви ден
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #12 -: Август 04, 2009, 15:33:05 pm »
За лх питам , защото на мен на 1 ,2 ден ми го искат  :( . Но за Е2 нищо не казаха , освен да го изследвам на своя глава
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #13 -: Август 04, 2009, 16:00:10 pm »
ти имаш ли проблемс ЛХ по принцип, високо ли е? знам ,че в хода на процедурата го изследват с цел да не стигне преждевременно своя пик и да не настъпи овулация, не се сещам защо е изследването на 1-ви ден, но док. си занят работата. Виж няма нужда да правиш изследвания на своя глава, слушай док. несъмнено ще ти поискат Е2, ще го изследваш почти всеки ден в хода на процедурата, не се притеснявай. Пожелавам ти успех
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #14 -: Август 04, 2009, 16:32:36 pm »
Много ти Благодаря за инфото krisi1812.

Да наистина д-ра най - добре си знае.Не нямала съм проблем с ЛХ , но спомена че ако е прекалено ниско ще ми бият още някакви инжекции.Само това спомена.

Хубав ден ти желая  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #15 -: Август 05, 2009, 13:11:31 pm »
Деси, успех мила, вярвай силно и не се натоварвяй психически и физически доколкото е възможно
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #16 -: Август 06, 2009, 19:10:55 pm »
Момичета, и моя опит завьрши неуспешно - 11 ден 2,75 при 0-3. Още не мога да го осъзная, много е трудно ..
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #17 -: Август 06, 2009, 20:52:26 pm »
booboo съжалявам миличка  :balk_144: Знам как се чувстваш  :bighug:

Но не губи надежда! Чудесата се случват, бъди упорита и силна!

Аз след 4 инсеминации, 2 неуспешни иксита, 1 провален трансфер на заразени успях от опит на естествен цикъл сега. Току-що разбрах: ЧХГ 38.49
« Последна редакция: Август 06, 2009, 21:41:47 pm от harmony »
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #18 -: Август 06, 2009, 21:47:43 pm »
Честито за резултата, harmony! Дано всичко да е наред!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Август и Септември 2009год.
« Отговор #19 -: Август 06, 2009, 21:51:46 pm »
harmony, Честито Мила! Така се радвам! Дай Боже на всички!
Виж ти - толкова опити и мъки и ... на ЕЦ! Голяма Надежда ми даваш, миличка! Моят опит се отложи, но така ме вдъхнови, че нямам търпение да дойде края на септември!
Желая ти от цялото си сърце, лека и безпроблемна бременност и здрав, пухкав резултат!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."