0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
РАДОСТИНКА браво за иследванията и дано вземеш направление.а за цигарите заедно ще ги отказва ме нали :)
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Ей пушачките,знам че е трудно да ги откажите,защото и аз съм бивша такава,но като ви се допуши надъхайте се с това http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=733&Itemid=13 и продължавайте напред без тези отрови.
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 11:05:45 am от cvete78 »
*
Добро утро момичета.
Много сладка Лиско - и бебета медийни здвезди станаха и те.
Дано скоро всички да усетим това щастие
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро сладуранки  :D благодаря ви за кафенцето и закуската.
Вики-Ват как си мила кога е теста? :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Това е нашата Лиско момичета вярвайте мечтите се сбъдват.
http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi?section_id=258&video_id=18002
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Дениса благодаря за клипчето за Лиско и лисиченца/момченца и момиченце/,напълни ми се душичката като го гледах.Всички ще успеем момичета,ще видите.
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 11:57:21 am от cvete78 »
Здравейте маймунки,днеска Маринка ме изненадаа  8O мн рано станала пък и кафенце направила...
 Ама Лиско мн сладка голям бомбон е  :P ,така и се зарадвах да и върви по вода от тук на татък.
  radosttinka  - честита ти микробиология чиста ,само така  :lol:
Ели - да знаеш че мн ти се радвам за цигарките ,настигам тееееее така че не се спирай а бягай от мен ,дано не успея да те стигна  :lol:
 garga  - ама мн си сладка на пухкавата и топчеста снимка,незнам как успяват да ти се ядосат мимичетата пък и перушинката да ти скубят  :wink:
 Вивиан - ами дай да и счупим метлата на тая баба яга пък да видим с кво ще дойде ааааааааа, до гуша ми дойде от нея  :x ,другия месец ще я шацна с нещо та да не може да дойде  :wink:
petqst  - дано найстина да няма 1 ви ден  :crossfingers:

Аз вчера реших да карам мъжа да правим нощно къпа,лелееее направо замразнах  :stuuud: ,а той ми вика айде влез ти и тогава и аз ще вляза,и аз като се затърчах и се цопнах и той като ме видя как ми тракат зъбите и вика,аааааааа я да си ходим нийй ,идваше ми да го  :balk_198:
 Спорен ден на всички който са на работа,на тези в почивка и разходка да им е слънчев и весел деня  :balk_5:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро и от мен!
Аз докато се наканя да пиша ще стане обед.
Маринка, Анмарче, благодаря ви за кафенцата! Толкова ми се спи, че ще изпия всички кафета около мен, ама и закуската няма да откажа.
Радостинка, много се радвам, че изследванията ти са ок. Абе момичета, и моя комп нещо се държи неприлично, като слагам емотикони и ми трие предходния изписан текст, странна работа. Радостинка и в моя телевизор, както се казва има проблем.
nadelin, с тази свежа картинка определено денят ми ще стане по-хубав, благодаря за цветното настроение!
petqst, лоша работа с тоя луф синдром, дано намерите решение с доки.
Вивка, не се ядосвай на лелището. Тя щото за последно този месец е при теб и затова е толкава страшна!
Аз сега отивам на линкчето да видя Лиско. Приятен и усмихнат ден на всички!


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ами ранобудна съм днес ами,като съм от 5,30ч.на работа,как да спя.
Радостинче,радвам се че е чиста МБ,нещата започват 1 по 1 да се нареждат значи.
Да знаете само как ме е яд,че още сега не мога да гледам Лиско,тоя комп.на работа само за бачкане става,няма звукова карта,ама като се прибера първата ми работа ще е да го гледам.Сигурна съм че е голяма сладурана.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Абе тя винаги ми е била чиста микробиологията, ама аз все се притеснявам, защото имам някакво течение, което не се маха  :x и с тези чистите микробиологии незнам от какво е 8O. Може пък това да си е нормалното за мен и аз вече незнам  :?. Важното е че няма нищо и спокойно ще си направим инсето :)

А аз сега да се оплача каква съм патка :lol:, ходих до личната, уж за направление за ендокринолога - ама тя пък била втора смяна днес и след обед пак ще ходя :x. Ама така е като не мога да и запомня смените, а и аз толкова ходя при нея, но това е друг въпрос :wink:

А и аз гледах Лиско, ама на работа нямам звук, затова в къщи пак ще го гледам :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Здравейте, банда  :wink:

Прекрасно е, че сте толкова активни цялата сутрин. Направо сте страхотни, а аз не мога без вас. Макар и да не пиша често, ви чета постоянно и се радвам с добрите резултати на момичетата напоследък.

РАДОСТ, както е казала Марина, нещата започват едно по едно да се нареждат. Дано скоро се случи ЧУДОТО и се похвалиш, както ти, така и останалите момичета, че вече доста време се позадържахте в тази тема и скоро трябва да се прехвърлите в друга, макар че темичката е страхотна, аз не мога да ви оставя....

А колкото до Лиско, красива, силна и очерователна жена! А бебоците....просто нямам думи...

На всички пожелавам прекрасни и незабравими почивни дни!!!!!!!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Ей мацонки не мога да ви изчета от сутринта- засрамете се  :D :D
Радостинка браво за хубавите изследвания и че ще стартирате процедурата - страхотни новини  :D Сега ще ги откажеш цигарите знам аз- като видиш ей това сладурче  :bori_005: на видеозона другия месец и веднага ще ги хвърлиш   :crossfingers:
petqst ти сега за първи месец ли прави фоликуметрия или си правила и преди ? Все пак е редно да се проследи няколко месеца, за да се потвърди със сигурност, че става въпрос за ЛУФ синдрома  :? Но дори и да е така стискам палци с доки да го преодолеете и този проблем  :crossfingers:
nadelin благодаря ти за прекрасната слънчева картинка вдъхва много настроение  :D
deniska мерси миличка за линкчето  :hug2: Лисето е невероятна сладурана, а за малките лисичета да не говорим  :heartbeat:
Ей мацонки не мога да ви изчета от сутринта- засрамете се  :D :D
Радостинка браво за хубавите изследвания и че ще стартирате процедурата - страхотни новини  :D Сега ще ги откажеш цигарите знам аз- като видиш ей това сладурче  :bori_005: на видеозона другия месец и веднага ще ги хвърлиш   :crossfingers:
Весииии а дано. Сега чета в темата за инсеминациите има вече две момичета с ++++ тест и така почвам още повече да вярвам и да се надявам, че ще успеем :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Важното е че няма нищо и спокойно ще си направим инсето :)
Радостинка, за инсе на мен не са ми искали МБ, а и по принцип доктора няма как да пренесе инфекция от влагалището по простата причина, че няма контакт с него. С помощта на мек катетър директно обработените човечета ти ги инжектират направо в матката. Искаха ми само изследване за хепатити и спин, за да се застраховат и това е!
Луцка, как си, мила? Намърдах се директно под твоите вирусчета  :D


Деска и аз така съм чувала, както казваш, тя и док не държи на микрото, ама аз си го искам. Казва - щом се притесняваш ще направим, ама нали има една приказка " Страх лозе пази", та и аз така :lol:, за всеки случай :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Луцка, как си, мила? Намърдах се директно под твоите вирусчета  :D

Добре сме, deska_meska, благодаря!  :bighug:

Аз се чувствам страхотно, все едно не съм бременна. Пожелавам на всяка от вас да има моята бременност. Поне до момента е така, пък ще видим. А бебчо, надявам се да е добре. Сега в сряда съм на преглед и се надявам всичко да е ОК. Не знам дали ще ми кажат какво бебче ще си имаме. Мисля си, че е малко раничко...ще съм на 17 седмици и 3 дена. Но това не е толкова важно. Най важното е бебо да е добре, да се движи и да си има всичко. За последно ме гледаха на ехограф на 15.07, преди две седмици, и докито каза, че всичко е наред, ама още не съм го усетила, а вече било време, макар че при всеки е различно.
Това е около мен. Ако има някаква новина, веднага ще докладвам  :lol:

 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Добро утро сладурки! :)

Целувам ви и ви прегръщам всичките до една!

Гледахте ли нашата прекрасна Лиско? :) Който не е, веднага да отваря този линк и да гледа :) http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi?section_id=258&video_id=18002


Имаме и две нови бременлинки от инсета - Кикимора и Линхуа! Честитоооо :))

Хубав и късметлийски ден и уикенд муцуни :)


Момичета сега разбрах че в понеделник ще ме приемат за лапароскопичта,мн се зарадвах че с тва дълго чакане се се бях отчаяла,ноооо мн ме е страх  osi_19,дано само мине всичко нормално.Бързах да си споделя с вас.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Не се притеснявай,Искре,не е страшно.Пък ние ще стискаме палци и ще се молим всичко да е ок.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Искре, защо лапароскопия бе мацко? Аз нещо пак съм пропуснала явно :oops:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Исее Исе ха честитоо  :D изпревари ме тиии-замалко и моята щеше да е минала в п онеделник>Но нищо хем сега ще ми разказваш  :D и ще ме успокояваш  :wink: че квато съм паникааа  :x


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."