0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Радостинче,тоя път ти ще си папарака на срещата ,че после снимки да гледаме.Аз за съжаление следващите 3 съботи ще работя и няма да дойда.Ама ти да не забравиш апарат.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
ей, ама много сте ми готини. всяка седмица срещичка, супер сте.
viki_vat , стискай фронта не го изпускай. ако ти се плаче поплачи си, но после се усмихни, стига с тези сълзи от тук насетне само поводи за усмивки ще имаш.
radosttinka , да направиш хубави снимки та да може да ви се радваме.
*
Момичета, знам колко е трудно на всяка една от нас! Знам колко боли, знам колко сълзи сме изплакали, знам колко пъти сме спирали да вярваме и сме се отказвали от мечтите си, знам и колко е лесно да кажеш - бъди силна! Но също така знам, че ще успеем! Това е за всички вас, мили мои - http://www.dailymotion.com/video/x7u4v1__music
*
Вики-ват успех миличка :bighug: Много силно вярвам, че ще успееш.
Другата Вики - имаш много стиснати палци от цялата банда. Мини да кажеш как си. :grouphug:
 Фибо, много хубава бременност ти пожелавам :P
в тази жега ви предлагам да се разведрите с това парче
http://www.youtube.com/watch?v=mZbQgTlT1Y8&feature=related
              Милички овулацията ми според доктора беше на 14-15 ден то и по графиката като че ли личи ,не че съм експерт ,но така си мисля .Както се вижд не сме бики активни ,а след това спрях да нанасям каквото и да било.Нямам представа защо ми закъснява ,не се чувсвам странно колкото и да искам и затова не възлагам надежди.Но и задържан фоликул не е защото се видя ,понякога колкото по малко знаеш  е по добре.Какво може да е според вас ?
 
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Гери, сперматозидите могат да преживяват до 5 дни, така че може и да е станало чудото. А иначе ми е много странна "графиката ти" .. с този връх и после спад около 17-18 ден ... Ако термометъра не е развален човек би казал, че лекарят незнам как е видял това ЖТ .. обаче пък от друга страна тези графики за Бт не са супер точен метод, така че .. все пак стискам палци да е станало, а ти защо не вземеш да направиш все пак един тест ? Днес ти е 19 ден след овулация ( ако такава наистина е имало, то не е възможно да е нещо друго освен бременност ), ако теста е отр. наистина ще ми е странно какво е видял доктора ти.
Момичета къде се загубихте всички .. Анизи и тя къде се спотайва ? А коя от вас ми беше обещала, че като се върне от Белоградчик ще ми разказва ... Не беше Вики (сбърках я), не беше и Анизи, защото тя вече се беше върнала ... а сега де .. оплетох конците май ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Гери и моя съвет е да пробваш с един тест :wink:. При поликизтозните яйчници няма по-точен метод за определяне на Овуто освен фоликуметрията. Дано доки е гледал добре и е бил прав. Стикам ти палци, но 19 дена след ову са доста, теста няма да излъже :D 8)

Момичета само моя комп ли нещо се е скапал, че сега като си пише поста, горе където са емотинките присъстват и тези  8O :? 8):lol: :lol: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Викииии,слушам и настръхвам....мило я не се оставяй ня хормоните да ти бъркат из хубавата главица :D

Боби,благдаря за пожеланията...виждам,справила си се отлично :wink: Гуш-гуш малко пухкаво вързопче....

Гаргушке,освен О да е била на 17/18ти ден и докторката да се е подвела,и да е било фоликул...ама малко вероятно ми се струва....

'Стинке,присъстват - твоя комп са скапва - :lol: :lol: :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Вики,дръж се ,без сълзи и лоши мисли.Мисли позитивно,мисли за тия дето са ти в коремчето,моли се да се развиват и след 9 мес.да те радват вече бебчета.Недей така,аз нали знаеш какво правих като си седях в къщи след трансфера,да не ме нападат лоши мисли и да не мисля въобще за резултата ,теглих 1001 нощ и се отдадах на гледане по цял ден.Помага да знаеш,филма те завладява изцяло и не ти остава време да мислиш за глупости и да си търсиш симптоми за каквото и да било.
Абе Фибе,лудетино такава чак сега зацепих какво е туй 'Стинке. :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ей сладурани,то много сте изписали,цял ферман докато ме е нямало,нямате изчитане  :lol:
Пимпа е мноооого добре,дебелее си/в 6м. е вече/чака момченце в началото на декември :DБеше ми тия дни на гости :DДа знаете че не ви е забравила и ви праща много здраве,но и е повреден компа и не може да влиза.
Да знаете как ви завиждам на варненки че пак ще си имате среща :(Много ми се иска и аз да дойда,но по това време ще съм в Бургас/на почивка/в петък заминаваме :PДа си прекарате стахотно :D
Тити,да ти е жив и здрав рожденника :happy_birthday_1:Весело изкарване на празника ви желая!
Вики,топли и пази бебоците още 9м. :wink:Нали знаеш :crossfingers:
Виви,радвам се мила че всичко е минало ок при док,дано е така и на ЦС :bighug:
Маринка,много работиш мила,дай си малко почивка,лято е .. :wink:
Анизи нещо ми се губии :(
Айде стига че стана цял ферман :lol:

Хубава вечер пиленца :D

Маринка, "Стинката съм аз :lol: :lol: :lol:

Абе дали наистина ми е скапан нещо компа. Преди малко в една друга тема, четох и
там където имаше моного от тези 8O, на непасващи места, а пък на мен ми липсват опулените очи.
Да не говорим, че днес между бутоните Информирай Модератор и другия до него   
имах Синьото бебе от емонитките  :bori_002:
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 21:18:52 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
 :D :D :D Ей момиченца мои мили ненагледни, :pipy_longstocking: :pipy_longstocking:
 
Тук съм, ваканцията ми свърши на 16 ти юли и сега пак съм ученичка. Уча, уча че чак пара вдигам  :balk_172:  :lol:. Не ми остава много време за форумчето, но намирам все пак минутка две, да ви нагледам мили мои.  :D

Aз комбинирах ваканцията в България с направата на  изследвания.
 Бях в Плевен при доцент Конова.
 Направих имунологичните и генетичните изследвания.
 Ами май проблема се откри - имам доста завишени НК клетки - 21% и леко завишени антифосфолипидни антитела - IgG имам назначена терапия. Проблема е само дали тук ще ми направят вливанията или трябва пак да си ходя до Бг. На 11- ти август имам среща с моята фертилити докторка и тогава ще разбера повече.
Та това е около мен .
Титибар честит ти рожденник, мила!!!! Да ти е жив и здрав и скоро да стане Горд Татко ! :D
Вики Ват пази добре бебчетата, :balk_602: глези се миличка Ще се моля за теб!
Нери, Гарджуно малка сладка, Дениска, Анизи, Анмар , Фибче, Вили, Радостинка, Маринка, Веселушко, Надеж, Джинка и всички остананли мили момичета имате една голяма прегръдка от мен. :bighug:
 Много ми е мъчно че не можем да се запознаем , няма да мога да дойда на Варненската среща. Но живот и здраве догодина може и да стане  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Радостинче,зацепих вече коя е `Стинка :lol:,абе аз я питах веднъж лудетината Фибо,тя не ми каза и после забравих ,сега се светнах вече.Абе бързо загрявам ама трябва много да ми се обяснява :oops:.
Джинка,аз след трансфера си взех полагаемото,имам още малко отпуска ама нека колежките да се изредят пък аз зимата ще си почина малко.Пък ти като ще ходиш в Бургас обади се като се прибирате ,минете през Варна за по едно кафенце.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Тити, да ти е живо и здраво момчето!  :cheerleader:
За Надеж - скита маймунката по планините с мъжо и компания. Никакви телефони, никаква връзка със света. Ама тия дни трябва да си дойде. Кой знае? Може в храсталаците да са сътворили някое Чудо?!? Дай Боже!
П.П. Сигурна съм, че Надеж няма да ми се сърди за инфото и за предполагаемите действия, които казах, че може би извършва из родните планини. Защото знае, че мнооооооооооооооого я обичам и стискам палци!
Лека вечер

 :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 23:39:13 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
ААААААААААААААА не преди малко Надеж беше тук и четеше видях я ама защо не писа незнам, но нищо като се появи ще я  osi_6  :lol: е само малко де.
Лека вечер сладурки и приятни сънища.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,момичета,дано това морско кафе да ви зареди с весело настроение.

Ето и шейк за тези, които не пият кафенце.

Хубав ден от мен.
*
Добро утро на всички мацки! Днес май ще е мой ред за кафенцето, да ви е сладко! Лек и успешен ден на всички и само положителни емоции. :bighug::bighug::bighug:
*
опаа, та аз докато се намоткам Цвете ме е изпреварила :oops:
*
Добро утро милички!
Благодаря ви за подкрепата!
Дано Господ ни помага на сички!
Оп кафето е сложено от цветенцето и от Петя -тъкмо ще си изберем !
Тогава да закусим !






Лек и спорен ден
« Последна редакция: Юли 29, 2009, 09:44:21 am от viviq »
[/url]