0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добрър ден и от мене,и набърозо,че племенника пак ме драсти да гледа Мечо Пух...

Нери,Песничке,Елинце,Теди,Мими - гуш ,гуш,гуш миличките ми....
Вив,споко всичко ще е наред на цветната,даже хич не е болка за страх,а тръбичките ти ще са супер магистралки,сигурна съм! :wink:
Вики,как си душко?Как се чувстваш?
АнкеееМар,силно силно те гушам,да знайш!!
Гаргуно,мари,как си??
 

пп абе и още някой ми се губи напоследък ама сега не мога да се сетя кой :ask:

 :bighug: :bighug: :bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Добро утро! :)

Аз както винаги малко позакъсняла. Ама пийвам си от вкусното кафенце ;)

Титинка, честито! Жив и здрав мъж!  :)

Фибко, много се радвам за теб еййй, да знаеш!
Анмар, Вики, горе главата. Сега тъкмо докато си чакаме (всеки каквото си чака) ще се нарадваме на лятото, морето, мъжлетата! Пък есента с нови сили :)

Мале как ми се ходи вече на мореттоооо! Гарджо, моля ти се топни се за мен поне веднъж!  :balk_183:






*
Привет мили мои!
Титибар да ти е живо и здраво мъжленцето и скоро щастлив татко!
Вивия  :crossfingers: всичко да мине чудесно!
Аз съм добре мили мои! Почивам активно! Вече ми втръсна, ама няма как!
Приятен слънчев ден ви пожелавам!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте,мацките.Аз днес май много бачкам,то докато вляза и обяд станало.
Цветенце,ще пийна и аз от кафенцето сигурно го държиш топло,ама ще хапна и от закуската,плодовете са ми любимата храна.
Анмарче,съжалявам че така се е получило,но пък всяко зла за добро,може наистина да не се налага АРТ,аз вярвам ,че Фибчо ще ни донесе късмет на всички с тая темичка.
Вивинка,разбира се че ще ти стискаме палци,споко всичко ще е наред.
Титибар,честито ти рожденник,да ти е жив и здрав и винаги влюбен в теб.
Радостинка,днес май и тя много бачка,никаква я няма.
Вики,никакво втръсване,ще почиваш и ще топлиш бебетата,нали така.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Привет милички ,напоследък нямам време да влизам ,но да знаете не съм ви забравила и непрекъснато ви мисля.Обичкам ви всичките....
 
Здравейте сладурките ми  :D
Титибар ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК    :ballons: Да ти е жив и здрав дълги години още, много да те радва и скоро да стане татко за 2-ри път  :party:
deska_meska много си ранобудна мило и ти -лека работа и по-честичко да влизаш ей  :D
dgina и аз скоро се чудих какво става с pimpa - добре ли се чувства тя  :)
viki_vat да държиш бебоците на топло в коремчето и да почиваш- то и без това в тези жеги не е много за излизане през деня  :D
goskata какво става с теб - я кажи как върви твоята буйна младост, че ни изчезна от погледа  :wink:
Мелодийке и ти не си се появявала в седмичната темичка много отдавна- липсваше ни  :heartbeat:
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 13:40:42 pm от veselyshko »
добро утро и от мен,аз съм си поспаланка,но пак и тук сме с един час назад :oops:
Веселушко ,как да съм ,гледам да не мисля и да не влизам много тук .Отдала съм се на лятото-моренце ,разходки и работа най-вече.Не съм разказвала но ме следи доки на на ехографа един месец-каза ти си с леко изразени поликостозни яйчници и имаше задържан фоликул.Предписа ми прегнил 5000,който много трудно открих ,но пак благодарение на форума.Следващия месец фактически този пак ме следи има фоликул и чакаме да стане достатъчно голям за да бием прегнила и да действаме.Отивам в понеделник и какво да видим няма фоликул ,имало е овулация и дори жълтото тяло си личи всичко.А ние по това време това не бяхме особенно активни.Хем се разочаровах много хем се зарадвах че не се налагат стимулации.Но друго ме притесни аз през тези дни когато съм била в О нищо не почувствах и никаква промяна в ЦС ,каквто и винаги де ,а повечето ми приятелки имат разтеглива ,белтъкообразна ЦС няколко дни аз нищооооо.Сега ми закъснява и чакам да ми дойде защото не чувствам нищо необичайно и знам че всеки момент ще цъфна -само незнам защо ми закъснява.До скоро цикъла ми беше супер точен ,но когато започнахме с опитите всичко се обърка.Май стана много дълго ,но да си наваксам за седмици назад дето не съм писала.Целувки милички ....
 
goskata много е хубаво това, че си имаш спонтанна овулация - радвай се миличка  :D Не е задължително да имаш някакви симптоми, дори и цервикална слуз- не всички момичета имат така че не се безпокой за това  :wink: А и има няколко варианта за твоето закъснение - не виждам от графиката ти кога според док е била ову, но прибави 14 дни горе долу и ще получиш ориентировъчно кога да не чакаш вещицата. Също така виж за последните 12 месеца кой ти е бил най-дългия цикъл. И никога не отписвай месеца - това че според теб не сте били активни в точните дни нищо не значи- може да сте оцелили ову и да те чака хубава изненада  :) Стискам ти палци мила това да  е причината за закъснението  :crossfingers: :crossfingers:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Госката,напълно съм съгласна с Весито :D Изчисли си точно О и прибави 14дни,а дано да е закъснение :D

Сетих се кой ми липсва - АниЗи,алоуууу как си,куклоооо???

Тити,честит ти рожденник :balk_19: и да празнувате еййй  :dating:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова гореща юлско и малко августовска сед
« Отговор #70 -: Юли 28, 2009, 15:13:26 pm »
Здравейте, кукумявки :) ха-ха :) Аз поизкукуригах вече от работа, но пък идните 2 седмици ще съм отпуска, така че ще има време да релаксирам и да се пооправя, че вече се сдухах май
Раши, непременно ще си топна левия крак заради теб, а десния ще си го пазя сух, че не мога да плувам - ако имаш надуваем пояс, приемам за подарък  :lol:
Фибс, тук съм бре - хвърлям ви по едно око какви ги редите, но не винаги ми остава време да пиша, но днес не си ползвах почивката на обед, затова наваксах и ми остана ред за малко лигоч с вас  :wink:
Вики, никакво омръзване .. Ех, на мен някой да ми даде да лежа - няма да ми писне около 15 дена - точно колкото на теб ти се налага да пазиш креватчето. Има толкова филми и книжки, които искам да прегледам, но не ми остава време. А сега в отпуската смятам да отскоча насам-натам из Бг. Ти май щеше да ми докладваш за едно местенце, но си кротуваш, а ?
Гери, както ти е казал Веселия Ушко - добавяш от денят на овулацията 14-15 дена и тогава не чакаш вещица :) Тя Весито май й остава време за писане ... Явно не бързат на работа с бумажките :)
(menche) , какъв е този сън от теб бе мило ? Много спиш ... навън е лято, не забравяй и не проспивай хубавите дни.
Маринка - посети ли Троеручица ?
Хайде да не се оливам много в писания, а да се мятам пак с работа, че да не се наложи да оставам след работно време :) Слагам цайсите и почвам :)
Много целувки на всички, които пропуснах да спомена :) Обичкам ви ! (Даже тези, дето не го знаят или признаят)
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 15:15:28 pm от garga »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Здравейте и от мен!
Титибар, честит ти рожденник! Да е жив и здрав, много любов и щастие ви пожелавам заедно и скоро още едно бебче!
Аз чак сега успявам да вляза да ви видя какво правите, че като ме е метнала шефката от сутринта със задачи, не им се вижда края... а уж е лято и по-малко се работело.. :(
Гардже, хубаво си топнала едния крак за Раши, цопвай и другия за мене, че както е тръгнало отпуска ще видя на есен  :(
Веселушко, тук съм миличка, хвърлям ви по едно око, ама нещо не успявам да пиша много. :lol: 
Фибчо, как си? Почиваш ли? А сънища скоро да си сънувала за мен?  :lol: Хайде на следващия сън вече вече трябва да съм с бебо на ръце  :bighug:
Вики ват, сега ти се е паднало да си почиваш и да се глезиш, възползвай се  :D
Госката, стискам палци, закъснението да е заради бебо!
Целувки на всички споменати и неспоменати!


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Цитат на: fibo

[b
Тити[/b],честит ти рожденник :balk_19: и да празнувате еййй  :dating:

За съжаление неможем да празнуваме заедно,но това не пречи да си пийнем поотделно.
Момичета благодаря ви на всички за честитките.
Абе напоследък нещо ми се губи Надеж.Някой знае ли какво става с нея?
  <br />
*
и аз сколасах да се разпиша днес.

Титибар, да ти е жив и здрав рожденника.
Вивия, а на теб ще стискаме палци за едни хубави резултати.
няма да изброявам всички ви че задачките ме гонят, но всички имате едно силно  :bighug: от мен
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Титибар честит ти рожденик да ти е жив, здрав и много щастлив и много скоро татко за втори път  :D
Наденцето явно скитосва по почивки напред-назад преди да си замине за Малта.
Вив  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Айде мацки лек ден от мен  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Деска, искам и аз да те сънувам да играеш кючеци гола :) Тоз сън се оказа хубав, явно .. Я виб какъв късмет донесе на Фибо    :lol:  :lol:  :lol: Чакам те довечера да знаеш ..  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Момичета от Варна и околноста:), в събота в 17.00ч. организираме поредната варненска среща. Тя не е само за жени които правят инвитро процедури а за всички,  които се борим за деца и които вече имат такива:):) Така, че който има желание и възможност да заповяда и да се запознаем. Радостинка знае, че е весело на такива събирания:)
Ето линк към темата:)
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35551.msg605899#msg605899
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
И-и-ц....пак среща...и аз няма да мога да дойда...пууу...

пп Гра,пък ко знайш,с какъв тоалет беше Деската на танците.... :bellydance:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Лежа си аз и милвам бебоците. И им говоря - там на топло да си стоят още 9 месеца, а после ще се запознаваме! :D Все още удържам фронта, но май започвам да се скапвам - ревливо ми е едно такова  :(
Гардже - не помня за кое местенце съм ти обещала инфо! :oops: Напомни ми и веднага ще пусна сателита  :D
Привет банда :D

Абе днес не мога да я сколасам да стигне до форума.

Аз да докладвам, днес преди обяд бях на лекар. Всичко е ок, няма и помен вече от кистата, всичко е нормално - имам още две хапчета от противозачатъчните и си чакам лелката :wink: и след това почваме стимулацията.

А сега подред, ама сигурно ще изпусна някой, че много на бързо ви изчетох, не е нарочно :oops: :)

Анмарче, мило съжалявам че се е отложил опита :( , нищо Септември всичко ще върви по план.

Виви толкова е хубаво, че е минало добре при док и ЦС ще мини без проблеми разбира се :)

Титибар, мъжлето ти имало празник :wink:, да е жив и здрав :D

Госката супер, че си имаш спонтанна Ову. Може пък и да сте успели, не винаги старанието е ключа за успеха, а късмета :wink:

Вики стискам ти палциииии :D

Момичета, Лиско е права, не пропускайте срещите. Аз понеже съм хаймана ходя на всички срещи във Варна :lol:, та и тази няма да я пропусна :lol:. Ама и искам да се потъркам в корема на Лиско, за късмет, нали трябва да е успешно инсето ни :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!