0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Лиско:youwoman:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
garga - и това е вярно не си в грешка  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,аз като най-работна пак съм първа,че и денят се очертава дълъг.Хайде поспаланки ставайте да пием по едно кафенцеЖелая лека работа на всички работещи и приятна почивка на почиващите.Пък на мен тъй ми се спи.........

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,момичета!

От кога не съм работила в събота,но сега заради отпуската ще работа и тази и другата,за да наваксам,че за всичко срокове,срокове...
Докато се накана Маринка сервирала вече,благодаря.
ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ.
« Последна редакция: Август 01, 2009, 09:30:56 am от cvete78 »
*
Добро утро !
И аз съм от работните днес!
Ще ви правя компания за кафето и закуската!
Лека работа на работещите и приятна почивка на почиващите!
[/url]
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро момичета!И аз се присъединявам към списъка на работните.Не съм имала почивен ден от незнам кой си май.Скапах се.Но още само днес и утре остана.И от понеделник-отпуска.Отивам си при мама и на разни други места :balk_179: :balk_177:
И само ще ми бъде криво че няма да има откъде да ви  :balk_56:,но ще го правя от време на време.
Сега по ред на нещата да благодаря за кафенце и ам-ам на Маринка,за слънчицето което ни предлага Цвете и пожеланията на Виви.
Да честитя на Радостинка чистата микробиология и в същото време да ви се оплача от моята.Вчера и аз си взех резултатите от цитонамазка и вярно,че е по-малкото зло,но пък чак такъв карък да съм...Сега след този задържания фоликул,който вече тези дни след прием на прогестерон очаквам да изхвърля и след толкова математики кога да си го докарам този цикъл,съответно- овулация в периода когато ще отида на почивка при мъжо се оказа че си имам и бактериална инфекция-гарднерела и гъбична инфекция-кандида.И сега отново хапове и свещички.И ще трябва и на милото да му нося хапченца за десерт.
Толкова дълго стана.Момичета желая ви лек и приятен ден.
  <br />


Добро утро и от мен!
Маринче, мерси за кафенцето и закусчицата, ще хапна,ще пийна кафенцето и ставан да  :ironing: :dishes: :hangdry:, че до обяд трябва да съм свършила, тогава ще се прибере любимия и мислиме да си направиме една разходкадо мама, както казва Тити.
Слънчеви, усмихнати и пълни с положителни емоции почивни дни! Целувам ви вчичкииии  :balk_21:

Добро утро и от мен :D
И аз съм днес в бандатата на работещите и с удоволствие ще пийна от кафенцето на Маринка, че ми се доспива повече само като си помисля, че е събота :wink:

Тити, не се ядосвай, ще я излекувате тази инфекция. Всичко едно по едно :)

Весел и усмихнат ден!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
добро утро момичета!МАРИНКА благодаря ти мила веднага си сипвам едно кафенце.гледам вчера доста активни сте били.ИСКРЕ,РАДОСТ успешни процедури и нали знаете че всичко щее ок а ние силно ще ви стиска ме :crossfingers:ФИБЧО а ти къде се губиш от вчера никаква те няма я мини ни пръсни малко вирусчета че да ти правим компания и ние в някоя друга темичка.Елфи може да ме сложиш вече в ловуващи най-официално откривам сезона пък дано да е успешен.пожелавам на всички приятен и незабравим уикенд :)
[/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен! Аз най-официално вече съм в отпуска!

 

голямо щастие........... :ywoohoo:
хайде тогава от мен закуската


само плодове, но знам, че всички много ги обичате......както аз вас всиииииииииички ви обичам!!!
Пожелавам на всички приятни и усмехнати почивни дни, а аз ще се размажа от кеф заради всички вас!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Анизка,честито ти отпуска,пък от плодовете определено ще си взема,знаеш ми ти слабото място.И ако минеш през Варна да се обадиш ей,имаш ни телефоните

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
мале АНИЗКА как си ми улучила точно моята закуска хиляди благодарности.пожелавам ти много приятни и щастливи изживявания през отпуската. :bighug:
[/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Варнааааа.....ехххх как няма да се обадя...само да стигна до там-няма да се измъкнете от мен ...... :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Нова гореща юлско и малко августовска сед
« Отговор #233 -: Август 01, 2009, 11:12:14 am »
Добро утро мацки! Ето , че и аз се включвам към прекрасното кафенце и закуска на Марина, а и закуската на анизи няма да откажа.Пожелавам на всички работещи-спорен и ползотворен ден, а на отпочиващите - не се преуморявайте с чистене, а се отдайте на повечко почивчица и Весел и Усмихнат ден! :balk_177: :balk_170: :balk_190: :beach1: :surfinga:
ПП: Веселушко, благодаря, ДАНО по-вече на нито една от нас  да не се налага да чакаме.
« Последна редакция: Август 01, 2009, 11:14:59 am от petqst »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро сладуркииии  :D.
Ние с милото днес имаме годишнина от сватбата 6 прекрасни години и сега слагам една почерпка.



желая ви приятен ден.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Дени, желая ти мнооооооооооооооого години семейно щастие и с удоволствие се нареждам за почерпката.....в скоро време май ще изям света  :oops:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Честита ви годишнина,Дениска.Желая ви много щастие,късмет и винаги да сте влюбени силно един в друг.Мерси за почерпката.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА, ДЕНИСКА!
Цял живот да се обичате така,както в първия миг,в който сте се срещнали.Любовта ви да бъде,толкова силна ,за да издържи на всички изпитания ,които живота ще ви поднесе.Пожелавам ви само хубави, щастливи мигове в съвместния ви живот!

*
Дениска, Честита Годишнина и от мен! Да сте много здрави, усмихнати и всички ваши желания - да бъдат моите пожелания за ВАС! Целувки на малкия Денис!  :D

Анизката, приятна отпуска ти желая. Много да се напочиваш!  :wink:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Благодаря ви момичета нека пожеланията ви се връщат двойно и тройно!!!Просълзихте ме  :bighug: :bighug: :bighug: