0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ех radosttinka голяма си сладурана  :P - ами аз имам двурога матка и за да се види дали ще се налага операция за септума и.т.н а и отделни иска да види за някакви налепи по яйчниците понеже за момента сме с неизяснен стерилитет и вече се търси къде ли не.
 Мрина благодаря за подкрепата аз знам че ще ми стискате палци и така малко се оспокоявам  :P
 Ха, Елинка паника  osi_12 паника ще оспокоява май ,ама айде да видиме може съвсем да я втасаме  :lol:,а за изпреварването малко ми е мъчно че така става  :bighug:
 
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Ааа защо ще ти е мъчно бееее  :D  :bighug: всичко ще е наред  :D


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
здравейте, момичета. дано не ви разваля настроението, но неможах да си сдържа възмущението от прочетеното тук:
http://plovdiv.dir.bg/2009/07/31/news4850761.html
понякога немога да проумея, как Господ дава деца на такива.... изроди :balk_149:


iskra.p.dimitrova  не се претеснявай миличка , всичко ще е наред  :bighug:

Ще стискам паци  :wink: всичко да мине както трябва !
Ей сладурани, Ели и Исе стига сте се шашкали излишно  :D Като ви приспят за лапарото нищо няма да усетите, спокойно милички  :hug2:
Исе, как върви промяната има ли още снимчици?  :balk_116:
джиджи, и аз се възмущавам от такива жени! Понякога се питам защо тези неблагодарни момичета толкова лесно забременяват, а ние които сме готови да дадем цялата си любов на едно дете чакаме да се появи понякога с години?!
Луцка, много се радвам, че всичко с вас е наред, дай боже да е така и до самото раждане!  :crossfingers:


*
Re: Нова гореща юлско и малко августовска сед
« Отговор #205 -: Юли 31, 2009, 16:12:44 pm »
petqst ти сега за първи месец ли прави фоликуметрия или си правила и преди ? Все пак е редно да се проследи няколко месеца, за да се потвърди със сигурност, че става въпрос за ЛУФ синдрома  :? Но дори и да е така стискам палци с доки да го преодолеете и този проблем  :crossfingers:
Веселушко, вече трети месец ме следи докито, но за първи мес. се оказа така.Каза, че следващият цикъл ще пробваме без стимулация-да видим какво ще се получи.И още каза, че може би стимулацията е виновна за този голям фуликул :? :? :? Дано този цикъл всичко да е наред.
Имаме и две нови бременлинки от инсета - Кикимора и Линхуа! Честитоооо :)
ЧЕСТИТО и от мен!Пожелавам ви леки и изпълнени с хубави преживявания-9мес.
ПП. На всички готини мацки в тази прекрасна темичка - Късмет и да не се отчайвате, то за всеки влак си има пътници


« Последна редакция: Юли 31, 2009, 16:15:20 pm от petqst »
deska_meska  - за сега няма друга промяна чак август към края ще я продължа, че иначе ще стана плешива  :lol:,имам снимки ама не са мн хубави сега ще направя в събота и ще пусна да ме видите съвсем ясно, а тези който ще са на срещата в събота ще ме видят на живоооо  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова гореща юлско и малко августовска сед
« Отговор #207 -: Юли 31, 2009, 16:29:29 pm »
Цвете78 Темичката е хубава и ще се замисля , но май нямам волята.
Искре, Благодаря от все сърце.Стискам палци за Лапарото и дано твоите пожелания към мен ти се върнат стократно.
Деска Огромни благодарности и скоро в другата темичка, а?
Джиджи това е толкова гадно, но живота е такъв.
Браво и на Лиска и лисиченца да са живи и здрави.
*
Привет мили мои! Днес много късно се включвам, но дойдох на работа уж за малко, а то цял ден си стана. Ама какво да се прави - поне не се натоварвам де!
Дениса, добре съм мила! Добре се чувствам и по-точно нищо не чувствам!  :D Дано да е за добро!
Тази Лиска голяма сладурана била. Аз я гледах и в "Това го знае всяко хлапе", ама сега с тумбачето е още по-сладка! Да са живи и здрави и леки месеци до успешния край!
Искра, лапарото ще мине бързо и даже няма да разбереш.  :crossfingers:
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 17:43:34 pm от viki_vat »
Исе, сега разбрах :P, стискам палци тогава за добър резултат :wink:

Аз взех направлението :D УРАААА, това да знаете е голяма победа за мен. Чаках час и половина и на края само дето не ми казаха няма да ти дадем :x, защото не съм била ходила на преглед повече от две години и били нямали никакви данни за мен от тогавва и разни ти ми такива. Едва ли не си искам да ходя на преглед ей така на своя глава и то с направление, ама и така де е защо ще ми се правят на важни :x :x :x, както и да е важното е че успях да го взема :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

то това с направлението си е направо постижение  :D
моята лична и тя, така и се свидят тия направления. един път и поисках за мамолог, защото съм фамилно обременена с рак на гърдата, тя взе да ме опипва по гърдите и заключи, че нищо ми няма. "то такъв бил прегледа" . по същия начин направи заключение и като и поисках направление за ендокринолог, за да си изследвам щитовидната жлеза /миналото лято се чувствах много зле. постоянно имах сърцебиене/ вече не ми се занимава с нея и ходя на частно. вярно, че се дават доста пари, но поне си спестявам главоболията. незнам само защо плащам здравни осигуровки в крайна сметка.


Хей момичета незнам дали гледахте репортажа с Lisko , но за всеки случай ето ви линк към него  :P http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=136410

Много е сладка с този корем  :D
iskra стискаме палци мило лапарато да мине бързо и леко и да имаш хубави резултати от него  :D Но ти ще си в ръцете на най-добрия док, така че всичко ще мине перфектно  :wink: Видяхте ли с Ели двечките, че няма да ви оставят на произвола на съдбата ами ще си минете от реда  :wink:
radosttinka браво за направлението , а за другото се радвам от сърце, че момичетата във вашата темичка имат положителни резултати- а ти ще си следващата знам аз  :D :D
viki_vat изобщо не е задължително да усещаш нещо повярвай ми  :wink: Тези усещания понякога започват чак 10-12 след закъснението така че не го мисли това  :)
lucrecia много се радвам, че всичко с теб и бебчо е наред- хайде дано от другия преглед да имате пак такива хубави новини, а и хич не е рано за пола- стига бебо да се покаже  :wink: :)
petqst   дано да е било резултат от стимулацията и да не се повтори този случай !
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
И аз вече гледах Лиско,това една невероятна,борбена,лъчезарна,прекрасна жена.Възхищавам й се ,дано и тя и бебчетата да са добре .

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Охо наистина доста сте били активни днес!
И аз гледах Лиско страхотна е много лъчезарна и усмихната!
Как да не вярва човек и да не се надява!
И при нас щастието ще дойде -вярвам в това!
Искра и аз съм с двурога матка !
Другата седмица в петък съм на ЦС за проходимост на тръбите !
Не съм на ясно с нищо от термина двурога матка - надявам се док да ми обясни!
А на ЦС само тръбите ли се гледат ?
Така като чета другата седмица имаме доста процедури момичета така е взаимно ще се подкрепяме!
Айде че се унесох!
[/url]
Е на тебе как са ти видяли че си с двурога като чак сега ще ти правя цветна снимка,обикновенно при нея се вижда и формата на матка освен проходимустта на тръбите?!
 Ще мине леко ЦС няма да се притесняваш,дано другата седмица е сполучлива за всички ни дето сме в процедури някакви :wink:

А иначе двурга матка означава че средата на матката ти я няма и изглежда сеедно вдигаш ръка в училище с двата пръста,аз се разрових в гогъла и има доста снимки може да погледнеш,ако не си де  :),ако мога да ти помогна с нещо само кажи.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
аз пък си мислех, че двурога матка е матка, която има някаква преграда посредата, която я разделя дефакто все едно на две матки .. и след премахване на тази преграда - си става "цяла" ...
но може и да греша.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Ето двурога матка:
Лека нощ от мен.
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 23:49:05 pm от denisa12251 »
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Чудя се аз защо днес големите ми уши горят, а то било заради вас:))))))))

Момичета, благодаря ви за хубавите думи:) Вие си знаете останалото, ама само едно не съм ви казвала, "НЕ СПИРАЙТЕ ДА ВЯРВАТЕ":) :P
Да не се разправяме после:) :P