0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро сладуранки!
Благодаря за кафето, закусчицата, а мишленцето и тия сърчица... :D супер са!
Лек дан на всички!
Нещо съм на морска вълна напоследък ;)
*
Добро Утро!
Благодаря за кафенцето и закуската!
Хубав ден!



И аз съм на морска вълна  8)
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро момичета  :D  Благодааарскоо за кафето и закуската  :)
Анмарчеее ей на това място искам и аззззззззззз
Госката момичетата са ти казали кои са едни от най-добрете лекари във Варна,и моят съвет е да потърсиш мнение на някой от тук.
Ей Искреее честити ти кичурчета  :) свежарско изглежда браво.
Га га гааааааа  :)  :balk_104:
Весиии как си душа,чакам да се похвалиш за пола на бебчетооооо видяхте ли го вече-и по-скоро да се похвалиш че ще е момиченцее както аз си мисля  :wink:
Маринкааааа какво е Туй кайФе със сол и пипер  :lol:
Гушшшшшшшшшшшшшш


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Добро утро и от мен Сладуранки!

Благодаря за кафенцето и закуската.

Утре Сутрин съм на преглед преди стартирането на процедурата , за да види д-рката дали всичко е наред и стартираме от понеделник .ОФ дано да е наред всичко , че вече ми писна само от проблеми.

Хайде лек и успешен ден на всички !!!
Добро утро и от мен маимунки раннобудни,аз ще се настаня на шезлонгчетата на Анмар,и ще си пийна от кафенцето на Марина75,малко ще се поразходя по плажа на  Smile_baby и след това ще си хапна от закусчицата на  cvete78 .
 Радвам се че ме одобрявате мимичета от към косата  :lol: но..... това е само началния етап :wink: .Лек ден ви желая и найстина нека започва валежа на хубави новинки че нямам търпение да чиститя  :D
.
Госката напълно подкрепям момичетата,насочи се към специалисти за да ти е мирна главата ,успех мила  :P
 desi_1982_7381 стискам палци с все сила всичко да е ок и да стартирате от понеделник,няма да има спънки ще видиш, само горе главата и смело напред  :wink:
  За всички по една  :bighug: и  :balk_21: хубав ден.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Здравейте слънчица  :D
Благодаря ви за прекрасните закуски, и разкошни картинки  :D
Елиии мило нали ти казах ще трябва да потърпиш живот и здраве още 1 м. за пола- все още не го знам  :D Ще видим дали ставаш за врачка  :wink:
deska_meska не се притеснявай мила- аз не се преуморявам чак толкова много няма страшно  :wink:
iskra.p.dimitrova   и на мен много ми хареса прическата- хайде сега като довършиш промяната пак снимки ама повече ей  :)
desi_1982_7381  стискаме палци процедурата да е успешна и всичко да мине по мед и масло  :)
Гарджеее кога ще ти видим хубавата перушинка ааа отпускаркее бъдеща  :lol:
Мацки пожелавам ви хубав ден- аз ще се стягам за зъболекар към обяд- снощи ходих, днеска пак - абе чудничък ден ми се очертава ама няма как  :?
*
Привет банда!
Гледам хубава сутрин се е заформила, ама съм поизпуснала купона! Нищо, достатъчно ми е, че вие сте усмихнати! :)
desi_1982_7381  :crossfingers: за старта на една успешна процедура!
Приятен ден на всички!
Вики ти как си душицо?Топлиш ли дечицата  :bighug:
Десинка успокой се и вярвай че запобваш една успешна процедура  :)

Оооо за малко да забравя да почерпяяяя  :lol: за линийката ми  :P
« Последна редакция: Юли 30, 2009, 15:41:56 pm от elina0102 »


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Ехооо, как сте днес ? Тук времето нещо се заоблачи и май се кани да вали, а ? Аз нямам нищо против да се изсипе дъждец :)
Веси, днес си по-свободна май-май :)
Фибс, къде си душа :)
Ох, аз май преядох днес, та сега смятам да се отдам на търкул-търкул .. като една бъчвичка съм днес  :lol:
Хубав ден ви желая :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Добре съм Ели, пазя душиците и почивам. Малко нещо ми се е свил корема - като камък твърд го усещам...ама се държа на положение! :D
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Ели честита ти линийка. :D
Гардже така ми се иска и на мен да се търкулна на леглото и да не стана. :balk_126:
Вики сега това ти е работата да пазиш и много да почиваш  :crossfingers:
А пък аз още от сутринта разбрах,че днес "много" ще ми върви,първо си разлях кафето,сега пък ми се скъса чехлата.Ох, айде да минава и другата седмица и после  :balk_177:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте.О,Елинка,честита ти лентичка,много се радвам на такива лентички хайде скоро дано до нея да наредиш и лентичка на бременна.Остана май само Радостинка пушачка от Варненската бандичка.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейте и от мен!
Пожелавам ви много усмивки и само слънчево настроение!
*
хей, много слабо активни сме днес. жагата ли ви напече или пък работа ви налегна?
Елина, честита ти лентичка и продължавай в същия дух.
Цвете, всеки има такива дни, не се ядосвай, а мисли за наближаващата отпуска. и аз като теб съм почнала с обратното броене :)
Анизи, много сладки тия мечоци, ида ми да ги намачкам и нагушкам.
аз чакам да стае 17 и да си ходя че днес повече не ми се работи, искам да се прибера и ако може да си легна вднага, така ми се спи, още от сутринта .

хайде причтен следобед на всички
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Гра,добре съм бре...ами все къртя възглавницата...хи хи...ще разбереш...

О,Ан-зи,де избяга тез дни бре???Я се покажи,да не накарам Гранчо да прави и на тебе магийки - фъшкийки... :constipated:...ха ха ха ха

Пък,нашто Наде,се изпокри тотално.... :?

гушИииииииИиииИ...на всички :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Ей, я на къде е Стинка бе ... - скатала се нашата и пафка фасчета... И нея трябва да я откажем някак си ... Иначе докато ме настигне с бройката ... :lol: и ще има толкоз -
 Наговорих ви ги против цигарите. Те са за злите чичовци , да плашат децата с дядо Торбалан :)
Веси, къде се криеш зад бумажките , не се престаравай много, много :)
Аз смятам в събота да духваме някъде из Бг и няма много да ви се мяркам, а като се върна да ме изненадате с хубави новинки ... ако има нет в хотелите, където ще спим - ще ви наглеждам :)
Фибс, много спиш .. лошо няма, но от време на време се вясвай да помахваш с дясното ухо - не ни карай да тъгуваме по теб. А-а-а, ето, че и Бо спи до теб    :lol:  :lol:  :lol:
 Хайде , оставям ви да почивате - а аз смятам да се поразтъпча малко...
Грааа - Грааа
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
АААА тук съм бе просто се опитвам да се самоубия със сладко-ето заповядайте, който не иска да се самоубива да си вземе само плодове, а другите на моя хал топнете си в шоколада-чудесно е!!!!

Ама как ме разконспирираха нащте :lol: . Днес имах доста работа и наистина притичквах в битовката за по една цигара набързо и ей така като тоя дето Гарджето го е сложила изглеждах
.
Кога ли ще ги откажа и аз незнам, нямам воля сякаш :( :oops: :oops: :oops: и май наистина останах единствената пушачка в бандата, съвсем ще ми е неудобно да пушкам като се видим :oops: :oops: :oops:, ама ще ходя тайно до тоалета :lol: :lol: :lol:

Абе да ви кажа, аз май откачам :lol: :lol: :lol:, пак имам странни бутони, тук докато си пиша поста - хихихих сега на бутона за цитат имам една такава голяма  :o емотинка.

Май няма да е зле да отида да си прегледам очите, ама то ще е така като не си нося очилата :lol: :lol: :lol:
Ей на ако се метна само на такива сладкиши като тези на Анизи, няма начин да не ги откажа тези цигари, идеален заместител са :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
`Стинке,имам предчуствие за теб,че скоро по принуда ще откажеш ония аканца,цигарите.Щеш не щеш,имаш или не воля ще видиш като мине инсето,дай Боже.Ама много ме кефи туй дето го измисли Фибето-`Стинке,много ти ходи.
Гардже,приятно прекарване ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
`Стинке,имам предчуствие за теб,че скоро по принуда ще откажеш ония аканца,цигарите.Щеш не щеш,имаш или не воля ще видиш като мине инсето,дай Боже.Ама много ме кефи туй дето го измисли Фибето-`Стинке,много ти ходи.
Маринка, да знаеш като нищо ще излезеш права :wink:, днес моя близка приятелка ми каза, че ме сънувала - колко щастлива и въодушевена съм била връщайки се от док след инсето и как съм и обяснявала, че всичко минало ОК  8). А ако стане тържествено обещавам, че спирам цигарите на момента от раз :D

А "Стинката много ме кефи и мен, затова и не се сърдя, имам познати, които ми казват Тинка, та ми звучи някак познато :).
Голяма е скица тази Фибчо, гледай как й идват на ум :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!