0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета! Много е горещо днес, кошмар.
Радостинче, пожелавам ти от все сърце, това, което ти се привидяло,т.е. синьото бебче, този месец да си е твое.
Принстон, дано и на теб този месец да е +++++
А сега да се поразхладим малко
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ееех и моя ред дойде днес :D
много пишете бе...нека,нека
Госка,както ти е казала Гаргуна иди на кръвен,ако е отрицателен,то наистина лекарят ти се е объркал.Възможно е да се е заблудил и да не е било ЖТ а фоликул.Те доста си приличат,странно е да не ги различи,но пък за др обяснение не се сещам....
Плаааамчооо,маймуна такава... :bighug: :bighug: :bighug:
Принстонче,благодаря ти душцо,еех и ми беше домъчняло за тебе....не пишеш хич напоследък.... :balk_5:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Ето и снимчици,но да знаете че това е съвсем първия етам на промяната .Ако дам линк към фейсбука дали ще може да се разглежда?
 
« Последна редакция: Юли 29, 2009, 18:11:43 pm от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
deska_meska ами взех си бележка вчера Гарджето като ми се скара и днес по-усилено се зарових из книжата  :wink: Майтап няма ама сега ще си стоя заровена известно време  :D
goskata много странно наистина какво е видял доктора ти  :? Възможно е да е объркал наистина, сега или трябва пак да отидеш на преглед, или пусни кръвен или трябва да чакаш  :wink:
prinston хайде миличка дано и ти ни се похвалиш скоро  :D
iskra.p.dimitrova   ей сегинка отивам да гледам аз  :D
Писна ми да ви кажа какво да му кажа -докторе най вероятно вие сте объркали -не е било ЖТ ,а фоликул.В нашия град специалистите не са в изобилие и тоя при който ходя е един от добрите УЖ.Кой път да хващам незнам.Теста си беше категорично отрицателен :(  .За мен няма съмнение за бременност -знам си го :(
 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Госката,и аз ти препоръчвам да пуснеш кръвен,та да си спокойна.Това което знам е че ако док.е прав,може да имаш нещо разбутани хормони и за това да ти закъснява.Но дано док.да греши и кръвния тест да покаже каквото очакваш.
Искре,ама много си готина,ама с една снимка само няма да се разминеш,давай линк да гледаме още.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
 goskata , Добрич е близо до Варна, там  има добри специалисти. Защо не посетиш някой от тях?
goskata , Добрич е близо до Варна, там  има добри специалисти. Защо не посетиш някой от тях?
Къде да отида във Варна и кой специалист да търся?
 
Здравейте!!!

goskata  аз също съм от Добрич, но от доста години живея във Варна.

Бих ти препоръчала д-р Симеонова от Олимед , аз ходя при нея. Много е мила и разбрана .

Може да отидеш и в Майчин дом.Влез в сайта и може да си избереш, има доста специалисти - д-р Яков съм чувала доста добри отзиви за него.

В АГ -то д- р Ковачев , д- р Александров са добри.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Хей мадамки ... тук гледам вече и прически обсъждате, а ? Мойта перушинка взе да никне и вече никой няма да ядосвам - обещавам. Ще бъда най-послушното, добро гардже из целия форум :) Че да има повод и аз да си покажа някой ден антрацитената гривичка :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
goskata, аз лично ходя при д-р Ковачев-специалист по стерилитет в АГ-Варна.
Мога да кажа, че това е моя доктор, много съм доволна от него и определено си разбира от работата. Ако решиш, мога да ти дам повече инфо на лични.
Веселушкоооо, много работиш, нали беше обещала да си почиваш повече, миличка  :balk_77:
Искре, прическата е супер! Много свежа си станала с новите кичури, само така!  osi_9
Гардженце, ами на теб кога ще ти видим перушинката?! Не идваш на срещите, само обещаваш и се оправдаваш..амааа хаа


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,хубавици.Днес рано рано ще ви забъркам по едно кафенце и ще ходя да бачкам,чак след обяд ще мога да ви хвърля едно око.Лек и много приятен ден ви пожелавам и надявам се като вляза след обяд вече да има на кого да честитим,че май пак сме в застой нещо.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,момичета!

Маринка мерси за кафето,моето тази сутрин така хубаво го разлях,че днес ми тръгна.....пийвам от кафенцето,че съм още заспала.
Ето и една закусчица

УСМИХНАТ ДЕН.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Момичета добро утро и благодарско и за кафето и за закуската!
Веднага се захващам с кафето,че преди него нищо друго не съм в състояние да свърша.
И бегом на работа.Ноооооооооо още само и тази седмица.След което вече работата няма да съществува в моя речник дори -3 седмици.
Желая ви приятен ден.
  <br />
*
Добро утро и от мен! Благодаря за кафето и закуската, с удоволствие ще ги поема. Лек, спорен и един прекрасен ден ви пожелавам.
*
Добро утро и от мен !
Пиивам на бързо кафенце и бегам нна работа !
Лек ден на всички!
[/url]
*
добро утро :)
докато се настройвам на работна вълна си пийвам от кафенцето и закуската на на Марина и Цвети.

хубав ден

Добро утро момичета!
Марина, благодаря за кафенцета!
Цвете, закуската изглежда превъзходно, бих излапала всичко до трохичка  :D

Слънчев и усмихнат ден на всички!

Добро утро и от мен, благодаря за кафенцето и закуската,ранобудни момичета!
Пожелавам на всички приятен ден!


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро  :D
Благодаря ви за кафенцето и закуската.
Желая ви пркрасен ден.