0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро милички!
Цвете и Петя благодаря ви за кафенцата.Ще си пийна и от двете.Имам отчайваща нужда.
Виви като истинска традиционална домакиня вече омесила кифличките-и на тях няма да им простя- :hungry: и  :eating: всичко.
Момичета желая ви приятен изпълнен с прекрасни емоции ден.
  <br />
Добро утро, сладуранки ранобудни!
Цвете, благодаря за кафенцето и на Вивката за закуската! Страхотни сте момичета!
Аз вече съм на работа и ги мятам задачите една по една  :D
Минавам само да ви пожелая приятен и пълен с положителни емоции ден и ще ви хвърля едно око малко по-късно!


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро сладурки  :D
cvete78 и petqst благодаря ви за кафенцата хъммм супер са  :D
 viviq благодаря ти мила закуската е чудесна  :balk_53:
Желая на всички приятен ден.
*
добро утро и от мен :)
точно като за мен днес двойна доза кафе, та дано ми се отворят очите малко.благодаря ви Цвете и petqst.
и  :balk_47:  за viviq за вкусните кифлички.
Радостинка, това със синьото бебче между бутоните може да е някакъв знак ;)

на всички хубав и изпълнен с усмивки ден.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,то аз докато се надигна и добър ден ще стане,ама какво да се прави голяма поспалана съм станала в последно време,само да съм по-късна смяна на работа и елате ме вижте проспивам деня.
Цветенце,кафенцето ти е супер и е поднесено на прекрасно място,благодаря.Миналата година на Шкорпиловци бунгалото ни беше до морето,е от дърветата не се виждаше морето ,но си го чуваш.Ей тия сутрини бяха супер,кафенцето отвън на масата,чуваш само морето нищо друго,тишина и спокойствие.Оф пак се отплеснах.
Лек и приятен ден ви пожелавам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Вив, доядоха ми се сега такива кифлички-и-и-и-и-и  :x  :x  :x
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Не мога да пропусна и да не се запиша в темичката,пусната от Зайко с най-хубавата новина на света  :bighug:

Не мога да сътворя по-хубави и точни думички от тези на Фибчо,но искрено и от сърце пожелавам на всяка една от Вас да започне своята темичка и да накара всяка една от нас да плаче от щастие :
Цитат
Имайте Вярата - не се отказвайте от нея!
Бъдете Надеждата - защото,тя никога не умира...
и Обичайте - себе си,бъдете силни!!!

Песничке,Виксънче,Гардже,Дениска,Наденце,Маринка
и всички останали,които съм пропуснала - стискаме палци да ни разплачете в най-скоро време с новини от щъркелчето   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Ха така ето че и аз се завърнах  :lol:,браво добре сте се справили с правилцата ми!  Най после се завърнах от :balk_177: .А сега с нови сили пак на работа и борба за бебочеееее.
 На всички с положителни тестчета желай най красивите и приказни девет месеца в живота,и накрая сладко(ки) бебче(та) :balk_21:  :balk_21: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Плами вчера си мислех за теб .. Е, появи се ти за мъничко при нас, а ? Не ни забравяй, ей ... И тоз щъркел дето си го сложила повече на мен прилича :) Но ако сте рекли и на щъркел ще заприличам само вече да започна бебета да нося :)
Целувки, Плами ... Виждам, че си вече в 7 месец и бебо предполагам не спира да шава  :wink:
Искре, почивчица, а ? Супер ! Хайде сега с нови сили да се мяташ в бебеправенето и да ни зарадваш скоро с +++ :)
Хубав ден на всички !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Маринка и аз съм била на бугала в Шкорпиловци,беше отдавна но си спомням,че бяха в горичка,не помня дали се чуваше морето,но спокойствието и тишината,далеч от лудницата беше много отморяващо.
*
Привет мили мои! Аз сега се излюпвам и бързам да ви прочета! Това хормоните са страшна работа, на никого не прощават! Но се опитвам да държа фронта и да си мисля само хубави неща!
На всички пожелавам весел и усмихнат ден и приятна работа!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Плами,радвам се че се сещаш за нас,благодаря ти за пожеланията.
Искре,добре дошла сигурно си изкарала чудесно,е можеше и по-дълга да е почивката нали.Аз след почивка все си викам "Хубаво беше,малко беше",все тъй ми се вижда.
Вики,само така няма да се даваш на хормоните,мисли само за хубави неща.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Здравейте и от мен. Аз вече поошетах и съм на линия.
Желая ви лек и успешен ден
*
Радостинка, това със синьото бебче между бутоните може да е някакъв знак ;)

Добро утро! :)
Съгласна съм с Ечито! Радостинке, ти с това синьо мъжко бебе между бутоните, да не криеш нещо, ейй? :))

Усмихнат ден милички!


Радостинка, това със синьото бебче между бутоните може да е някакъв знак ;)

Добро утро! :)
Съгласна съм с Ечито! Радостинке, ти с това синьо мъжко бебе между бутоните, да не криеш нещо, ейй? :))

Усмихнат ден милички!

Хихихи, нищо не крия, ама явно ми се привиждат разни работи :lol: :lol: :lol: и то все такива дето ми се искат :wink:. А дано пък да е знак от съдбата :)

А сега да кажа Добър ден :D

Димитрова, браво на теб, хубаво си си починала - офф и аз искам 4-5 дни отпуск. Ама ти за едни снимки беше споменала  :wink:

Вики, какви хормони бе, я ги забрави и само усмивки и релакс :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Искрее, добре дошла след кратката почивка! Хайде, чакаме да видим снимките  :D
plamitoto, още малко и бебо ще види бял свят! Хвърляй вирусчета от време на време при нас, че сме се подредили тук на една опашка и всички чакаме да прихванем   :D
А къде е Веселушко, днес не се е вясвала. Гардже, ти вчера я разкритикува, че имала много време да пише тук, а е зарязала бумажките на работа и ето...изчезна от погледа.
Радостинка, това синьо бебе, дето си го видяла между бутоните следващия месец ти пожелавам да го видиш където трябва - на УЗ  :D


Здравейте милички ,както ме посъветвахте направих тест и е отрицателен за съжаление.Според доктора О е на 14-15ден след следене на УЗ.Какво според вас може да е закъснението?Ясно е че няма задържан фоликул,кисти и т.н.От теста е ясно че и бременност няма.Тогава какви са възможностите?Обвзели са ме някакви страшни мисли и се чувствам изключително зле,поне да ми идва и да ми е спокойно ,а то може и проблеми да ме чакат незнам вече. :(
 
здравейте дами
първо да честитя на Фибчо прекрасна новина. лека и безпроблемна бременост мила и едно прекрасно и здраво създание на финала  :bori_015: :bori_004:
второ бихте ли ме махнали от списъка, защото лелята цъфна при мен на 16.07., но може да ме запишете като очакваща на 12.08. днес ходих на дофтор и каза, че фоликула се спукал и за това съм имала такива силни болки снощи
хубав ден от мен :bighug:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Гери, лекарят ти явно нещо се е пообъркал .. така си мисля .. а за да си по-спокойна, предлагам да пуснеш кръвен тест за бременност. Така ще разбереш дали има нещо - ако няма съвсем ще съм сигурна, че елкарят нещо не е видял като хората и те съветвам да отидеш при друг... Не е възможно да е имало овулация, да няма бременност, а да няма МЦ ..
Деска, май наистина Веси е залегнала над бумагите..
Мен днес ме боли главата и нямам търпение да стане 17:30, за да си ходя ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Успех, prinston дано това е твоя месец!  :bighug: