0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
         Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате...
               Така че, пожелайте си нещо! Пожелахте ли си?
             Добре! Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
        Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
            Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!



                                    ОЧАКВАЩИ    stork-boy stork-boy stork-boy       
                     

                                  bibica - 15.07     
                                  prinston - 15.07       
                 

                                      ЛОВУВАЩИ   :bed:         
         
                                      Марина 75
                                     rouzi-anna
                                        Sof
                                     violeta1974
                                      *DORINOL*
                                        rashi
                                       goskata
                                        Чоки
                                        viviq
                                       cvete78
                                        tedyto
                                        bo_dim
                                        anizi
                                        anmar 
                                     deska_meska 
                                       berche    




Мили мой,всички до една златни душици!Ето,че и аз се запътих към моето пристанище,намира се някъде през март...А все се чудех,докато плувах без компас,кое е тъмното,черното море,защо е буря?!...мислех,че вълните във захлас са зли и моята душа е слаба лодка,виках си - къде е Боже,и защо не е пред мен,пътят ми да е спокоен и да бъде вечно летен ден?!...Но не сама намерих си пристанище,а Боже ме заведе и разбрах,че бил е винаги зат мене и пътя ми е сочел без компас...

Имайте Вярата - не се отказвайте от нея!
Бъдете Надеждата - защото,тя никога не умира...
и Обичайте - себе си,бъдете силни!!!

Случи се Чудото...бременна съм!!!
Моля се на Боже,всичко да е наред...
                       
« Последна редакция: Август 01, 2009, 11:53:30 am от Елфи »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро и честита ни нова тема,дано ръката на Фибо донесе много късмет на всички ни,дано в темата завалят положителни тестове за бременност.Лека и успешна седмица желая на всички,пълна само с усмивки и положителни емоции.
Фибче,приятелко мила,ей вече на всеуслушание мога да изкрещя ЧЕСТИТОООООООО!Ама и успя рано рано сутринта да ме трогнеш до сълзи с поста си,супер добре казано.
Хайде милички,с хубавата новина аз пък да ви сложа по едно кафенце и закусчица
П.П.Радостинче,къде си бе,от вчера те мисля,казвай как си след дъжда,намокри ли ви едно хубаво?
« Последна редакция: Юли 27, 2009, 08:59:52 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро! Фибо, БЛАГОДАРЯ ти за прекрасната нова темичка.  Дано тази седмица ни донесе много радост. Честито и от мен на фибо.Пийвам си от кафенцето на Марина, за което благодаря и бяг към док. Лек и спорен ден на всички. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Добро Утро!
Фиииииб, ЧЕСТИТООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО! Лека бременност и здраво бебче на финала! Разплака ме, Мило Фибче! Много те обичкам!
Маринка, мерси за кафенцето!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Добро утро и от мен хубавици!
Фибчоооо ЧЕСТИТООООООООООООООО!
Желая ти от все сърце само хубави мигове  от тук на татък!
Лека бременност!!
И най -хубавото и здраво бебче на финала!
Ей   че добре започва тая седмица!
Мили мои аз довеера съм при док!
Стискайте палци да мине добре!
И най накрая да насрочим вече тая ЦС !
Лек и успешен ден !
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Мила Фибс ... Не мога да спра да плача от радост ... Олеле, така ме изненада маймуна такава ... Как си устискала да скриеш, Ето видя ли - казах ти аз ... знаех си .. Знаех си, че онзи път като ме разплакваше не си била права и ето чудото дойде !!!
Ох.. ама чакайте, ама че съм неучтива - покрай новината забравих едно "Добро утро" да сложа ..
Много хубави емоции ви желая (само хубави, така както е започнал денят ни !!! )
Момичетата от Варна да знаят, че в Катедралата на "гости" е чудотворната икона от Троянският манастир - Троеручица :) Аз вече отидох и й се помолих - дано ме е чула :)Казват, че помага на жени без деца .. Вярвам, че е така :)
 И за финал , не мога пак да не изкрещя - Фибс, честито-о-о-о, много се радвам за теб, знаех си че ще ни зарадваш и че не може морето да е все черно ! Просто не може !!! Мятай вируси сега и много лека и спокойна бременност ти желая !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Гардже,до колко часа е отворена катедралата и има ли много народ?Аз ходих предния път като бяха тук чудотворните икони,чаках 3 часа да вляза,дали пак е така.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Църквата е отворена денонощно ! Иконата ще е тук до 31 юли в 8.30ч., когато ще я изпращат. Аз ходих вчера на посрещането - исках да пиша в темичката, но се оказа че е заключена по-рано (?) .. Чаках около час и половина, но успях :)
 Хайде поспаланки ставайте - понеделник не беше ли всеобщият любим ден ? Нов ден, нова седмица, а ? Хайде "на тръстиката" - няма да се скатавате :) Днес и слънце е напекло. И понеже Фибс ме мотивира - на всички да ви кажа строго "Запрятайте ръкави" и до краят на седмицата да има поне още 1-2 похвалили се !!! На Вики й желая много да си топли и пази 4-те ембриончета, от които вярвам, че поне 2 ще се захванат ! На Анмар - да не изпуска влака този път и е ужасно наложащо се вече да се похвали :) Нейн ред е ! На Вив - да прави прословутата снимка, която и аз все отлагах, но да знае, че не е нищо страшно - малко човрък-човрък и готово :)
Момичета, много ви обичам и усещам, че доброто е дошло при нас и "Боже", както го нарича Фибс, ни се е намърдал в темичката :) Сега ни хваща за ушите една по една :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.

Добро утро на всички мили момичета, честита нова темичка и дано да я изпълним само с положителни емоции!
Фибс, много се радвам миличка, пожелавам ти лека бременност и накрая най-здравото и сладко бебенце  :bighug:  :balk_21:
Вики, много се радвам и за теб мила, и ти пожелавам поне 2 от тях да успеят и ти да си най-щастливата мама на близнаци  :bighug:
Маринче, мерси за кафенцето, а закуската е направо прекрасна, отвори ми се страшен апетит!
Слънчев и усмихнат ден и успешна седмица на всички момичета!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро  :D
Фибс честитооооооооооооооооооооооо желая ти много лека бременност и само положителни емоции!!!Лелеееееееееееееее как хубаво почна седмицата немога да спра да рева от радост разбирасе
Ох желая ви прекрасен ден сега ми изфърча всичко от главата.
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Fib4e, голямо Честито миличка :bighug: успех занапред и се пази много :bighug:

Вики :crossfingers:

Упсешна седмичка сладурки! :goodluck: :babyflips:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*
Фибс честитоооооооооооооооооооо. Желая и лека бременост и едно пухкаво бебе на финала.
Вики-ват да тоблиш ембиончетата и поне 2 да си останат там за 9 месеца :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Момичета, успешен ден на всички. А да края на деня може още някой да се похвали. Няма да е зле
Фибчо честитооооооооо!Толкова се радвам мила,че не мога да спра да плача :DПросто е прекрасно,пожелавам ти безпроблемна бременност и едно здраво бебче :D
Добро утро момичета,
честита темичка и искаме още хубави вести :D
Вики дръж здраво бебчовците :goodluck:
:bighug:

Добро утро :D

Фибче, мила  :bighug: . Честито  :P, много лека, безпроблемнна и изпълнена с много моменти на радост бременност :D . Ама така ме просълзи рано сутринта  :balk_145:, много е хубаво твоето послание, ама така ще те напрегръщам ако си ми пред мене :D

Виви, успех довечера при док :P

Вики Ват, много стискам палци миличка, да се пазиш и да си почиваш повечко :wink:

Аз сега да докладвам за нашите екстремни преживявания през уикенда :lol:. В събота всичко беше супер :D. Водата в морето беше страхота  8). След това се почна купона :D, продължихме до към 2 часа и един по едни в  :balk_170:. След това като излезе един вятър 8O, като почна дъ гърми....ужас на открито гръмотевиците са още по-силни от колкото като си стоиш в къщи. Към 5 часа не издържах и излязох на вън да събера хавлиите, бански и каквото имаше по масите останало. Бурята беше невероятна и докато се прибера в палатката заваля :). Така сладко поспах до към 7 часа, гръмотевиците спряха и вятъра поутихна. Ама 8 часа стана пък не спира да вали :x, всички бяхме будни вече и ни се пиеше кафе :wink:. Та един по един вън на дъжда, отворихме всички плажни чадъри над масата и хайде на закуска с кафе. Цял ден бяхме кални и мръсни :lol: :lol: :lol:. Отидохме на плажа в барчето и там до обяд се ляха едни бири :lol:. Пътя беше ужасен, нямаше изгледи за излизане от гората :lol:. След обед пак над барбекюто и заслужена почивка след това :D. Към 19 часа си тръгнахме, едва излязохме от калния път и от там в къщи и директно в леглото :wink:
Снимки, разбира се че ще покажа, цели 360 фотоса сме направили. Снощи нямах сили, но днес като се прибера ще ги сваля на РС-то и ще ви пусна едно линкче :wink:

Много се улях. Всела и усмихната седмица на всички. Дано ръчицата на Фибчо е много лекичка и да завалят положителни тестчета :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Е,Радостинче,значи въпреки гадното време сте си изкарали добре,имало е емоции,радвам се.Чакам да видя снимките,какви ли терци сте били.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
FIB4EEEEEEEEEEEEEEEEEE ЧЕСТИТО МИЛИЧКА   :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :wave: Не можеш да си представиш колко много се зарадвах като прочетох посланието ти- не можах да повярвам и се чудех дали правилно съм разбрала, но после и Маринка като каза и вече бях сигурна  :blob10:  Пожелавам ти най -леките и прекрасни 9 м. и едно живо и здраво бебче накрая  :cloud9: :bori_016: :bori_004: Май не само аз съм потайничка, защото изобщо не те заподозряхме мило Фибче  :balk_21:  Въпреки, че след спермограмата нищо повече не каза  :D Разказвай сега как разбра, в кой месец си всичкоооооо  :bighug: :bighug:
Сега да кажа Здравейте мили мои  :D Толкова се развълнувах, че ще пиша пак по-късно  :D
*
Фибчо миличка, ЧЕСТИТО!!! Толкова много се радвам за теб! А сега влачи крачета и за нас!
Този мой опит е съпроводен от много знамения и вярвам, че ще бъде моят късметлийски опит! В деня на трансфера докато си лежах в къщи на прозореца ми кацна гълъб! Снощи счупих чаша. А днес Фибо ни изненада приятно! А теста трябва да го правя на рожденния ден на една от лелите ми, с която имам много силна връзка!
Благодаря ви мили мои за стиснатите палчета! Така стискам и аз за всяка една от вас! Няма да спираме да вярваме! Няма да униваме! Ще вървим напред и ще се борим за нашето щастие! Защото нали знаете, то скоро ще кацне на рамото на всяка една от нас!
Обичам ви! :bighug:
*
Привет  :grouphug2:
Много се радвам да чета такива прекрасни новини - ЧЕСТИТО ФИБЧО! Желая накрая да гушнеш здраво  :bori_007: или  :bori_004:
Стискам палци и на Вики, накрая да види  :bfp:
И при мен гадината  :witch: дойде и сега като си правя равносметка - един месец ми е около 26 дена, а другия около 30? Как да изчислявам кога точно ми е ову-то. Уж тоя месец си купих тестове и ми показаха +, ама пак нищо не стана  osi_8
Пожелавам успешна седмица на всички и ще чакаме още ++++++  :bfp:
Голяма  :bighug:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Фибчо, честито!! Леко бременеене и прекрасно бебче на финала!