0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rosi_z

НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ИВО ТОДОРОВ
« -: Април 08, 2006, 00:02:38 am »
Моля Ви не ходете при д-р Иво Тодоров :x
Той е най-некадърният доктор на който съм попадала.
Само гледа как да претупа пациентите си за 5 минути и да им вземе парите. :evil:
Моята история е следната:
Имах оплаквания много дълго време като парене, дискомфорт, болки.
Започнах да ходя при него, като си мислех, че е "добър специалист".
Първият път ме прегледа за 5 минути и ми каза, че ми няма нищо и да си живея живота. Той каза, че проблема не ми е гинеколочен, а бил свързан с бъбреците и ми предписа да пия някакви билкови чайове.
Пих си аз чайчетата обаче болките се усилваха, паренето също. Аз обаче тъпо и упорито пак си записах час при него. Отидох на преглед и той пак ми каза, че ми няма нищо, да не се притеснявам, че си въобразявам и.т.н.
След два дни вече болките станаха нетърпими и ме приеха по спешност в  Тина Киркова и тогава при прегледа в спешният кабинет се оказа, че имам Аднекситис - силно възпалени яйчници както и колпит. Седем дни бях в болницата на силни антибиотици. Та както нищо ми нямаше и вскичко ми беше наред, така още не съм се излекувала.Днес заведох една приятелка при новият ми гинеколог, която също ходеше при Тодоров две години и уж нищо и нямаше. Оказа се, че не е така и диагнозата, която и поставиха не е въобще благоприятна. Искам да предпазя всички дами, които пишат тук - Моля ви не ходете при д-р Иво Тодоров.
*

    Anonymous

НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ИВО ТОДОРОВ
« Отговор #1 -: Април 26, 2006, 15:25:17 pm »
ЗДРАВЕЙ РОЗИ!!!
МОЖЕ ЛИ ДА УТОЧНИШ ЗА КОЙ Д-Р ТОДОРОВ ПИШЕШ!
ДА НЕ БИ ДА Е ОТ КЛИНИКА "БРАТЯ ТОДОРОВИ"?
ЗАЩОТО НА МЕНЕ ТАМ ЩЕ МИ ЗАПИШАТ ЧАС СКОРО.А ПЪК ЗА ТАЗИ КЛИНИКА СЪМ ЧУВАЛА САМО ДОБРЕ ОТЗИВИ ОТ МОИ ПОЗНОТИ.
БЛАГОДАРА!!!
*
НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ИВО ТОДОРОВ
« Отговор #2 -: Април 26, 2006, 15:39:19 pm »
ПАК СЪМ АЗ,РОЗИ! НЕ СЪМ ГОСТ,А НЕ СИ БЯХ ИЗПИСАЛА ИМЕТО.
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ- НА РАБОТА СЪМ И БЪРЗАМ :oops:  :?
БЛАГОДАРЯ!!!
НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ИВО ТОДОРОВ
« Отговор #3 -: Април 26, 2006, 21:48:22 pm »
Мисля , че става въпрос за същия.Аз бях негова пациентка и не съм доволна също.Решението си е все пак твое , но аз няма да  стъпя по вече там.
*

    Anonymous

НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ИВО ТОДОРОВ
« Отговор #4 -: Април 30, 2006, 11:30:22 am »
Здравей Vap!!!
За клиника братя Тодорови става въпрос. Много несериозен доктор.
Горещо ти препоръчвам д-р Динчо Георгиев.