0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #120 -: Юли 15, 2009, 16:52:13 pm »
Мацки за срещата да си кажа, че на мен ми е удобно или някъде около центъра или някъде около Чаталджа или Пикадили център ... По-далеч няма да мога да стигна, моята работа е на противоположната страна на града от предната ви срещичка ... Ако трябва да стигна до там трябва да хващам автобус, а в тази жега няма да издържа ... Може някъде около морето да се видим ? Ако на вас ви е далечко може да отложим за по-хладните дни ...
Фибчо, дано резултатът е хубав, не бързай да се отчайваш... Всички ние сме с теб !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #121 -: Юли 15, 2009, 16:56:51 pm »
Ей,Фибче,не се отчайвай предварително.Цвете е права наистина му обясни,че ти не се чувстваш по-добре от него.Оф дано всичко да е наред.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #122 -: Юли 15, 2009, 16:58:10 pm »
Сега говорих с док...единственото което е излязло вече е....5 мил/мл

разбита съм............
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #123 -: Юли 15, 2009, 17:03:52 pm »
Фибчо спокойно бе.Кажи колко трябва да е нормално?Аз незнам понеже.
За срещата и аз предпочитам да е по към центъра.Хем ще е по-хладно към морето а и по-голям избор от заведения има.Хайде всеки да си каже предпочитанията.Ако искате списък с имената да пуснем и всеки да си напише къде предпочита. :D


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #124 -: Юли 15, 2009, 17:09:35 pm »
Фибе,не се отчайвай,направете още една СГ може да е нещо временно,ами ако се е притеснил,което е така.Нали съм ти казвала как се провали първото ни инсе,как от притеснение и нерви в еякулата нямаше нито един сперматозоид.Спокойно,направете още една.
За срещата аз съм за Авангард,по средата е и от центъра и от кварталите,аз също съм с автобуса.
« Последна редакция: Юли 15, 2009, 17:19:25 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #125 -: Юли 15, 2009, 17:16:26 pm »
да съм сигурна,в резултата,като видях че не е "опримален".Знайте как е,усеща се...
Охх,май накрая ще се ходи при личната и ще помоля за др лабо,дет работят и в събота...Не знам вече какво да му казвам на моя...чак на мен ми е кофти...ба си..като лаб.мишка...мн ми е мъчно за него...как да го помоля за още една проба...сърце не ми дава... :( :( :(

Пак,мерси че ме мислите(и аз вас :D)...

не се притеснявай мила. моят като "дава" пробата се втресе, че било много малко. вика "тва кво ми става?" :) беше много смешен, защото явно се притесни как ли ще изглежда като я види докторката....след 5 дни въздържание, накрая едно няма нищо. вика ми "дали да не пробвам още веднъж" да досипе един вид. стана ми смешно, въпреки че повода да сме там не беше толкова смешен. както и да е. накрая резултата беше идеален. явно имат значение други неща. те докторите си знаят. не се притеснявай. изчакай да излезе резултата и ще видим. стискам палци. успех


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #126 -: Юли 15, 2009, 17:46:27 pm »
Здравейте мацки и от мен!!!
Радостинкатааааа да не ти дърпаме ушите и да станеш Весел Ушко 2 аз също съм с мого ниско кръвно и съм правила 60/40 и туп на земята....ама ти да хапваш шоколад,а ако не искаш пийвай кола, червено вино, кафе...мен така ме вдигат!!!
Фибски  :bighug: :bighug: :bighug:
Хайде цунки от мен за сега!!!
пп Цвете забравих да кажа,че на с.Емен не бих повторила  :? особенно на Имението......малко пълна скръб, но все пак е въпрос на вкус може би....има и по-красиви местенца в района....
« Последна редакция: Юли 15, 2009, 17:51:26 pm от anizi »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #127 -: Юли 15, 2009, 17:51:52 pm »
хахаха, Анизи ... това пак е много весел ушко :) Ама откъде ги вадиш :) Много са забавни :)
Маринка не се притеснявай - уговорете се където ви е удобно.. ако мъжът ми е свободен ще го накарам да ме доведе, обаче ако е зает - няма да успея. Нищо и без мен ще минете :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #128 -: Юли 15, 2009, 17:55:08 pm »
ААААА Без теб предния път, без теб този път.....нали се сещаш за коя картинка си мисля......да не я слагам отново......че някой ще си ходи по принцип без перцааааа!!!! osi_6
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #129 -: Юли 15, 2009, 18:18:51 pm »
Здравейте сладурки  :D
Фибчо не се отчайвай така изчакай си резултата дано е добре  :hug2:
Обичам вииииииии  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #130 -: Юли 15, 2009, 18:51:30 pm »
Анииии, неща такива големи уши :lol:, затова днес съм си купила една кола и едни шоколадови бисквити  :eating: и съм много добре :lol: :lol: :lol:, а утре смятам да отида до джипито да ми направи едно контролно прегледче :wink:

Фибс, хайде успокой се, изчакай крайния резултат.
Моля те не бързай да се притесняваш. Само не разбрах какъв е проблема с лабораторията :oops:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #131 -: Юли 15, 2009, 19:39:35 pm »
Радостинка да се вдига на крака бързо.Ако не помагат колата и шоколада-солена и мазничка храна също вдигат кръвното.Аз в къщи си имам хора с високо кръвно и знам какво не трябва да консумират.
Фибо-не унивай!Може пък да се окаже че е добър резултата.Ако тези 5% са супер здрави и бързи може да са достатъчни.Дано да е така.Моля се за вас.
Аз вече се сварих,задуших и след малко ще придобия една златиста коричка ако не вляза тук



Хайде и вие
  <br />
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #132 -: Юли 15, 2009, 21:44:17 pm »
fib4o ама че съм глупава- сутринта исках да ти пиша и сега виждам, че съм забравила- ох заслужавам един пердах  osi_6 Миличка изчакай да излязат всички резултати и реф. граници и тогава ще говорим пак- не се отчайвай предварително  :bighug: Може наистина от притеснение да се е получило така- то много неща оказват влияние на СГ  :hug2: За да си спокойна наистина може да направите още една в събота- когато вземеш направление ! А за мъжете- при тях психиката е по-различна и те приемат СГ много трудно, доста време им трябва докато разберат, защо е нужно това изследване и че всъщност не е толкова страшно и тежко. Тях ги е страх от резултата по-скоро отколкото от самото даване. Нали ти казах и моя мъже беше така- с 300 зора даде и после ме пита "нали никога повече няма да ме караш да правя това "  :?  Трябва само повече търпение с тях и много разговори и обяснения- накрая ще видиш че всичко ще се нареди и ще се разберете  :balk_21:
*
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #133 -: Юли 15, 2009, 21:53:35 pm »
Момичета, спермограмите се обсъждат eто тук.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #134 -: Юли 15, 2009, 21:56:45 pm »
Здравейте мацки и от мен!!!
Радостинкатааааа да не ти дърпаме ушите и да станеш Весел Ушко 2

Чудя се аз защо днес ми горят ушите...а то, снимка сте ми сложили :P
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #135 -: Юли 15, 2009, 22:39:53 pm »
Ха-ха-ха, Лиско се е разпознала във веселите снимки на Анизи :) Този весел ушатко е наистина голям сладур - Веси, не си трай - а кажи ще ти дърпа ли някой ушите за нещо, че на срещата да се вяснеш с "делтапланер" :) Шегичка .. да не се обидиш..
Момичета - няколко пъти съм казвала, но да знаете, че на Весито ушичките са мънички, така че спокойно няма да я познаете, ако очаквате да видите Ушко :)
Фибс, мила не унивай .. Моля те !!!
Лека вечер на всички и много спокойна нощ :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #136 -: Юли 15, 2009, 22:46:53 pm »
Ха-ха-ха, Лиско се е разпознала във веселите снимки на Анизи :) Този весел ушатко е наистина голям сладур.

:)Ама как да не се разпозная като то това съм си аз:)
Това на картинката е лисица порода Фенек, същата като в аватара ми само, че пораснала:)
Затова леко с дърпането на ушите:)))))))))))))))че малко ме болят:))))))и налитам да хапя:)))))))))) :P
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #137 -: Юли 15, 2009, 22:51:20 pm »
Лиско  :bighug: с най-добри чувства!!! Аз много харесвам тези лисички, а тази от аватара ти е просто невероятна-много ме изкефи още първия път като я видях!!! Сега ще внимавам с дърпането вече за да не те боли много!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #138 -: Юли 15, 2009, 23:23:05 pm »


"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #139 -: Юли 15, 2009, 23:26:05 pm »
 :lol: :lol: :lol: взе ми думите от устата, тъкмо мислех да си редактирам поста за да го добавя, за да умилостивим Лиско-да не ни нахапе :lol: :lol: :lol: