0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #80 -: Юли 10, 2009, 00:32:20 am »
Сиеста-фиеста,здравей и добре дошла...упс...както и на Русалката(пропуснала съм,тц тц тц)
ПОжелавам ви кратък престой тук и скорошно изместване в бременната тема... :wink:

Мацки,лека нощ!!Сладки сънища,и да стискате палци - утре отивам да си подавам документите в трудовата борса,за освобождаване от трудовия пазар със запазване на месечната борса,с цел обучение...дано да ме одобрят и аз да стана ученичка,че иначе пак във фитнеса.... :? :(
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #81 -: Юли 10, 2009, 00:42:44 am »
Здравей fibo! Благодаря! И аз се надявам,:) абе предполагам че всички се надяваме на това.Лека нощ и ти стискам палци.
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #82 -: Юли 10, 2009, 09:01:22 am »
Добро Утро!



Русалка, Сиесте - Фиеста,  :welcome_1:

Приятен ден момичета! Аз отивам на Зъбомъчител!
« Последна редакция: Юли 10, 2009, 09:41:20 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #83 -: Юли 10, 2009, 09:14:10 am »
Добро утро.И аз да се включа раничко,че и кафенце да ви сложа,поспаланки такива.
Фибчо,с теб съм,стискам палци да станеш ученичка.
Сиеста,добре дошла при нас и както Фибо ти е казала дано да не се задържиш дълго тук.
Лек ден от мен,после пак ще ви нагледам,че аз бачкам вече.
Е аз докато се натуткам Анмар ме изпреварила с кафето ,ама нищо днес ще пием по 2,да е качествено разсънването.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #84 -: Юли 10, 2009, 09:44:15 am »
Добро утро милички! Благодаря ви и на двечките за кафенцата.И 10 да има ще ги изпия-така ми се спи.
Добре дошла на Сиеста!По-бързо да стигнеш до темата за бременни.
Приятен и лек ден ви желая.

 
  <br />
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #85 -: Юли 10, 2009, 09:50:26 am »
Добро утро,сладурки.

Мерси за кафенцета и от двете ще пийна,че много ми се спинка.Хайде и да закусим

Усмихнат ден на всички.
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #86 -: Юли 10, 2009, 10:04:34 am »
добро утроооо
докато се натуткам и едно кафенце изчезнало, но дано има още от второто и за мен
добре дошли на новодошлите и бързо бързо към отчетните
аз имам един тъпичък въпрос: нали за киста се говори вече когато фоликулат е пораснал повече от 22-23мм. защо Титибар са ти казали , че е киста при условие , че е 20мм или аз пропускам нещо друго.
лек ден от мен
 :bighug:

пп показа ми се най накрая и второто кайве
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #87 -: Юли 10, 2009, 10:10:04 am »
Здравейте любими мои!


Анмар, Маринка благодаря и на двете ви за кафенцата изобщо няма да ги откажа и двете-ужасно много ми се спи имам чувството, че изобщо не съм спала.....
Фибс и аз съм с теб, нали знаеш  :bighug: че онези нерви, които хабиш във фитнеса ще ти трябват!!!
Пожелавам на всички ви хубав, успешен и много много кратък работен ден-нали е петък, а после дълга, лятна, романтична вечер!!!
*

    teoivo

  • **
  • 69
  • Само преживените неща са истински разбрани ....
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #88 -: Юли 10, 2009, 11:01:24 am »
Добро утро момичета.Мого ми харесва тази темичка но мисля че е време да изчезвам вече към другата.Поелавам на всички ви колкото и да ви харесва тази тема да не се задържите дълго в нея.Ето ви и малко  :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: от тези за да не се задържате много тук.Кфенцата изглеждат много ободряващи но ще си пиина само едно-да не прекалявам.Успех на всички.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #89 -: Юли 10, 2009, 11:22:23 am »
ЧЕСТИТО teoivo! Желая ти леки  :cloud9: и на финала здраво сладуранче  :babyflips:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #90 -: Юли 10, 2009, 11:27:13 am »
Честито и от мен Тео, пожелавам ти най-леките 9 месеца и най-сладурското бебче на финала!!! :babyflips:
Вижте какво ветеранките.....захвайщайте се здраво за работа, че нещо много се задържахме ние във темата  osi_19 :grouphug2:........ Ние постоянните заподозрени няма да векуваме тук я........ osi_8 osi_6
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #91 -: Юли 10, 2009, 11:29:50 am »
Добро петъчно утрооооооооооо  :D :D :D
Вики-Ват пжелавам ти приятна  :wink: стимулация и бъди сигурна че всички тук ще стискаме палци до посиняване това да е последната успешна процедура за теб  :) и в теб да тупкат още две сърчица :wink: е ако искаш едно де  :D
teoivo честито ти преместване  :D желая ти най-леката и незабравима бременност.
Гарджееее ама ти само такива нечумани случки разказваш бе душа  :lol: къде ги намираш все такива-то не бяха аптекарки то не бяха лекари  :lol: все на теб ти се падат най-големите кривундляци  :lol:
Аз вчера си пуснах диска от книгата на д-р Стаменов и да си призная плаках в края когато няколко семейства с дългогодишен стерилитет разказваха историите си букваално на прага на родилния дом.И си казах-и аз ще успея няма начин просто :)
Между другото вчера от същия диск разбрах че лекарствата за стимулация са два вида,и единия се добива от урината на жени в мено-пауза  8O не го знаех наистина.
Като цяло много добре обясняват цялата процедура.И мъжа ми доста се заинтересова.Тези дни се мятам на книжката. :D
Хайде пожелавам ви работните часове днес да минат по-бързичко и да ходим да си почиваме  :D


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #92 -: Юли 10, 2009, 11:59:02 am »
Добро утро, мили дружки :) Абе не мога да рабера защо, но като съм вкъщи, сайта не ми работи  8O , аз оплзвам предимно браузер Опера, но веднъж пробвах и с Експлорер и пак не стана .. Всичко това след профилактиката... Незнам защо така се получава, та ако някой знае да сподели :) Защото, ако не успея да си го оправя, няма да ви "виждам" уикендите :)
Вики, много късмет мила и много леко протичане на процедурата. Ти при кой лекар беше - може да си споменавала, но вече яко изперках...
Ели, абе много си гадна да знаеш ... защо разказваш ? Аз още не съм го гледала филмчето-о-о-о .. уф сега ми е много гадно като знам за какво ще става дума в него. Сега да взема аз да ти разкажа пък първите глави от книгата,а ? Че а пък тях почетох ... ама няма... за да ти е интересно ! Иначе силно се радвам, че филма ти е вдъхнал вяра. Знам аз че всички ще успеем !!!
 Хайде мацки, хубав ден. Добре, че е петък и има надежда да се излежаваме скоро, вместо да бачкаме :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #93 -: Юли 10, 2009, 12:39:16 pm »
Здравейте :bighug:
Какво трябва да направя за да ме махнат от списъка на очакващите и да отида в този на ловуващите  :ask:
Мерси за инфото за тестовете за Ову. Аз вчера проверих в двете близки до нас аптеки и тест Clear ovu - 5 броя с тест за бременност - 9,50 и 9,80  osi_10
Колкото толкова! :(
Пак имам въпросче: на теста пише, че не трябва да се пият течности 4 часа преди използването му. Не са ли много  8O, как да издържи човек лятото толкова време :ask:
Петък ми е любимият работен ден. Пожелавам на всички да мине бързо и после прекрасен уикенд  :cheerleader:
На ловуващите стискам силно  :crossfingers: и да се похвалят после с  :bfp1:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #94 -: Юли 10, 2009, 12:50:02 pm »
Бо, на мен Клиър Овю тестовете не ми харесват. Ако искаш опитай се да намериш тестове "Овю", розова кутийка, канадски. Не зная в кой град живееш, но се съмнявам да не успееш да ги откриеш. А и са по-евтини :) Пък аз лично за себе си съм решила да не се трвмирам с тестове за бременност. Само ако ми закъснее поне с 3-4 дни. Иначе - не ! Така, че би ми било излишно да плащам и за тях. На финала бих се заринала с тестове за бременност ... Относно течностите, аз гледам да не пия вода след 15ч. и правя теста около 18-19ч. Малко трудничко се издържа, особено през жегите, но за 2-3 дни устисквам :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #95 -: Юли 10, 2009, 12:56:16 pm »
Тео, ЧЕСТИТО! Желая ти лека и безпроблемна бременност и здраво бебоче! Кефи се на бременността си и се пази!
Вики-ват, много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Хайде, Миличка! С теб съм! Всички сме с теб!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #96 -: Юли 10, 2009, 12:59:22 pm »
Привет мили мои!
Добре дошла на сиеста и скоро да се мести към другите теми!
teoivo  честито мила и леки 9 месеца!
Гардже - при д-р Стаменов съм!
Благодаря на всички за стиснатите палци, ще имам нужда от тях!
На всички пожелавам да се местим вече в другите теми - за бременелки и бъдещи щастливи мами!
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #97 -: Юли 10, 2009, 12:59:30 pm »
Добро утро милички ;)
Мерси за кафенцата  :D

Фибо, стискам ти палци да станеш учениче ;)  :balk_172: Ти и без това си ни умничка, ама внимавай да не вземеш съвсем да поумнееш, ей  :BangHead:

Сиеста, добре дошла :)

Анмар, успех при чичо зъболекар и няма да се плашиш :)

Вики, много късмет ей  :green_dust_1: yahoo_17

Теоиво, много много се радвам за теб! Честито и много здраве и късмет  :ballons: :goodluck:

ПРегръдки на всички!


*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #98 -: Юли 10, 2009, 13:02:40 pm »

Какво трябва да направя за да ме махнат от списъка на очакващите и да отида в този на ловуващите  :ask:
Готово.  :D
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #99 -: Юли 10, 2009, 13:04:33 pm »
Вики д-р Стаменов прави ли лапароскопии и ако да пак ли толкова много се чака> както за преглед?


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."