0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #60 -: Юли 09, 2009, 15:28:46 pm »
Ей за таз книжка си говорим вече час  :lol:  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #61 -: Юли 09, 2009, 15:44:25 pm »
Привет и от мен  :bighug:
Голяма скука е като го няма сайтчето ни! Аз още миналата седмица писах да ме махнат от очакващи, но нензам защо още сам там, то стана време за лов :P
На бременилките пожелавам най-прекрасните и здрави бебчета и много леки следващите няколко  :crossfingers:
А другите скоро да се подхвалят и те с  :bfp:
Приятен ден, въпреки намръщеното време  :grouphug2:
Забравих да ви питам: в аптеката до нас тестовете за овулация са по 9,50, дали има и по-евтини  :ask:
« Последна редакция: Юли 09, 2009, 15:51:05 pm от bo_dim »
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #62 -: Юли 09, 2009, 16:00:07 pm »
Добро утро, момичета :)
Тити, според мен месеца е ановулаторен (нямало е ову) и затова МЦ не идва още.. Просто се бави .. Не се тревожи. Мисля, че ако идеш на лекар ще ти изпишат някой прогестеронов препарат за предизвикване на МЦ. Но не е нещо необичайно, така че не се тревожи. Все пак поискай да те видят на УЗИ, да не се е задържал някой фоликул.

Гардже - оцели в десетката.Сега се върнах от док и е точно това задържан фоликул преминал в киста-2см.Сега хапчета за предизвикване на МЦ.А като ми дойде започвам с хормоните.
А сега нещо за освежаване,че изгоряхме

  <br />
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #63 -: Юли 09, 2009, 16:01:10 pm »
Привет и от мен  :bighug:
Голяма скука е като го няма сайтчето ни! Аз още миналата седмица писах да ме махнат от очакващи, но нензам защо още сам там, то стана време за лов :P
На бременилките пожелавам най-прекрасните и здрави бебчета и много леки следващите няколко  :crossfingers:
А другите скоро да се подхвалят и те с  :bfp:
Приятен ден, въпреки намръщеното време  :grouphug2:
Забравих да ви питам: в аптеката до нас тестовете за овулация са по 9,50, дали има и по-евтини  :ask:

Аз ползвам Овю - 5 лв.
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #64 -: Юли 09, 2009, 16:22:15 pm »
Аз пък очаквам от Гарджето и Елинка, като прочетат книжката на Д-р Стаменов да споделят малко за нея :wink:.
Аз от толкова време се каня да си я поръчам ама на все за нещо друго ми трябват паричките и тя остава за друг път :wink:

Титибар, съжалявам че точно киста е излязло, ама с хапчетата ще се махне и хормони задължително да пуснете :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #65 -: Юли 09, 2009, 16:33:36 pm »
Здравейте, момичета  :D
Реших и аз да се присъединя към вас, нали може?
Дано темичката се напълни с много +++++ тестове.

благодаря за съвета. за сега забелязвам, че най-вече ми се гади около 10:00ч. до обяд. опитвам се да пия повече течности-мисля, че ми помага. лошото е че сега нали трябва да се храня пълноценно, а почти нямам апетит.

Джиджи, ако ми позволиш, ще ти дам един съвет от личен опит и изпитан. На мен също ми се гадеше само сутрин. Тук, в Испания, лекарите съветват, в тези случаи, преди ставане от леглото или непосредствено след това да се хапне нещо солидно. Например, една бисквита или коричка хляб. При мен даваше резултат на секундата. Аз естествено хапвах една бисквита, но чак като започнеше да ми се гади (твърда глава съм), но веднага ме облекчаваше. Винаги имах бисквите под ръка за всеки случай. Можеш да опиташ. Но точно соковете на празен стомах, предизвикват гадене.
 
Сега ще ви разпрасна малко вирусчета, пък дано дадат резултат...
 :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #66 -: Юли 09, 2009, 16:34:59 pm »
Привет дами!  :D
Благодаря на хората дето си свършиха работата толко бързо!
Честита нова тема да е пълна с +++ резултати.
Елфи включи ме в списъка на Нечакащите 15.07 – не чакам  :lol:
Весела и усмихната седмица!

Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #67 -: Юли 09, 2009, 16:39:55 pm »
Радостинка, Гарджето ще разказва ако и я дам  :lol: :lol: :lol: Шегувам се.Ще разказваме и двете че и ще ти я дам да я прочетеш ако искаш по нататък  :D И ако имаш нужда  :wink:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #68 -: Юли 09, 2009, 16:57:23 pm »
Здравейте, момичета. Събуждам се и що да видя - изписали сте повече от две страници.
Мерси на Цветето за кафенцето, а на Фибчето и Гарджето за музикалното оформление - след такова начало на деня как да не е в добро настроение човек.
Добре дошла, Русалка, и дано скоро отплуваш в по-топли води с много бременни жени.
Титибар, неприятно е това с кистата, но поне вече знаеш какво е станало и ще оправиш нещата, само въпрос на малко време е.
А колкото до приказките на птичето за някакъв имунитет, спешно ви нося ваксина против Синдрома на Придобито Бавно Забременяване, ей така превантивно. Пък Веселушко и Джиджи ще пуснат вирусите да довършат работата. И после ела гледай епидемия от бременни... ще се бием коя да пуска темата. :lol:
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #69 -: Юли 09, 2009, 17:01:08 pm »
Хи хи хи, Цигуларче :) Пъхвам се първа под иглата за ваксинка ;)

Цун  8)


Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #70 -: Юли 09, 2009, 17:06:22 pm »
 :lol: :lol: :lol: Ама като и гледам очичките на тая доФторка да не убоде някой друг  :lol: :lol: :lol:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #71 -: Юли 09, 2009, 17:14:52 pm »
Който и да убоде тя няма да сгреши- ние с Джиджи ще се пазим пък вие се нареждайте в редица и подред  :D Отсега до края на годината всяка седмица нова бремелинка да пуска темата и накрая никоя да не остане тук чухте ли :)))
И за да не ме обвинявате, че не пускам вируси ей сегинка ще ви наръся  :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
titibar съжалявам за кистата, но ще се махне ей сегинка и ще си ловувате на воля  :D
Маринка ние тържествено обещахме следващият път на срещата първи да чакаме, така че само трябва да се организираме  :D
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #72 -: Юли 09, 2009, 17:40:13 pm »
Радостинка, Гарджето ще разказва ако и я дам  :lol: :lol: :lol: Шегувам се.Ще разказваме и двете че и ще ти я дам да я прочетеш ако искаш по нататък  :D И ако имаш нужда  :wink:

Благодаря Елинка :)
Дано докато я прочетете да нямам нужда да я чета и аз, ама се съмнявам  :(. Така че имайте ме в предвид :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #73 -: Юли 09, 2009, 17:48:47 pm »
Аууу,от таз Лелка с бялата престилка направо тръпки ме побиват ама за такваз ваксина и аз събувам гащите и оголвам дупето,мечка страх - мене не... 8O 8O 8O :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #74 -: Юли 09, 2009, 18:14:34 pm »
Rashi  не съм се утрепала от кекс бе мило :) много работа имам, а си намерих и допълнително занимание - казах ви на срещата за Канада. Сега два дена проучвам и чета за стъпките и ако ви кажа колко е обърканоооо... 8O
На всичкото отгоре се оказа, че трябва да се държи изпит по IELTS и сега чета един учебник и правя упражнения. АААААаа забраих - и дипломна трябва да пиша...
С ей такива неща се занимавам :)

Цигуларче - аз намирам ОВЮ за 7.50 вече!Ти от къде ги взимаш за 5?
[/url][/url]
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #75 -: Юли 09, 2009, 18:36:28 pm »
Вени, някой друг обади за овулационните тестове по 5 лв...
(Аз съм в Щатите и купувам тестове чрез интернет за по 90 цента, иначе в аптеката излизат по 4-5 долара парчето.)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #76 -: Юли 09, 2009, 18:48:19 pm »
... Ели , умори ме от смях за кривогледата лелка ... само да не боцне себе си, че да й се подуе още повече дебелия задник и щкембенце :)
Аз намирам Овю тестовете за около 6.50лв пет теста в аптека Санита-Варна. И в тази връзка да ви разкажа един куриозен случай. Отивам миналата седмица в една тотално непозната аптека, понеже ми се падаше по пътя и влизам да си купя тестове. Аптекарката вади "Овю" и ми вика "Тез колко струват?" и аз си викам таз сигурно на себе си говори ... обаче тя продължава да оглежда кутията и вече ме гледа и пак "Тез колко струват?" и аз ... "ами не помня точно, но някъде около 5-6 лева" .. и тая вече с яростен тон, невярваща и леко озлобена - хвърля теста на една страна (не към мен, а обратно на рафта) и ми вика "Няма да ти го дам за толкоз пари"  8O  8O  8O И аз "ами добре, за колко ще ми го дадете?"  .. а тя "Незнам колко струва, но за тез пари няма да ти го дам... ще го дам на снахата !!!"  8O  8O  8O  А аз й казах "Е, хубава работа ... все пак е редно вие да ми кажете цената, а не аз на вас !" и така ми загуби 5-6 минути и пак нищичко не ми даде !!!  :lol:  :lol:  :lol:, та се наложи пак да се връщам в обратна посока до "Санита"  :lol:
 П.П: Затова и в последствие запомних цената ... защото преди това хич не ми правеше впечатление.
« Последна редакция: Юли 09, 2009, 18:50:50 pm от garga »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #77 -: Юли 09, 2009, 19:23:29 pm »
Браво Жасминка, само така! Учи, чети :) Стискам ти палци за изпита по английски.За кой сертификат ще се явяваш? Аз имам FCE и хич не беше трудно. Така че, споко :)  :pink_dust_1:


*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #78 -: Юли 09, 2009, 19:40:23 pm »
Привет и от мен! Чак сега намерих време да ви прочета и да пиша! Гледам весело ви е било!
Добре дошла на русалката и скоро да ни пуска темата!
Аз от днес започвам стимулации. След малко отивам да ми боднат първата игла. Започва се и съм силно обнадеждена! Това ще да е моят опит!!!
Лека вечер на всички и до скоро!
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #79 -: Юли 10, 2009, 00:26:09 am »
Здравейте на всички! Позволете и на мен да се присъединя към вас-мнооооооого луд късмет на всички. Очевидно е, че съм нова но и тези няколко дни без достъп ми се сториха като цяла вечност.