0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #40 -: Юли 09, 2009, 12:43:54 pm »
ей, не е честноооо. вчера проверявах с надеждата, че ще са се справили с профилактиката по-бързо от плануваното /явно съм имала предчувствие  :)/ неможах да влезна. явно е било твърде рано. но нищо. точно на време си е. аз днес съм пак на преглед и ще имам нужда от подкрепата ви. между другото вече запона да ми се гади. отврат е, но ще търпя, само да е за добро.
 
честито на всички "прероденият" сайт и дано да ни е на късмет.
добре дошла на русалка. дано скоро се похвали с  :bfp:
меме, съжалявам за неуспеха. вярвам, че другият път ще е твоя. ето ти едно вирусче от мен  :blowingdust2:

ето още малко вирусчета :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust: :blowingdust:


*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #41 -: Юли 09, 2009, 13:05:55 pm »
Айде цоп под вирусчетата на Джиджи, дано да си ми на късмет.
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #42 -: Юли 09, 2009, 13:11:19 pm »
Гарджеееееееее имам нещо за теб  :wink:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #43 -: Юли 09, 2009, 13:23:49 pm »
Джиджи, момичета, страхотни сте  :balk_81: ! Незнам как съм се справяла без вашата подкрепа. Моля се всяка от вас да е здрава, щастлива и да сбъдне мечтите си!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #44 -: Юли 09, 2009, 13:27:50 pm »
Благодаря за приятното и топло посрещане. Наистина , много сте сладки. От 2 години само чета , но вече се реших и аз да вляза между редиците ви.
Джиджи- ще търпиш гаденето. Мога да ти препоръчам като ти стане лошо- вземи си лимон- малко парче. Веднага ще ти се размине.
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #45 -: Юли 09, 2009, 13:40:39 pm »
Най-сетне и аз да се вредя да пиша  :D
rusalkata82 добре дошла и нека скоро се преместиш в темичката на бременните момичета  :D
Гарджееее това с магийките и фашкийките ме уби  :lol: :lol: Така съм се смяла  :lol: А стига да изчакате ще я пусна живот и здраве темичката, но пък дотогава може да има и още някоя бремелинка нали така  :wink:
Елиииии а за мен нещо нямаш ли ааа  :D Ще те черпя една баничка да се подмажа :lol:
Джиджи стискаме палци за прегледа да се върнеш с хуабви новини  :) А гаденето ще мине- след около 1м., но пък си заслужава нали  :D
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #46 -: Юли 09, 2009, 13:41:47 pm »
Весииииииииии ако има и бозица тогава може   :P :P :P


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #47 -: Юли 09, 2009, 13:44:47 pm »
Джиджи- ще търпиш гаденето. Мога да ти препоръчам като ти стане лошо- вземи си лимон- малко парче. Веднага ще ти се размине.
благодаря за съвета. за сега забелязвам, че най-вече ми се гади около 10:00ч. до обяд. опитвам се да пия повече течности-мисля, че ми помага. лошото е че сега нали трябва да се храня пълноценно, а почти нямам апетит.


Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #48 -: Юли 09, 2009, 13:47:26 pm »
Джиджи стискаме палци за прегледа да се върнеш с хуабви новини  :) А гаденето ще мине- след около 1м., но пък си заслужава нали  :D
как да не си заслужава. единственото което ме интересува сега е всичко да е наред с бебо/ците/  :wink:
моля се само да не повръщам, че като съм на работа, няма как. тоалетната е далече-ще трябва в шепите :)


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #49 -: Юли 09, 2009, 13:51:04 pm »
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Здравейте сладурчетаааа колко ми липсвахте ако знаете
rusalkata82 добре дошла и бързо да се омиташ в темата на бременните  :wink:
Изчезвам да шетам, че къщата ми е пълен хаос и после ще ви нагледам.
Приятен ден целувки на всичкиииииии.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #50 -: Юли 09, 2009, 13:52:11 pm »
Ели ех, че се радва-а-а-м :)
Веси на теб това нещичко вече не ти трябва, така че не се хаби с баничката и бозата :)
Джиджи, я да се натреса под вирусите ти пък белким прихвана и аз нещичко ... но май бая силен имунитет имам, че все не ме хващат тези пущини :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #51 -: Юли 09, 2009, 13:56:54 pm »
Е аз докато се наработя станоло обяд.Айде добър ден.Цвете,мерси за кафето и закуската,за такава плодова закуска и аз се нареждам,обожавам плодове.
Меме,съжалявам,мила.Седмо инсе ще правиш ли или вече на ин витро?
Русалка,добре дошла сред нас.Тук ще ти хареса но ти желая да си сред нас като бременна.
Джиджи,ще търпиш душата,дай Боже и ние скоро да повръщаме като теб,с кеф ще си драйфам да знаеш."Трай бабо за хубост" както е казано.Не се сещам кой тук във форума беше писал че ще прегръща тоалетната чиния и ще повръща с усмивка.
Гардже,от къде ти идват на ум тия магии фъшкии,ще ме умориш някой ден.
Хайде дано доброто настроение цари сред нас постоянно.Лек и пълен с усмивки ден.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #52 -: Юли 09, 2009, 13:59:07 pm »
Елии имаме сделка да знаеш-само кажи кога  :D
Джиджи дано да ти се размине миличка !
Фибчо  къде си миличка, бързичко да се появяваш тук в темичката  :)
Анизка ти как си мила наред ли е всичко при теб  :D
Анмарче стискам палци за всичко да знаеш  :)
Гарджееее така ще кажеш ти знам аз, ама не вярвам хич  8) Око да види ръка да пипне- не мож ме метнете току така  8) :lol: :lol:
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #53 -: Юли 09, 2009, 14:01:35 pm »
Джиджи,ще търпиш душата,дай Боже и ние скоро да повръщаме като теб,с кеф ще си драйфам да знаеш."Трай бабо за хубост" както е казано.Не се сещам кой тук във форума беше писал че ще прегръща тоалетната чиния и ще повръща с усмивка.
ще търпя. няма проблем. хайде тогава, дано в най-скоро време ви давам на всички съвети как да си облекчите гаденето  :wink:
 :blowingdust2:


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #54 -: Юли 09, 2009, 14:41:37 pm »
Ехооооо.....
бреййй,някой и за мене се сетил....тцтцтц...ми аз поспах бре хора,падна ми се днеска :D :D 8)
Веселче,ша та санкциоирам да знайш влизаш-пишеш,а вирусчета не пращаш,АААААА,ша ти разтегна ушите,кат мойте да станата ха-ХА-ха Ха...хи хи хи...
Гаргуно,кви са тез тайни-майни пак,ааа,само тука ми дразните за заешкото любопитство,няма са разберем тъй,Елииии - я казвайте,иначе баничка и боза да не видиш 9 месеца!!! :lol: :lol: :lol:

Гарджуно,изпълнявам си обещанието,ти кво си мислиш!Аз да не съм с перушина!А някой май се закани да те скубе пак,ох ох ох ша УмрА от сМях,ле леее ха ха ха...Гарго накрая ша станеш на юрган....ха ха ха....

Ето малко нежно настроение от мене,да види Перушината,че кат кажа нещо го правя...
http://www.youtube.com/watch?v=6_CURFcPXHI&feature=related


пп Само не разбрах,защо АниЗи  така набързо офейка???
« Последна редакция: Юли 09, 2009, 14:43:59 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #55 -: Юли 09, 2009, 15:07:41 pm »
Ох, Фибски ще се мъча да работя, ама така ми се спи, че ако падна някъде и няма да стана повече!!!
Хайде прекрасен ден от мен!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #56 -: Юли 09, 2009, 15:08:14 pm »
Еееееее Гаргоо я не ми разваляй далаверите с Веселия Ушко   :bonk: ааамаха тя нека почерпи с баница и боза че я виж Фибчо как ме е нагласила 9 месеца да не виждам баничка и боза  :( Аз в последно време съм луднала по тази диетична храница  :lol:
И за да не събираме гнева на всички-днес ни пристигнаха книгите на Д-р Стаменов  :D :D :D Надежда за дете  :wink: Затова Пернатото е толкова щастливо  :bighug:
а на Весито вече не и трябвааааааааааааа  :D
Пожелавам ви на никоя от вас да не и затрябва тази книга  :bighug: А скоро и на нас няма да ни трябва нали мило Граченце  :lol:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #57 -: Юли 09, 2009, 15:12:19 pm »
Абре стига сте ме скубали бе... Нищо не остана от мойта гордост ... все по-рехава съм. Незнам за юрганче, но станах като опърлена.. Сега остана да ме изпечете и да ме метнете във фурната с картофки
Фибс - таз музика ще ме извиняваш, ама е много тъжна. Това напълно противоречи с нашата уговорка. Я да ви дам нещо по-веселко ...
http://www.youtube.com/watch?v=jEMa2DIvxQA&feature=fvst
 Ей това ви намерих ... не е кой знае какво, но поне е жизнерадостно !  
Ей, Ели ... можеше за още манджа да ги изнудим .. много бързо се предаде !!!
Абе всички ме биете и ме скубете бре .... ще плача ... ;(
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #58 -: Юли 09, 2009, 15:19:55 pm »
Гардж,тва музика ли е,я моля ти се - джас джас джас,блъс блъс - тва е за дискотека,не е анти-стрес  :lol: :lol: :lol:
Ааа,книжки сте си купили,а мене що никой не ме светна за тая книга?А да,сетих се...щото НИКОЯ от вас не дойде на срещата  :x :x :x...

Я някой (Надето),от темата за зацапванията щеше да ходи на док вчера - да каже новините,че тука чакаме!!

Анке-З,няма са разберем тъй!!Снощи ко прай до среднощ?А?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #59 -: Юли 09, 2009, 15:21:44 pm »
А слушате си музичка,ами аз като нямам на работа звукова карта какво да правя.
Гардже,ама голяма сладурка си в товичката бе,направо ще те изям да знайш :lol:Пък ако ли не дойдеш на другата среща вече ша та печем няма как.
Фибе,чакай да прочетат те книгата и да ни разкажат на готово,да не се прецакаме да четем и ние.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"