0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #100 -: Юли 10, 2009, 13:06:52 pm »
Вики д-р Стаменов прави ли лапароскопии и ако да пак ли толкова много се чака> както за преглед?
Аз не съм правила, но знам че прави! Относно чакането, наистина не знам! Ако си негова пациентка, няма да има проблем, но иначе - не знам!
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #101 -: Юли 10, 2009, 13:12:07 pm »
За пациентките на д-р Стаменов има тема. Заповядайте : http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=1&topic=21850.0
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #102 -: Юли 10, 2009, 13:13:23 pm »
Здравейте сладурки мои  :bighug:
siesta добре дошла в тази прекрасна темичка  :welcome3: Пожелавам ти скоро да се преместиш в една друга темичка- бремелинската  yahoo_17
teoivo честито миличка  :cheerleader: Пожелавам ти най-леките 9м. и едно живо и здраво бебе на финала  :bori_016: :bori_004:
viki_vat сладурке стиснала съм палците и няма да ги пускам, защото това ще ти е последният и успешен опит  :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 А другият месец ще има да ти честитим, защото ще изгеждаш ей така  preggo :dance2:
Eli,Gardge сърцето ми се стопля като чуя че диска и книгата ви вдъхват толкова много вяра и кураж- ей това исках да чуя, че знаете че и вие ще си имате бебенца скоро- защото аз го знам  :balk_21: :balk_21:
fibo слънце стискаме ти палци да те приемат за ученичка, че да не си тровиш живота с хора които не те заслужават  yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers:
Бо_дим да ти кажа при мен пък точно Клиър Овю теста ми засичаше много по-точно от Овю- но това е индивидуално разбира се !
Гушкам ви всички и знам, че скоро всички ще се изместите в темата на бременните момичета  :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #103 -: Юли 10, 2009, 13:35:14 pm »
Вики-Ват стиснати палци и от мен миличка :bighug:!!!  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Елфи, мен можеш най-спокойно да ме махнеш от очакващи  :( osi_8 :balk_144:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #104 -: Юли 10, 2009, 13:51:07 pm »
Опа май съм изпуснала да честитя на Тео.Честито миличка,леки и безпроблемни 9 мес.ти желая,радвам се за теб.
Вики,стискам палци всичко да завърши щастливо.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #105 -: Юли 10, 2009, 14:26:26 pm »
Здравейте мацки,аз само на бързо,че племенника ми е окупирал компа и само филмчета...филмчетааа....

Тео,честито мила,по мед и масло цели 9 месеца!!! :D :D :D

Милички,благодаря за палците,дано стана наистина ученичка 8)

Елиии,душко,ми ти не знаеше ли бре?Меногона и Менопур са такива лекарства,тука при нас мн рядко ги ползват,и то в комбинация с Гонал или Пурегон(те са синтетични)Синтетичните са по-добри,по-чисти и с по-малко стр. ефекти...и по-скъпи... :?

Гарджуно ма,що са караш такава?Ми тез дето не могат да се докопат до книгата...аа??Поне тва - онова да научим,и ний малко надеждица.... :( Скръндза такава  :lol:

цунки по муцунки на всички....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #106 -: Юли 10, 2009, 15:09:18 pm »
Мерси за отговорите и на Елфи  :bighug:
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #107 -: Юли 10, 2009, 15:22:43 pm »
здравейте и от мен, момичета.
първо да четитя на тео хубавата новина и да и пожелая лека бременност, безпроблемно раждане и послушно бебе  :wink:
вики, и от мен стиснати палци. щом си при д-р Стаменов, вярвам, че ще се получи. ето ти едно вирусче от мен  :blowingdust2:

милички, аз да се отчета. вчера на прегледа доктора каза, че ембриончето е едничко. бях се настроила сякаш за 2, но нищо. важното е всичко да е наред за сега.  :D вика ме пак след месец. щеше ми се да е по-рано, поне да му чуя сърчицето, но ще гледам да спазя "срока"  :? за гаденето каза, че трябва да пия много течности. поне по 2л на ден, защото ако започна да се обезводнявам има опастност и от повръщане.

стискам палци на всички ловуващи и очакващи  :bfp:
дано тео да провлачи крак

 :blowingdust: :blowingdust2:


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #108 -: Юли 10, 2009, 15:26:40 pm »
Фибс, как мина смехо-терапията :) Надявам се да си много по-усмихната и ведра. А за училището - ти си знеш, че ще бъдеш най-усмихнатата ученичка -  с чантичка и химикалки ! Обаче после ще изискваме и висок успех, да знаеш .. да не е само - хъката-мъката .. :)
Тук голям дъжд се изсипа и как само ми се доспа, не е истина просто ... Нямам никакво търпение да идва краят на работния ден и да си отивам в къщи, да си гледам филмчето, да си чета книжката и да си поспя сладичко в този дъждец :)
Абе Радостчето къде се покри бе .. Нещо все по-рядко ни навестява :)
Веси - мерси за увереността и вярата ти във всички нас, хайде вече да ти се снъдва пророчеството ...
Анизка, ужасно съжалявам, че пак е дошла лелката..Ти може да аси споменавала, но напоследък се чудя какъв е проблема при вас ? Установен ли е такъв ?
 Хайде лек и хубав ден :)
п.п: първа под вирусчетататааааааа
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #109 -: Юли 10, 2009, 15:27:52 pm »
Ами на не знаех Фибчо   :balk_149: колко ли неща ще науча тепърваааа, а претендирам че от горчив опит знам доста , ноо винаги може да се научи още и още.Между другото Стаменов е обяснил разликите и приемуществата на двата вида лекарства,точно както ти го написа  :D
Гарджето няма как да се сърди-тя е толкова мила и добричка  :lol: да я схрууска човек  :lol:
На диска имаше една женица.Снимаха я на изписването и-момичета жената е на 52 години и е родила две прекрасни момиченца  :D Кажете ми сега как да загубиш вяра-не може не трябва.
Д-р Стаменов казва че няма непоправими неща и че няма нерешим проблем :D(е не го каза в същия ред но..)
Ще успеем всички до една>И скоро няма да се уговаряме за Тримата мускетари а за "1001 приказки" или нещо от сорта  :lol:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #110 -: Юли 10, 2009, 15:32:23 pm »
Хоп под вирусите на Джиджи.Радвам се,че всичко е наред,хубаво щеше да е да са 2 бебчетата ама и едничко е супер,важното е наред всичко.
Цитат
скоро няма да се уговаряме за Тримата мускетари а за "1001 приказки" или нещо от сорта 
Ми то и на Тримата мускетари има фул забавления за деца.Пък с количките може и на детския кът в Младост да се събираме.Размечтах се май.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #111 -: Юли 10, 2009, 15:35:52 pm »
Гардженце, при нас не установяват никакъв проблем-ходих и на генетични и на имунологични, ЦС не съм правила за сега, но умувам над нея /защото имам един аборт януари месец/, на милото не са правили спермограма, защото един път стана....не знам защо се получава така, че не става, не става, не става-един път стана и то....сега пак не става, не става, не става..... :( забрамих да кажа за лекуваните кистички преди да забременея /май по-точното е да кажа, че не пуках фоликулите/ с противозачатъчни, после с Дуфастон след 16-ти ден и на втория месец с дуфастона взех, че забременях......и това е май.... :? :( Сега ми е адски криво, както всеки празен месец...... :balk_144:
пп и аз под вирусчетата, въпреки че...ама за другия път за да се запася....
« Последна редакция: Юли 10, 2009, 15:40:46 pm от anizi »
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #112 -: Юли 10, 2009, 15:43:05 pm »
Марианка нямаш грижи  :D ще се разберем къде да се срещаме>Само че на мен ще ми е длеко да идвам с количката(с близнаците) чак до Младост,ама ще го измислим някак  :lol: :lol: :lol:
Анизи ще стане ще стане ще станееееееееееееее


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #113 -: Юли 10, 2009, 16:19:18 pm »
Маринка нямаш грижи  :D ще се разберем къде да се срещаме>Само че на мен ще ми е длеко да идвам с количката(с близнаците) чак до Младост,ама ще го измислим някак  :lol: :lol: :lol:
Е, нали уж аз щях да ги бута-а-а-а-м ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #114 -: Юли 10, 2009, 16:24:27 pm »
Е ти деееее аз няма да се справя сама>Нали сме се уговорили.Ама твоите кой ще бута а?а?а?


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    teoivo

  • **
  • 69
  • Само преживените неща са истински разбрани ....
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #115 -: Юли 10, 2009, 16:33:59 pm »
Много ви благодаря момичета за хубавите пожелания-тъпкано да ви се връщат и на вас :lol: :bighug: :bighug:
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #116 -: Юли 10, 2009, 17:04:58 pm »
Аз ще ви бутам количките с близнаците подред първо на едната, после на другата пък вие ще си разхождате  моето бебоче като тръгне да ходи особено ще тичате след него  :D
Anizka няма да губиш вяра ей- пак ще стане ще видиш  :) Аз имам една позната, която така забременя 9м. след аборта (по мед. причини), и тя се беше отчаяла и уж и овулация нямаше, а пък накрая изненада  :D :D Няма да се даваш ей, виж Eli колко оптимистично звучи вече искам и ти така  :D
джиджи радвам се, че всичко е наред  :D А ако не ти изтрае сърчицето винаги може да отидеш след 2 седмици пак да видиш и чуеш сърчицето  :D
« Последна редакция: Юли 10, 2009, 17:07:32 pm от veselyshko »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #117 -: Юли 10, 2009, 17:09:15 pm »
В горещата юлска темичка трябва да има студени мелбички!!!



Аз момичета ще стискам вещицата за врата и даже имам най-сериозни намерения да я удуша, така че никой да не е посмял да каже, че се е завлякла при него!!!
Веселушко   миличка :bighug: уж и аз си казвам няма да се отчайвам ама като я видя оная с метлата и се скапвам!!! Няма нищо ние утре с милото отиваме /въпреки гадината/ на Слънчев бряг за да издухаме всичко гадно от главите си и най-вече гадните спомени......дано като се върна съм заредена с оптимизъм за мен и за всички вас!!!
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #118 -: Юли 10, 2009, 17:13:44 pm »
Браво Анизка!
Такава е моята Анизка - весела, оптимистична, добра към всички и скоро ще бъде наградена! Много приятно да си изкарате на моренцето!  :surfinga:
Гушиии
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #119 -: Юли 10, 2009, 18:58:04 pm »
А така ,Анизка,гледай оптимистично на нещата,няма да униваш я.Айди приятно прекарване на Слънчев бряг и дано времето да е хубаво.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"