0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Избор на лекар за лапароскопия
« -: Юли 04, 2009, 13:12:39 pm »
Момичета, имам нужда от помощ. Пациентка съм на д-р Владимиров. Както знаем за лапароскопия ме насочва към друг лекар.
От всичко прочетено тук бях решила това да бъде д-р Попов от Шейново.
Вчера бях при д-р Владимиров, не остана много очарован от избора ми, като аргумента му беше, че много размотавал пациентките му , по 2-3 месеца чакали за лапароскопия. Предложи ми д-р Алан Начев от Майчин  дом или д-р Динко Георгиев от Тина Киркова.... За нито един от  двамата не намирам нищо конкретно тук...помогнете ми,ако имате информация. Решила съм да се срещна с тримата така или иначе и да преценя на място, но ще ми бъдат много ценни съветите ви..Не зная на кого да се доверя, а ме е страх много да не сбъркам...

*
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #1 -: Юли 04, 2009, 13:16:36 pm »
Аз съм за д-р Попов.


*
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #2 -: Юли 04, 2009, 14:24:10 pm »
мила аз съм също за д-рПопов той е невероятен за лапароскупиите.при мен лично нямаше никакво размотаване.той ми помогна имах проблем с овулацията след лапарото се възстанови само че за съжалениение незнам дали знаеш той от 06.07излиза в отпуск за около месец моят съвет е ако можеш го изчакай той е невероятен.а какъв е проблема при теб?успех!
[/url]
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #3 -: Юли 04, 2009, 21:42:05 pm »
Аз ти препоръчвам Румен Димитров от Майчин дом.
Изключително добър специалист е.
Аз имам две лапароскопии при него.
*
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #4 -: Юли 04, 2009, 23:25:02 pm »
На мен също д-р Владимиров ми беше препоръчал въпросните двама, аз обаче твърдо си бях решила, че ще ме оперира д-р Попов. Е, верно, отложих го с един - два месеца, но резултатът /в подписа ми/ си струваше :wink:
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #5 -: Юли 04, 2009, 23:25:22 pm »
Ехххх, явно в летните месеци хващам отпуските на всички лекари... Благодаря ви за помощта, момичета :)
Натали, искам да избера между тези тримата. Все пак с тях работи моя лекар, едва ли ще остане доволен, ако експериментирам . Но ти благодаря ;)

Все още чакам, ако някой има впечатления и от другите двама, освен д-р Попов... :oops:

*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #6 -: Юли 08, 2009, 18:44:18 pm »
аз съм ЗА Начев. моето лапаро беше при него и съм много доволна. изключително внимателен и добър специалист. чула съм, че и Р. Димитров е добър. за д-р Попов, нямам мнение.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #7 -: Юли 08, 2009, 20:05:08 pm »
Аз също съм пациентка на д-р Владимиров.Правила съм лапаро при Попов и при Георгиев и съм за Георгиев.
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #8 -: Юли 09, 2009, 15:35:12 pm »
Имате ли представа от актуални цени на тримата?  :ask:
Д-р Попов е отпуска целия месец юли, казаха ми от кабинета му да се обадя към края на месеца за записване на час  :P
Дано всичко мине успешно....настроила съм се за успех и до Нова година жива умряла искам да си имам другарче в корема  :P

Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #9 -: Юли 09, 2009, 15:46:32 pm »
И моето лапаро беше при Начев.Ако си с направление от личната лекарка плащаш 450лв. за избор на екип.В Шейново е 800 или 900лв. за същото.Цените си ги определя всяка болница и се плаща на касата.
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #10 -: Юли 09, 2009, 15:53:50 pm »
Имаш предвид направление от Джипито, а не от Владимиров, така ли, dominicana ?

Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #11 -: Юли 09, 2009, 16:22:43 pm »
да,точно така.като ходих на преглед при Начев в 214 каб. в МД/там всичко се плаща,няма направления/ акушерката ми даде списък с необходимите изследвания и на него пише направление7 от личния лекар
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #12 -: Юли 09, 2009, 20:15:53 pm »
Ако става дума за лапароскопия, не прави такава процедура при лекар, който не се занимава с АРТ!  :idea:

Говоря от горчив опит. Още повече имам личен опит с д-р Начев.

Ориентирай се към специалист, който е наясно какво ще следва след тази лапароскопия независимо дали става дума за оперативна или диагностична операция!

Голяма грешка е да ходим при иначе добри хирурзи но за жалост почти нищо не разбиращи от стерилитет и в един момент се оказва, че с тяхната намеса са ни навредили повече, от колкото са ни помогнали.

Моят съвет, двама са лекарите, които отговарят на тези изисквания д-р Александров  АГ - Варна, д-р Стаменов к-ка " Надежда ".

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #13 -: Юли 14, 2009, 01:43:19 am »
от 16годишна съм по гинеколози и в областа мога да кажа че съм обиколила 90%.Единствено мога да кажа д-р Жеков,Света Анна,Варна.Не познавам такъв човек-специалист.В рамките на седмица ми спаси живота,"благодарение" на други доктори,наложи се освен лапарото и друга операция,не ми струваше нищо,ако говорим за финанси.Момичета има много добри лекари,просто нуждата от реклама на некадърниците,ни пречат да ги открием.Доверявайте се само на патило
Успех на всички!
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #14 -: Юли 22, 2009, 17:28:23 pm »
Мишле82 Мен ме оперира д-р Начев от Майчин дом и сьм доволна д-р Владимиров ме изпрати при него,Цената беше 450лв,за екип иначе ти искат някои иследвания да направиш преди това и много бьрзо се вьстановяваш,Успех ти пожелавам,
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #15 -: Юли 30, 2009, 00:43:43 am »
Здравейте.
аз ти препоръчвам д-рНачев. Правих лапаро при него и последва бременност, сдоволна съм много от него. За лапарото при него ме изпрати д-р Владимиров ,който ми беше лекуващ лекар и благодарение на тях двамата имам дъщеря си.
Мисля ,че няма да съжаляваш с избора си.
успех.
*
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #16 -: Септември 10, 2009, 12:03:20 pm »
Здравейте, д-р Попов, все още е в отпуска, или поне не приема до края на септември. До колкото разбирам от коментарите Ви - д-р Начев има опит с лапароскопиите, а има ли опит с лапаро на кисти ? Защото до колко знам са няколко вида. А някакви негови координати можете ли да ми дадете?
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #17 -: Септември 10, 2009, 17:25:22 pm »
Здрасти SAB-f, д-р Начев е много добър лапароскопист и прави точно такива операции на кисти и каквото се сетиш още.Можеш да го намериш в Майчин дом на 9ет. или в поликлиниката в 214 кабинет,който се намира в дясно от главния вход над касата за плащане.Има и gsm но незнам дали ще ти вдигне.Мен ме оперира на 10 август и сега на 7 го търсих за контролен преглед,но не ми вдигна и аз отидах направо там. :D Ако искаш ще ти телефона му :D :D
*
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #18 -: Септември 10, 2009, 19:14:05 pm »
Благодаря ти, писах ти лично съобщение. Ще се радвам, ако ми отговориш за номера му. А как мислиш, ще се наложи ли да чакам много за час? И вярно ли е, че прекарвал клиентите много набързо, чувам такива отзиви ?
*
Re: Избор на лекар за лапароскопия
« Отговор #19 -: Септември 11, 2009, 18:28:56 pm »
а случайно някой да има стационарен номер, на който мога да си запазя предварително час за д-р Начев и да проверя кога е свободен?!?