0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #80 -: Юли 13, 2009, 20:21:43 pm »
ajena, аз имах едни задържан фоликул и пих две опаковки Марвелон 2х1. Аз не съм имала оплаквания, но познавам други момичета които описват симптоми като твоите, така че не се притеснявай, мисля, че ще отминат. И в крайна сметка по-важно е като отидеш на преглед да го няма фоликулът. При мен се изчисти още на първия месец. Бях много щастлива, защото продължавах напред. Дано всичко приключи този месец и да си действате нататъка.
rashi, ти ли поиска да те види Владимиров или така се случи. Питам, защото вероятно утре или другиден ще ми дойде лелката и отивам. Не ми се прави ново инсе, ама чакането ме убива, та затова си мислех за още едно през август /за него ще съберем парички/. Но от едно момиче в бг-мама разбрах, че си е подала дакументите преди две седмици и са и казали да очаква обаждане около нова година. Това означава, че докато ние ги подадем, ще дойде януари, февруари. И така...малко подтискащо ми звучи. След прегледа ще събираме семейния съвет и ще помислим, на направим едно инвитро есента, е естествено, ако намерим средствата.
Като говорихте стана ли въпрос за по-скорошна процедура или просто ще си чакате реда?
Благодаря ти!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #81 -: Юли 13, 2009, 20:28:44 pm »
Здравейте сладури! Открих ви! Стискам палци на всички и ви пожелавам много щастие! Радвам се, чи ема нови попълнения и да знаете, че ви следя! Аз на 17/07 съм на преглед за да ми кажат какво са ми приготвили като приключение през септември и продължавам с ин-витро процедури най-вероятно. Хайде някой да се похвали с + че да ми олекне. Толкова много искам някой да ме зарадва от вас! И да не се преуморявате много! Да сте спокойни и радостни и ще видите, че всичко ще е наред.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #82 -: Юли 13, 2009, 21:27:48 pm »
Здравейте!И аз съм тук,чета ви редовно и се надявам заедно с вас.
 ivetod,съжалявам много.Наистина си мислех,че се е получило при теб този път.Горе главата,ще успеем!
violett,стискам ти палци,може четвъртото  да ти е на късмет.Не пиеш ли нещо за тази лигавица,Естрофем например?
Успех на всички и леко лято!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #83 -: Юли 14, 2009, 01:43:08 am »
Момичета, лъха настроение от тази темичка и това много ме радва :PРадвам се, че всички сте тук и ви стискам палци от все сърце.Сигурна съм, че ще има поне няколко +чета накрая на месеца :DХайде дано ни е на късмет това лято!!!!!
Цеци, не ми изписват нищо за лигавицата.Най-вероятно защото виждат, че при предните опити е пораствала достатъчно от самосебе си, а от началото също е била тънка.Уххх дано и този път порасне и да не създава проблем :x
Аз попитах за фонда днес и ми обясниха, че срокът за одобрение е от 1 до 6 месеца.Някои момичета ги одобряват още на първия месец, други по късно...но важното е, че не се чака повече от 6 месеца.Успех на всички кандидатстващи.
 :bighug:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #84 -: Юли 14, 2009, 12:34:37 pm »
Добро утро милички!

Виолет, съжалявам че не е станало предишния път, така се надявахме! Сега фоликулчето ти е супер и ще ти стискаме палцииии  :crossfingers:

Иве, аз просто казах, че съм за фонда и те ми казаха, че задължително трябва да се срещна с Владимиров. Той взема решенията и препоръчва кога е време за фонда. Каза ми, че с мъжки фактор няма смисъл повече инсета (правили сме 4бр.). Да, наистина, ако подадем документи сега, ще чакаме информация чак след нова година. И доки ми го каза и разни познати момичета. Много време е това и на мен ми е доста гадно, но няма как, ще изчакаме. Ако пък изпаднат средства може и ние да действаме есента.

Прегръщам ви всички  :wink: 8)
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 12:42:15 pm от rashi »


*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #85 -: Юли 14, 2009, 20:30:03 pm »
Еее, момичета нямам търпение да споделя с вас добрата новина, която научих току що...Моя много близка приятелка (в началните ми публикации я бях споменавала), току що ми изпрати съобщение с текст "теста е положителен". Тя от две години живее в Щвейцария и в тамошна клиника води борба (заедно с мъжа си) горе-долу от същото време за щастието да имат детенце... Е след четири неуспешни инсеминации (през миналата година и едно неуспешно ИКСИ (и те са с мъжки фактор)през пролетта, сега при второто ИКСИ вълшебството се случи.... Ураааааа....
Онзи ден като си говорихме по телефона ми разказваше как не вярват с мъжа и, че и този път ще се получи, "ташак" била тая работа с асистираните методи и т.н, все "позитивни" мисли...
Сега остава да изчакаме малко, за да се види колко плодни сакчета ще има...Върнали са и три ембриончета...Тази новина така ме окрили, аз-момичето с розови очила бях с доста увесен нос последните десет дни...Силно се надявам и на вас така да подейства тази приказка...
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #86 -: Юли 15, 2009, 01:08:10 am »
ajena, много хубава новина наистина :PИскрено се радвам за твоята приятелка.Дано да са се захванали здраво сакчетата :D, и дано и при нас се случи това щастие в най-скоро време.
rashi, благодаря ти.И аз много силно стискам палци на всички ви. :hug2:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #87 -: Юли 15, 2009, 11:45:29 am »
EEe, Адженка, супер новина! Ураааа ;) имало смисъл значи, хехе! Да е жива и здрава твоята приятелка и да има поне двенки сакчета :)))

Усмихнат ден  :D


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #88 -: Юли 15, 2009, 14:05:30 pm »
Сладури, днес бях при Димитрова да видим как се развиват нещата с дясното фоликулче...и какво да видим - то се пукнало или поне тръганло да се пука.От ляво видяхме още един - 22 мм и заради него ми биха овитрел...та в петък да е инсето.Но ние, за посигурно, и днес ще бебеправим,за да уползотворим и този от дясно, който на своя глава е решил , че не му трябва боцкане за да овулира :P
Това е засега при мен.Отчете се и вие с понякоя новина, де :D.... къде се изгубихте.
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #89 -: Юли 15, 2009, 14:15:47 pm »
Браво, Виолет! Много се радвам, че и двете ти фоликулчета са така хубаво развити! Дано това да е твоят месец! Толкова силно ти го пожелавам! Крайно време е и в нашето форумче да има нов повод за празненства!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #90 -: Юли 15, 2009, 19:00:17 pm »
Много ви се радвам! Дано всичко да се нареди според очакванията ни. И нали знаете, че това което мислим - това ни очаква. Нещата се получават точно когато неочакваме, но много ги искаме. Стискам ви палчи на всички и ще ви пиша какво са ми казали светилете в петък/докторите имам предвид/ Успех и хубави литни дни ви пожелавам!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #91 -: Юли 16, 2009, 11:58:41 am »
здавейте момичета в събота ми предстои инсе в пловдив надявам се всичко да е наред днес ще ми бият прегнила стискаите ми палци дано този месец е моя и на всички други го пожелавам :)
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #92 -: Юли 16, 2009, 12:12:53 pm »
Стискаме Петкова :) Дано да е твоят месец!  :D

Мацки аз подадох вчера документи във фонда и няма да правя повече инсета. Но, ще ви наглеждам тук какво правите :pink_dust_1: osi_9

Усмивки


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #93 -: Юли 16, 2009, 15:47:42 pm »
Браво, Violet.
Дано имаш късмет и след 2 седмици да ни се похвалиш с  :bfp:.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #94 -: Юли 16, 2009, 16:35:49 pm »
Наминавам да пожелая много късмет на всички очакващи този месец  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17.
Редовно ви следя :wink:, аз ще се включа в началото на другия месец :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #95 -: Юли 16, 2009, 18:48:57 pm »
Колко бързо минава времето! Виолетка, сякаш вчера се молехме да не ти дойде, а вече си готова за ново инсе  :) Дано то да е успешно! :goodluck:
Добре дошла, Петкова и бързо да преминеш в темата за мами! osi_9
Радостинка, заповядай, но за кратко  :wink:
Ивето, какво става с теб?
Аз си почивам от доктори и още не съм решила докато разпускам преди ин витрото през есента дали да не направя 1-2 нестимулирани инсета.
« Последна редакция: Юли 16, 2009, 18:57:44 pm от Meme »
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #96 -: Юли 16, 2009, 19:21:46 pm »
Ооооо меменце, появи се и ти най-после.Твоето присъствие е важно за нас :bighug:
Относно това , за което се чудиш, ако ще са нестимулирани инсетата, не е ли по добре да си пробвате нормално?Незнам, но по някой път си мисля, че си е само хабене на средства.....дано да бъркам.Ако пък ти ще се чустваш по-добре - опитай.Каквото и да решиш, стискам палци да не се стига до инвитро. :P
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #97 -: Юли 17, 2009, 11:04:22 am »
Момичета, стискайте палци  :? днес е инсето в 11.Малко се притеснявам, защото вчера усетих болки в яйчниците много рано сутринта и решихме да не се въздържим.Все се притесняваме да не изпуснем момента.Досега винаги съм усещала болките през нощта преди инсето.Дано да са ни добри плувците на един ден въздържание и дано Димитрова да не ми се кара. :?
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #98 -: Юли 17, 2009, 11:31:27 am »
violett стискаме ти палци и дано този месец е твоя вярвам че ще е така и на мен ми предстои утре в 10 дай боже да е нашия месец :bori_002:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #99 -: Юли 17, 2009, 11:55:45 am »
Добро утро ;)


Вили, споко, то което е писано ще си стане - не му мисли толкова. Пожелавам ти късмет и да докладваш добри новини съвсем скоро ;))))

Петкова, мила, и на теб успех  :crossfingers:

Хубав ден мацки  :)