0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #40 -: Юли 08, 2009, 21:57:02 pm »
Здравейте момичета!
През последната седмица имахме много работа и не можех да се докопам до компютъра, но вече съм на линия. Малко съм тъжна, че закрихме старата тема без положително тестче. Но пък хубавото е, че имаме нова, а това означава и нови надежди.
Съжелявам за неуспелите момичета, дя вярваме, че следващият опит е Вашият.
Стискам палци и за чакащите да видят най-желаните две чертички.
На мен днес ми е 34 ден, нищо не чувствам, на 31 ден имах тежест за кратко, само от два-три дни ме боли главата, но може да е от работата. От опита ми с предишните инсета ми закъснява, някъде до към 39-40 ден. Аз мисля, че за това има отношение Утрогестана, но док. каза, че не било от това. Обикновено получавам зацапване няколко дни преди да ми дойде. Така, че не съм правила тест, ще почакам още малко ако нямам зацапване, ще си направя.
Гледам да съм оптимист, но и да не се получи, поне ми е четвърто инсе и ще може да подадем документите.Ох, дано не се наложи!
Меме, какво се случва с теб? Дано ни донесеш добри новини!
« Последна редакция: Юли 08, 2009, 22:00:42 pm от ivetod »
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #41 -: Юли 08, 2009, 22:04:22 pm »
ivetod, стискам палци навсякъде, където мога! 
Дано това да е твоят късметлийски опит!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 :goodluck:
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #42 -: Юли 08, 2009, 22:08:56 pm »
twin :bighug:
А ти си почивай, и се глезете с бебо, сега ви се е паднало :)
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #43 -: Юли 09, 2009, 11:33:33 am »
Здравей Ивенце, много ни липсваше. :) Стискаме ти палци със всичка, ама с всичка сила, мила!!!  :green_dust_1: :crossfingers:


Туинчо, мързелувай колкото можеш, доакто ти е паднало! :)

Вещицата навести Мемчо вчера, а мен днес. И на двете това ни беше последно инсе :(

Този месец ми дойде супер рано - на 26ти ден!  8O Обикновено ми е през 29-30, че и през 32 дни.

Хайде някой да се похвали, да се порадваме, хехе  8) :goodluck:



*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #44 -: Юли 09, 2009, 12:37:21 pm »
Ееее, rashi, мислех, че е станало този месец. Много съжелявам мила, и за Мемчо.
Не знам какво да кажа, толкова отрицателни теста, ама майка му стара не се свиква...
Нищо друго не ни остава, освен да станем, да отръс им перушинката и да продължаваме. Каква ще е следващата ви стъпка? Фонда или направо ин витро. Клиниката ще почива август, така че, каквото и да решите, много хубаво да си починете през този прекрасен летен месец. Пък и току виж, нещата станали! Дай Боже!
 :bighug:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #45 -: Юли 09, 2009, 13:03:12 pm »
Ивенце, мила, в теб ни е надеждата! Като не влизаше във форума съм ти следила графиката със затаен дъх и чакам да ни зарадваш.  :goodluck:
И аз съм на Утрогестан, в началото ми закъсняваше с по 1 седмица, предния път ми закъсня 2 дни, а този път 1 ден. Дано да не е от Утрогестана твоето закъснение! :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
Аз доста поревах тоя път, ама свикнах вече с мисълта и ще го мисля какво да правя.
Още при инсето говорих с Димитрова и тя каза, че няма проблем през юли и август ако искаме да правим инсе без стимулации. През август д-р Благоева щяла да ги замества. Но още си мисля по темата, от една страна се уморих и изчерпах, от друга знам, че нямам много време...
Привет, lunhua  :balk_64:! Коя инсеминация ти е това? Желая ти успех и дано още този месец се преместиш в темичката за мами! osi_9
Виолетка, какво става? Няма ли шанс да е цветна?  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
Пебълс, Биг гърл, как сте момичета? Дано ни зарадвате!  :balk_602:
« Последна редакция: Юли 09, 2009, 13:10:03 pm от Meme »
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #46 -: Юли 09, 2009, 14:18:11 pm »
Иве, аз няма да правя повече инсета. Ще подавам документи за фонда и ще чакам, пък дано се вредя!  8) Моля се на господ да стане при теб и ти стискам палци! Ти си ни надеждата този месец!!!  yahoo_17

Мем, Туин, Иве, Виолет, Мартео, Пебълс, Биг гърл  :bighug:



Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #47 -: Юли 09, 2009, 15:56:36 pm »
Здравейте момичета,няколко дни бях извън града и нямах достъп до нет.Добре ми дойде,поне мислите ми бяха другаде.
За съжаление, днес ми дойде .Два дни закъсня ,но признаците бяха на лице още от петък,само се чудя защо толкова ме мъчи.Цяла седмица болки.То не беше кръст,яйчници.
В събота съм на преглед и за изписване на утрогестан.
rashi,Meme ,съжалявам милички :bighug:
ive,стискам палци
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #48 -: Юли 09, 2009, 16:24:40 pm »
 :bighug: Пебълсче :)


*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #49 -: Юли 09, 2009, 17:26:49 pm »
Пебълс, и ти ли :( ? Знам как се чувстваш, само започването на подготовка за следващо инсе ще те разсее и ще те накара да гледаш напред. Дано следващият опит да е +++ и да отбележиш 2-ро успешно лятно инсе!   :goodluck:
Чакаме да се отчетат Виолет, Ивето и Биг гърл. Дано ни зарадвате момичета! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
« Последна редакция: Юли 09, 2009, 17:30:32 pm от Meme »
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #50 -: Юли 09, 2009, 18:07:21 pm »
Здравейте момичета. И аз се включвам в групичката. Вчеря бяхме при Владимиров и си взехме изследванията за антитела и ДНК фрагм. - всичко е наред и ще правим инсе - първо. Чакам да дойде лелката тези дни и пак на София. Така че ще имам доста въпроси към вас, дано не ви отегча.
Успех на всички
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #51 -: Юли 09, 2009, 23:42:20 pm »
момичета искам да попитам колко излиза самата процедура? На сайта на Владимиров пише340.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #52 -: Юли 10, 2009, 10:36:19 am »
Добро утро, момичета!
Днес ми е 17-ти ден от инсеминацията и 34-ти от цикъла. Резултатът на тест от тази сутрин е отрицателен, но също така ми закъснява. Предполагам, че закъснението е от хормоните - Утрогестан и Дуфастон, вагинално и перорално. Малко по-късно ше се обадя на докторката и пак ще пиша.
Няма да ви казвам как се чувствам... Отчаяна съм. Това ми е първото инсе, но вече направих 40г. Не знам какво да правя, дано докторката даде някаква надежда.
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #53 -: Юли 10, 2009, 11:11:50 am »
момичета искам да попитам колко излиза самата процедура? На сайта на Владимиров пише340.
Толкова струва самата процедура. Иначе освен нея, добови стимулацията /ако имаш/, прегледите ,ултразвук, микробиология и вирусология на теб и съпруга ти, ако док реши и някои хормони + ако не си то София, средства за транспорт. На нас едно инсе ни излиза около 600 - 700 лева. Но ние живеем далече от София.
Успех.
1-big-girl, не знам какво да ти кажа, толкова пъти съм преживявала това, което изпитваш сега, включително и притесненията от възрастта, навърших 36 години. Но не ти е дошло още, нали има надежда докато не дойде гадината. На мен сега ми е 36 ден, винаги ми закъснява, затова ме е страх да си напрява тест. Обади се на док и сподели страховете си, сигурна съм, че ще вземете добро решение, което ще те обнадежди и ще ти вдъхне надежда.
Прегръщам те! Пиши как е минал разговора с док.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #54 -: Юли 10, 2009, 12:20:36 pm »
Здравейте, отново, момичета!
Док. каза да чакам цикъл и след това да си запиша час за преглед. Да се надяваме на добри новини. Някоя от вас имала ли е такъв случай - вече доста ми закъснява, през изтеклите няколко дни имах тежест ниско в корема, леко боцкане в яйчниците, болки в кръста, но все още никакво кървене. Не знам какво да си мисля.
Успех на останалите.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #55 -: Юли 10, 2009, 12:26:03 pm »
Благодаря на Ивето :balk_16:
Надежда има, но каква надежда като тестът е отрицателен. Мислите ли, че наистина все още имам шанс?
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #56 -: Юли 10, 2009, 12:51:59 pm »
Добро утро :)

Бебо, както е казала Ивето, ако инсето е стимулирано излиза повече. Айде изследванията не се правят всеки път, но самата процедура е 340 лв. и 3-4 ултразвука по 30 лв и  лекарствата та може и 600-700 лв. да стигне общо.
Ако инсето не е стимулирано плащаш само 340 лв. и няколко ултразвука по 30 лв. та около 400 - 460 лв. общо :)

Биг гърл, на мен също ми закъсняваше така от Утрогестана. При едното инсе ми закъсня с 8 дни, но тестовете бяха отрицателни и нямаше бременност. Ха дано, при теб да се окаже обратното. Просто не се пренавивай и имай търпение да изкаш още малко. Знам, че е много гадно това чакане, но намери някакво странично занимание да те разсее! :crossfingers: :bighug: :goodluck:


*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #57 -: Юли 10, 2009, 14:20:44 pm »
Бебо, добре дошла! Момичетата добре са ти обяснили. Най-вероятно първото инсе ще е нестимулирано, така че ще платиш само прегледите (при мен са били между 3 и 5 бр.), сигурно ще ти вземат цитонамазка- 20лв, микробиология - 25лв., вирусология (май беше и на двамата)х 74лв. На следващото инсе (дано да не се налага :)) ще включат Клостилбегит-10лв. и инжекция за таймиране на овулацията- ако има Прегнил-17лв, ако няма Овитрелът е - 70-80лв. Моето последно инсе беше с инжекции Мерионал 13бр.х26лв., и в случая често се следят хормоните 2-3 изследвания х 57лв. Понякога, ако ти е къса лутеалната фаза или лигавицата не е нараснала достатъчно или просто за застраховка предписват след инсето Утрогестан 2бр х 15лв. Желая ти успех!  :goodluck:
Биг гърл, защо не направиш кръвен, поне ще си наясно. И аз съм имала при 1-2 инсета придърпвания в яйчниците тежест, болки в кръста, но уви тестовете бяха отрицателни и лелката ги потвърждаваше. На мен в началото ми закъсняваше по 1 седмица от Утрогестана, но вече не. Надявам се при теб да не е от това (все пак симптомите важат и при бременност и някои жени раждат без да са видели положителен уринен тест) и да ни зарадваш с хубави новини!  :crossfingers: :crossfingers:
Мила, знам какво е да ти цъка часовника, след 9 месеца ставам на 40г. Успех!!! yahoo_17 stork-boy yahoo_17
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #58 -: Юли 10, 2009, 14:48:09 pm »
Благодаря ви за отговорите момичета. Просто искам да съм горе долу наясно за средствата, коита трябва да приготвим. Предполагам че като отида в София на 3-5 ден от цикъла доктора ще ми разясни по вечето неща, но и вие ще помагате. Дано всички скоро се сдобием с поне по едно :bori_020:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #59 -: Юли 10, 2009, 14:53:34 pm »
Благодаря ви, мили момичета! :thankyousign:
Ще почакам още малко. Наистина закъснението може да е от лекарствата; спряла съм Утрогестана преди три дни. Забравих да ви кажа, че все още си меря температурата - все още не е спаднала 37.2. Но това вероятно също е от лекарствата.
Късмет на всички!  :00001754:
Меме, и в момента докато пиша усещам признаците на лелката. Благодаря за надеждата, която ми даваш. Нали знаеш - удвник за сламка се хваща. И ние сме така. Дано да имаме късмет.