0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #360 -: Август 20, 2009, 16:37:19 pm »
Момичета получих резултата от теста! При референтни стойности от 0,00-5.00 за не бременни, моя резултат е 58.2! Док каза, че със сигурност има бременност! Още не мога изцяло да осъзная случващото се, след толкова чакане, изследвания, надежди...съм доста спокойна  :). Искам да пожелая на всички ви положителни резултати много скоро, а също така нека щастието ни да трае цели 9 месеца! Успех, Успех и нека Бог е с нас!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #361 -: Август 20, 2009, 16:41:58 pm »
PrettyP, честито мила. Дано всичко от тук нататък в оставащите месеци да е ОК.
Стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #362 -: Август 20, 2009, 18:25:16 pm »
PrettyP  - честито милооооо много се радвам за теб ,стискам палци да имаш едни от най спокойноите девет мсеца бременност,и едно сладко пухкаво бебе нафинала  :drunk:  :bfp: :balk_21:
« Последна редакция: Август 20, 2009, 21:35:30 pm от Елфи »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #363 -: Август 20, 2009, 19:36:24 pm »
Честито Петииии :) ураааа! Много късмет и здраве ти пожелавам! :)
Кое инсе ти беше това?



*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #364 -: Август 21, 2009, 00:20:26 am »
Ама повлече някой крак, май! Браво ПРЕТИ!

Аз съм инсеминирана от вторник, но с увесен нос и затова не писах...Направихме инсето на спукан фоликул, обаче материала на проиятеля ми ни изненада неприятно...Даде материал и след 20 мин. ни се обадиха от клиниката да се връщаме, че не качествен и да даде пак, за да го добавят...Инсеминираха ме само с 5 млн-за сравнение при първата през май-33 млн, втората през юли-13 млн. Емброложката каза, 4е показателите са се влошили много бързо и рязко, а той не си е променял режима...Най-вероятно варикоцелето, което има и на двата тестиса чак сега дава отражение и на концентрацията...

Това беше нашата трета и последна инсеминация! Разбира се ще изчакаме още 12 дни, пък току виж чудото станало-все пак на нас само един ни трябва...

Стискам палци на всички и Ви прегръщам силно!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #365 -: Август 21, 2009, 08:49:58 am »
PrettyP, честито! Дано всичко е наред до края!
Кое инсе ти беше това?
rashi, на предната страница момичето е писало, че и е първа инсеменация.

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #366 -: Август 21, 2009, 09:05:52 am »
Честито и от мен PrettyP !Страхотна новина!АМи до края на месеца има още малко,дано заразиш още някой да се похвали!
 :wink:
Ивето упорито се е скрила обаче,дано да е заради хубави новини.....
ajena ,миличка,може пък наистина чудото да стане .А това последна инсеминация ..после какво предприемате?Ако случайно няма резултат сега,де :DЩе стискам палци!
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #367 -: Август 21, 2009, 10:47:20 am »
Благодаря на всички ви за чудните пожелания, да ви се връща  :). Мъжа ми беше сигурен, че е станало, не знам как и откъде, много съм му благодарна за подкрепата, вярата, обичта и търпението. Сигурно вярата е много важна, затова не се отчайвайте, всеки ден се случват чудеса!  :balk_103:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #368 -: Август 21, 2009, 11:21:40 am »
Скъпа ДИМ! Ако не сме успели при тази трета инсеминация, преминаваме към тежката артилерия ИКСИ... Моето вътрешно усещане, още от момента, в който разбрахме, че имаме силно изразен мъжки фактор беше, че инсеминацията не е нашия АРМ...Но ето докарахме ги до три, чакаме и после при док.
На мен наистина не ми се отрази добре стимулацията, последвалото лечение на задържан фолкикул и после пак стимулация. Ако ще си натоварвам организма, по-добре шанса да ние 30-40%...
А и винаги съм си се представяла като мама на близнаци... (с клостилбегит правя само един фоликул)
Приятни почивни дни!
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #369 -: Август 22, 2009, 18:11:54 pm »
PrettyP, честито леки и щастливи 9 месеца.
Здравейте момичета, не писах няколко дни, исках да остана сама със мислите си. От няколко дни съм в цикъл, приключихме безславно с инсетата, но аз ще си влизам тук и ще ви пиша и следя. Остава да чакаме по-скоро да стане заповедта от фонда и да действаме по другите начини.
Благодаря ви за списнатите палци. Много мило ми стана, че сте ме мислили.
Целувам ви!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #370 -: Август 22, 2009, 19:15:06 pm »
ivetod,много съжалевам за неуспеха :(
Дано следващата процедура ти донесе така желаното и чакано бебче!
Прегръдки и много стиснати палци :bighug:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #371 -: Август 22, 2009, 21:54:31 pm »
Мила ivetod,
До получаването на заповедта от фонда ти желая спокойни дни, изпълнени с много приятни изживявания с любимия човек!
Отпусни се и повярвай!!!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Прегръщам те силно!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #372 -: Август 23, 2009, 09:38:02 am »
ivetod :bighug:
spokoino si chakai, bez izlishni pritesnenia i shte vidish, 4e moje i da ne se naloji da stigate do fonda.Az syshto sym v ochakvane za odobrenie sled 4 neuspeshni inseta i da ti kaja sega sym mnogo po-spokoina i vnimanieto mi ne e izcialo angajirano s tazi nasha cel.Pojelavam ti uspeh i stiskam palci skoro da se zaradvash na nai iskanoto ot teb neshto yahoo_33

syjaliavam 4e pisha na latinica, no sym na more i niamam vyzmojnost....niama da se povtori :balk_133:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #373 -: Август 24, 2009, 11:07:41 am »
Ивето много съжалявам миличка  :(
  :bighug:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #374 -: Август 24, 2009, 11:31:37 am »
Съжалявам Иве :bighug: Сега ще си чакаме фонда двете заедно :goodluck:

Браво ПритиП, ето че ставало и от първи път! :) Това е много обнадеждаващо! :)


Моля да споделите!
« Отговор #375 -: Август 24, 2009, 13:01:35 pm »
Здравейте! Започнахме стимулацията /Живот и здраве ще правим инсе/- първо с фемара, но на 17-ти ден от цикъла нямаше тръгнал фоликул, а съм с поликистоза.Док каза, че стимулацията ще е доста трудна и трябва да се въоръжа със супер търпение.Сега съм на дуфастон за цикъла и от третия ден на следващия цикъл ще пия клостилбегит 2х1. Моля някой с ПКЯ да сподели как му е понесъл този протокол. Да добавя, че си пия  ежедневно 2х1 Сиофор вече месец и половина!Абсолютно безрезервно се доверявам на моя док, ама се притеснявам с тази поликистоза и стимулация.  :( :( :( :( :( :( :(
Благодаря ви предварително! :bighug:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #376 -: Август 24, 2009, 14:37:47 pm »
Божидара и аз съм с ПКЯ. Първата ми стимулация беше с Клостилбегит 2х1 ( от 3 ден на МЦ) и Меногон 75( от 5 ден на МЦ), но пък тази схема се оказа много силна, имах направени 12 фоликула. Сега за следващото инсе ще бъда само на Меногон, за да не стават толкова много фоликулите.
Но при всеки е индивидуално и трябва да се уцели с какви лекарства да е стимулацията ми се струва. Хубаво е че пробвате Клостилбегит, доколкото знам той е "класическо" лекарство, което се използва при ПКЯ, може би просто с предното да е била твърде лека стимулацията. Док си знае работата :wink:, лошото е че май трудно може да се предположи кой организъм как ще реагира на дадено лекарство...
Дано този път с клостила има по-добър резултат yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17  :P
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #377 -: Август 24, 2009, 14:55:04 pm »
ivetod,съжалявам мила :bighug:Но така е хубавите неща бавно стават.
Момичета,чета ви най-редовно,но ние за сега,по-точно до октомври ще почиваме.Така,че ще се включвам от време на време.
Желая успех на всички :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #378 -: Август 24, 2009, 15:11:24 pm »
Благодаря ти Радостинка!Дано живот и здраве с Клостила да е различно положението в сравнение с Фемара!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #379 -: Август 24, 2009, 15:48:07 pm »
Иве,съжалявам мила!Но сега с нови силички напред,.нали?!Успех с процедурта по фонда,ще стискам палци силно!
И аз ще се присъединявам към чакащите за фонда,явно ни е писано с тежката артилерия близнаци,тризнаци :lol:
ajena ,аз също винаги съм искала близнаци,сега се успокоявам,че явно не става,защото трябва малко лекарска помощ за близначетата....абе глупости мисля аз ,колкото да не съм сама в лудостта си :lol:
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!