0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #340 -: Август 16, 2009, 20:19:03 pm »
       Момичета, благодаря ви за стиснатите палци, е а дано този път! Но винаги ми закъснява при прием на утрогестан, затова ще си направя теста понеделник или вторник, ако няма "включване" разбира се.
       На 14 и 15 ходихме в църквата в с. Горни Воден, Асеновград, преспахме там, присъствахме на вечерната и сутрешната литургии. Запалих свещичка и за вас, моите дружки от форума, за здраве и за сбъзване на най-съкровената ни мечта!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #341 -: Август 17, 2009, 11:02:27 am »
Иве,днес новини ще има ли....очаквам с гоялмо нетърпение,благодаря за свещичката за всички нас. :bighug:Стискам силно палци.
ajena ихх,много щях да се радвам да с е запознаем,но мен ме отлагат за сряда.На вас пожелавам успех
Аз днес сутринта имах две фоликулчета (при моя доки тук,че не ми се ходеше до СФ)20/21 и 20/22мм.Но Докторката ми каза,да си направя инжекцията с каквото намеря :lol:(В Пловдив овитрел не намирам,камо ли прегнил :()утре сутринта...Това нормално ли е?Инсето да ни е след 24 часа приблизително?
Ох много с е разписах ,спирам да не ви отегчавам
Стискам всичките си налични палци милички.......
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #342 -: Август 17, 2009, 13:29:34 pm »
Здравейте момичета!
Дим, за съжаление ще се разминем...Аз съм за утре в 14 ч. Нищо няма да ми слагат за таймиране, защото нямат??? Аз на 3 места питах и реших, че няма да си прекарам деня в обикаляне. Аз имам едно фоликулче 20.5 мм. Решила съм да не го мисля, да не се тревожа-ще се пукне ли няма ли, днес ли, през ноща ли, утре ли. Ставаме утре пием си кафенцето, гледам ТВ и отиваме-каквото стане. Ако още си е там ще настоявам за реинсеминация в сряда, та току виж се засечем.

Не ги мисли ДИМ нещата, всичко ще е наред до колкото зависи от докторите, от там нататък е...божа работа. Стискам палци и за двете ни и за И В Е Т О!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #343 -: Август 17, 2009, 13:32:16 pm »
Здравейте момичета. Стискам палци на всички ви, дано този опит е успешен.
Аз заминавам на моренце утре сутрин и една седмица няма дави нагреждам. Дано после да има само  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Иве, хайде мила................
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #344 -: Август 17, 2009, 14:15:29 pm »
ДИМ, ajena с вас съм момичета. Бъдете сигурни, че фоликулите ще се пукнат в най-точното време и без лекарства. Успешни инсета - август месец е супер за забременяване   :)
Р.S. малко съм изненадана, че в клиниката нямат прегнил или овитрел. с моя почти едногодишен опит с инсетата за първи път ми се случва.
Но както и да е, това няма значение, щом резултата ще е положителен.
Прегръдки!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #345 -: Август 18, 2009, 12:31:28 pm »
Иве, стискам ти палци и аз с двете ръце и двата крака :bighug:. При мен пак ми отложиха диагностичната лапароскопия за проходимост на тръбите, от юли за август, а сега от август за септември, това означава че надеждите ми за първа инсеминация през септември отлитат.Само не мога да разбера защо директно ми казаха, че трябва чрез лапароскопия да го установят, а не хидротубация или хистеросалпингосонография, които според мен са по - леки /за тях изобщо не ми беше споменато/ :(.
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #346 -: Август 18, 2009, 12:43:57 pm »
Ивеееееее нещо се скри ти хайде казвай хубавата ноеина време е вече  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #347 -: Август 18, 2009, 15:16:29 pm »
Здравейте момичета.Включвам се, след като дълго време ви следях, но без да пиша от своя страна.След 2 години опити за бебе и 1 спонтанен аборт направих първа инсеминация на 04.08 и реинсеминация на 05.08...днес не издържах и направих тест и имаше 2-ра по-бледа чертичка...дали чудото е станало?Моля, пишете ми...
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #348 -: Август 18, 2009, 15:58:08 pm »
.днес не издържах и направих тест и имаше 2-ра по-бледа чертичка...дали чудото е станало?Моля, пишете ми...

Здравей!
Има вероятност да си бременна, но за по-сигурно, ако имаш възможност пусни кръвен тест.
Късмет!  :crossfingers:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #349 -: Август 18, 2009, 16:37:43 pm »
Ха така тичай бързо за кръвен и ти стискам много силно палчета  :wink:,и пиши какъв е резолтата  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #350 -: Август 18, 2009, 17:41:09 pm »
Благодаря ви мили момичета..говорих с док и той каза да изчакам до петък и тогава да направя кръвен тест, като междувременно продължавам да си пия естрофема, фолиевата, аспирин-протект и утрогестана вагинално..Ще ви държа в течение. Нека е силна вярата на всички ни!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #351 -: Август 19, 2009, 18:11:06 pm »
момичета в събота ми е втората инсеминция да ви питам нормално ли е на 11 ден от цикъла фоликула да е 17мм? лицавицата ми е добре 9,4 стискаите ми палци този път да се получи
« Последна редакция: Август 19, 2009, 18:13:26 pm от petcova »
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #352 -: Август 19, 2009, 20:31:40 pm »
здравейте всички!аз правих инсеминация на 3.08.09г стимулацията ми беше с меногон док.каза че имам три фоликула.на десетия ден правих тест(sh.chek)но беше отрицателен :( кажете имам ли шанс :( :(
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #353 -: Август 19, 2009, 21:55:33 pm »
vinil,10 ден е много рано за тест,изчакай поне до 14.Особено ако е стимулиран,няма да е верен.
petcova,дано този път успееш.Моят цикъл е по-къс и даже овулацията ми е на 11 ден.
Успех с вас съм!Стискам силно палци
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #354 -: Август 20, 2009, 09:23:08 am »
Иве, къде изчезна тези дни :? . Ние чакаме новите все още, и дано да са хубави yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17, уф дано всичко е наред, че те мислим...
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #355 -: Август 20, 2009, 09:26:05 am »
Мммм даааааа и аз чакам новини Иве,неможе така да ни държиш в невидение не е честнооооо  :(,поне драсни едно редче че всичко е ок  :P
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #356 -: Август 20, 2009, 10:12:26 am »
и аз ,и аз  Иве :bighug:Пиши новините!
ajena -стискам палци да  се похвалиш и ти с положителни новии след две седмички!
PrettyP- пожелавм успех и да видиш желания резултат,но съм почти убедена,че съвсем тихичко още може да се зарадваш !
petcova -не с епритеснявай,то аз вече не знам кое са нормални дни ,нормални размеври... :?То с тези стимулации моя организъм се побърка ....Щом така си расте ,не го мисли.....Организмът си знае работата.Успех и на теб и ще стискам палци.
Аз пък ,като за последна инсеминация,си бях отгледала странно  два фоликула,по принцип повече от един никога не ставаше....>Сега ще чакам и ако няма резултат,започвам с тежката артилерия  :lol:

А пък мен също ме учуди,че в клиниката не разполагат с налични Овитрел и Прегнил- за прегнила ясно,че  го нямало никъде...Аз тъй или иначе трябваше да си бия инжекцията в Пловдив,на мен доки по телефона ми таймира всичко :lol:и учудващо,но тук намерих и прегнил в аптека.Н анякой ако му трябва ,да знаете,че имало няколко бройки
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #357 -: Август 20, 2009, 10:14:18 am »
А бе щом се е покрила, мирише ми тука на едни хубави новини...  :wink: :lol:
Момичета, стискам ви палци на всички!

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #358 -: Август 20, 2009, 12:00:00 pm »
Здравейте момичета, не съм писала защото чакаме резултата от кръвния тест, който направих вчера, просто не можех да чакам до петък. Ако трябва в петък ще направя втори, но този път в Писанец и после ще мога да си видя резултатите от интернет. Иначе направих 3 поредни теста Sure check в 3 поредни дни и втората бледа чертичка си е там...ахххх, приятелки, моля се непрекъснато, но като че ли съм малко по-спокойна..
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #359 -: Август 20, 2009, 14:49:07 pm »
Ехооо.... Здравейте на всички! Аз пак сам с вас и ви поздравявам! Моятя почивка е кам своя край и на 5 септември започвам процедури. Назнам какво точно ме очаква, но ще ви държа в течение! Поздрави и целувки за всички!