0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #320 -: Август 06, 2009, 19:17:14 pm »
bebo, petcova  :bighug:
Не се отчайвайте момичета.Отдайте се на почивка през лятото и на есен с песен - всички сме на линия.Ще успеем все някога :wink:
bebo, не им вярвай много на тестовете.Може да е още рано. :?
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #321 -: Август 06, 2009, 19:30:50 pm »
И аз това си мосля-направих моя на 15-я ден и пак беше бледа линията.Използвах шуър чек. :bighug:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #322 -: Август 06, 2009, 21:15:05 pm »
Благодаря момичета. Аз ще чакам лелката, а ако не дойде след 2-3 дни ще направя тестче. По ме разтройва отрицателния, отколкото самата лелка.
Иначе днес ми потекоха малко сълзички, но се настроих, че септември е моя месец -рожден ден, годишнина така че :D
Много ви обичкам всичките. Нямам сестра, но сега ви чувстваам като такива :bighug: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Август 06, 2009, 21:30:05 pm от bebo79 »
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #323 -: Август 06, 2009, 21:32:28 pm »
Петкова, Бебо, прегръщам ви милички :(
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #324 -: Август 10, 2009, 17:01:50 pm »
Здравейте момичета! Съжелявам за неуспехите, няма да се предаваме, трябва да вярваме, че е време и на нас да ни се случи най-хубавото.
Успех на чакащите!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #325 -: Август 10, 2009, 17:14:31 pm »
ivetod - ти кога ще правиш тестче?
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #326 -: Август 10, 2009, 17:23:06 pm »
Всъщност една седмица бях на село и мързелувах, книжки, спане и храна. И изобщо не съм броила дните /е, не че не съм мислила за резултата, на няколко пъти много силно ме пробождаха яйчниците и все нещо ме боцка/. Сега като ме попита се замислих кога трябва да правя тестче и според мен някъде около празника на Богородица 15 август /цикълът ми е по дълъг, когато го стимулират/, така че има време, дано някой се похвали преди това. Август е точно месец за хубави новини.
*

    reni 03

  • *
  • 3
  • чакаме те БЕБО
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #327 -: Август 12, 2009, 01:51:26 am »
Здравейте момичета аз съм нова тук :bighug: :crossfingers: :crossfingers:Стискам палци на всички вас ,аз правих ИНСЕ на 26 юли,но за съжаление неуспешно! Живот и здраве на септември ще видя док какво ще каже надявам се за по добри новини от всичките ни :balk_101: :balk_118: :balk_7: :balk_602:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #328 -: Август 12, 2009, 12:37:57 pm »
Здравейте момичета,не съм се включвала от няколко дни.Сега се отчитам с отрицателен резултат :(Лелката се яви точно на деня.Ние за сега ще почиваме,евентуално октомври още един опит или пък направо другото лято.Бяхме решили,че какъвто и да е резултата спираме до тук,но сякаш не ни се иска да приемем действителността.Продължаваме да се надяваме.
bebo79 как си мила?
ivetod  :crossfingers:
Успех на всички :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Август 12, 2009, 12:43:27 pm от pebals »
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #329 -: Август 12, 2009, 18:30:35 pm »
pebals, :bighug:
не се отчайвай.Най-важното не се предавай -все някога и на нас ще се случи.
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #330 -: Август 12, 2009, 21:13:59 pm »
pebals, съжелявам мила, надявах се да се е получило. Добре е, че сте решили да продължите. Само така, трябва да вярваме и да действаме и ще стане.
Прегръщам те!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #331 -: Август 13, 2009, 14:18:20 pm »
Здравейте
Първо с малко закъснение да честитя на Кикиморка и Линхуа :oops:-едно огромно честито момичета,аз бях гоялм песимист,особено за тези прецеденти с първи опити-но ето ,че става!С пожелания всичко да се развие нормално и спокойно и лека бременност!
Иве,стискам палци  ...дано вече!
На всички други,които пак и отново видяха отрицателен резултат-много прегръдки и  смело напред,нали>! :bighug:
Violett,ние също сме решили,ако доки позволи,след като прегледа досието ни,да направим една матурация,докато чакаме за фонда(за който подаваме сега септември)
 Охх,да ви кажа,направо това чакане с месеци за одобрението ще ме .....измъчи,аз нещо голяма лигла станах-всичко сега го искам,тук го искам :lol:но  не става
За протокола,утре съм на преглед при Благоева,инсето евентуално за 17/18ти.А съпругът ми има рожден ден на 18.08,дано пък не се наложи да подаваме за фонда....
 :lol:
Извинения.на всички ,които не споменавам поименно,но много бързам
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #332 -: Август 13, 2009, 14:30:39 pm »
pebals - не се отчайвай мила. И ние ще видим двете чертички, много скоро. Аз този месец почивам -мисля да прескоча до мерето и в началото на септември при Димитрова, защото ако чакам Владмиров да се върне ще прескоча още един цикъл.
ivetod дано ти ни зарадваш мила.
Прегръдки на всички
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #333 -: Август 13, 2009, 14:50:55 pm »
За протокола,утре съм на преглед при Благоева,инсето евентуално за 17/18ти.А съпругът ми има рожден ден на 18.08,дано пък не се наложи да подаваме за фонда....

Това ще е най-прекрасният подарък за семейството ти. Искрено ти го желая и дано наистина не се наложи да се ползваме от услугите на фонда!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #334 -: Август 13, 2009, 18:01:49 pm »
Иве,хайде имаш стиснати палци от нас  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #335 -: Август 14, 2009, 13:02:09 pm »
Иве,хайде имаш стиснати палци от нас  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

И от нас!  :wink:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #336 -: Август 14, 2009, 14:10:17 pm »
Ивеееее хайде давай тоя тест че ще се побъркам вече от нетърпение да чакам мила,положителен трябва да е  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-boy stork-boy stork-boy
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #337 -: Август 14, 2009, 17:53:31 pm »
Здравейте, мили момичета! Цяла седмица имахме глобален проблем с нета, но сега всичко е ОК.

Моята трета стимулирана инсеминация ще бъде на 18.08 най-вероятно. Дим май ще се запознаем.

Момичета, аз изживях кошмарни дни. Явно на организма ми много му дойде схемата Клостилбегит-Марвелон-Клостилбегит в три последователни месеца и изведнъж се оказах с кръвно 150/105, пулс 105...Чувствах се ужасно, подута от задържаните течности в организма, с блъскащо сърце, главоболие...направо се изплаших. Отчаянието дойде после, защото с тези показатели съм за никъде, и така реших, че единственото което мога да направя е да премина на ЛЕЧЕБЕН ГЛАД...Правила съм няколко пъти по 20 дни, но от 3 години все не намирам воля. Днес ми е шести ден и се чувствам страхотно, щастлива съм... Нямам кръвно, пулс, задържаните течности се изпариха, дрехите ми увиснаха на мен... УРААА

А и днес д-р Благоева ми показа едно симпатично фоликулче 17,5 мм, което ме кара цял ден да си мисля само хубави неща. В понеделник сутринта ще ми сложи Овитрел и във вторник на инсе.

Ивето, стискам палци и аз, както другите момичета!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #338 -: Август 15, 2009, 10:11:04 am »
Иве, много стиснати палци и от мен :D  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #339 -: Август 15, 2009, 11:10:09 am »
Хайде Иве, стискаме палци :) Казвай резулатата бързо и дано да е ++ :)