0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #280 -: Август 02, 2009, 16:53:07 pm »
Честито и леко бременеене на момичетата с положителни резултати!
На тези които са в очакване-само ++++++++ новини!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #281 -: Август 02, 2009, 18:57:35 pm »
Как сте момичета?????
Много пусто тук. Петкова, как се развиват нещата?
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #282 -: Август 02, 2009, 20:50:31 pm »
bebo79 ами утре вече ще разбера като си направя кръвен за сега няма лелка ама като чета в форумите маи от утрогестана не идва лелката :( и взех да се отчаивам
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #283 -: Август 02, 2009, 22:49:31 pm »
Стискам палци мила. Дано утре да е един прекрасен ден. Аз си мисла, че при всеки е различно.
 :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #284 -: Август 03, 2009, 11:07:42 am »
lunhua, kikimora,момичета,така се радвам за вас :bighug:Честито и дано повлечете крак :crossfingers:
petcova ,успех и на теб мила :crossfingers:Чакаме да се включиш с  :bfp:
bebo79,как си?На мен док ми каза да си направя тест на 8,ако до тогава я няма лелката.
Ние със мъжът ми все пак решихме утре да тръгнем за морето.Той ще отсъства следващите 3 месеца и искаме да заведем детето за няколко дни,а то ако е станало нещо е станало.Естествено,че надеждата умира последна :lol:
Успех на всички.
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #285 -: Август 03, 2009, 11:36:35 am »
pebals -стискам палци мила. Трябва да вярваме че е станало. Аз съм добре. Ма йсъм понасттинала. Нещо все ви е студено. Изби ми и херпес -вдигнах малко Т вчера, но съм добре.На мен ми казаха тест на 6, аконе е дошло чудовището. Надявам се да устискам до тогава.
Успех и стиснати палци на всички в групичката. :bighug: :crossfingers:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #286 -: Август 03, 2009, 15:18:08 pm »
Ехоооо! Моля, помогнете ми с информация! Къде в София има лицензирана лаборатория, за да направим разширена спермограма и да подаваме документи за фонда? Клиника Малинов явно почива активно, защото от сутринта им звъня и никой не се обажда....
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #287 -: Август 03, 2009, 16:02:31 pm »
Кикиморка, Lunhua, браво на вас! Много ме зарадвахте. Дано повлечете крак и за останалите момичета! Lunhua, усетих те аз, че нещо изчезна и си го помислих :wink: радвам се, че предчувствието ми се е потвърдило. Сега си почивайте и чакаме да видите точиците, да чуете пулсчетата и всичко по реда си до щастливия финал!  :bori_016: :bori_002:
Бебо, Петкова ,Пебълс, Емануела, Ивето, късмет и на вас момичета! Има да се наваксва след толкова неуспешни опити.  :goodluck:
Виолетка, съжалявам, че не е получи! Дано няма проблем да продължиш и следващият опит да е успешен!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Аjena, мисля, че в клиниката на Владимиров работят, защото има инсеминации този месец. Иначе може да питаш фонда от кои лаборатории признават. Успех!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
« Последна редакция: Август 03, 2009, 17:10:58 pm от Meme »
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #288 -: Август 03, 2009, 17:50:01 pm »
Ехоооо! Моля, помогнете ми с информация! Къде в София има лицензирана лаборатория, за да направим разширена спермограма и да подаваме документи за фонда? Клиника Малинов явно почива активно, защото от сутринта им звъня и никой не се обажда....


Ajenka, направете сепрмограмата в друга клиника по репродуктивно здраве, щом Малинов почиват.
Не ходете в каквито и да било лаброатории. Аз бях правила спемограма в Цибалаб, които са голяма лаборатория, но пак нямаше морфология по Крюгер например.

Успех мила


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #289 -: Август 03, 2009, 20:43:43 pm »
Момичета аз все още съм тук и наблюдавам как се развиват нещата при вас.Нямам търпение още някой да се похвали и да ни зарадва.Аз днес ходих при док за да ми пуснат ФСХ и утре подавам документи за фонда.Успех на всички и се отдайте на лятото и почивката. 8)
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #290 -: Август 03, 2009, 21:24:15 pm »
Вили стискам палци всичко да е наред от тук нататък.
А може и да не стигнете до фонда.
 :bighug:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #291 -: Август 03, 2009, 22:36:54 pm »
Мерси миличка :bighug:
И аз ти стискам палци този месец да се сбъдне мечтата ти osi_9
ajena, днес бях при Владимиров и е толкова спокойно сега.Мисля , че там ще ви свършат работа. Има си дежурни и ще ви направят изследването.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #292 -: Август 04, 2009, 00:07:23 am »
момичета незнам да се радвам или не правих си кръвен 1.9 има надежди с този резултат нито положителен нито отрицателен док ми каза да продължвам с утрогестана и дуфастона и след 3 дена пак ще си правя и тогава ще се знае вие какво мислите за резултата ми в момента? и да  ми стискате палци в четвъртак незнам кога вече ще се отпуснем с мажа ми все сме в напрежение няма спокоиствие за нас целувам ви момичета и ви желая лека нощ
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #293 -: Август 04, 2009, 00:24:03 am »
Петкова стискам палци. Моя беше 0,00 , но ако беше и малко от горе сигурно щях да се надявам до последно. Кой ден след инесто е днес, хич не ме бива в помненето на дати :oops:.  Дано да се вдигне след три дни yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #294 -: Август 04, 2009, 00:33:25 am »
Петкова, аз не съм наясно вообще с кръвния , но след като док. е казала да продължиш хапчетата значи така трябва. Дано другия да е с по-високи стойности.
Стискам палци. постарай се да не мислиш много. Както беше казала Фибс в друга темичка Господ е с нас и не ни е забравил.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Август 04, 2009, 00:43:42 am от bebo79 »
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #295 -: Август 04, 2009, 00:47:20 am »
миличка днес ми е 16 ден от инсето лаборантката ми каза че ако теста е отрицателен да не се плаща че още е рано но има надежди стискаите ми палци
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #296 -: Август 04, 2009, 10:45:23 am »
petcova, имаше ли референтни стойности?Доколкото знам, трябва да е над 5, но може би е в други мерни единици, щом док е казал да чакаш - има надежда.Стискам ти палци да се удвои и утрои :P
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #297 -: Август 04, 2009, 10:59:43 am »
rashi ,Meme ,violett ,не сте ни забравили :bighug:Успех и на вас с фонда.
petcova ,до последно не се отказвай,надежда има :crossfingers:
bebo79 ,само няколко дни ни останаха,едва издържам вече.Дано това е нашия месец :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #298 -: Август 04, 2009, 11:12:41 am »
Добро утро. Пебълс, едвам издържам да си направя едно тестче. Но съм решила да изчакам .Димитрова ми каза на 6 -7 ако не ми дойде. А кръвен незнам дали се пуска в нашия град. Имам си симптоми на лелка на моменти, но каквото излезе.
Момичета искренно се надявам, че няма да стигнете до фонда. Две мои приятелки преди инвитрото и вече бяха бременни - успокоили сеее иииииииииии чудо.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #299 -: Август 04, 2009, 11:36:26 am »
Здравейте, момичета!
Честито на lunhua и kikimora! Лека бременност и здрави бебчета след 9 месеца! :ballons:
Благодаря за вирусчетата, които сте ни подарили и за надеждата, коята давате на всички!
Аз също съм много обнадеждена, амкар че първото ми инсе в каря на юни беше неуспешно. На 18 юли бях на преглед и на док. не и харесаха фоликулите. Каза ми че ще продължим след този цикъл, т.е. към края на август. Но аз се чувствам много добре, следя си признаците за овулация и много работим  :bed: по естествения начин. Сега като чета какви хубави резултати имат някои момичета още повече се ентусиазирам.
Успех на всички и много  :bfp:!