0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #260 -: Юли 31, 2009, 13:06:44 pm »
lunhua честито :D и от първо инсе, ееее супер новина :D

kikimora така се радвам за теб :D страхотен резултат от теста  :D

Момичета правите ме много щастлива днес, от токлова време нямаше положителните тесчета в темата :(, а сега за няколко дни две  :D. Тази темичка май ще е късметлийска, така се надявам и моето инсе да успешно yahoo_17, ние нямаме проблем с мъжкия фактор  :)( е понякога СГ малко се мени ама не е нещо притеснително ) и се надявам многооо този път да се получи.

Виолет много се радвам, че днес вече си по-добре. Говорихте ли с док какво следва от тук нататък?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #261 -: Юли 31, 2009, 13:44:50 pm »
Честито и от мен на успелите момичета,леки и безпроблемни 9 месви желая.
Стискам палци на всички които са или им предстои процедура,за положителни тестове

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #262 -: Юли 31, 2009, 13:45:37 pm »
 :oops:Аз си мълчах вече цяла седмица,но като видях,че  искате да се похвалим и не се сдържах :) А и за да не вземете да повярвате,че инсетата са неуспешна процедура :bighug:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #263 -: Юли 31, 2009, 14:09:40 pm »
Здравейте момичета! Аз бюхмалко в чужбина и затова ме нямяше, но сега влизам и много се радвам за успелите! А ние ще се хвалим следващия месец! Много силно ви прегръщам и кураж на всички! Да не се сухате ей!!!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #264 -: Юли 31, 2009, 14:17:17 pm »
Ей Бамзе най накрая се появи ,тъкмо си мислих какво става с теб.Вие до къде я докарахте ?
И неизчезвай за толкова дълго че мн ми беше мъчно за теб  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #265 -: Юли 31, 2009, 15:54:18 pm »
браво lunhua  :balk_47: :balk_47: :balk_47: :balk_47: :balk_47: :balk_47: :balk_47:
Сега предлагам бременелките да ни прехърлят малко виресчете, че и ние да се похвалим след някое време.
И при двете от първо инсе???? И аз съм с първо. Дано е на късмет.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #266 -: Юли 31, 2009, 16:22:19 pm »
lunhua, kikimora, честито момичета! За съжаление първото ми беше неуспешно и след като разбрах се чувствах ужасно. Вие върнахте моите надежди!  :bighug:


*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #267 -: Юли 31, 2009, 17:18:36 pm »
Иха, иха, иха! Браво Кикиморче! Браво Lunhua! Толкова нужда имахме всички от една искрица надежда, а те са вече две! Дано повлечете крак, защото нали виждате....много сме!

След снощното ми ужасно тъжно състояние, днес и аз съм като преродена. Бях при д-р Д. и задържания фоликул го НЯМА! Ура! Помолих я да обърне внимание на мъжките ни изследвания и какво мислите-ставали сме за фонда! Предния път не е обърнала внимание, че освен лоша морфология имаме и антиспермални антитела и с тези два показателя имаме пълно основание да кандидатстваме за фонда. Взеха ми кръв за ФСХ, в понеделник правим спермограма и подаваме документи! Ура!

Това за фонда. От утре почвам Клостилбегита за моята трета-дай боже последна инсеминация. Д-р Благоева ще я извърши този път. Ще се запознаем на прегледа на 07.08.

Стискам палци за още положителнои тестове на чакащите момичета!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #268 -: Юли 31, 2009, 17:19:32 pm »
Успех милички ;)


*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #269 -: Юли 31, 2009, 17:35:30 pm »
ajena желая ти много късмет. Дано не стигате до фонда и третото инсе да е успешно. Може д-р Благоева да е на късмет.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #270 -: Юли 31, 2009, 17:52:46 pm »
bebo79  ти няма ли да правиш тестче вече ???? Че съм нетърпелива вече многооооо  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #271 -: Юли 31, 2009, 17:57:15 pm »
 Искре , много рано още. Днес ми е 8 ден. Аз си мисля към 6-8 август, ако до тогава не се появи чудовището. Такива надежди ми дадоха тези 2 положителни тестчета на момичетата, че просто не е истина.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #272 -: Юли 31, 2009, 18:21:45 pm »
Охххх аз какво съм гледала недогледала в календарчето ти,извинявам се ами да рано е стискам палци тогава докато не се похвалиш  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #273 -: Юли 31, 2009, 18:52:46 pm »
:blowingdust2:Ето ви малко вирусчета,момичета :pink_dust_1: И да сте заразени всички,че да се приключи с тази тема. Аз направих теста си на 15 ден,като броя и деня на инсето.А иначе-на датата за МЦ.Късмет и да ставаме все повече в другата темичка-с бърборенето за памперси :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #274 -: Юли 31, 2009, 19:20:04 pm »
Честито,момичета!Много се радвам за вас!Вашите мечти се сбъднаха,бъдете щастливи майки
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #275 -: Юли 31, 2009, 22:02:09 pm »
lunhua, Кикиморка, браво момичета. Цялата настръхнах и ми се просълзиха очите от радост. Поздравления!
Е, най сетне и нашата темичка живна. Блягодаря за вирусчетата! :)
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #276 -: Август 01, 2009, 13:33:04 pm »
Тихичко честито на момичетата с :bfp1:,дано всичко е наред до края!
 А на тези дето бяха започнали да си мислят,че инсеминацията е безмислена процедура,искам да кажа само:вижте ми подписа :wink:А за препятствията по пътя,те няма да липсват,но после е по сладко :DСтискам палци на всички ви :crossfingers: :bighug:

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #277 -: Август 01, 2009, 19:11:18 pm »
Здравейте момичета,
Много се радвам за успелите този месец.Дано ни заразите и нас. :PДа ви се оплача, че преди два дни спрях утрогестана, но летището го няма....а аз го чакам с нетърпение за да мога да си подам документите за фонда.Усещам много силни и болезнени боцкания в яйчниците от време на време, но не идва и не идва.Нямах неспукани фоликули след инсето.Според вас възможно ли е в последствие да се е образувал някой и да се е задържал.Леллллееее ще умра, ако и някоя киста съм си навлекла.Дано не съм, но от какво да са тези боцкания...не приличат на ПМС. 8O
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #278 -: Август 02, 2009, 00:28:54 am »
Здравейте, момичета-кокичета :)благодаря на всички за милите думи и за пожеланията, и за подкрепата. пръскам и аз бременливи вирусчета - ето: ПРЪС,ПРЪС - и ви пожелавам последователно две чертички, спокойни 9 месеца, здрави сладки бебчета.  :bighug:
както знаете, аз все още не смея бурно да се зарадвам, защото е доста рано и малко се претеснявам да не се обърка нещо. стискам палци на момичетата, които скроро ще правят тестчета - дано има още много :bfp1:

violett , много ме съмнява да си образувала фоликул след овулацията, още по-малко да е задържан. нали всичките му там хормони точно това регулират - кога да се образуват фоликулите, кога да се пукат и т.н. :)при мен на последния преглед доктора каза, че фоликулът отдясно се е спукал и че има няколко малки фоликули вляво. аз го попитах това лошо ли е  :oops: а той каза, че не е лошо и че те ще пораснат (вероятно за следващата овулация). с всичко това исках да кажа само, че дори и да си образувала нов фоликул той едва ли е задържан :)ох, дали изобщо се изразих правилно :? а тези бодежи не може ли да са просто, заради стимулацията?
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #279 -: Август 02, 2009, 00:38:48 am »
kikimora, права си за фоликулите.И аз имах 2 -3 мнооого малки фоликулчета освен двата доминанатни, които се спукаха със сигурност.Възможно е бодежите да са от стимулациите.Все пак това ми е четвърта.Просто ми е странно, защото за първи път усещам болки в яйчниците, различни от менструалните.Дано да няма нищо сериозно. А лелката още я няма...изнервя ме вече :x