0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #240 -: Юли 30, 2009, 16:33:47 pm »
Няма надежда - кръвен 0.01. :(Пред нервен срив съм......а толкова се надявах този месец :(
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #241 -: Юли 30, 2009, 16:51:53 pm »
Вили :bighug: :bighug:
Незнам какво да кажа. Мила нали знаеш, че сле дъжда изгрява слънце. Бъди силна.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #242 -: Юли 30, 2009, 16:53:50 pm »
Миличка, не знам какво да ти кажа, освен че не трябва да се предаваш. сигурна съм, просто съм убедена, че скоро ще видиш двете чертички. не се отчайвай, докато човек се бори, надежда има. наплачи се, ако ще ти олекне (при мен поне действа) и от утре нова страница, с нови възможности. аз те съветвам да планираш идните си месеци сякаш не се готвиш да забременяваш, просто я забрави тази тема, направи си планове как ще тръгнеш на фитнес, или ще си смениш прическата, или как ще направиш нещо само за себе си, някакъв подарък, глезотийка. съсредоточи се в нещо друго, и съм убедена, че тогава чудото ще стане.

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #243 -: Юли 30, 2009, 18:02:04 pm »
violett , :bighug:,кураж мила,не се предавай.Виж какво хубаво време е ,забрави за опитите и се отдай на почивка.Ато хубавото тепърва предстои.Желая ти го отсърце :crossfingers:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #244 -: Юли 30, 2009, 18:07:55 pm »
Благодаря ви момичета,
Наистина ми действате утешително, защото знам , че сте искрени и истински ме разбирате.Ще продължавам да следя темата и силно ще ви стискам палци. :goodluck:
А на мен освен да отида на море, нищо друго не ми остава :?
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #245 -: Юли 30, 2009, 20:55:21 pm »
Виолет  :(  :bighug: толкова съжалявам. Почини си малко от всичко, колкото и да бързаме имаме нужда понякога от малко почивка, събери силички и после пак смело напред :wink:
А морето е страхотна идея :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #246 -: Юли 30, 2009, 23:23:21 pm »
Е,  не! Нямаше ме няколко дни и сега влизам. Виолет, не е истина! Имах тайничко усещане, че това е твоя месец! Много силно те прегръщам, думите са излишни....
Толкова ме е яд-от толкова момичета...и нищо...От май (когато се регистрирах) броя на успелите момичета е отчайващо малък...

Почти съм спряла да вярвам в чудото на инсеминацията... Въпреки това, утре отивам при д-р Д. да ме погледне (стискайте палци задържания фоликул да го няма) и започвам процедура по трета, ей така за протокола ще ги докарам до четири и искам ИКСИ през октомври, ноември...

Естествено надежда има (при толкова момичета се получава), но е ужасно разочароващо, когато видиш една чертичка... Мислите ли, че тези антиспермални антитела при обработката на спермата изчезват? Уцелването на момента за инсето е толкова кратък-направо като шестица от тотото е да се таймира перфектно, качествена ли е яйцеклетката? Ей, такива въпроси ме тормозят през цялото време... Предния път знаех, че доста сме се разминали с часа на инсето, но все пак го направихме... Знаейки и въпреки, колко невъзможно малък е шанса да се е получило, аз чаках, надявах се, мечтаех....

Съжелявам, че в думите, които написах няма почти нищо позитивно...Наистина съм разтроена...Виолет, Ивето, Раши, Бамзе, Цеци, Пебалс и всички останали момичета, извинявайте!

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #247 -: Юли 30, 2009, 23:34:34 pm »
Момичета, може би не вярваме достатъчно и затова не ни се случват чудесата. Искренно се надявам някой да се похвали с 2 чертички. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #248 -: Юли 31, 2009, 10:56:29 am »
амииии... да се похваля тогава :oops:
тихичко, разбира се.
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #249 -: Юли 31, 2009, 11:12:08 am »
Честитооооооооо кикимора. Знаех си аз, не сме чак такива каръци.
Дано всичко е наред до края .
Хайде момичета - други има лииииииии :bfp1: :bfp1: :bfp1:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #250 -: Юли 31, 2009, 11:14:43 am »
момичета днес ми е 14 ден от инсето и си мерих днес температурата и тя беше 37,4 а утре трябва да ми доиде лелката не че искам изобшо да не ми идва ама просто го споменавам и искам да питам кога трябва тем. да спадне утре ли ако ще ми идва? днес мн се зарадвах ама незнам утре как ще е:(
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #251 -: Юли 31, 2009, 11:17:01 am »
След като ти е 14 ден мисля че можеш да направиш тест и ли кръвен. Доколкото знам при всеки е различно с БТ. При мен пада предния ден преди да ми дойде, но не винаги
Успех, дано ти да си следващата с  :bfp:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #252 -: Юли 31, 2009, 11:17:50 am »
надявяам се да ви повдигна тонуса, момичета, затова въпреки всички суеверия и тн, ще си кажа всичко :)вчера пак правих кръвен тест - резултатът е 47,34, чертичките от уринния станаха по-убедителни. док каза да не ходя в понеделник, а направо подругата седмица. накратко: това е мята първа инсеминация (без стимулация), на втория ден след нея чувствах дърпащи болки вдясно (където беше фоликула), те продължиха 2 дни. след това нищо. бях 100% сигурна, че не се е получило. на 10 ден болки като пред М и леко зацапване, на 11 сутринта - също. до обяд вече го нямаше. вечерта болките станаха силни, пригади ми се от ябълка 8O , започна да ми се вие свят. на следващия ден вечерта пак болки, доста силнички. гърдите съвсем леко ме понаболяват от вчера. ами, това е. ако някой има въпроси, да пита :)истината е ,че това се случва когато бях най-сигурна, че няма да се случи, даже правех планове как от другия месец ще мина диета, ще почна масажи и разни такива  :wink: може би наистина, за да стане, трябва да се примирим, че няма да стане :? надявам се да ви върна надеждата, че чудеса стават. аз все още не мога да се отпусна, защото е много рано и ме е страх нещо да не се обърка и бебо да си тръгне :oops: но пак си казвам каквото стане, такова - нали все още си имам моя план за диети и масажи :wink: горе главата, момичета, ви есте супер :bighug:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #253 -: Юли 31, 2009, 11:19:26 am »
и още нещо - ужасно студено ми е и имам малко температура...
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #254 -: Юли 31, 2009, 11:27:50 am »
kikimora и при мен е така мн ми е студено и мн ми се спи през деня съшо така гърдите ми набочкват от време на време ох дано това да са сииптомите за бебе а да не си внушавам:(
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #255 -: Юли 31, 2009, 11:44:36 am »
kikimora, много се радвам , че най-сетне има хубави новини в тази темичка.Пожелавам ти една безпроблемна и много красива бременност и накрая едно малко, пухкаво, сладурчесто същество( а защо не и две :wink:).Знам, че ще се преместиш вече в по-приятната темичка, но не ни забраваяй и наминавай да кажеш как си.И не си мисли глупости....с бебо всичко ще е наред.
petcova, bebo , pebals, radostinka, rashi, meme, vale и всички все още опитващи, знайте, че и за нас ще изгрее слънцето и живейте щастливо, докато това се случи, а не в постоянно отчаяние и очaкване, като мен, защото това много ни пречи.Ето , че ние нямаме проблем, млади сме, правим всичко възможно и няма резултат все още.Но силно се надявам, че скоро ще мога и аз да допринеса с хубави новини.
Аз съм по-добре днес....вчера плаках цял ден, но ми мина.Момичета, обмислям дали, докато си чакам да ме одобрят от фонда да не пробвам една матурация през септември.Дали е добра иде според вас?
 :bighug:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #256 -: Юли 31, 2009, 12:31:59 pm »
Привет и от мен,момичета :bighug: :bighug: :bighug:.След такъв призив да се похвалим,ето ме и мен с :bfp: от първа инсеминация.Златната ръка е на Д-р Персенска.Не съм правила кръвен тест,но в понеделник съм на преглед и ще споделя колко сакчета сме видели :D Тръгнах със 4  :egg: и може би ще са поне 2. Споделям с вас щастието си,защото бяхте с мен,даже и без да го знаете.Вярно,че си било пристрастяване да си в този форум-след инсето нямах търпение да прочета кой как е. :grouphug:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #257 -: Юли 31, 2009, 12:46:56 pm »
:drunk: за тези с +++++++++++ само така момичета,леки  :cloud9:.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #258 -: Юли 31, 2009, 12:53:21 pm »
Привет и от мен,момичета :bighug: :bighug: :bighug:.След такъв призив да се похвалим,ето ме и мен с :bfp: от първа инсеминация.Златната ръка е на Д-р Персенска.Не съм правила кръвен тест,но в понеделник съм на преглед и ще споделя колко сакчета сме видели :D Тръгнах със 4  :egg: и може би ще са поне 2. Споделям с вас щастието си,защото бяхте с мен,даже и без да го знаете.Вярно,че си било пристрастяване да си в този форум-след инсето нямах търпение да прочета кой как е. :grouphug:

Урааа, браво Линхуа, Кикиморка! Много се радвам за вас ;) ЧЕСТИТОООО!  :youwoman: :crossfingers: :cheerleader:
Връщате вярата в инсетата ей ;)

И аз започнах да се чудя дали да не направя нещо докато чакаам фонда! Я инсе, я матурация  :?

Засега я караме на домашни инсета :)  :oops:

П.С. Според мен, повечето успешни инсета са, когато няма изразен мъжки фактор. Тези дето сме за ИКСИ, като че ли имаме по-малък шанс.
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 13:36:32 pm от rashi »


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #259 -: Юли 31, 2009, 12:58:25 pm »
Браво бе моми4ета,ставам си аз и какво да видя имаме си ве4е две бременилки :bighug:.
Много се радвам освежихте нашата теми4ка! :balk_46: :balk_47: