0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #220 -: Юли 28, 2009, 21:04:03 pm »
Кикимора, силно стикам палци и тихичко ти казвам честито. Слушай док, опитай поне да си спокойна до понеделник и дано да има още по-високо ЧХГ  yahoo_17 yahoo_17  yahoo_17

Петрова, и на теб много стискам палци, с това зацапване на 9 ден...дано, дано yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Аз днес бях на преглед, взехме секрет за микробиология и уточнихме схемата за стимулацията. Чакам другата седмица МЦ и почваме нашето втори и надявам се успешно инсе :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #221 -: Юли 28, 2009, 21:13:50 pm »
Аз днес бях на преглед, взехме секрет за микробиология и уточнихме схемата за стимулацията. Чакам другата седмица МЦ и почваме нашето втори и надявам се успешно инсе :) [/color]
Браво, бях сигурна, че ще се включиш в юлските инсета. Дано наистина ти е последно /успешно/ :)
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #222 -: Юли 28, 2009, 21:22:56 pm »
KIKIMOR4E,I OT MEN KASMET!NADJVAM SE VSI4KO DA E NARED!6E 4AKAME XUBAVI NOVINI SKORO!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #223 -: Юли 28, 2009, 21:28:35 pm »
Ивето, дано си права. Чул те Господ :). Юли няма да успеем, но Август още в началото сме налиния. Този път док избра стимулация само с Меногон 75 и се надявам да няма толкова много фоликули, абе с две думи след почивката лятото съм се заредила с повечко положителна енергия :)
Много късмет на инсето, като за последно може да има изненади :wink:, а за фонда дано успеете утре с докуметите и по-бързо да идва заповедта :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #224 -: Юли 29, 2009, 17:01:34 pm »
здравейте момичета днес ми е 12 ден от инсето напражих си тест но беше отрицателен може би още е рано но пък мисля че имам някакви признаци за бременост спими се много апетита мн ми се отвори и по цял ден ми е отпуснато нищо не ми се прави не искам да си внушавам но е така то ще си проличи след 2-3 дена
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #225 -: Юли 29, 2009, 17:26:32 pm »
Петрова, не се вглеждай толкова в признаците, наистина може да са от внушение, а може и от лекаствата също. При мен например от утрогестана много ми се доспиваше, само да полегна на дивана, може и 18,00 часа да е и пак заспивах.
А на 12 ден след инсето, уринарния тест е напълно възможно да покаже само една чертичка, рано е още. Много се надявам да е отчел грешно и все още да е рано. Опитай се спокойно да изчакай датата на М и тогава, за най-сигурно един кръвен тест, и дано да е  :bfp: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17  :)
« Последна редакция: Юли 29, 2009, 19:17:47 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #226 -: Юли 29, 2009, 18:49:40 pm »
Петкова,подкрепям изцяло казаното от Радостинка.Не бързай прекалено рано е 12-ти ден да правиш уринен тест.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #227 -: Юли 29, 2009, 19:06:14 pm »
добре момичета ще ви послушам и аз мисля че е рано за уринен тест ще изчакам още 3 дена и дано да е добър резултата.
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #228 -: Юли 29, 2009, 19:13:15 pm »
Петкова, ако ти е много напрегнато, можеш да пуснеш кръвен тест ;) Успееххх


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #229 -: Юли 29, 2009, 19:19:52 pm »
мила petcova, изцяло подкрепям казаното от момичетата. трудно е, много е трудно, но трябва да потърпим още някой и друг ден. стискам палци за теста, дано е положителен и да те зарадва с 2 хубави чертички :bighug:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #230 -: Юли 29, 2009, 19:22:11 pm »
да миличка права си ние по едно и също ни са ни правени инсетата и сега ще чакаме заедно хубавия резултат :bori_002:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #231 -: Юли 30, 2009, 10:51:36 am »
Момичета,днес ми е 22 ден от цикъла и 6 от инсето.Сутринта се събудих със напрежение и болки в гърдите.При мен това е винаги така седмица преди МЦ.И сега датата ми е 6.08. ,точно след седем дни.Някой да има друго обяснение ,защото започвам да се натъжавам много яко :(
ivetod ,мина ли инсето,как си?
Успех на всички чакащи :bighug:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #232 -: Юли 30, 2009, 11:01:09 am »
Пебълс, и аз съм така мила. Имам тежест в гърдите, на моменти ме боли кръста и корема. Все едно гадината идва всеки момент. Имам и едно течение. Няма да се задълбаваме, може и да се на хубаво тези симптоми. мен ми е 7 ден след инсе.чела съм че може да се дължат и на хапчетата ако пиеш такива. Аз лично не пия нищо освен фолиева.

Вили, как си мила. Стискам палци за  :bfp:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #233 -: Юли 30, 2009, 11:25:19 am »
Добро утро :bfn1: :balk_145:
Пуснах и кръвен и чакам резултат до края на деня. Днес ми е 29-ти ден от цикъла и 14-ти от инсето.все си мисля , че би трябвало шуър чек да покаже и много се разстроих.започнах да си въобразявам разни прозиращи чертички, които естествено само аз си виждам :?Момичета, дано вие успеете и да има някаква светлина в тунела.Стискам ви палци. osi_9
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #234 -: Юли 30, 2009, 11:34:13 am »
Вили, не се отчайва мила. Има много случаи на отр. тест и бременност. Стискам палци за кръвния :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
неуспешна инсеминация
« Отговор #235 -: Юли 30, 2009, 12:11:06 pm »
здравейте момичета правих си инсеминация но не успешна след колко време мога пак да пробвам и как така не е успешна като фолекула ми се бе пукнал вече е 15 ден след инсе правих си тест но няма бременност вчера ми отчете бледа  черта а днес няма втора а и толкова ми са напрегнати гърдите и кръста ужастно ме болят ако някой знае нека ми пише благодаря ви
Re: неуспешна инсеминация
« Отговор #236 -: Юли 30, 2009, 12:14:49 pm »
Здравей ,направи си кръвен тест за по сигорно,това е моя съвет и се свържи с доктора ти. :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #237 -: Юли 30, 2009, 12:25:50 pm »
Сладури недейте да плачете че и аз си плача с вас,знам колко е трудно да виждаш само по една чертичка всеки път,ужасно е, но когато видиме всички ние двете заветни и така дълго чакани чертички радоста ще ни е неземна,затова стискаите зъби (ама не мн силно че ще ги щчупите и после на зъбар) и нещата ще се наредят както трябва.Вили няма да се отчайваш повтаряй си че майка се става трудно и бъди упорит инат ако трябва,но знай че ще се зарадваш и ти в един слънчев ден  :balk_21:
 На всички други който са в чакане и броене на дните успех и мн късмет дано се похвалите всички тази година(казвам тази година за да има време за всички ни да се изредиме  :wink:)иначе искам още утре  :D.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #238 -: Юли 30, 2009, 14:04:17 pm »
   Здравейте девойки :)Снощи много късно се прибрахме от София и чак сега сядам да прочета новините. Направихме инсето, единия фол се е спукал, според док предстои и останалите да го сторят, почвам утрогестана чак от събота вечер, така, че до тогава и ние в къщи ще направим няколко домашни инсеминации :) за по сигурно.
Днес ме боли коремчето, надявам се от пукането на останалите фол.
   После подадохме и док, № 3678, казаха, че ще се обадят към нова година, ама аз се надявам да не се наложи.
   petcova, pebals,  violett искрено ви желая много късмет и ви стискам палци да видите двете чертички. Крайно време е и нашата темичка да се отчете с няколко положителни тестчета.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #239 -: Юли 30, 2009, 15:11:59 pm »
мила violett, около мен на повечето жени късно започва да им отчита уринния тест, на една позната дори 20 след закъснението теста й беше отрицателен (а си е бременна). така че тестът да не те отчайва. стискам палци да се покаже и втората чертичка :bighug:

pebals,bebo79,ivetod и на вас момичета от сърце ви пожелавам положителни резултати - сигурна съм, че няма да се бавят още много.  :crossfingers:

успех и целувки на всички