0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #200 -: Юли 28, 2009, 01:05:21 am »
petcova, нали е било еднократно?!Напълно е възможно да е от имплантацията....не си представям друга причина, след като е само петънце.Не се стряскай....всичко ще е наред. :wink:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #201 -: Юли 28, 2009, 10:49:34 am »
да виолет беше еднократно но аз веднага си помислих наи лошото:( благодаря ти все пак за поткрепата
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #202 -: Юли 28, 2009, 12:36:50 pm »
Petkova, мила, не се стряскай :) Случва се понякога. Важното е да я няма лелката. Щом е само зацапване, не го мисли!
Стискам ви палци на всички душици, които сте в процес на очакване!!!  :bfp: :crossfingers: :crossfingers:


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #203 -: Юли 28, 2009, 14:29:03 pm »
здравейте, момичета :(мисля, че моето чакане за този месец приключи. снощи видях леко зацапване, наистина съвсем леко. но днес също имам :(още не е М, но според мен скоро ще ми дойде наистина. и корем си ме боли и т.н. :(е, това беше то. успех на другите, стискам палци при вас да се получат нещата.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #204 -: Юли 28, 2009, 14:41:30 pm »
хей, момичета, пак съм аз :Dсутринта за всеки случай си пуснах кръвен тест и сега видях резултатите. 13,84 при референтни граници 0-3. дали пък не е... :?Боже, не смея да си го помисля. кажете какво мислите, моля ви. защо това зацапване продължава :(вярно съвсем леко е, но е от вчера :?Боже, как се притесних. направо ми се разтрепериха краката, а пулсът ми е 1000!
моля, ви кажете, че ще се побъркам 8O
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #205 -: Юли 28, 2009, 15:11:20 pm »
Здрасти. Обади се на лекаря си - според мен да ти изпише нещо( ако прецени) и след един ден пак кръвен. Би трябвало ако всичко е наред резултата да е удвоен
Стискам палци - милааааа. Кой ден след инсето ти е ? :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 15:16:58 pm от bebo79 »
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #206 -: Юли 28, 2009, 15:17:17 pm »
ох, bebo79, дано, дано :)обадих се на лекарката, тя каза да започна дуфастон по две на ден за следващите 4-5 дни. каза, че било по-скоро добър признак. също каза, че стойността е гранична 8O 8O 8O е, как така гранична, при положение, че нормата е 0-3, а при мен е 13,84 8O лелеее, нищо не разбирам :?
само дано, дано, данооо :)
иначе вече съм 11 ден от инсе.
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #207 -: Юли 28, 2009, 15:20:37 pm »
Според мен е положителен. Може би с по ниски стойностите, защото е много рано .

Тихичко честито. Почивай си и не се панирай. каквото Господ даде.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #208 -: Юли 28, 2009, 15:33:27 pm »
kikimora ,в първите месеци може да ти се появява зацапване около дните на МЦ.Дано да е това :crossfingers:
Успех на всички чакащи :bighug:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #209 -: Юли 28, 2009, 15:43:11 pm »
ivetod - ти как си? Как се развиват нещата?
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #210 -: Юли 28, 2009, 16:00:32 pm »
ivetod - ти как си? Как се развиват нещата?
Ехо, няколко дни нямахме нет и тъкмо влизам да си "видя" приятелките и много се зарадвах, че си се сетила за мен.  :)
Виждам, че тук кипи живот пълен с много емоции. Надявам се наистина юли да е вашия късметлийски месец, момичета, топло е, някак си лежерно и опуснато без напрежение, въпреки, че някои са на работа.
kikimora , поздравления за хубавия резултат и въпреки, че според док са гранични стойности, не трябва да преставаш да вярваш, че цифричките ще се увеличават. Искрено ти го желая. Представям си как се чувстваш сега :)
Успех на всички чакащи двете чертички.
Аз се надявам утре най-после да подадем документите във фонда. А докато чакаме, решиме да направим още едно инсе. Вчера бях на преглед 13 ден и в ляво и в дясно имах фол. около 20, 21мм. Лигавицата също е добра сега като никога.Док се зачуди, защото тези размери ги постигам на 14, 15 ден, но както и да е. Може пък и спокойствието да си е казало думата, от две седмици съм в отпуска и не се ядосвам с глупости :D
Поздрави на всички!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #211 -: Юли 28, 2009, 16:09:59 pm »
ivetod,браво,добри са ти фоликулите.А ден за инсето определихте ли?Дано това ти е късметът :crossfingers:
violett,как си?
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 16:12:42 pm от pebals »
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #212 -: Юли 28, 2009, 16:12:11 pm »
kikimora, тихичко честито :bighug:
Пази се много сега за да се задържи и всичко да е наред с бебо.Стойностите ти са ниски, но са нормални за 4 г.с, което означава че тестът е +++++.Ако не се лъжа днес ти 27-28 ден?Стискам палци:)
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #213 -: Юли 28, 2009, 16:13:49 pm »
Стискам палци мила. Отпуската си оказва влияние. Макар, че на мен ми доскучава вече. Но като си помисля за напрежението, след 15 септември и по добре отпуска или нещо друго. :wink: Кога е инсето?
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #214 -: Юли 28, 2009, 16:14:19 pm »
ivetod, мила, дано това инсе да ти е късметът!  yahoo_17
А спокойствието наистина е един съществен фактор!
Прегръщам те и ти желая спокойни и емоционални летни дни.  osi_9

На всички момичета тук желая успех и положителни тестове. :crossfingers:
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #215 -: Юли 28, 2009, 16:50:43 pm »
Стискам палци мила. Отпуската си оказва влияние. Макар, че на мен ми доскучава вече. Но като си помисля за напрежението, след 15 септември и по добре отпуска или нещо друго. :wink: Кога е инсето?
Абе скука, скука ама си ставам когато искам, книжки, филми и най-важното диваненцата от училище не ми вдигат кръвното.
Моето инсе ще е утре, забравила съм да напиша. На теб ти желая този месец да получиш най-чаканата вест.:bighug:

twin , страшна си, винаги се появавяш точно, когато трябва. Благодаря за стиснатите палци, дано си кадемлийка. Много се чудех дали да направим още едно инсе, пето, егати ветерана, а :).Ама се реших, най - вече защото съм свободна, та да видим, знае ли човек от къде ще изкочи пилето.
Надявам се, че с бебо сте добре, почивай си и се глези. Аз редовно чета дневничето ти и следя за новините. Прегръщам те.

Пебалс, стиснати палци и от мен, не остана само някакви си десеттина дни до щастливата вест.
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 16:55:09 pm от ivetod »
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #216 -: Юли 28, 2009, 19:09:37 pm »
Кикиморка, дано се удвоят стойностите след 48ч.!  Стискам палци.  :crossfingers: :crossfingers:
Иве, успех утре,  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 дано не се налага да стигаш до фонда! И въобще не си мисли да ми отнемаш ветеранството  :lol:
Петкова, какво стана със зацапването? Дано е имплантация! Само бъди спокойна! :hug2:
Желая успех на всички момичета в процедура! Неусетно да минават дните до теста и после да има изненаааади!  :wave:  :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1:
Аз мислех да направя едно инсе на ЕЦ докато чакам септември за ин витро, но нещо се закучиха нещата. Днес 20-ти ден имам един фоликул 10мм, а лигавицата е 9мм. В събота ще отида последно при Димитрова и ако реша да продължавам през август ще е при Благоева.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #217 -: Юли 28, 2009, 19:17:28 pm »
меме зацапването беше само тогава на 9 ден и то беше само едно малко петно от тогава не ми се е появило нищо такова и това  малко ме радва но не смея за да не ми стане пак гадно.благодаря ти миличка хибавите пожелания
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #218 -: Юли 28, 2009, 20:09:12 pm »
Момичета мили :)благодаря ви от сърце за подкрепата.наистина не знам какво точно става, не смея да се усмихна, че да не би нещо да стане :oops:пуснах си и един Шуър чек, показа една съвсем, ама съвсем бледа чертица, почти въображаема :wink:повече нищо няма д аправя, просто ще изчакам до понеделник, както ме посъветва и док.като се замисля само този месец как го бях отписала (тайничко). според док оплождане е имало, сега трябва да се молим да се закрепи. от днес започвам дуфастончето за всеки случай и се надявам да не лудна до понеделник.

мила violett, днес ми е 23 ден от цикъла и 11 от инсеминацията. честно да ти кажа не знам как се изчисляват гестационните седмици :oops: аз съм с 28-дневен цикъл. 

иначе, ти как си? а дано като сме тръгнали заедно, дай боже заедно да си бременеем :)а най-добре да сме не само двете, ами и заедно с всички юлски момичета. :bighug:

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #219 -: Юли 28, 2009, 20:14:58 pm »
kikimora мили4ка,маи 6те си има6 беб4е :D
Много тихи4ко те поздравявам и стискам палци да е на ред вси4ко :) :blowingdust: :crib: