0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #20 -: Юли 03, 2009, 17:57:14 pm »
Пебълс, много се радвам, че се включи и ни върна изгубената надежда в лятото  :welcome: ! Имахме нужда от такова свежо попълнение, при това с положителен резултат от инсе. Да ти е жив и здрав сина и в най-скоро време да му подарите братче или сестриче! :babbycarrage:
Рано ти е още за ПМС, ти си старо куче, няма да се предаваш, имаш още 1 седмичка да почакаш, пък тогава ще я видим тази! Желая ти късмет  :balk_602:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #21 -: Юли 03, 2009, 17:59:02 pm »
Здравейте, момичета!
От няколко дни чета темите за инсеминации и започвам да се отчайвам. Ние също правихме инсе на 21.06 /повторно на 23.06/. Точно 1 седмица след това започнах да чувствам лека тежест в корема и кръста, все едно ще ми идва. Това обаче продължи 2 дни и сега нищо не усещам. Не знам какво да си мисля. Аз съм в малко напреднала възраст и не очаквах, че док ще ни предложи инсеминация. Бяхме мислили за ин-витро и изчаквахме подходящ момент.
Надявам се всичко да е наред, но процентът на успешните инсе май не е никак голям...
Успех на останалите.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #22 -: Юли 03, 2009, 18:03:55 pm »
Момичета ,веднага намирате  думи за успокоение :bighug:,но на мен инсето ми беше на 17 ден от цикъла.При мен ОВУ е по-късно,днес ми е 24 ден,при цикъл от 28,така,че няма лъжа,няма измама.Аз и не залагах много на първия път,но ме е яд,че изпуснахме един цикъл,август пък ще почива клиниката.Аз се връщам на работа през септември и спираме,защото след 4 год. отсъствие не си и помислам ,че ще ме пускат от работа.
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #23 -: Юли 03, 2009, 18:04:10 pm »
Добре дошла Биг Гърл!

Стискаме ти палци! Кога е датата? :)

Пебълс, не се отчайвай. И на мен овуто обикновено ми е по-късно, към 20-21 ден. Тогава обаче цикъла ми се удължава - от 29 на 31-32 дни. Така че, споко - рано ти е за ПМС!  :bighug:
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 18:06:00 pm от rashi »


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #24 -: Юли 03, 2009, 18:07:41 pm »
До 07.07 трябва да пия хапчета - дуфастон, естрофем и др. След това трябва да направя тест. Аз отсега съм решила да не бързам с теста. Може би ще изчакам няколко дни да ми дойде и след това...
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #25 -: Юли 03, 2009, 18:09:02 pm »
Добре дошло, голямо момиче  :)
Това, което описваш ме кара да подозирам за имплантация. Дано да е успешна  :crossfingers:
Можеш да направиш един тест в понеделник, най-добре кръвен.
Желая ти положителен резултат  :bfp1: :goodluck:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #26 -: Юли 03, 2009, 18:12:00 pm »
Благодаря за хубавите думи Меме!
Исках да ви питам - може ли навсякъде да се прави кръвен тест?
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #27 -: Юли 03, 2009, 18:12:54 pm »
Страхотни сте.Добре,до 7 ще се правя,че нищо не ме боли и не ме придърпва :lol:
Момичета,къде превихте инсетата?
Първите ми опити и резултата са ми от д-р Владимиров.По онова време той правеше всичко.Сега прегледите и решението пак от него,но самото инсе ми го прави д-р Димитрова.
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #28 -: Юли 03, 2009, 18:15:10 pm »
Биг гърл, да във всяка читава лаборатория правят кръвен тест за бременност. :)

Пебълс, и ние с Меме сме при Владимиров. Димитрова прави всички инсета вече.



*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #29 -: Юли 03, 2009, 18:19:04 pm »
big-girl, много се надявам да съм познала. Можеш да направиш кръвен тест във всяка лаборатория за кръвни изследвания. Трябва да искаш Бета ЧХГ. Някъде става за 2 часа (Бодимед), другаде за 2 дни (Цибалаб), цената е около 20-23лв.
Само така, Пебълс, до 7-ми се прави на разсеяна, пък може и да те подмине :wink: osi_9
Отборът на осеменяваните от д-р Димитрова се увеличава :D
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #30 -: Юли 03, 2009, 18:41:34 pm »
Момичета  благодаря ви!
Аз съм при д-р Тимева във "Щерев". Някой има ли впечатления за тях?
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #31 -: Юли 03, 2009, 20:23:20 pm »
Ей, супер! Имаме си нови попълнения!

Днес бях при д-р Димитрова...Честито, имам неспукан фоликул от ляво 25 мм.(никога до сега не съм имала, нито съм с ПКЯ), сега ще пия Марвелон до 24.07 двойна доза, на 31.07 ще отида на преглед (би трябвало да ми е дошло), да видим изчезнал ли е и какво правим изобщо. Д-р Владимиров и д-р Димитрова ще почиват целия Август. Ще има и дежурен лекар-Д-р Благоева. Имам опция, ако фоликула е изчезнал да направим инсеминация при тази докторка. Приех! Димитрова ще назначи стимулацията, а манипулацията ще извърши Благоева...

Също така според д-р Д. клиниката ще е празна от към пациенти и се надявам да ми обърнат по-голямо внимание и съответно да таймираме по-добре овулацията. Ммммм, сега като Ви пиша още по-добре ми звучи офертата.

И това всичко, защото морфология 7% по Крюгер и много високи антиспермални антитела не са мъжки фактор и за да кандидатстваме за фонда трябват 4 инсеминации.

Е това е положението при мен! Стискам палци на чакащите момичета!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #32 -: Юли 04, 2009, 18:48:13 pm »
Здравейте,момичета!Радвам се за новата тема,дано да ни е на късмет.Успех на всички чакащи!Аз също почивам,чакам фоликул от дясно!
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #33 -: Юли 04, 2009, 22:15:57 pm »
Момичета, само минавам да ви честитя темичката и дано да я напълните само с радостни новини! Бъдете усмихнати и не губете надежда  :goodluck: :crossfingers: yahoo_17
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #34 -: Юли 04, 2009, 22:37:58 pm »
И това всичко, защото морфология 7% по Крюгер и много високи антиспермални антитела не са мъжки фактор и за да кандидатстваме за фонда трябват 4 инсеминации.
Е как да не е мъжки фактор? Всичко друго наред ли му е - обем, подвижност, бр. ?
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #35 -: Юли 04, 2009, 22:46:53 pm »
Момичета, браво, доста сте раздвижили темичката :bighug:
И аз минавм да се отчета...След отрицателния кръвен тест лелката тръгна да идва и много ме боля корема.Появи се кафявото зацапване, което обикновено ми се появява откакто правя инсета....но дотам.Лелката още я няма.Незнам какво да правя.Спрях утрогестана още в четвъртък след кръвния тест, но цикъл няма и няма.Незнам кога да отида на лекар.Обикновено е на втория ден след обилно кръвотечение.Димитрова каза, че това зацапване не се брои за цикъл и трябва да чакам да ми дойде.Направо ви казвам ...че този месец моето чакане няма край :x
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #36 -: Юли 05, 2009, 15:16:41 pm »
Привет и от мен! Днес ми е 5-ти ден от стимулацията с клостил и меногон.Утре док ще провери колко са пораснали фоликулите и се надявам да са се справили достойно :lol:
Успех и добър късмет и на всички вас,момичета!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #37 -: Юли 05, 2009, 17:24:05 pm »
violett,на 15 ли ти беше инсето?Та днес ти е 21 ден от инсето,до сега трябваше да ти е дошло според мен.Направи си тест,вече си спряла лекарствата.Много силно ти стискам палци
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #38 -: Юли 05, 2009, 19:23:00 pm »
Ceci, да, на 15-ти беше на спукани фоликули от ляво.Много съм объркана ....все още имам кафяво зацапване, което беше обилно в петък, но днес намаля.Не знам дали беше цикъл или не, но аз кръв не видях.Правих кръвен в четвъртък и показа 1.38, което е доста ниско и по принцип тестът е отрицателен(реф. 0.00-8.50).Според вас възможно ли е да се е спукал по-късно и другия фоликул(два дни след инсето не беше спукан все още - ходих на преглед)и затова да не показват тестовете.Нали все пак кръвният тест не бърка 8O
Утре ще отида на лекар, пък каквото ще да става :?
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #39 -: Юли 08, 2009, 17:13:19 pm »
Ехо, много празна тази тема!
Я, някой да докладва хубави новини, ей!  :D

Виолетка, какво стана с теб мила? Какво каза доктора?